Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Stare, zamknięte tematy

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Kejker » 2014-06-22, 22:41

Oczywiście #TeamUSA, aczkolwiek coś czuję, że nie będzie dobrze. :(
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez OSZA » 2014-06-22, 22:49

Mnie interesuję jak zagra CR. Może takie gadanie z tą kontuzją to taka zasłona dymna?

Te mistrzostwa są nieprzewidywalne- to fakt, ale wygra pewnie Brazylia...

Co do meczu USA-Portugalia- moim zdaniem to dyspozycja najlepszego piłkarza roku 2013 zadecyduję kto wygra. Będzie w formie- Amerykanie nie mają dość klasy,żeby zatrzymać gwiazdę, jeżeli natomiast CR przygaśnie jak w meczu z Niemcami- nie wróżę sukcesu.

USA jest przeciętne,ma przeciętną kadrę, przeciętnego trenera, formą też nie powalają...

I zapewne to wszystko spowoduję,że albo obejrzymy ciekawy mecz, albo totalną klapę.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Kejker » 2014-06-22, 23:58

Popatrz na ostatnie wyniki USA.

Fajnie to wygląda względem meczu z Ghaną, Johnson ogromne propsy, ale pewnie i tak przegrają Amerykanie 0:2 po jakimś debilnym błędzie...
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-23, 00:22

Frajerska gra się zemściła :D Brawo USA :564:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez yarpen » 2014-06-23, 00:24

Naprawdę Amerykanie wyglądają dobrze w tym meczu, świetnie się bronią jak dotąd (po za tą jedną sytuacją z Nanim), wysoko przerywają akcje Portugalczyków i śmiało atakują. Zasługują nie tylko na remis, oby dowieźli chociaż jeden punkt!
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-23, 00:53

Ale frajerzy z Portugalczyków. Kilka setek by zakończyć mecz, a dali sobie wbić gola po odbijance z jajców czy tam brzucha. Sami są sobie winni. Zwłaszcza trener, można by sądzić, że Ronaldo jest zdrowy, skoro trener go wystawia, ale wyraźnie nie jest. Kilka biegów, jedna, dwie dobre akcje, a tak to niewidoczny, truchta gdzieś w środku.

A jednak jeszcze Varela, tylko czemu nie grał on zamiast Ronaldo? No to Ghana ma awans, chociaż na tę chwilę ma 1 punkt, a Niemcy i USA po 4. Portugalia będzie musiała rzucić wszystkie siły do przodu a to młyn na wodę dla Ghany, ich szybkiej, dynamicznej piłki. Pomijając, że tych sił Portugalia już nie ma. Jeśli USA jest średnio przygotowane kondycyjnie, to Portugalia jeszcze gorzej. Obstawiałem 3:2 i na tę trzecią bramkę sytuacje były. Słupek, trzy razy Howard bronił, kilka akcji zmarnowanych. Pomyślałby jednak człowiek, że jeśli Bento wystawia Cristiano, to jest to zawodnik zdrowy... i by się człowiek pomylił.
Ostatnio edytowano 2014-06-23, 00:57 przez Radosław Lubor, łącznie edytowano 1 raz
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Kejker » 2014-06-23, 00:57

RL, przecież Amerykanie byli lepsi... Johnson co biegał to ja nie wiem jak gdzie on ma tyle siły.

Masakra, w ostatniej sekundzie stracić bramkę na awans. Portugalia i tak odpada, ale teraz USA ma niekomfortową sytuację, bo Ghana wygrywa, USA przegrywa i nara Amerykanie... Niech Klinsmann się z Loewem dogada. :D
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Silas » 2014-06-23, 00:57

Ale jaja, jest szansa dla Ghany. :D Niemcy rozbijają w ostatnim meczu Amerykańców, Afrykanie niszczą Portugalczyków i mamy sensację. Niesamowite są te mistrzostwa.
Silas
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2013-04-29, 22:38
Online: 5d 9h 26m 26s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-23, 01:00

Lepsi? Nie sądzę. W obu meczach, z Ghaną też, wynik lepszy niż gra. Lepsi byli przez okres pierwszej połowy gdy Portugalia cofnęła się za głęboko. Potem mieli wiele szczęścia, bo ten mecz mógł się rozstrzygnąć. Sami stworzyli poza bramkami jedną taką sytuację, gdy obrońca strzelił w Costę. Podobnie było z Ghaną. Ale to już subiektywna opinia, wynik jest obiektywny i to 2:2. Pod koniec już nawet nie próbowali grać tylko sie bronić i to się na nich zemściło. Tak czy siak skoro Portugalia tak sfrajerzyła to nie zasłużyła na dobry los.

Żadnego dogadywania się. Ghana na awans zasłużyła znacznie bardziej niż USA i jeśli ten awans wywalczy na boisku, a Niemcy i USA dogadałyby sobie remis, to ja mam gdzieś taką piłkę, w tym trzymanie kciuków za Niemców. Już raz tak ustawili sytuację, w meczu z Austrią. 1:0, potem obie drużyny nie grały co wywaliło Algierię. Oby taka hańba się nie powtórzyła.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Kejker » 2014-06-23, 01:19

Za co niby Ghana bardziej zasłużyła? Za idiotyczną grę przeciwko Amerykanom? Come on...

Ahahaha, wynik lepszy niż gra XD co ty dajesz, powinno się skończyć 2:1 gdyby nie ten łysol Bradley...

TVP pieknie kreci murzynska propagande, szkoda wielkiej Ghany, no bardzo wszystkim jest ich szkoda, ale poki co oni nic nie wygrali wiec stfu.
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-23, 01:23

Radosław Lubor napisał(a):Potem mieli wiele szczęścia, bo ten mecz mógł się rozstrzygnąć.
Szczęście to miała Portugalia, pierwszy gol przypadkowy w pytę, prezent od.......losu?
Drugi gol podobnie, Amerykaniec się zamotał i oddał piłkę, z czego poszła akcja. No i te 5min doliczonego czasu. WTF?

Setek Amerykanów to już nie widział? Moim zdaniem Portugalia to najsłabsza drużyna na tym mundialu i zasłużenie odpada. Tak tak, odpada, takiego bilansu jaki mają już nie odrobią.
Nażelowanego ratuje ta asysta tylko, nic kompletnie nie zagrał w tych dwóch meczach - kandydat do najsłabszego piłkarza mundialu :D
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-23, 01:56

Tak samo drugi gol Amerykanów to prezent od losu. Tak samo ten słupek co nie wszedł czy kilka innych okazji. Jakie to ma teraz znaczenie. Wiem, że nick Klinsmann zobowiązuje do braku subiektywnej oceny, sam jestem po jego stronie, tak samo podejście "nażelowany", którego też nie lubię, ale patrzę na pełen obraz gry. I widziałem, jedną nawet zaznaczyłem. U Ciebie brak obiektywizmu przekracza pewne normy. Znajdą się słabsze drużyny, słabsi piłkarze. Choćby cały Kamerun... ale zaznaczałem, że to jego własna głupota. Jak ma uraz to powinien siedzieć, nie grać.

Klinsmannowi muszę coś przyznać. Nie ma na ławce Lowa, a jednak nie zawodzi jako trener. Wyciąga z tych zawodników chyba wszystko, co się da, a nie są to zawodnicy wybitni. Klinsmann >> Bento w tym meczu. i w pierwszej kolejce też. Sporo się poprawił od czasu trenowania niemieckiej kadry, gdzie robotę odwalał mu Joachim. Także, Klinsmannie - pochwalam Klinsmanna i zdecydowanie stawiam go nad trenerem Portugalii :D Zgadzam się też, że Portugalia już odpadła i bramek nie odrobi. Jednak mimo takich strat osobowych i problemów walczyła do końca. Nie lubię ich, ale to trzeba im przyznać, niezwykle ciężko się podnieść, jak się dostaje 0:4, lider nie jest zdrowy, wypada pół składu, a potem przy prowadzeniu zaczyna sie przegrywać. Mimo to rzucili się do ataków i wyrównali jeszcze. Także nie można ich tylko krytykować. Uwierz - byłbym pierwszy do krytyki Ronaldo i spółki :D

kejkerze - jestem za tym by Afryka poleciała i ciągle zwracam uwagę na promowanie jej mimo miernych efektów w grze. Ale akurat Ghana zagrała dwa świetne występy i tak, jak z Niemcami mimo takiego meczu miała szczęście, tak z USA pecha. Najlepiej się prezentuje z Afryki nawet, jeśli WKS fartem, a Nigeria sędzią wyjdą z grup. USA oba mecze zagrały na kontry i pokazały po prostu średni poziom. Nie wierzę, by z Niemcami pokazali się z dobrej strony i coś wywalczyli. Ghana w obu spotkaniach zagrała piękną piłkę. Na awans zasłuży ten, kto go wywalczy na boisku, ja tylko nie chciałbym widzieć ustawek Niemców z USA. Niech USA wywalczy to uczciwie. To tak na wszelki wypadek po sugestiach remisu. Nie wierzę w takie coś, ale różne rzeczy się w piłce działy. To jedynie miałem na uwadze jeśli chodzi o zasłużenie.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez mancipium » 2014-06-23, 07:01

Zeby Niemcy nie wyszly musieliby stracic bilans wobec ghany lub portugali o te 4 bramki z 1 meczu?
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Kejker » 2014-06-23, 08:59

Jak wczoraj USA grało może 20-25 minut na kontrę, a tak to prowadziła grę. Dzisiaj nie byłoby tematu, gdyby nie taki idiotyczny błąd Bradleya na koniec...

Obrazek

Tyle wolnego pola, piłkę oddał przeciwnikom...
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: Grupa G - (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

Postprzez Pablo59 » 2014-06-23, 09:21

USA na własne życzenie wczoraj zamiast starać się strzelić bramkę, to woleli tracić łatwe piłki na połowie i bronić się, a Bradley nie dość że spartolil setkę to jeszcze w końcówce taki błąd lol mam nadzieje że bez żadnych kontrowersji rozstrzygnie się mecz zwycięstwem Niemców a Ghana pokona Portugalie.
Pablo59
Bawarczyk
 
Posty: 97
Dołączył(a): 2014-06-22, 12:43
Online: 2d 23h 20m 45s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości