Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Stare, zamknięte tematy

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez cid » 2014-06-22, 20:43

Radosław Lubor napisał(a):Czaił się widocznie, ale nie zdążył bo poprawiłem zanim złapał :D


Zdążyłem :)

Bardzo ładnie gra Algieria, z przyjemnością ogląda się to spotkanie. Na papierze mecz mniej atrakcyjny niż Belgia - Rosja, ale boisko zweryfikowało wszystko. Mam nadzieję, że Algierczycy klepną Ruskich w ostatnim meczu.
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!!!

Obrazek
cid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1750
Wiek: 34
Dołączył(a): 2008-05-01, 10:40
Lokalizacja: Oława
Online: 4d 14h 35m 40s

Postprzez pablo89 » 2014-06-22, 20:50

Korea nie oddała żadnego strzału w pierwszej połowie :P nikt chyba tego nie powtórzy
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez jun_or » 2014-06-22, 21:30

W porównaniu z pierwszym meczem, Algeria-Korea Płd jawi się jako szlager.
Szkoda, że Koreańczycy totalnie odpuścili pierwszą połowę, bo mogły być jeszcze emocje,
Tak czy inaczej - bardzo fajnie ogląda się to spotkanie. Dużo bramek, dużo sytuacji podbramkowych.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez scaloni » 2014-06-22, 21:33

Radosław Lubor napisał(a):Nie ma co liczyć na porywający mecz i wiele bramek, jeśli Algieria nadal zagra swoje. Chyba, że murowanie bramki było jednostkową strategią na Belgię, bo wbrew pozorom potrafią grać zorganizowaną, szybką piłkę. Mecz na remis ze wskazaniem na Koreę


tak z czystej ciekawości.. ile tych twoich analiz przedmeczowych możesz uznać za trafne? serwujesz chyba przed każdym i tak mnie to ciekawi 8) i nie myśl, ze znów się uwziąłem na ciebie :twisted:

btw znów dwie bundesligowe bramki :)
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-22, 21:59

scaloni napisał(a):
Radosław Lubor napisał(a):Nie ma co liczyć na porywający mecz i wiele bramek, jeśli Algieria nadal zagra swoje. Chyba, że murowanie bramki było jednostkową strategią na Belgię, bo wbrew pozorom potrafią grać zorganizowaną, szybką piłkę. Mecz na remis ze wskazaniem na Koreę


tak z czystej ciekawości.. ile tych twoich analiz przedmeczowych możesz uznać za trafne? serwujesz chyba przed każdym i tak mnie to ciekawi 8) i nie myśl, ze znów się uwziąłem na ciebie :twisted:

btw znów dwie bundesligowe bramki :)


A wiedziałem, że scaloni po fakcie wyskoczy, bo na pewno wiedział, że Algieria nagle w jedną połowę strzeli więcej bramek niż w iluś poprzednich meczach notując najlepszy "afrykański" wynik w historii. scaloni, powiem Ci, ile Ty dałeś trafnych typów: 0. Mi wchodzi tak średnio do dwóch dziennie, nie więcej raczej, więc to znacznie więcej niż u Ciebie. P.S. Czemu pytasz mnie, ja dawałem remis, pablo dawał wygraną Korei, to i tak byłem bliżej :D To w kwestii tego, że niby nie mnie się czepiasz :>

Nie nazwałbym tego analizami, analizy byłyby szczegółowe i obiektywne. To bardzo krótkie notki dotyczące oczekiwań, w których faworyzuję nieco drużyny z Europy i mam nadzieję na jak najmniejszy wpływ klimatu. Plus składy. Żadne analizy.

Poczekaj, jeszcze zdarzy się kilka niespodzianek jak Kostaryka - Urugwaj czy Algieria - Korea, gdzie po fakcie będziesz mógł się chełpić swoimi proroctwami pomeczowymi i mnie zaczepiać :D

Co do samego meczu - jakim cudem Korea zupełnie nie grała w pierwszej połowie? Stali, patrzyli się. Jak już zaczęli biegać to druga połowa to 2:1 dla nich. Kompletnie nie rozumiem ich postawy. Chyba, że scaloni im zapłacił by nie grali :twisted: Nadal liczę na Rosję w tej grupie, gorzej zagrać nie mogą, limit pecha wyczerpali raczej. Na razie z awansów nie trafiła mi się tylko Hiszpania i Bośnia - Hiszpanię i tak miałem na styku, Bośnię wykończyli sędziowie. Ale dopiero początek eliminacji, a turniej robi się coraz ciekawszy i coraz mniej przewidywalny, co tylko cieszy.

Bo jak mają zaskakiwać, to takimi meczami :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Krasus » 2014-06-22, 22:16

Radosław Lubor napisał(a):To bardzo krótkie notki

:mrgreen:
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-26, 20:34

No co, ta przed meczem Algierii z Koreą miała ledwo dwie i pół linijki :D Krócej się nie da wymienić oczekiwań przedmeczowych :D

[ Dodano: 26 cze 2014, o 21:34 ]
Belgia: Courtois - Vanden Bonre, van Buyten, Lombaerts, Vertonghen - Defour, Dembele - Mertens, Fellaini, Januzaj - Lukaku
Korea: Kim - LeeKImHongYun - HanKi - LeeKooSon - Kim

Rosja: Akinfiejew - Kozłow, Bierezucki, Ignaszewicz, Kombarow - Głuszakow, Fajzulin - Samiedow, Kokorin, Szatow - Kierżakow
Algieria: Mbolhi - Mandi, Belkalem, Haliche, Mesbah - Medjani, Bentaleb - Feghouli, Brahimi, Djabeu - Slimani

O meczu Belgów nie ma co mówić, nudna wygrana. Nudna bo przewidywalna. van Buyten zagra dalej, mają szansę odpocząć przed meczem z USA. Za to drugi mecz ciekawszy, liczę na Rosjan i stawiam na nich, zawsze muszą zagrać jeden mecz nieobliczalny a to ostatnia szansa na to :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-26, 20:59

Radosław Lubor napisał(a):liczę na Rosjan i stawiam na nich,
Obyś się przeliczył :mrgreen: Właśnie postawiłem na Algierię, kurs był dwukrotnie wyższy, a i same szansę oceniam na większe niż nielubianego sąsiada :P Rosyja gra kupę, muszą wygrać - czytaj, otworzą się, Algieria ich skontruje i będzie po zawodach :)
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-26, 21:52

Obym się nie przeliczył :D Kooookoooriiiin :D A Rosjanie to przesympatyczni, ciekawi i pomocni ludzie. Ale jeszcze druga połowa. A zachowanie Defoura bezmyślne... dobrze, że nie złamał Koreańczykowi nogi. Tylko po co to zrobił to już chyba tylko on wie. Belgia w 10.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez misiek » 2014-06-26, 22:21

1-1 oby tak zostalo do konca i mamy awans Algieri.
misiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 226
Wiek: 40
Dołączył(a): 2009-02-08, 20:27
Lokalizacja: Kedzierzyn-Kozle
Online: 0s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez OSZA » 2014-06-26, 22:29

Akinfiejew nie będzie miło wspominał tych mistrzostw...
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-26, 22:53

Islam Sulmani dziękuje Allahowi, że strzelił Słowianom, a niektórzy się cieszą. Potem to już tylko kładzenie się na boisku, wybijanie piłki nawet przez rezerwowych z ławki i modlenie się.

Rosja miałaby w tej grupie 6 punktów, gdyby nie Akinfiejew. Zawalił bramkę z Koreą, zawalił bramkę teraz okazując się najlepszym zawodnikiem Koreańczyków i Algierczyków w meczach z Rosjanami. Szkoda wielka, bo już widzę 1/8 Niemcy - Algieria i mnie ta wizja nie porywa ani trochę.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Silas » 2014-06-26, 23:03

To prawda, mecz Niemcy - Rosja miałby przynajmniej kilka smaczków, a z Algierią to będzie kolejne spotkanie bez historii. Niemcy przyjdą, zgwałcą i pójdą dalej. Szkoda, Rosjanie odpadają na własne życzenie.
Silas
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2013-04-29, 22:38
Online: 5d 9h 26m 26s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-06-26, 23:18

NIEMCY vs Algieria :o (cenzura) : D To wcale nie musi być łatwy mecz,ale uświadomcie sobie,że Niemcy to jest taka ekipa,która nigdy nie odpadła wcześniej niż w ćwierćfinale MŚ i to (na 90 %) znowu się nie stanie.To jest (cenzura) potęga! Obstawiam 5-1 w 1/8.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Grupa H - (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-26, 23:38

I hattrick Muellera! Potem po golu do końca i dogania Klose :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron