Newsy

Stare, zamknięte tematy

Re: Newsy

Postprzez yarpen » 2014-07-02, 19:10

Dziadek Mróz napisał(a):Tego najbardziej nie lubię w internecie,nie znasz gościa,ale uważasz go za kretyna,bo popełnił błąd,tobie się nie zdarza? Możesz napisać,że to co zrobił było kretyńskie,a nie obrażać gościa,którego w dodatku nie znasz.Brzydko z twojej strony :(

Uważa go za kretyna, bo Szumi jest kretynem i umysłowym impotentem. Nawet ludzie na lewicy zaczynają powoli dostrzegać, że filozof i marksista nie znający Marksa robi więcej szkody niż pożytku, gdy prowadzi swoje bezmyślne tyrady pseudo-ekonomiczne.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Newsy

Postprzez bolcinho » 2014-07-02, 21:44

yarpen napisał(a):
Dziadek Mróz napisał(a):Tego najbardziej nie lubię w internecie,nie znasz gościa,ale uważasz go za kretyna,bo popełnił błąd,tobie się nie zdarza? Możesz napisać,że to co zrobił było kretyńskie,a nie obrażać gościa,którego w dodatku nie znasz.Brzydko z twojej strony :(

Uważa go za kretyna, bo Szumi jest kretynem i umysłowym impotentem. Nawet ludzie na lewicy zaczynają powoli dostrzegać, że filozof i marksista nie znający Marksa robi więcej szkody niż pożytku, gdy prowadzi swoje bezmyślne tyrady pseudo-ekonomiczne.


Może jest to twój przyjaciel. Nie znam faceta osobiście, ale jak widzę jego skargi to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Jakim trzeba byc ignorantem aby tak na siłe szukac w zdaniu kontrowersji. A napisanie wniosku to już w ogóle przechodzi moje pojęcie.
Na pewno facet nie zyskał mojej sympatii, nigdy wcześniej o nim nie słyszałem a jedyną rzeczą z którą będe go kojarzył to własnie skarga na Laskowskiego.
bolcinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): 2012-10-09, 20:02
Online: 2h 19m 55s

Re: Newsy

Postprzez Klinsmann » 2014-07-02, 21:53

bolcinho napisał(a):ale jak widzę jego skargi to mi sie nóż w kieszeni otwiera.
Nie tylko Tobie.
Najśmieszniejsze jest to że każdy normalny odebrał to jako komplement, a ten przygłup ze skargą na milicje poleciał :mrgreen:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Newsy

Postprzez Krasus » 2014-07-03, 09:45

Dziadek Mróz napisał(a):Tego najbardziej nie lubię w internecie,nie znasz gościa,ale uważasz go za kretyna,bo popełnił błąd,tobie się nie zdarza? Możesz napisać,że to co zrobił było kretyńskie,a nie obrażać gościa,którego w dodatku nie znasz.Brzydko z twojej strony

Normalny to ty nie jesteś. Wyzwać sędziego albo komentatora podczas Mundialu spoko, chociaż nie znasz człowieka, ale jak ktoś coś powie na Szumilewicza to brzydko i nieładnie, bo "nie znasz gościa". Bezstronność level hard :lol:
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Newsy

Postprzez Robben86 » 2014-07-03, 10:02

bolcinho napisał(a):ale jak widzę jego skargi to mi sie nóż w kieszeni otwiera.

Mnie bardziej drazni jego szczeniackie zachowanie podczas roznych dyskusji teksty rodem z podstawowki "moze Pan wreszcie zrozumie, to nie takie trudne" (to akurat o ekonomii do Gwiazdowskiego)
Słaby prostaczek.
Robben86
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2014-02-22, 20:25
Online: 4h 56m 52s

Re: Newsy

Postprzez szimi » 2014-07-03, 14:15

Dziadek Mróz napisał(a):Szumlewicz jest świetnym gościem,bardzo go lubię,ale tutaj trochę go poniosło ; )
Po prostu pewnie nie oglądał meczu,gdybyśmy nie rozumieli kontekstu też byśmy się oburzali,no cóż : )

Szumi to kretyn, też chcesz ubóstwo ustawą likwidować? :D

[ Dodano: 3 lip 2014, o 15:15 ]
Robben86 napisał(a):
bolcinho napisał(a):ale jak widzę jego skargi to mi sie nóż w kieszeni otwiera.

Mnie bardziej drazni jego szczeniackie zachowanie podczas roznych dyskusji teksty rodem z podstawowki "moze Pan wreszcie zrozumie, to nie takie trudne" (to akurat o ekonomii do Gwiazdowskiego)
Słaby prostaczek.

Uczył Gwiazdowskiego ekonomii :D to tak jak ja bym uczył Kwacha chlania, a Kiszczaka i Baumanna mordowania Polaków.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Newsy

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-04, 15:54

Nie wlicza. Jest to po prostu czwarte miejsce. Ale medal dawali swojego czasu, wtedy, gdy były cztery. To jednak w klasyfikacji nic nie znaczy, ot, miła pamiątka.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Postprzez pablo89 » 2014-07-05, 10:16

Thiago Silva (kartki) i Neymar (kontuzja) nie zagrają w półfinale z Niemcami! Dante w końcu zadebiutuje na MŚ :D

http://www.transfery.info/67288,brazyli ... ja-neymara
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Newsy

Postprzez Klinsmann » 2014-07-05, 15:38

Zbigniew Boniek: w Brazylii Polska nie byłaby chłopcem do bicia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Chłopcem może nie, ale dziewczynką na pewno :P Już w drugiej połowie wszyscy oddychaliby rękawami, a przy tym poziomie co był w grupowych rozgrywkach nasi wyjechaliby z dwucyfrowym bagażem bramek :D


Obrazek
Brazylia wpuściła na boisko intruza żeby zneutralizował gwiazdę Kolumbii :mrgreen: Mecz powinien być powtórzony :D
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Newsy

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-05, 16:14

Lepiej uważać, tam wszystko zabija. Motylek usiądzie na ręce a po dwóch dniach z mózgu wyjdą robale. Dotknie się kwiatka i umrze się w straszliwych męczarniach i dusznościach. Taki robal to mogła być tajna broń na osłabienie przeciwnika.

A na poważnie to tajną bronią był sędzia, pozwalał na takie koszenie Rodrigueza, że hej. Obawiam się sędziowania w meczu z Niemcami. Co do Polski - nie byłaby chłopcem do bicia. Wzbudziłaby litość i po prostu wciepałby jej kazdy w grupie dwie bramki, czasem ciut więcej dla spokoju a potem połaził po boisku by oszczędzać siły na trudnych przeciwników. Także wiele by w plecy nie dostała, nikt by się na niej nie wyżył.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Postprzez pablo89 » 2014-07-06, 14:15

kapitalna animowana parodia zachowania Suareza :D ubawiłem się

https://www.youtube.com/watch?v=Y2pUU2valTE
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Newsy

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-08, 18:26

Nishimura, pokazowo zdegradowany do roli sedziego technicznego po wydrukowaniu meczu Brazylia-Chorwacja, nagle stał się kandydatem do sędziowania finału... Trwa nagła nagonka na to, że sędziowie podobno pokazują za mało kartek (po rekordowych 31 faulach Brazylijczyków z Kolumbią się nasiliła) - czyżby akurat kartki miały przydarzyć się Niemcom dla wyrównania? Tak samo ten meksykański sędzia nie budzi zaufania. Trzymam kciuki za to, by okazało się to wszystko tylko zbędnym martwieniem się.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Newsy

Postprzez Klinsmann » 2014-07-10, 18:44

Co trzeba zrobić żeby zostać trenerem repr. Brazylii :mrgreen:

Po pierwsze, musisz prowadzić Portugalię i nie wygrać niczego.
Po drugie, trzeba objąć Chelsea Londyn i zostać zwolnionym.
Po trzecie, zdecydować się na pracę w Uzbekistanie.
Po czwarte, wrócić do Brazylii, przyjąć posadę w wielkiej drużynie - Palmeiras - i doprowadzić do spadku.
Po piąte, uciec z klubu 56 dni przed zakończeniem sezonu, by nikt nie mówił, że pod twoją wodzą zespół spadł do drugiej ligi - punktował Wagner, który na końcu nie przebierał już w słowach.

Nie znałem tych faktów :mrgreen: :mrgreen:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Newsy

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-11, 15:40

Kroos dołącza do innych Bawarczyków (Mullera, Robbena, Shaqiriego, Gotzego, Mandżukica) z nagrodą Zawodnika Meczu i wskakuje na 1 miejsce rankingu piłkarzu na mundialu. To 9 taka nagroda dla zawodnika Bayernu. Według TZ online wszyscy Niemcy po meczu z Brazylią dostali notę 1, najwyższą możliwą, co do jednego.

[ Dodano: 11 lip 2014, o 16:38 ]
Są też znane pierwsze nieoficjalne kandydatury do nagród.

Złota Piłka Mundialu - Robben, Messi, Kroos, Neuer, Muller

Złota Rękawica - Neuer
Złoty But - wiadomo, Rodriguez, Muller, tutaj są obiektywne wymagania
Fair Play - Niemcy
Młody Zawodnik - Origi, Varane, Depay
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Newsy

Postprzez Borussen » 2014-07-11, 16:09

Szkoda, że obrońcy nie mają w dzisiejszych czasach prawie żadnych szans na wyróżnienia, Hummels i Neuer to MVP tego turnieju, drugi zasłużenie otrzymał nominację, Mats też ją powinien dostać. Jeśli Niemcy wygrają, to But dla Mullera, Złota Rękawica dla Neuera i Złota Piłka dla Hummelsa, było by idealnie. :D
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość