Newsy

Stare, zamknięte tematy

Re: Newsy

Postprzez izi91 » 2014-05-30, 23:38

1. finał? Brazylia-Hiszpania
2. mistrz świata? Brazylia
3. czarny koń? Chorwacja
4. największy przegrany? Niemcy
5. król strzelców? C.Ronaldo
6. MVP? C.Ronaldo
7. komu kibicujesz? Niemcy,Chorwacja
8. które drużyny chciałbyś zobaczyć w bezpośredniej konfrontacji? Brazylia-Niemcy
9. który Bawarczyk ma największe szanse na tytuł? Dante
10. jak daleko zajdą Niemcy? Nie patrzyłem na drabinkę. Jeśli mają łatwą to półfinał, jeśli trudną to ćwierćfinał.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Newsy

Postprzez szimi » 2014-05-31, 10:34

Hasło Francji powinno nawiązywać do chęci poddania się, a Holandia powinnacoś o tęczy i różu wspomnieeć :D
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Newsy

Postprzez Klinsmann » 2014-05-31, 10:52

Odnosisz się do dwóch haseł, a wklejasz cały cytat na 1/3 strony :573: Potrzebujesz kursu z nauki cytowania selektywnego? :mrgreen:
Powiedz :wink: ktoś Ci zawsze pomoże, nauczy :P To nie jest trudne.

No ludzie, litości. Takich artystów jest więcej, nie tylko szimi.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Newsy

Postprzez szimi » 2014-05-31, 15:01

Lenistwo i tyle, nie chce mi się wybierać linijek. :P
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Newsy

Postprzez Radosław Lubor » 2014-05-31, 18:19

Guardian opublikował listę 100 najlepszych piłkarzy mistrzostw świata. Pierwsza dziesiątka:

1 Pele
2 Maradona
3 Beckenbauer
4 Ronaldo
5 Zidane
6 Cruyff
7 Matthaus
8 Muller
9 Garrincha
10 Platini

Osobiście Pele uznaję za przereklamowanego, Maradona też za wysoko mimo geniuszu. Ale obecność trzech legendarnych Bajeroków cieszy :D Z Polaków najwyżej jest Boniek, na 43 miejscu.

Kolejne Bajeroki to Breitner (37 miejsce), Rummenigge (39), Kahn (42), Brehme (53), Maier (55), Lahm (95), Klinsmann (96). Także Bayern okupuje 10% listy :D

Trochę szokuje brak Klosego. 3 mundiale, 3 medale, 14 bramek... z innych Niemców, nie Bajeroków są Rahn, Walter, Seeler. Kwestią czasu jest, aż na pierwszym miejscu będzie przyszły czerokrotny król strzelców mistrzostw świata, Thomas Muller, jeden z czterech kroków już wykonany, trzy mundiale z tegorocznym jeszcze obskoczy 8)

Tu pełna lista: http://www.theguardian.com/news/datablo ... -and-votes
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Newsy

Postprzez Klinsmann » 2014-05-31, 19:56

Radosław Lubor napisał(a):Tu pełna lista: http://www.theguardian.com/news/datablo ... -and-votes


Brak Pirlo, Beckhama, Bergkampa i wielu innych :? Nażelowany który nic nie osiągnął 33msc :573: Messi to samo.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Newsy

Postprzez Radosław Lubor » 2014-05-31, 20:02

Gwoli ścisłości to Beckham nic zbytnio nie osiągnął a i żelu nie szczędził :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Newsy

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-05-31, 20:25

Jeżeli w 100 nie ma Klose,to jaki sens komentowania takiego głupiego rankingu? ; )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Newsy

Postprzez adamekFcB » 2014-06-02, 12:30

adamekFcB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1231
Wiek: 30
Dołączył(a): 2012-02-20, 19:21
Online: 23d 15h 12m 28s

Re: Newsy

Postprzez Oldman » 2014-06-02, 13:59

adamekFcB napisał(a):http://en.stickeralbum.fifa.com/" target="_blank Bawi się ktoś? :D

Ja, ale dopiero od dziś.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Newsy

Postprzez szimi » 2014-06-02, 15:38

I o co w tym chodzi? Coś płacisz?
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Newsy

Postprzez Oldman » 2014-06-03, 12:02

szimi napisał(a):I o co w tym chodzi? Coś płacisz?

Nie, nic się nie płaci. Po prostu zbierasz wirtualne naklejki z piłkarzami, tak jak kiedyś zbierało się prawdziwe.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Re: Newsy

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-03, 18:43

E, z prawdziwymi było weselej :D

Wszystkie kadry zamknięte, wiadomo już więc kto leci z Bayernu do Brazylii. Jest to grupa 15 zawodników:

Niemcy: Manuel Neuer, Jerome Boateng, Philip Lahm, Bastian Schweinsteiger, Toni Kroos, Mario Gotze, Thomas Muller.
Belgia: Daniel van Buyten
Brazylia: Dante Bonfim Costa
Chorwacja: Mario Mandżukic
Francja: Franck Ribery
Hiszpania: Javi Martinez
Holandia: Arjen Robben
Szwajcaria: Xerdan Shaqiri
USA: Julian Green

I jeszcze liczba zawodników z konkretnych klubów... z Bayernu najwięcej jedzie :D Najczęściej reprezentowanym klubem spoza Europy został Club America z piątką zawodników. A najczęściej reprezentowanym klubem z Polski zostaje Wisła Kraków, jako jedyna z kraju wysyłająca zawodnika na mundial w ilości sztuk jeden (Chavez w Hondurasie). A konkretniej wysyła go z Chin, gdzie jest wypożyczony. Za potencjalne błędy z góry przepraszam.

Bundesliga - pierwsza i niższe - jest reprezentowana przez 78 zawodników z 13 klubów.

Liczba zawodników - Klub

15 - Bayern Monachium
14 - Manchester United
13 - Barcelona, Chelsea
12 - Juventus, Napoli, Real Madryt
10 - Atletico Madryt, Manchester City
9 - Liverpool, PSG
8 - Arsenal Londyn, Inter Mediolan, Milan, Porto, Zenit
7 - Borussia Dortmund, Dynamo Moskwa, Schalke 04, Wolfsburg
6 - Basel, CSKA Moskwa, Lazio Rzym, Newcastle United, Tottenham, Southampton
5 - Benfica, Club America, Everton, Feyenoord, Galatasaray, Mainz, Monaco, Olympiakos Pireus, Parma, Roma, Valencia
4 - Bayer Leverkusen, Celtic Glasgow, Dynamo Kijów, Granada, Fenerbahce, Freiburg, Lille, PAOK Saloniki, PSV, Real Espana, Real Sociedad, Sevilla, Sporting Lizbona, Stoke City, Stuttgart, Torino
_______________________________________________________________________________________________________

3
- Ajaccio, Ajax Amsterdam, Alajuelense, Atalanta, Augsburg, Barcelona (Ekwador), Besiktas, Bologna, Braga, Cerezo Osaka, Cruz-Azul, Dynamo Zagrzeb, Emelec, Fiorentina, Fullham, Genoa, Getafe, Hannover, Herediano, Hoffenheim, Kubań Krasnodar, Nacional, Norymberga, Olimpia, Olympique Marsylia, Panathinaikos, Real Salt Lake, Rennes, Saint-Étienne, Saprissa, Swansea, Szachtar Donieck, Toulouse, Ulsan Hyundai
2 - Al Hilal, Aston Villa, Atletico Mineiro, Boca Juniors, Borussia Monchengladbach, Botafogo, Brisbane Roar, Cagliari, Cardiff City, Club Brugge, Colo Colo, Columbus Crew, Coton Sport, Crystal Palace, Eintracht Brunszwik, Eintracht Frankfurt, Espanyol, Esteghlal, FC Tokio, Gamba Osaka, Grasshoppers, Guangzhou Evergrand, Hajduk Split, Hertha Berlin, Hull City, Kashiwa Reysol, Konyaspor, Leon, Levante, Lokomotiw Moskwa, Lyon, Middlesbrough, Morelia, New York Red Bulls, Norwich City, Notthingham Forest, Pachuca, Persepolis, River Plate, Rizespor, Rosenborg, Rubin Kazań, Sanfrecce Hiroszima, San Jose Earthquakes, Santa Fe, Seattle Sounders FC, Sepahan, Spartak Moskwa, Sporting Kansas City, Standard Liège, Sunderland, Tichuana, Toluca, Toronto FC, Trabzonspor, Universidad de Chile, Queens Park Rangers, Valenciennes, Villareal, Vitesse, Watford, West Bromwich Albion
1 - Aalen, Aalesunds FC, Academica, Adelaide United, Aduana Stars, AIK Sztokholm, Al-Ain, Al Gharafa, Al-Jazira, Almeria, Amkar Perm, Anderlecht, Antalyaspor, Anży Machaczkała, Ashdod FC, Atlante, Austria Wiedeń, AZ Alkmaar, Bastia, Beijing Guoan, Beveren, Bolton, Borac, Bordeaux, Busan I'Park, Cartagines, Catania, Celta Vigo, Cercle Brugge, Charlton Atheltic, Club Africain, CS Constantine, CSKA Sofia, Deportivo Cali, Elazigspor, Elche, Erciyesspor, Esperance, Evian, FC Kopenhaga,Ferencvaroš, Fethiyespor, Flamengo, Fluminense, Foolad, Fortuna Duesseldorf, FSV Frankfurt 1899, Gaziantepspor, Gombe United, Guizhou Renhe, Hamburg, Hapoel Be'er Sheva, Heerenveen, Hellas Verona, Heracles Almelo, Houston Dynamo, Internacional, Istanbul BB, Jeonbuk Hyundai Motors, Yokohama F Marinos, Jubilo Iwata, Kawasaki Frontale, Kayserispor, La Galaxy, Lekhwiya, Lens, Libertad, Liga de Quito, Livorno, Lokeren, Lorient, Luzern, Mallorca, Malmö FF, Mamelodi Sundowns, Melbourne Victory, Monterrey, Morelia, Motagua, Nancy, Nantes, NEC Nijmegen, Newcastle Jets, Newell's Old Boys, New England Revolution, Nice, Orlando Pirates, Osasuna, Palermo, Palmeiras, Platanias, Preston North End, Puebla, Reims, Rijeka, Rostów, Sangju Sangmu, San Lorenzo, San Pablo, Santos, Santos Laguna, Sassuolo, Sewe Sport, Shandong Luneng, Sion, Sochaux, Sporting Covilha, Stabaek, Stromsgodset, Sturm Graz, Sunshine Stars, Suwon Bluewings, Swindon, Tigres UANL, Terek Grozny, Tractor Sazi, TSV Monachium, Twente, Udinese, UD Las Palmas, Universidad Católica, Urawa Red, USM Algier, Utrecht, Young Boys, Valerenga, Vasco Da Gama, Volyn, Warri Wolves, West Ham United, Wellingtong Phoenix, Western Sydney Wanderers, Wigan, Wisła Kraków, Zoria, Zulte Waregem, Zob Ahan, Zurich
Ostatnio edytowano 2014-06-03, 19:18 przez Radosław Lubor, łącznie edytowano 1 raz
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Newsy

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-06-03, 19:14

Nie wiem jak wy,ale ja zbierałem zawsze naklejki tylko w czasie Euro.Pamięta ktoś karty z Euro96? Kart było 8,były dosyć twarde,a kosztowały 2 zł,do uzbierania było 200,szkoda,że już ich nie ma.[teraz kosztowałyby by pewnie z 10 zł],mam prawie cały album Euro 2000 (brakuje mi chyba z 16/18 naklejek,szkoda,że nie zamówiłem,miałbym cały),jak to zrobiłem to nie wiem,byłem dzieckiem,nie miałem wcale żadnej dużej kasy [wymiany szkolne rullez],kurde,emocje w czasie otwierania paczki - bezcenne ;) Mam też album Euro 2008,ale tam brakuje mi ze 100.Z naszego Euro mam tylko 5,kupiłem symbolicznie jedną paczkę.Ktoś będzie zbierał naklejki z MŚ? Chyba zaraz się przejdę i kupię ;)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Newsy

Postprzez Oldman » 2014-06-03, 19:47

Karty z Euro96 zebrałem wszystkie, potem zbierałem jeszcze naklejki na MŚ98 (chyba cały) i 2002, na Euro2000 i 2004 kupiłem jakoś symbolicznie.
Oldman
Culé
Avatar użytkownika
 
Posty: 170
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-10-21, 19:00
Online: 2h 57m 43s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości