Faza pucharowa

Stare, zamknięte tematy

Re: Faza pucharowa

Postprzez scaloni » 2014-07-13, 10:44

sędzia w ogóle się popisał :roll: powinna być czerwona i rzut wolny. jestem przekonany, ze gdyby tak zagrał Vlaar czy inny Holender, to nawet w tej 3 min by go wyrzucił :roll: ale nie, to Brazylia.. gospodarz, tak nie wypada :lol:

tak czy siak, nie miało to raczej wpływu na końcowy rezultat. Brazylia była po prostu żałośnie słaba i powinna się cieszyć, ze w ogóle weszła do strefy medalowej. kolejny świetny mecz Robbena, według mnie zasłużył na złota piłkę tych mistrzostw
Ostatnio edytowano 2014-07-13, 13:33 przez scaloni, łącznie edytowano 1 raz
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Faza pucharowa

Postprzez shadow7 » 2014-07-13, 10:59

imho w tej akcji były dwa błędy, po pierwsze rzut wolny - nie karny, a po drugie czerwona - nie żółta kartka dla Thiago Silvy.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Faza pucharowa

Postprzez seb455 » 2014-07-13, 11:10

scaloni napisał(a):sędzia w ogóle się popisał :roll: powinna być czerwona i rzut wolny. jestem przekonany, ze gdyby tak zagrał Vlaar czy inny Holender, to nawet w tej 3 min by go wyrzucił :roll: ale nie, to Brazlia.. gospodarz, tak nie wypada :lol:

tak czy siak, nie miało to raczej wpływu na końcowy rezultat. Brazylia była po prostu żałośnie słaba i powinna się cieszyć, ze w ogóle weszła do strefy medalowej. kolejny świetny mecz Robbena, według mnie zasłużył na złota piłkę tych mistrzostw


Gdzieś była mowa że ustalono że jeśli ktoś fauluje w polu karnym i jest dyktowany rzut karny to sędzia pokazuje żółtą kartkę chyba że faul jest brutalny. Głośno było o tym po meczu Arsenalu z Bayernem i myśle że taka decyzja jest słuszna w turnieju tego typu. Co do samego faulu to Robben był faulowany aż do pola karnego i ja bym się nie czepiał sędziego bo mógł dać i karnego i wolnego, gdyby tak bronił Brazylii jak twierdzicie to byłby wolny.
seb455
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3203
Dołączył(a): 2011-08-08, 20:55
Online: 2d 6h 54m 27s

Re: Faza pucharowa

Postprzez Klinsmann » 2014-07-13, 12:56

Brazylia jak Korea w 2002r. tylko trochę w mniejszej skali :mrgreen: na siłę przepchana do strefy medalowej, a później bolesne zderzenie z rzeczywistością :506:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Faza pucharowa

Postprzez scaloni » 2014-07-13, 14:00

gdzieś była mowa/dyskusje, ale niczego chyba nie ustalano i niczego w tym aspekcie nie zmieniano. jeśli jest na czystej pozycji, to bez znaczenia czy w polu karnym, czy poza - czerwona.

zresztą śmieszą mnie te teksty, ze nie powinno się podwójnie karać, tzn karnym i czerwoną :lol: są ustalone przepisy i wszyscy o tym wiedzą. w momencie gdy ktoś robi świetną akcje, tak jak wczoraj vP/Robben, to tego drugiego pozbawia się realnej szansy na gola, a Silva dostaje tylko żółtą :roll: później za dużo mniejsze przewinienia inni zawodnicy dostają taką samą karę jak Brazylijczyk :573: a jeśli ktoś fauluje jako ostatni w polu karnym, to musi się liczyć z tym, ze w pakiecie do karnego zobaczy czerwo. w końcu pozbawia przeciwnika wielce prawdopodobnej bramki.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Faza pucharowa

Postprzez szimi » 2014-07-13, 16:37

Dziadek Mróz napisał(a):Mam złą wiadomość..Szpakowski będzie komentował finał.Przygotujecie się na "Messi Messi ajjj!" (volume - 100 %) I (volume - 0) przy każdej bramce naszych orłów,bardzo mi smutno,że go wybrali :>

Ciekawe co powie po klęsce Leo, będzie płakał jak po finale LM 2013? Czy szukał usprawiedliwienia jak w meczu z Brazylią? :lol:

[ Dodano: 13 lip 2014, o 17:35 ]
tomal125 napisał(a):Tylko że karnego nie powinno być,

Z tego co mi mówił były sędzia Ekstraklasy powinie być. W takiej sytuacji, w myśl nowych przepisów, liczy się miejsce upadku, tzn. w sytuacji gdy idziesz sam na sam i jesteś pociągany metr przed polem karnym, a upadasz w nim - jest karny. Jako kara za chamski faul, ale nie ma czerwa.

[ Dodano: 13 lip 2014, o 17:36 ]
scaloni napisał(a): ale nie, to Brazylia.. gospodarz, tak nie wypada :lol:


W większości meczów o stawkę w tych minutach nie ma czerwieni, a powinny być.

[ Dodano: 13 lip 2014, o 17:37 ]
Klinsmann napisał(a):Brazylia jak Korea w 2002r. tylko trochę w mniejszej skali :mrgreen: na siłę przepchana do strefy medalowej, a później bolesne zderzenie z rzeczywistością :506:

Jak Korea w 2002 - też bez medalu :mrgreen:
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron