FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Stare, zamknięte tematy

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-13, 23:30

Srebro na MŚ i złoto na ME, tego brakuje Lahmowi i Schweinsteigerowi do kompletu, Tomkowi jeszcze srebra na ME :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez bolcinho » 2014-07-13, 23:31

Liczmy iż we Francji złoto ME zostanie zdobyte
bolcinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): 2012-10-09, 20:02
Online: 2h 19m 55s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Patricko » 2014-07-13, 23:33

W końcu! Po tylu latach! Bayern i spółka sięgają po najważniejsze trofeum! Jestem z nich dumny, tyle lat na to pracowali, tyle serca zostawiali na boisku.
Bałem się jakiegoś farfocla ze strony Argentyny, bo patrząc na ich poprzednie mecze, to mieli sporo szczęścia przy swoich bramkach.
Goetze idealna zmiana i wykorzystanie sytuacji. Widok Lahma, Schweiniego, Neura i całej reszty z pucharem w ręku to wspaniały widok!
Teraz pora na dominację Bayernu w CL!
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika!
Patricko
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 208
Wiek: 36
Dołączył(a): 2014-04-23, 22:48
Online: 9d 19h 52m 42s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez upek » 2014-07-13, 23:36

jakby sie komus chcialo napisac jakies pisemko do tvp z zazaleniem dotyczacym pracy komentatorow i tych starych dziadow w studiu, to z checia podpisze i wysle. niesamowita stypa w po meczu, gadki o neymarze < wtf? > czy o niesprawiedliwosci pilki < wtf ? > byly tak zalosne, ze pierwszy raz w ogole mnie to ruszylo, a zwykle mam to gdzies.

rozumiem miec swoje sympatie, rozumiem ze oni codziennie masturbuja sie do portretow messiego, ronaldo i neymara, ale chyba powinni zachowac choc troche obiektywizmu, nie?

[ Dodano: 14 lip 2014, o 00:36 ]
jakby sie komus chcialo napisac jakies pisemko do tvp z zazaleniem dotyczacym pracy komentatorow i tych starych dziadow w studiu, to z checia podpisze i wysle. niesamowita stypa w po meczu, gadki o neymarze < wtf? > czy o niesprawiedliwosci pilki < wtf ? > byly tak zalosne, ze pierwszy raz w ogole mnie to ruszylo, a zwykle mam to gdzies.

rozumiem miec swoje sympatie, rozumiem ze oni codziennie masturbuja sie do portretow messiego, ronaldo i neymara, ale chyba powinni zachowac choc troche obiektywizmu, nie?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Klinsmann » 2014-07-13, 23:39

Radosław Lubor napisał(a):Srebro na MŚ, tego brakuje Lahmowi i Schweinsteigerowi do kompletu,


I oby go nigdy nie zdobyli :mrgreen: ................................. Do ostatniej minuty miałem sraczkę :? Niemcy dziś zagrali bardzo nerwowo i dosyć słabo, ale szczęśliwie się udało :) Nie zawsze musi to być mecz w którym nie ma żadnych wątpliwości i jest pełna dominacja (jak np. Bayern 2012/13) :564:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-07-13, 23:43

Wzruszyłem się przed samym końcem meczu,później już na spokojnie.Niemcy rozjebali ten turniej,4-0 z Portugalią dowodzoną przez C.Ronaldo,potem piękne mecze z Algierią czy Ghaną,pokonanie bardzo silnej Francji i to słynne już 1-7 w półfinale MŚ z gospodarzem turnieju,które przejdzie do historii i za 100 lat będą o tym ludzie wspominać.Na koniec pokonanie samego Messiego.[btw:rozjebał mnie gif przed dogrywką trener Argentyny tłumaczy coś swoim graczom,a Messi patrzy na niego z litością i sobie idzie,po co ma słuchać co mówi trener,jest Messim : ))

Moje oceny za turniej :

Neuer 10/10
Howedes 8/10
Boateng 9/10
Hummels 9/10
Lahm 9/10
Mertesacker 8/10
Schweinsteiger 9/10
Ozil 10/10 za finał,6/10 za pozostałe mecze ; )
Muller 10/10
Klose 8,5/10
Goetze - 8/10,to nie był jego turniej,ale bramka w finale podwyższa ocenę ; )
Khedira - 7,5/10
Kroos 9,5/10

Trzeba też wspomnieć o Mustafim i Kramerze,którzy niespodziewanie pojechali na Mundial i w dodatku dostali szansę (a Kramer zagrał od początku w wielkim finale,niesamowite!)

Trochę szkoda Podolskiego czy Draxlera,że tak mało grali,ale cóż : )

Pomyślcie,że do tej drużyny wróci najlepszy piłkarz Marco Reus,Badstuber,Gundogan,że jest Draxler,Max Meyer i rzesza kolejnych talentów.

Po raz ostatni (chociaż mam nadzieję,że zrobią mu jakiś mecz pożegnalny jeszcze) zobaczyliśmy dzisiaj Miroslava Klose,legendę.Ma 36 lat,dla mnie mógłby jeszcze spokojnie pociągnąć do następnego Euro i wchodzić na końcówki ; ) Trudno mi sobie wyobrazić reprezentację bez niego : )

WIELKIE NIEMCY!!! 8) :P :-P :oops: :twisted: :mrgreen: :wink: [Dobrze,że jest to forum,gdzie mogę ze spokojem pisać takie rzeczy : D]

[ Dodano: 14 lip 2014, o 00:43 ]
UPEK - ej,serio nie można tego tak zostawić,po mistrzostwach założę temat i się pomyśli co robić,ludzie płacą na nich abonament,dość SZPAKOWSKICH,SZARANOWICZÓW,ENGELÓW,GMOCHÓW i ŻEWŁAKOWÓW.Ile można? Już więcej nie można!
Ostatnio edytowano 2014-07-13, 23:49 przez Dziadek Mróz, łącznie edytowano 2 razy
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-13, 23:45

Reus, Gundogan, Bender, Badstuber, Schmelzer, Gomez, Kruse, Volland wrócą lub dołączą, Draxler dostanie szanse a to tylko początek bo fala młodych jak Goretzka, Meyer, Werner i inni :D A za plecami młodych talentów już kolejne się czają. W eliminacjach zagrało pół setki zawodników. To jest kadra mająca odnosić sukcesy latami. Już je odnosi! 2006 - brąz, 2008 - srebro, 2010 - brąz, 2012 - brąz, 2014 - złoto. Pokolenie mistrzowskie dopiero dojrzało :D ME i kolejne MŚ to będzie podobny, znany sobie i zgrany skład :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Postprzez pablo89 » 2014-07-13, 23:46

Dziadek Mróz napisał(a):ej,serio nie można tego tak zostawić,po mistrzostwach założę temat i się pomyśli co robić,ludzie płacą na nich abonament,dość SZPAKOWSKICH,SZARANOWICZÓW,ENGELÓW,GMOCHÓW

doskonała myśl!!! mam nadzieję, że nie będą ślęczeć w tym studiu aż do śmierci
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Klinsmann » 2014-07-13, 23:48

Dziadek Mróz napisał(a):Pomyślcie,że do tej drużyny wróci najlepszy piłkarz Marco Reus,Badstuber,Gundogan,

Tych trzech brakowało widocznie, aczkolwiek nie wiadomo jakby zagrali. Ale może nie ogrzej od Ozila Howedesa i Gotze :P Dla mnie ta trójka najsłabiej, chociaż Ozil miał spory udział, to sporo jednak przedreptał.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-13, 23:53

Jak będzie petycja to popieram upka i dołączam. I pomyślcie sobie, że po Ballacku myślano, że będzie dziura i co? I reforma szkolenia, ligi i na jego pozycji może grać Ozil, Kroos, Muller, Gotze, Draxler a ścigają ich kolejni młodzi :D Niemiecka potęga szkoleniowa :D

[ Dodano: 14 lip 2014, o 00:53 ]
Domowa cytrynówka z wesela kuzynki czekała na ten moment, także panowie i panie, za Niemcy i Bayern :D Dobrej nocy wszystkim :D
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Patricko » 2014-07-14, 00:00

Beton to jest beton, on tam jest od dobrych paru(nastu?) lat. Dopóki Szpak i Szaranowicz będą tam zasiadać to nic się nie zmieni.
Jak słuchałem szpaka podczas meczu i tych jego tekstów, jacy to Niemcy już słabi, a Argentyna coraz lepsza to myślałem, że klęknę.
Zresztą, o jego tekstach to można esej strzelić, szkoda czasu na to.

Niestety mają zbyt wysokie stołki, żeby ktokolwiek mógł ich ruszyć. Dopóki sami dupy nie ruszą na emeryturę to nic się nie zmieni... :/
W F1 jest to samo. Zientarski beton w studio to parada żenady i wstydu na cały kraj, a Borowczyk w trakcie GP po prostu powala swoim słowotwórstwem, pomijaniem ważnych akcji, gadaniem o rzeczach zupełnie z kosmosu, itd.
Nie wiem jak inne dyscypliny, ale w tych kategoriach polskie komentatorstwo leży i kwiczy...
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika!
Patricko
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 208
Wiek: 36
Dołączył(a): 2014-04-23, 22:48
Online: 9d 19h 52m 42s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Cwiekoszczak » 2014-07-14, 00:02

Siatkówka kiedyś miała Ambroziaka... A teraz gdzie nie włączysz transmisji komentatorska ka-ta-stro-fa.
Cwiekoszczak
Bawarczyk
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2013-03-31, 00:20
Online: 15m 23s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-07-14, 00:07

Szkoda,że Ballack nie dotrwał,tak samo Oli Kahn,oni również zasłużyli,żeby mieć złoto ; ) Gdyby nie to,że jutro mam wazny dzień,to ruszyłbym w miasto jak po meczu z Brazylią,odłożę to do jutra ; ) DOBRANOC i dzięki za wspólne mistrzostwa :wink:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Patricko » 2014-07-14, 00:24

Na pewno cieszą się tak samo z pucharu, jak gdyby byli w drużynie. Dzisiaj Niemcy mają swoje święto, doczekali się i w pełni zasłużyli.
Tych mistrzostw długo nie zapomnę, tak samo jak pamiętnego 7:1 z Brazylią, o czymś takim to będę wnukom opowiadał :)
Genialne mistrzostwa od samego początku i najlepsze mecze to wg Niemcy - Ghana oraz rzecz jasna Niemcy - Brazylia, pomimo że do jednej bramki to z radością patrzyłem jak przebijają napompowany balonik pt. Brazylia :)
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika!
Patricko
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 208
Wiek: 36
Dołączył(a): 2014-04-23, 22:48
Online: 9d 19h 52m 42s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Klinsmann » 2014-07-14, 00:35

Hiszpania i Włochy nie wychodzą z grupy, Robben upokarza Hiszpanię i Brazylie. Niemcy gwałcą ronalno i nejamarowską ekpię :mrgreen: by na końcu zdobyć złoto :lol:
Do pełni szczęścia zabrakło 3:0 w finale :P no ale nie narzekam :D Takie Mistrzostwa to tylko w marzeniach i najlepszych snach :P A jednak sen się ziścił :D

W dodatku skazani na pożarcie walczyli jak równy z równym, jakieś totalne nołnejmy (Iran) postawiły się ostro Potędze takiej jak Argentyna :D Jakieś Kostaryki i Algierie :D
Piękne mistrzostwa, drugich takich może już nie być.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości