FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Stare, zamknięte tematy

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Rael » 2014-07-14, 00:35

Jak ktos nie moze spac to na TVP3 powtórka ;)
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Zari » 2014-07-14, 00:43

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAK! 8) 8)

Najbardziej cieszę się ze względu na Bastiego i Phlippa, legendy!

Oby ten gol Goetzego dał mu pozytywnego kopa i w następnym sezonie grał świetnie.

Respekt dla Boatenga, znakomite mistrzostw. W finale mur. Przy dobrym partnerze jest świetny!
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Patricko » 2014-07-14, 00:45

Hummels dał bardzo wiele naszej obronie. Bardzo brakuje mi go w Bayernie, idealnie by uzupełniał szyki obronne, ale nie można mieć wszystkiego.
Genialny skład (może poza Mustafim i Howedesem, którzy wg mnie nie powinni się znajdować w pierwszym składzie), świetna taktyka, piękna gra i totalna dominacja w większości meczów.
Myślę, że jak Philip i Basti dotrwają do mistrzostw w Rosji, to będą to już ich ostatnie :( Ale każda legenda kiedyś musi przejść na emeryturę niestety.
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika!
Patricko
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 208
Wiek: 36
Dołączył(a): 2014-04-23, 22:48
Online: 9d 19h 52m 42s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Borussen » 2014-07-14, 01:50

Hummels na początku nerwowo, trochę go tam Messi męczył, ale potem już skała. Boateng rzeczywiście fantastyczne spotkanie. Niemcy zasłużenie mistrzami świata.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Patricko » 2014-07-14, 01:56

No uciekał mu Messi parę razy i od razu mi serce szybciej biło, ale nie dawał za wygraną. Ale Hummels ogólnie spisywał się na medal. Borussia niech go trzyma, bo obok Lahma najlepszy obrońca Bundesligi wg mnie. Boateng ma swoje gorsze dni i wtedy rusza się jak wór z cementem :)
Oby Dante nie był teraz zbyt rozbity po tej porażce. Chociaż może szczęście w nieszczęściu, że to od Bayernu baty dostał.
Co jak co, ale nad obroną musimy pracować, bo Lahm i Boateng to za mało niestety, żeby myśleć o pucharach.

Teraz wzmocnić jeszcze reprezentację i po ME do kompletu!

Wysłane za pomocą TapaTalk 4.
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika!
Patricko
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 208
Wiek: 36
Dołączył(a): 2014-04-23, 22:48
Online: 9d 19h 52m 42s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Bayern fun » 2014-07-14, 03:42

Jestem mega szczęśliwy, głównie dlatego ze puchar unieśli Philip i Bastian, Ci dwaj najbardziej na świecie zasłużyli na ten moment ;)


Btw , na waszym FB tez wysyp idiotów? Ja tak sobie skakalem po postach gratulujących Niemcom i w komentarzach trafilem na kwiatki typu "śmierć wrogom ojczyzny" :lol: ale mnie to bawi, lubię czytać taki bol dupki , podobnie było jak Bayern wygrał LM.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Grzechoo » 2014-07-14, 05:44

Teraz Bawarczykom pewnie nie jest szkoda zaprzepaszczonej szansy na zwycięstwo w LM :>

Studio tragedia, ale to już tradycja. Niech sobie Gmoch i Engel przypomną czasy swojej pracy trenerskiej i zastanowią się nad niesprawiedliwością piłki :roll:

Złota Piłka dla Messiego to oczywiście skandal, ale ja od pewnego czasu nie mam już żadnych wątpliwości, że ktoś na "górze" we władzach piłkarskich ma ogromne kompleksy i mocno forsuje Argentyńczyka jako piłkarza wszech czasów. W przeszłości grały takie ikony jak Pele, jak Maradona, Beckenbauer czy Van Basten, więc my w naszych czasach też możemy kogoś takiego mieć, a nawet powinniśmy mieć kogoś jeszcze lepszego. No i znalazł się taki pupilek, który musi otrzymać teraz każdą nagrodę, najlepiej po kilka razy.

Bayern fun napisał(a):w komentarzach trafilem na kwiatki typu "śmierć wrogom ojczyzny" :lol:


Te lemingi powinny zainteresować się trochę polityką i zauważyć, że tam mamy prawdziwych wrogów ojczyzny, a kibicowanie to zwyczajna rozrywka, zabawa... :roll:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Kejker » 2014-07-14, 06:24

Dziadek Mróz napisał(a):Pomyślcie,że do tej drużyny wróci najlepszy piłkarz Marco Reus,Badstuber,Gundogan

Kruse.

Mustafi Weidenfeller Kramer mistrzami świata Ronaldo i Messi nie eh życie bywa przewrotne.

Ogarnijcie twittera Stanowskiego. :lol: Co za pajac.
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-07-14, 07:29

Stanowski przed finałem napisał "świetny" tekst pod tytułem "dlaczego nie będę kibicował Niemcom" (że mordowali na wojnie ^^),wszyscy mu jechali za to później : )
Gdyby nie kolejne teksty,które z nim polemizowały,to zrezygnowałbym z wchodzenia na weszło.Idiota to za mało powiedziane ; ) Nie ma zresztą sensu o tym pisać,przed meczem z Brazylią 90 % Polaków było za Niemcami,a w finale (z tego co zauważyłem) było pół na pół ,a takich,którzy pisali,że Niemcy nie zasługiwali na mistrzostwo było bardzo mało.Dla mnie jeśli ktoś publicznie pisze,że nienawidzi Niemców,to robi krzywdę,ale tylko i wyłącznie sobie i nawet trochę mi takich osób żal : ) [ale tylko trochę ^] Gdyby ktoś pisałby tak w Niemczech to najgłośniej krzyczeliby z oburzenia.No,ale nie wymagajmy myślenia od "patriotów" : )

Pomyślcie,że taki Lahm czy Schweinsteiger mogą już za 4 lata nie być w kadrze (chociaż myślę,że będą :)] i to była prawie ostatnia szansa dla nich : ) I udało się! ; ) Hiszpania wygrała 3 turnieje z rzędu? Niech teraz Niemcy to poprawią,ale by było : )

[ Dodano: 14 lip 2014, o 08:29 ]
Jeszcze to do mnie nie dotarło do końca co się stało : D
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez filip97 » 2014-07-14, 08:22

Szkoda że Robben nie stał obok Neuera przy wręczaniu nagród;/
filip97
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 951
Dołączył(a): 2014-02-15, 15:39
Online: 125d 14h 49m 18s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-14, 09:04

Powinien. W fazie pucharowej nawet Neuera było więcej widać na połowie przeciwnika niż Messiego. 1 asysta, 2.5 km średnio mniej przebiegniętych od kolegów, z Holandią Messi pojawił się w polu karnym dopiero w 115 minucie, i półfinał i finał - niewidoczny. Nie mieli jak dać Złotej Piłki Ronaldo bo ten poleciał w grupie to dali Messiemu. A Robben, Neuer, Rodriguez, Kroos, Hummels, Muller to nic. Nawet ten nieszczęsny i chamski Mascherano więcej zrobił na Złotą Piłkę niż Messi. Lub na przykład Blind, di Maria albo Navas.

Ale musi być albo Messi albo Ronaldo, od lat nikt inny nie istnieje w piłce. Nieważne czy to Messi za 2010 czy Ronaldo za 2013, czy jak teraz. Aż dziw że w 2010 Forlanowi MVP dali.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez puziols » 2014-07-14, 09:51

Mecz bardzo fajny i pełen emocji, Niemcy w końcu dostali to na co zasłużyli. Nie wiem jakim cudem nie wygrali Euro 2012 czy MŚ 2010 ale mniejsza z tym. Świetna ekipa z wieloma liderami i genialnym bramkarzem. Oglądając całe mistrzostwa i widząc podobieństwo reprezentacji do Bayernu nadal nie wiem jak mogliście przegrać dwumecz w LM z Realem zwłaszcza aż tyle, który przecież nie grał rewelacyjnie w tym sezonie ale mniejsza z tym.

Argentyna mogła ten mecz tak naprawdę wygrać gdyby wykorzystywała swoje okazje ale mają tam niezłych placków w napadzie. Jako fan Barcelony jestem lekko oburzony złotą piłką dla Messiego( mimo świetnych statystyk), ale widać że nie jest to ten sam gracz co kiedyś i strasznie się dławi nie mówiąc o kondycji i wytrzymałości. Muller, Rodriguez, Robben, Neuer, Neymar, Mascherano, byli od niego lepsi. Mecz był godny finału, dużo dramaturgii i całkiem sporo brutalności (Bastian nie miał lekko w tym meczu :D).

Największy zawód ze strony Argentyny na tych MŚ to Aguero i Higuain po świetnym seoznie w Napoli. Nie mniej jednak nawet po tak dobrym meczu Argentyny nie zasłużyła na mistrza patrząc pod kątem całego turnieju.

Ale bym się cieszył gdyby złotą piłkę dostał Lahm w tym roku ( tak tak wiem że to niemożliwe, ale imponuje mi strasznie swoją grą- powinni pokazywać jego zagrania małolatom i opowiadać jak się powinno podejmować decyzje, jak i gdzie dograć itp.)
puziols
Bawarczyk
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2013-01-17, 14:42
Online: 15h 31m 3s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez alien666 » 2014-07-14, 10:03

puziols napisał(a):Mecz bardzo fajny i pełen emocji, Niemcy w końcu dostali to na co zasłużyli. Nie wiem jakim cudem nie wygrali Euro 2012 czy MŚ 2010 ale mniejsza z tym. Świetna ekipa z wieloma liderami i genialnym bramkarzem. Oglądając całe mistrzostwa i widząc podobieństwo reprezentacji do Bayernu nadal nie wiem jak mogliście przegrać dwumecz w LM z Realem zwłaszcza aż tyle, który przecież nie grał rewelacyjnie w tym sezonie ale mniejsza z tym.

Argentyna mogła ten mecz tak naprawdę wygrać gdyby wykorzystywała swoje okazje ale mają tam niezłych placków w napadzie. Jako fan Barcelony jestem lekko oburzony złotą piłką dla Messiego( mimo świetnych statystyk), ale widać że nie jest to ten sam gracz co kiedyś i strasznie się dławi nie mówiąc o kondycji i wytrzymałości. Muller, Rodriguez, Robben, Neuer, Neymar, Mascherano, byli od niego lepsi. Mecz był godny finału, dużo dramaturgii i całkiem sporo brutalności (Bastian nie miał lekko w tym meczu :D).

Największy zawód ze strony Argentyny na tych MŚ to Aguero i Higuain po świetnym seoznie w Napoli. Nie mniej jednak nawet po tak dobrym meczu Argentyny nie zasłużyła na mistrza patrząc pod kątem całego turnieju.

Ale bym się cieszył gdyby złotą piłkę dostał Lahm w tym roku ( tak tak wiem że to niemożliwe, ale imponuje mi strasznie swoją grą- powinni pokazywać jego zagrania małolatom i opowiadać jak się powinno podejmować decyzje, jak i gdzie dograć itp.)


W drugim akapicie odpowiedziałeś sobie na pytanie z pierwszego - skuteczność. Niewiele wczoraj brakowało do tego żeby te grajki z "bajeczną techniką" zdobyły puchar. Ten co miał w końcówce meczu setę po babolu Hummels`a to prawdziwy as. W powtórkach widać jaki ma pieniek w nodze; no piękny lob mu wyszedł. :twisted:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 2h 24m 34s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez Radosław Lubor » 2014-07-14, 10:05

Oglądając całe mistrzostwa i widząc podobieństwo reprezentacji do Bayernu nadal nie wiem jak mogliście przegrać dwumecz w LM z Realem zwłaszcza aż tyle, który przecież nie grał rewelacyjnie w tym sezonie ale mniejsza z tym.


Trzytygodniowe załamanie formy, rozprzężenie, zmęczenie materiału, które przyszło za wcześnie/za późno. Nie było walki, takiej, jaką pokazał np Bastian w finale tylko głowy w dół. Plus złe decyzje personalne (brak Javiego i Tomka).
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 37
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: FINAŁ: Niemcy - Argentyna

Postprzez tomal125 » 2014-07-14, 11:33

Złe decyzje personalne Pepa Guardioli :twisted: :D
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron