Bayern - Gladbach 2:1

Stare, zamknięte tematy

Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Kaioken » 2005-04-07, 08:03

Kolejny mecz w drodze po mistrzostwo. Oczywiœcie nie wyobrażamy sobie innego scenariusza niż zwycięstwo. Dodatkowo po porażce w LM z chelsea mamy już niewielkie szanse na awans , jednak je mamy . Ale teraz dla bawarczyków wydaje się że najbardziej liczy się liga i niech jš chociaż wygrajš

Wszystko o meczu z Gladbach... !! 8) Proszę tutaj ...:D
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-07, 08:09

Ja tam myœle, że Chelsea jeszcze jest do przejœcia. I dlatego na Borussie wolałbym lekko rezerwowy skład (oczywiœcie taki, który i tak da na pewne zwycięstwo), a czołowych graczy oszczędzić na mecz w LM.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Kaioken » 2005-04-07, 08:11

no tylko żeby się tak nieskończyło że i tego celu nie zdobędziemy i do tego zaprzepaœcimy zwycięstwo w Bundeslidze :/
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez zborek » 2005-04-07, 08:18

Ja był własnie dał mocny skład na ten mecz.Fakt porażka z Chelsea 4-2 to juz sš małe szanse na awans,ale zawsze sš!!!!.Gladbach ostatnio przegrywa,ale potrafiš czesami zaskoczyc.Dlatego (niesamowity błąd, cenzura) powinien dac silny sklad na ten mecz.Mój typ to 3-0 dla Bayernu!!!!!!.Pozdro :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Kociol » 2005-04-07, 08:31

No teraz czeka nas Bundesliga, a zaraz rewanzowe spotkanie Champions League. Moim zdaniem Magath postanowi dobrze i raczej wypuœci skład mieszany, w wiekszosci podstawowy jednak da odpoczšć kilku zawodnikom, a da sie tez rozegrzac pod wtorkowym meczem tym co niegrali, może juz Makaay, Pizarro lud Demichelis.

Napewno z Gladbach trzeba wygrać...
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez tapczan » 2005-04-07, 10:33

Strata 2, a nie mówišc już o 3 punktach nie wchodzi w rachubę :)
M'gladbach wcale jeszcze nie może być takie pewne utrzymania się w 1 lidze więc trzeba na nich uważać i nie zlekceważyć !
Co do składu no to ja nie jestem zwolennikiem odpoczynków dla pierwszej 11 ;)

FCB musi potrenować grę ofensywnš przed rewanżem z Chelsea, a przeciwnik do tego jest odpowiedni :)
tapczan
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Żaba » 2005-04-07, 10:41

Nie widze inne możliwoœci niż pogrom rywala czyli conajmniej 4:0 8)

Piłkarze, a szczególnie obrona w sobote i jak i we wtorek musi pokazać że wczorajszy mecz to był tylko zły dzień.

Mam nadzieje że Magath postawi wkońcu na Schweinsteigera od pierwszej minuty bo to że nie grał on od poczštku z Chelsea było dużym jak dla mnie zaskoczeniem.

Licze też na występ Makaaya który strzelajšc trzy gole zrobi sobie w ten sposób takš małš zaliczke przed meczem z The Blues :mrgreen:
Żaba
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez olek » 2005-04-07, 12:01

przed meczem z chelsea tez panowal hurraoptymizm jednak skonczylo sie dla nas bolesnie na pewno to nie ta klasa co the blues ale nie zapomnijcie ze w rundzie jesiennej sensacyjnie uleglismi borusii 0-2 bodajze wiec nie mozna ich lekcewazyc
ps jak obroncy beda popelniac takie bledy jak w meczu z chelsea to moze byc ciezko ale mam nadzieje ze felix pamieta mecz z jesieni i wystawi podstawowa 11 ale mam nadzieje bez ze roberto (tragiczny mecz z chelsea) i bez hargreavesa ktory tez nie zagral dobrze mam nadzieje ze zagramy tak
kahn
sagnol-------lucio------- kovac-------lizarazu

---------------- demichelis----------------
deisler (ew frings) -------- scheinsteiger
-------------------ballack-----------------

----------- makaay -------guerrero-------
Ostatnio edytowano 2005-04-07, 12:02 przez olek, łącznie edytowano 1 raz
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez koby » 2005-04-07, 12:01

Powiem tak po takiej porazce jak z Chelsea Bayern musi sie wyżywać na takich druzynach jak Moenchengladbach! Ja mysle że w tym meczu trzeba wystawic taki skład jak w rewanżu z Chelsea( równiez nie jestem zwolennikiem odpoczywania ) ale bez Makaaya nawet jak bedzie zdolny nie możemy ryzykowac on musi zagrac w rewanżu jesli chcemy awansować ( jest napastnikiem wiec nie musi sie zbytnio zgrywac z drużynš) a chcemy to uczynić. Najlepiej zagrac tak aby wygrac ale jednoczesnie nie ujawniac wszystkiego jak zagramy z chelsea.
koby
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Piecia » 2005-04-07, 12:16

Jak już chyba wiecie, ja raczej nie bawie się w przepowiadanie wyników i tylko zawsze mam ogromnš nadzieję na 3 pkt. Tak jest i tym razem, a szczagólnie liczę na wspaniały występ Bastiana. :)
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez olek » 2005-04-07, 12:20

Piecia napisał(a): a szczagólnie liczę na wspaniały występ Bastiana. :)


piecia logicznie myslacy czlowiek po wspanialym meczy wygranym 3-0 (z wolfsburgiem) w ktorym zawodnik ma udzial przy kazdej z bramek wystawia go w pierwszej 11 jednak na w meczu z chelsea felix pomylil sie miejmy nadzieje ze teraz nie powtorzy tego bledu
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez merqn » 2005-04-07, 12:23

Bayern wygra z łatwoscia mecz z Bor'Monchengladbach. Najważniejsze jest to zeby Makaay i Pizarro sie dobrze rozgrzali :)
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez janekfcb » 2005-04-07, 12:25

Nie obrazaj Magath'a fabian! :wink:

No ale Dziwie się dlaczego Basti nie zagrał. Może Magath miał inna koncepcję, chciał postawić na bardziej ogranego zawodnika, nie wiem....

Teraz mecz z Gladbach, powinnismy sie przede wszystkim nie przemeczyc, wygrać to spokojnie i cale siły włożyc w mecz z chelsea.
OOOOooooOOOOO :D
Immer wieder FCB!!
AUF GEHTS IHR ROOOTEN!!
janekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2005-04-07, 10:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Piecia » 2005-04-07, 12:45

Fabian, nie ty jesteœ trenerem. Oceniajmy Magatha na koniec sezonu a nie teraz kiedy toczymy batalie na trzech frontach. Po sezonie zobaczymy, jakie osišgnięcia dzięki niemu mamy i wtedy go ocenimy.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez olek » 2005-04-07, 12:56

ale chyba kazdy sie zgodzi ze ta roszada ze roberto zamiast schweinsteogera to byl blad niewypal nie wiem jak mozna jeszcze nazwac to co zrobil bastian rozegral wspanialy mecz z wolfsburgiem i usiadl na lawce a ze roberto przez caly pobyt na boisku 6 kilka minut bodajze tylko przestrzelil 2 100% sytuacje (raz z wolnego na linii pola karnego drugi raz po zlym przyjeciu glena johnsona) wiec chyba mam racje
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości