Liga Mistrzów 2005/2006

Stare, zamknięte tematy

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez piotraldinho » 2006-05-18, 13:32

Cuda się zdarzają :D !!! W 70 minucie prawie już nie wierzyłem w zwycięstwo Barcelony ale na szczęscie LM skończyła się sprawiedliwie i wygrała ją drużyna , która na zwycięstwo zasłużyła . No może ten finał FCB zagrała dość słabo ale też sędzia sprzyjał Arsenalowi :P - mógł zaliczyć gola , a rzut wolny , po kórym padł gol dla Anglików był nie słusznie podytktowany . Dziwie się więc pretensjom Wengera o to , że Eto'o przy golu był na spalonym :roll: ... Bo ja miałbym o wiele więcej pretensji :P ...

1 połowa :
Barca zaczęła jakby miała nogi powiązane presją meczu (coś w stylu Szpaczka :P ) . Grała nieskładnie , dużo traciła . Już w 2 minucie Henry mógł strzelić gola ale Valdes na szczęście miał swój dzień i bronił wszystko co powinien :D . Później w zasadzie do 18 minuty nic się ciekawego nie działo . Aż do momentu kiedy Ronaldinho (ogólnie beznadziejnie grał :shock: ) świetnie podał do Samuela Eto'o . Lehmanowi nie pozostało nic innego jak sfaulowanie Kameruńczyka . Zasłużenie dostał czerwoną kartkę a sędzia niestety nie uznał gola dla Barcy . Od tego momentu Barca nieznacznie przeważała ale nie grała zbyt ładnej piłki . W 37 minucie sędzia podytkował kontrowersyjny rzut wolny dla Londyńczyków , kórzy wykorzystali sytuację i Sol Campbell pięknym strzałem pokonał Valdesa . Później Barca rozpaczliwie atakowała ale bez ... głowy .
Podczas przerwy byłem wściekły . Kto widizał mój status na GG to wie :lol: . Bałem się oglądać 2 połowe ale andzieja na zwycięstwo mnie nie opuściła i do końca oglądałem ten mecz .
2 połowa :
Barca miała dużo szczęscia , że rajdy Ljungberga (fenomenalna szybkość i siła :shock: ) nie przyniosły Arsenalowi sukcesów . Kanonierzy bardzo mądrze bronili się i przeprowadzali groźne kontry . Barca dalej nie potrafiła stworzyć zagrożenia , aż do genialnego podania Larssona . W ciągu 5 minut Barca wyszła na prowadzenie , którego nie oddała już do końca . Fajnie grali na czas przez ostatnie 10 minut :lol: Ale niech nikt nie ma pretensji .

Czy Barca wygrała zasłużenie finał ? TAK ! W końcu strzeliła 1 bramke wiecej . Tu niektórzy mogą powiedzieć , że Arsenal grał łądniej . Zgodze się z tym :!: Ale w końcu w piłce nie o styl chodzi a o zwycięstwo 8) . Ktoś mi może powiedzieć : I kto to mówi . :P . Hieh ...
W każdym razie oprócz finału , było jeszcze wiele wiele meczów i poprzez nie , Barcelona pokazała , że to jej należy się Puchar Mistrzów . Wygrała z mistrzem Anglii , mistrzem Włoch (Juve zdegradują :P ) ...
Bohater meczu ?
HEŃKA LARSSON !!! Szkoda , że odchodzi z Barcy :( . Jego piękne podania były kluczem do sukcesu Blaugrany .
Ciesze się bardzo i jestem dumny z mojego zespołu , że wygrał i grał do końca .

VISCA EL BARCA !
Ostatnio edytowano 2006-05-18, 13:33 przez piotraldinho, łącznie edytowano 1 raz
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez Max » 2006-05-18, 13:33

dlaczego realizator nie pokazal nam ani razu, czy etoo nie byl na spalonym w sytuacji z czerwona kartka i tuz przed wyrownaniem :roll: nie moge oprzec sie wrazeniu, ze szczegolnie przy bramce byl na spalonym
arsenal byl lepszy :/ szkoda ze przegrali
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez olek » 2006-05-18, 14:04

dlaczego realizator nie pokazal nam ani razu, czy etoo nie byl na spalonym w sytuacji z czerwona kartka i tuz przed wyrownaniem Rolling Eyes nie moge oprzec sie wrazeniu, ze szczegolnie przy bramce byl na spalonym


Jak to dlaczego nie pokazal? A jak Barca grala na Camp Nou z Milanem to pokazali powtorke nieuznanej bramki Shevchenki? Teraz tez pewno realizator byl kibicem Katalonczykow :lol:.

Czy Arsenal w ktoryms z meczów grajac w 11 grał ofensywnie ?? W kazdym sie ostro bronil a z przodu gral tylko Henry i ewentualnie bokami wbiegal Hleb i Ljunberg... wiec niemow mi ze gra w 10 to spowodowala bo to jest nieprawda.... po prostu Arsenal sie ciagle broni, nawet jak potrzeba bylo zaatakowac Barce to nie potrafili tego zrobic mimo iz nie mieli nic do stracenia.... Potrzebowali zaatakowac to nie umieli, wniosek jest taki ze po prostu graja defensywny futbol, i nie mowcie ze nie doceniam ustawienia bo kazdy z Was widzial ze Arsenal nie atakuje nigdy...


:lol:. Swieta racja :lol:. Arsenal sie ciagle broni, Bayern i Barca tez, Juve i Chelsea chloernie pra do przodu :lol:. Dolacze sie do slow Haja- obejrzyj jakis mecz a nie wysuwasz pochopne wnioski ;).

Larsson na zakonczenie kariery 2 fenomenalne asysty.


Dlaczego na zakonczenie kariery? Moze jeszcze w lidze szwedzkiej czy na Mundial rozegra podobnie wspaniale zawody ;).
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez piotraldinho » 2006-05-18, 14:14

Co do tych ,,spalonych"
Z tad możecie sobie bramki sciagnac :http://www.blaugrana.pl/index.php?goto=news&news=16120
Widać , że przy bramce Eto'o nie ma mowy o spalonym . A czy przy kartce był spalony to nie widać .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez carry » 2006-05-18, 14:18

Dlaczego na zakonczenie kariery? Moze jeszcze w lidze szwedzkiej czy na Mundial rozegra podobnie wspaniale zawody ;)



No rzeczywiscie sie zagalopowalem :o
Tekst, ze Arsenal sie ostro broni ściął mnie :lol:
Ostatnio edytowano 2006-05-18, 14:20 przez carry, łącznie edytowano 1 raz
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez zborek » 2006-05-18, 14:19

Noi Barca wygrałą ehhhhhh.Szkoda,bo moim zdaniem puchar nalezal sie dla Arsenalu.Piękny mecz no niestety,ale dla AFC przegrany.Za rok bedzie lepiej.

:D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez Liz4 » 2006-05-18, 14:22

haj napisał(a):Liza oglądałeś mecz Arsenalu w tym sezonie? Coś mi się wydaje, że nie za bardzo, ale polecam spotkanie Kanonierów w MAdrycie z tamtejszym Realem. Może wówczas przejrzysz na oczy :roll:


sam komentator to podkresłal, ze Arsenal gra defensywnie nastawiony z kontry i wsrod przykladow wymienil m.in. mecz Realu.... a moze jak Henry strzelil gola Realowi to nie byl sam w przodzie ? dyskutowalbym czy ktos z Arsenalu w ogole byl na polowie Realu wtedy, ale na pewno nie bylo zupelnie nikogo w obrebie pola karnego....
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez olek » 2006-05-18, 14:24

Za rok bedzie lepiej.


Ale dla kogo? Bo juz stracilem rachube :lol:. Dla Bayernu, Arsenalu czy moze teraz Chelsea po trasferze Ballacka?
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez haj » 2006-05-18, 18:00

Liz4 napisał(a):
haj napisał(a):Liza oglądałeś mecz Arsenalu w tym sezonie? Coś mi się wydaje, że nie za bardzo, ale polecam spotkanie Kanonierów w MAdrycie z tamtejszym Realem. Może wówczas przejrzysz na oczy :roll:


sam komentator to podkresłal, ze Arsenal gra defensywnie nastawiony z kontry i wsrod przykladow wymienil m.in. mecz Realu.... a moze jak Henry strzelil gola Realowi to nie byl sam w przodzie ? dyskutowalbym czy ktos z Arsenalu w ogole byl na polowie Realu wtedy, ale na pewno nie bylo zupelnie nikogo w obrebie pola karnego....


Boże poszła kontra i już - bramka Crespo w finale LM 2005. Stanął sam na sam z Dudkiem i strzelił bramkę lekko go lobując. Nikogo innego nie było w poblizu pola karnego - czy świadczy to o grze obronnej ? :shock:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez Scholli » 2006-05-18, 18:28

carry napisał(a):W LM oczywiscie juz tak latwo im nie pojdzie, bo jak wszyscy dobrze wiemy CL 2006/2007 wygra Bayern :wink:
no ja też tak właśnie słyszałem :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez zborek » 2006-05-18, 19:24

fabian napisał(a):
Za rok bedzie lepiej.


Ale dla kogo? Bo juz stracilem rachube :lol:. Dla Bayernu, Arsenalu czy moze teraz Chelsea po trasferze Ballacka?


Dla Arsenalu recz jasna..........

8) 8)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez killy » 2006-05-18, 19:50

zborek napisał(a):
fabian napisał(a):
Za rok bedzie lepiej.


Ale dla kogo? Bo juz stracilem rachube :lol:. Dla Bayernu, Arsenalu czy moze teraz Chelsea po trasferze Ballacka?


Dla Arsenalu recz jasna..........

8) 8)


eee...to mnie rozczarowales...juz mialem nadzieje ze bedzie lepiej...ale z Twoimi sigami :(
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez DamKam » 2006-05-19, 15:59

No i Barcelona wygrała. Myślę, że zasłużenie. Choć trzeba pochwalić Arsenal, za bardzo dobrą pierwszą połowę. Co do sytuacji z Lehmannem to myślę, że sędzia popełnił błąd ponieważ powinien uznać bramkę. Ale na szczęście nie zaważyło to na wyniku, więc nie było afery. Tak samo jeżeli chodzi o inne (wyraźne) błędy arbitra.
Myślę, że Barcelona może dziękować przede wszystkim Larsonowi. Ani Ronaldinho ani nikt inny nie przyczynili się do sukcesu w finale tak jak Szwed, który zaliczył dwie bardzo ważne, wręcz perfekcyjne asysty.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez Scholli » 2006-05-20, 00:02

no i wyszłoby na to, że Barcelona wygrywając zaprzepaściła szansę na pozyskanie Henryego... coś mi się zdaje, że jakby Arsenal wygrał, to decyzja o odejściu byłaby dla niego o wiele łatwiejsza...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Liga Mistrzów 2005/2006

Postprzez piotraldinho » 2006-05-20, 07:59

Scholli napisał(a):no i wyszłoby na to, że Barcelona wygrywając zaprzepaściła szansę na pozyskanie Henryego... coś mi się zdaje, że jakby Arsenal wygrał, to decyzja o odejściu byłaby dla niego o wiele łatwiejsza...

W takim razie nie żałuje , że został w Arsenalu :P . Heh
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości