Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Stare, zamknięte tematy

Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez Tymek » 2005-11-25, 11:43

Wszyscy obecnie zastanawiają się nad odpowiednim kandydatem na miejsce Michy Ballacka, który wodzi za nos wszystkich, łącznie z kibicami.Jednak znając mnie z wcześniejszych postów , nie był bym sobą gdybym nie pomyślał o młodzieży na tpo miejsce nie teraz, ale za 5,6 lat.Wy kibice, niektórzy bardziej interesujący się piłką inni mniej podsauncie pomysły na to ko waszym zdaniem z grona obecnych 15,16,17,18 ,19 latków najlepiej nadawał by się na tzw. mózg pomocy FCB.Myśle że takie prorokowanie w akurat teraz gdy zblizają się andrzejki będzie jak najbardziej wskazane.A o to moje propozycje:

[Toni Kroos[/b15 lat klub Hansa Rostok ]-Pisałem już o nim pare razy ,sądze że jeśli sodówa nie uderzy mu do głowy ten piłkarz z byłej NRD(jak Micho) z powodzeniem może za 5,6 lat byc znaczącą potacią w FCB a nawet stac się jej najlepszym graczem, który z powodzeniem będzie nosił koszulke z legendarną 10 na plecach:)

[b]Eugen Polanski
19 lat klub Borussia M'gladbach-ten z pochodzenia polak w ostatniej kolejce strzelił piękną bramke i rozegrał swój najlepszy mecz w barwach Borussi co zostało nagrodzone umieszczeniem go w 11-stce kolejki.Narazie jest to perspektywistyczny piłkarz, jednak jego wola walki i zmysł przywódczy (kapitan młodzieżowej reprezentacji niemiec ) wróżą mu całkiem dobrą kariere.Z bardzo dobrej strony pokazał się na mistrzostwach europy do lat 19 gdzie odpadł wraz z reprezentacją z jak się potem okazało mistrzami Francuzami, jednak to Polanski był kluczoiwą poistacią niemieckiej drużyny.

Stefano Celozzi 17 lat klub Bayern Munchen -Ten niemiec mający włoskie korzenie obecnie jest wyróżniającą się postacią rezerw Bayernu, udane mecze w drużynie FCB sprawiły ze dostawał on powołania do niemieckiem młodzieżowej kadry.Jest on co prawda piłkarzem dośc młodym, jednak wystąpił w 17 na 18 meczy rezerw FCB.Na swojego pierwszego gola w tym sezonie jeszcze czeka, i miejmy nadzieję że stanie się to już niedługo:)

Nuri Sahin 17 lat klub Borussia Dortmund- o Nurim długo opowiadac nie będe , bo jego historię i gre na całkiem przyzwoitym poziomie można podziwiac, oglądając mecze BvB w TV.


Myśle że ta czwórka graczy w przyszłości będzie całkiem przyzwoitymi piłkarzami, ktorzy byc może będą sądzili o obliczy gry Bayernu...Tak czy siak życze im wielu sukcesów i udanej kariery:)
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-25, 13:58

Oni raczej nie będą następcami Ballacka,Bayern musi poszukać
doświadczonego piłkarza i w miarę młodego tylko pytanie kto nim
będzie??
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez zborek » 2005-11-25, 14:13

Chyba Byern nie weżmie CI teraz do pierwszego składu 17 latka! :/ :/ za Ballacka.Bayern musi znależć kogoś bardziej doświadczonego kogoś kto już odnosił jakieś sukcesy.Z takimi talentami trzeba jescze poczekać.


Pozdro
:) :) :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez KuBa » 2005-11-25, 14:48

zborek napisał(a):Chyba Byern nie weżmie CI teraz do pierwszego składu 17 latka! za Ballacka.

Przeciez wyraźnie napisał, że nie teraz tylko za 5, 6 lat, wiec czytaj uwaznie, a nie rzucaj sie. :roll:

Wszystko możliwe, że któryś z nich bedzie kiedyś grał w Bayernie, najlepszym przykładem są Lahm, Guerrero, Hargreaves i Schweinsteiger, którzy kiedys grali w rezerwach lub jeszcze w młodszych druzynach, a teraz graja w pierwszej drużynie. 8)
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez Tymek » 2005-11-25, 15:20

No właśnie....napisałem przecież że za 5, 6 lat.Bo spekulacji kto teraz to już jest duuuuużo.A ja chciałem coś orginalnego wymyślec
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez olek » 2005-11-25, 15:21

po pierwsze to nie mozemy juz teraz mowic kto bedzie w stanie zastapic ballacka za kilka lat bo przede wszystkim ci pilkarze o ktorych mowicie moga juz wtedy zupelnie nie istniec (zbyt slabo grac w pilke) moga np zatrzymac sie w rozwoju pilkarskim moga umrzec (skrajny przypadek :P ) nie wiemy co bedzie za tydzien wiec nie widze sensu rozmawiac o tym kto zastapi ballacka za 6 lat (ballacka moze nie byc juz u nas za polroku przez :/ )
inna sprawa ze na rynku pilkarskim moga pojawic sie jacys naprawde dobrzy zawodnicy i wtedy nikt o tych tu wymienionych nie bedzie wspominal bo po prostu beda lepsi.....
jak dla mnie temat troche bez sensu ale pogdybac mozna zawsze ;)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez piotraldinho » 2005-11-25, 17:00

Kurcze , normalnie temat chyba dla proroków :P :!: A ja Wam powiem tak : Za 6 lat wybuchnie wielka wojna i zadnych Bayernow , Barcelon czy Chelsea nie bedzie :-P . Wszsycy pojda do wojska i Ballack z Ronaldinho beda strzelac z karabinów a Mourinho bedzie generałem . Oczywiscie joke ... :wink: :lol:
W sumie to mysle ze nie mozna powiedziec co bedzie za x , y lat . Moze akurat ci piłkarze , którzy sie tak bardzo dobrze zapowiadaja to zle skoncza , przykladowo kontuzja ...
Wydaje mi sie wiec ze jest za wczesnie aby mowic o tym kto bedzie jakas tam gwiazda Bayernu za 5 , 6 lat ... :roll: .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez Lmollu » 2005-11-25, 17:38

Dla mnie trochę głupkowaty temat :D Skąd mamy wiedzieć czy teraz piłki gdzieś na wsi nie kopie jakiś supertalent? Nie jesteśmy w stanie wyprorokować piłkarza, który w 2011 roku będzie gwiazdą Bayernu :D Ale w 2011 będę miał 22 lata, więc może ja się nadam? :lol:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez Tymek » 2005-11-25, 17:41

Ok, chciałem coś orginalnego wymyślec, byście się zainteresowali.Ja osobiscie bardzo lubie grzebac w druzynach juniorskich gdzie mozna znalesc wiele ciekawych grajków.I potem śledzic ich kariery.Ale jeśli nie podoba się to można w kazdej chwili zamknąc temat:) Mimo wszystko dzięki za wpisy.Pozdrawiam wszysatkich fanów fcb.Hej
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez Max » 2005-11-25, 17:44

mozemy dyskutowac tutaj o utalentowanej mlodziezy grajacej w rezerwach bayernu i nie tylko :)
tylko nie wiem kto ma o nich jakies pojecie bo ja nie bardzo :P
Ostatnio edytowano 2010-05-06, 18:21 przez Max, łącznie edytowano 1 raz
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez Scholli » 2005-11-25, 20:57

hehe... fajny temat... gdyby to był jakiś konkurs to mógłbym się z tobą założyć o pokaźną kwotę, że to nie będzie żaden z graczy przez ciebie czy przez kogokolwiek tutaj wymienionych - z pewnością miałbym największe szanse na wygraną! przecież nie ma takiej możliwości (dobra jest, ale nie byłoby to nic innego niż zwykły fart) żeby wśród juniorów znaleźć gracza który za 5-6 lat miałby prowadzić naszą drużynę...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez DamKam » 2005-11-26, 12:06

Faktycznie troche dziwny temat :wink:
Ja osobiscie uwazam ze jest to typowanie w ciemno :!: Rozmawianie o graczach majacych teraz 16 lat i w przyszlosci majacych zastapic np. Ballacka jest moim zdaniem troche zbyt pochopne :!: Tak wogole to nie wiadomo co z nich wyrosnie :roll: A tym bardziej czy beda w przyszlosci na tyle dobrzy zeby zastapic taka gwiazde :?:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez Grzechoo » 2005-11-26, 12:20

Też mi się wydaje, że ten temat jest dziwny. Takie typowanie kto może zastąpić Ballacka jest prawie jak gra w totka :wink: Bo nie wiadomo, czy ktoś ma tyle talentu, żeby być w przyszłości wielką gwiazdą, może po drodze złapać kontuzję, po której nie odnajdzie formy (patrz: C. Metzelder), może nie mieć odpowiednich warunków do rozwoju itp.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez fcbayern16 » 2005-11-26, 12:31

może po drodze złapać kontuzję, po której nie odnajdzie formy (patrz: C. Metzelder), może nie mieć odpowiednich warunków do rozwoju itp

albo może być sprzedany za grosze do innego klubu w którym może być wielką
gwiazdą, np.P.Lahm tyle tylko że był wypożyczony
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Nihi novi, czyli kto za Ballacka w...2010/11 roku???

Postprzez carry » 2005-11-26, 13:22

Ja uwazam ,ze trzeba ,stawiac bardziej zdecydowanie na mlodziez, przeciez Bayern ma skoutow na calym swiecie i niemamy co sie martwic o wyszukiwanie zawodnikow mlodego pokolenia.Najlepsze na swiecie mlodziezowki ma Manchester , Ajax , Barca.Mysle ,ze nawet jesli mamy swietnych mlodych zawodnikow to powinnismy podbierac zawodnikow z tych dobrych druzyn ,tylko trzeba to robic jak najszybciej ,bo z kazdym dniem mlody pilkarz nabiera swojej wartosci.Podam przyklad Manu.Kupili 16latka Gerarda Pique ,ktory uwzany byl za jednego z najlepiej zapowiadajacych sie zawodnikow mlodego pokolenia w europie z samej Barcy!! :shock:narazie kariery niezrobil w seniorach, ale latwego zadania miec nie bedzie , bo wiadomo jaka obrone ma manu, ale ma sie od kogo uczyc. Trzeba szukac takich szans wszedzie.Ja proponuje poszukac w Ajaxie np.Ryann Babel z Ajaxu zapowiada sie na swietnego napastnika lub Maxwell 2 lata temu najlepszy zawodnik roku w eredividie.SZUKAJMY ,A ZNJADZIEMY!! :)
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości