1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Stare, zamknięte tematy

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Pawełek » 2006-03-11, 16:53

Hmmm widze ze zlot sie udal no poza wynikiem:/ ale nastepny napewno jade :) Pozdrofka :)
Pawełek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Wiek: 35
Dołączył(a): 2006-03-02, 15:51
Lokalizacja: Racibórz
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Bazy » 2006-04-13, 11:28

hmmm panowie (i panie ;) ) może zjazd w okolicach czerwca na mecz WM 2006 ? np na Polska Niemcy :D ? jedna czesc(bo wiem ze niektorzy bedą kibicowac rep. Niemiec) bylaby za niemcami a druga (w tym ja:D) za Polską husarią. Jest taka możliwość ?
Bazy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-12-04, 12:12
Lokalizacja: Knurów
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez olek » 2006-04-13, 11:45

Chyba nie za bardzo, bo ile sie orientuje to niewiele osob jedzie do Niemiec.. Chyba ze chodzi Ci o spotkanie w Polsce, lae to juz inna sprawa..
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2006-04-13, 12:42

no ja sie domyslam ze napewno w Polsce he he bo kto by jechal specjalnie do Nniemiec zeby w jakims pubie obejrzec mecz Polska - Niemcy he he :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez olek » 2006-04-13, 13:26

bo kto by jechal specjalnie do Nniemiec zeby w jakims pubie obejrzec mecz Polska - Niemcy he he


Ale przeciez Ci, co maja wejsciowki na te spotkanie, mogliby urzadzic taki mini zlot przed badz po meczu..
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez DamKam » 2006-04-13, 14:16

Myślę, że jest jeszcze troche za wcześnie aby rozmawiać na temat ewentualnego Zlotu podczas Mundialu :wink: Skupmy się najpierw na przyszłym Zlocie czyli 13 maja podczas meczu z BVB :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Piter_Żubry » 2006-04-13, 17:57

Polacy którzy kibicują niemieckiej kadrze i niemieckiemu klubowi to tacy sami zdrajcy jak Klose, Podolski i temu podobni. Tyle w temacie :>
Piter_Żubry
Bawarczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2006-04-11, 16:50
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Piecia » 2006-04-13, 18:50

Nazywasz nas zdrajcami?

A co jakiś nakaz jest kibicowania polskim klubom i polskiej reprezentacji?

Moge kibicować komu chce, choćby nawet Skoda Xanthi a Tobie nic do tego;] Po to przyszedłeś na forum żeby zwrócić na siebie uwagę?
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2006-04-13, 20:27

Piter_Żubry napisał(a):Polacy którzy kibicują niemieckiej kadrze i niemieckiemu klubowi to tacy sami zdrajcy jak Klose, Podolski i temu podobni. Tyle w temacie :>


no brawo Panie inteligent, gdybym zwracal uwage na takich (sorki szefostwo) pajacow jak Ty to chyba zaczalbym nie wiem co robic, chyba zaczal grac za Ciebie w szachy bo Ty sie czlowieku nawet do tego nie nadajesz bo tam trzeba jeszcze cos myslec kurcze
nazywasz nas zdrajcami ?? a co to wojna jest ?? to jest pilka nozna i nie mam zanotowane we krwi ze musze kibicowac Polakom chociaz to tez robie. Bardziej interesuje mnie pilka niemiecka i jej zawodnicy a nie to z jakiego pochodza kraju i Tobie baranie (nie no w koncu musze to z siebie wyrzucic) nic do tego komu kibicuja inni ludzie TY mozesz sobie kibicowac nawet reprezentacji Burundi o ile wiesz ze taki kraj wogole istnieje chociaz szczerze watpie a ja dalej zostane przy kibicowaniu reprezentacji Niemiec i tego nic nie zmieni a jesli potrafili sie z tym pogodzic moi rodzice to Ty akurat ....... mnie interesujesz a juz napewno nie interesuje mnie to co mowisz (chociaz mozna odniesc inne wrazenie czytajac to he he) reprezentacji Polski tez bede kibicowal i mialem ogromna nadzieje ze Niemcy nie spotkaja sie z Polakami na tych mistrzostwach ale niestety los skojarzyl te dwa kraje i nic na to nie poradze ze moimi idolami sa tacy pilkarze jak Matthaus, Kahn i im podobni
z calym szacunkiem dla Twojej osoby - wypchaj sie

pozdrowienia dla ludzi ktorzy rozumieja o czym mowie i o czym rozmawialismy juz tutaj na forum przy okazji losowania mistrzostw
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez haj » 2006-04-13, 20:37

Proszę nie zwracać uwagi na półgłówków, którzy wszędzie się pałętają. Nie ma powodu wywiązywać jakiejś kłótni z zaściankową "inteligencją".

To tyle w tym temacie :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2006-04-13, 20:43

nie no wiem ale musialem cos z siebie wyrzucic - sorki wladzo juz nie bede :D

tyle w temacie :P
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Roqe » 2006-04-13, 22:02

hehe kolejny prowokator :D:D wogole nierozumie takich ludzi... niewiem co chca przez to pokazac. moze mysla ze te ich wspaniale wypowidzi naklonia nas do NIE kibicowania Bayernowi :D . dla mnie jest wrecz odwrotnie :) jak przeczytam takie cos to jeszcze bardziej kocham Bayern i jestem z tego dumny :D
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Simin » 2006-04-20, 01:24

Hehe ladny koles z nijakiego Żubrego :lol:
Co za gosc - no trudno - jak to mawiaja - glupkow nikt nie hoduje - sami rosna :cry:
A ty co? Bolszewik jakis jestes czy co, ze nazywasz Klose zdrajca?
Swoja droga - wiadomo ze on, Poldi i reszta nie graja dla Polski, ale jestem ciekaw co tym bys zrobil chlopczyno jakbys mial wybor wystepowac kolo Ballacka albo kolo Kosowskiego :lol: czy innych jemu podobnych Rasiakow czy nawet smiesznych Krzynowkow, Mili (buahahahahahah) itd... :roll:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez mario_mk » 2006-05-04, 14:33

no dobra ludziki - termin zlotu i zakonczenia w ten sposob sezonu zbliza sie nieublagalnie wiec moze czas zaczac myslec o czyms podobnym cio ?? no nie wiem - nie ja tutaj dowodze ale fajnie byloby sie zorientowac ile ludzi zamierza swietowac w Katowicach mysle ze juz prawie pewny tytul razem :D no i pojawilo sie pare "nowosci wydawniczych" na forum, ktorym warto byloby co nieco podszepnac co i jak ?? no to Panowie szlachta-szefostwo zostawiam do przedyskutowania :D
ciekawi mnie juz po prostu kto bedzie na zlocie akurat takim szczegolnym i czy bedzie sporo nowych twarzy bo licze ze stali bywalcy nie odpuszcza sobie takiej przyjemnosci jak spotkanko :D
pozdrawiam

PS. aha no i moglibysmy sie w koncu spotkac troszke wczesniej tak jak mowilem juz ostatnio :P mimo to ze tym razem bede troche pozniej a nie o 10:40 na dworcu to jednak godzina 13 bylaby fajna bo bylaby okazja zeby dluzej pogadac no ale to tez zostawiam do dyskusji :>
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: 1 i 2 Zlot kibiców Bayernu.

Postprzez Max » 2006-05-04, 15:32

mario_mk napisał(a):no dobra ludziki - termin zlotu i zakonczenia w ten sposob sezonu zbliza sie nieublagalnie wiec moze czas zaczac myslec o czyms podobnym cio ?? no nie wiem - nie ja tutaj dowodze ale fajnie byloby sie zorientowac ile ludzi zamierza swietowac w Katowicach mysle ze juz prawie pewny tytul razem :D no i pojawilo sie pare "nowosci wydawniczych" na forum, ktorym warto byloby co nieco podszepnac co i jak ?? no to Panowie szlachta-szefostwo zostawiam do przedyskutowania :D
ciekawi mnie juz po prostu kto bedzie na zlocie akurat takim szczegolnym i czy bedzie sporo nowych twarzy bo licze ze stali bywalcy nie odpuszcza sobie takiej przyjemnosci jak spotkanko :D
pozdrawiam

PS. aha no i moglibysmy sie w koncu spotkac troszke wczesniej tak jak mowilem juz ostatnio :P mimo to ze tym razem bede troche pozniej a nie o 10:40 na dworcu to jednak godzina 13 bylaby fajna bo bylaby okazja zeby dluzej pogadac no ale to tez zostawiam do dyskusji :>
spokojnie, wladza juz sie wszystkim zajmuje :) plan jest w trakcie finalizacji i niedlugo wszystko wyjdzie na jaw ;) na pewno spotykamy sie 13 maja w katowicach :D wiec niech kazdy sobie zarezerwuje czas, szczegoly wkrotce
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron