Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Stare, zamknięte tematy

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez piotraldinho » 2006-01-07, 11:26

Donkey - Forumowy Osiołek ... trudne pytanie ...
The Best Avatar - Max
xxx - fcbayern16
Inteligencja Forumowa (moderator) - Haj
debiut roku - carry
Całokształt - Mysle , ze podam tu 2 osoby , ktorych posty czytam zawsze z duzym zainteresowaniem , ktorych wypowiedzi zawsze sa przemyslane - Scholli i Simin . Trudno mi wybrać , który lepszy bo obaj według mnie zasługują na wytypowanie w tej kategori .
Jesli jednak koniecznie trzeba tu podac 1 osobe to - Simin
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez carry » 2006-01-07, 20:55

Tak w sprawach organizacyjnych tego tematu ,zeby to mialo rece i nogi dodam ,ze glosujemy do konca stycznia.1 lutego oglaszam wyniki :)
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez olli » 2006-01-07, 21:21

Donkey - Zborek
The Best Avatar - Max - wykonane z pomysłem
xxx - fcbayern16
inteligencja forumowa - Haj -
debiut roku - Simin (w końcówce też zaatakakował Mario :D - szczególnie na zlocie)
Całokształt - Max - świetnie adminuje forum, a także aktywnie uczestniczy w dyskusjach :-P
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez mario_mk » 2006-01-07, 22:35

no to teraz moja kolej :D

Donkey - Forumowy Osiołek - hmmmm tego bedzie trudno wybrac bo szkoda sie narazac wiec jakos na nikogo nie zaglosuje :P

The Best Avatar - Max - nic dodac nic ujac po prostu dla mnie najlepszy

xxx - no tutaj to pefnie fcbayern16

inteligencja forumowa - dla mnie bedzie to Haj a tego wyjasniac chyba wiekszosci ludziom nie trzeba

debiut roku - carry i nie dlatego ze to on wymyslil ten plebiscyt he he

Całokształt- no to tutaj zgodze sie z paroma osobami i postawie na DamKama


PS. i specjalne wyroznienie dla wszystkich czlonkow tego forum i wszystkich bez wyjatku kibicow najlepszej druzyny na swiecie jaka jest Bayern Monachium :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez DamKam » 2006-01-08, 16:38

Donkey - Forumowy Osiołek - Zborek - kiedys uwazalem go za czystego nabijacza. Choc trzeba przyznac ze pod tym wzgledem sie poprawil.

The Best Avatar - Max - avatar po prostu inny niz wszyscy, z pomyslem.

xxx - największy napinacz osoba - oczywiscie nikt inny jak fcbayern16.

inteligencja forumowa (moderator) - hmmm... chyba postawie na Lmollu. Czesto ma inteligentne, przemyslane wypowiedzi. A do moderowania tez nie mozna sie przyczepic.

debiut roku - hmm... ciezko powiedziec, wiec najlepiej na nikogo nie zaglosuje.

Całokształt - dlugo zastanawialem sie nad ta kategoria i stwierdzilem ze nie oddam glosu na zadnego urzytkownika. Powod jest taki iz moim zdaniem jest kilka osob ktore mogly by smialo zaslugiwac na ta nagrode. Nie mam zadnego faworyta wiec z kilku osob musialbym zrobic wyliczanke na kogo postawic...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez carry » 2006-01-08, 16:52

Klasyfikacja na dzien dzisiejszy:
Donkey - Forumowy Osiołek - Zborek

The Best Avatar - Max

xxx - fcbayern16

inteligencja forumowa - haj

debiut roku - carry

Całokształt- DamKam

Glosujcie forumowicze zeby wynik byl jak najbardziej obiektywny
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez Tomachawek » 2006-01-08, 19:11

Donkey - Forumowy Osiołek - fcbayern16

The Best Avatar - ppatrykk

xxx - fcbayern16

inteligencja forumowa - haj

debiut roku - carry

Całokształt- Max
Tomachawek
 

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez olek » 2006-01-09, 14:58

Donkey - Forumowy Osiołek - hm.. Trudno powiedziec, ciezko wskazac 1 osobe :P
The Best Avatar - Najbardziej podoba mi avatar Maxa, ale wydaje mi sie, ze to robota ppatrykka, wiec na niego oddam swoj glos. Tak przy okazji, to chyba sie troche popsul juz avatar, bo nie chodzi zbyt plynnie ;) .

xxx - fcbayern16.. Chyba nie musze pisac dlaczego.. Chociaz musze powiedziec, ze zastawowialem sie tez nad kandydatura grejfruta, ale wydaje mi sie, ze fcbayern16 bardziej 'zasluzyl' na ten tytul.. :mrgreen:

inteligencja forumowa (moderator) - Ja bym postawil na Tschika :P Rzadko bywa na forum, ale z racji tego, iz jest jednym z najmlodszym forumowiczow i do tego moderatorem robi swoje.. :D

debiut roku - Ciezko powiedziec. Forum odwiedza duzo uzytkownikow od niedawna. Na pewno kazdy z nich (o ile pisze w ogole) wnosi cos do forum. Wstrzymalbym sie tutaj z glosem..

Całokształt - Oddam glos na piotraldinho.. :P Wydaje mi sie, ze zyje mu sie bardzo trudno, majac serce rozdarte przez 2 wielkie zespoly, trzymajace w garsci Europe :mrgreen: . Niech chcoiaz raz dostanie za to jakas nagrode :P
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez Max » 2006-01-09, 16:25

fabian napisał(a):The Best Avatar - Najbardziej podoba mi avatar Maxa, ale wydaje mi sie, ze to robota ppatrykka, wiec na niego oddam swoj glos. Tak przy okazji, to chyba sie troche popsul juz avatar, bo nie chodzi zbyt plynnie ;) .
avatar jest autorstwa ppatrykka, to prawda ale dziala mi caly czas bardzo plynnie ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez olek » 2006-01-09, 17:02

avatar jest autorstwa ppatrykka, to prawda ale dziala mi caly czas bardzo plynnie


Moze mialem jakies zwidy ostatnio, ale wyraznie wydawalo mi sie, ze literki nie zmieniaja sie dobrze tj. najpierw szlo 'a', pozniej sie troche przycielo i 'm' i dopiero pozniej poszlo normalnie. Hm widocznie cos ze mna nie tak :? .
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez Simin » 2006-01-10, 01:44

Donkey - Forumowy Osiołek - jest paru 'godnych' kandydatow, ale chyba jednak ten co wszyscy - fcbayern16
The Best Avatar - szczerze powiedziawszy nie jestem wybitnie urzeczony zadnym, ale jak juz to killy - ten nowy z tym czyms plci zenskiej :P
xxx - fcbayern16 (no comment) -> p.s. nie zalamuj sie chlopie, moze cos z Ciebie jeszcze bedzie... :wink:
inteligencja forumowa (moderator) - postawie na Haja tutaj, zeby nie pozgarnial wiekszosci nagrod (tak jak to ma miejsce z Ronaldinho - swoja droga pewnie niedlugo bedzie... najlepszym obronca :lol: bo raz zagra na obronie :lol: )
Jeszcze krociutko umotywuje - Haj - dusza tego forum - najwiekszy stopien uzaleznienia (pozytywnego :P) od neta - najwiecej postow - duzo innowacji i doceniam go najbardziej za zmiane jaka sie w nim dokonala (mam wrazenie, ze po zwroceniu mu uwagi przeze mnie - kiedys robil co chwile emoty " :roll: " i patrzal z gory, od dlugiego juz czasu - wporzo koles i osmiele sie powiedziec NAJWARTOSCIOWSZY forumowicz (oczywiscie no offence dla reszty :wink: )
debiut roku - zwrot nieostry - niektorzy traktuja to doslowie np. Olli - tak, ze ja sioe tam znalazlem :P (choc jestem juz od poczatku kwietnia '04 a wiec wlasciwie od poczatku tej odslony forum - dodam, ze bylem tez na poprzedniej :P -> niemniej dzieki wielkie za docenienie mojego wkladu :P ) a niektorzy zupelnie odmiennie i traktuja chyba o ostatnich kilku tygodniach i typuja carre'go...
Ja, wiec - zaloze stronnicto srodka i bede to traktowal jako powiedmy "srodek odmiennych traktowan" tego terminu :lol: -> wynik tego jest prosty - mam 2 kandydatow ( MOCNYCH ) - Scholliego i Grzechoo'a, ale wybieram jednak Scholliego, bo w jego wypowiedziach widac wieksza pewnosc wyrazanych przez niego opinii!! :569:
Całokształt - jako, ze Haj zostaje pominiety, wraz z wszystkimi 'funkcyjnymi' (czyt. modami i adminami) -> mieli osobna kategorie o 'inteligencji forum'... THE WINNER is... Piotraldinho! Jeden z wciaz najmlodszych uzytkownikow, ale smiem twierdzic, ze conajmniej w pierwszej piatce NAJWARTOSCIOWSZYCH - zna sie na wszystkim - od polityki ( :P ) a konczac na pilce :wink:
P.S. Sorry za rozprawke, ale jak juz za pewne wiekszosc z was wie ja poprostu nie potrafie sie krotko wypowiadac - i w zyciu i w necie (mam nadzieje, ze przez dlugosc moja wypowiedz nie traci zbytnio na sensie :) :P :wink:)
POZDRO
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez oldzia » 2006-01-10, 14:53

forumowy osiolek - fcbayern16

the best avatar - Max

xxx- grejfrut

inteligencja forumowa - Haj

debiut roku - Jaggel

caloksztalt - DamKam
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez DJVanMarco » 2006-01-12, 17:33

forumowy osiolek - fcbayern16 <- nabijanie, gadanie nie w swoim stylu. Takich uzytkow to tylko wyrzucac z forum !

the best avatar - Ppatryk <- piekne avatary, singy. wg mnie 10/10

xxx- tutaj nie mam swojego "typa"

inteligencja forumowa - Haj <- wszystko robi co doniego nalezy. Upomina i nagradza to co trzeba. Tak trzymaj Haj !

debiut roku - carry <- Piekny start ( lepszy odemnie :lol:) duzo pisze i na temat ! Powodzenia

caloksztalt - DamKam <- wszystkim na forum sie interesuje...To daje wszystko !
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Naj .. naj ... forumowicz roku!!!

Postprzez DamKam » 2006-12-20, 17:22

Jest już temat o forumowiczach roku 2006, więc ten ląduje już w archiwum.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości