No to zaczynamy...

Stare, zamknięte tematy

Re: No to zaczynamy...

Postprzez upek » 2006-07-10, 08:38

mysle ze Złotą Piłkę zgarnie Cannavaro ... coz pewnie mu sie nalezy ale jednak wolalbym Mirka :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez haj » 2006-07-10, 08:46

Ja napiszę tylko tyle - sytuacja Cannavaro i Henry. Wstawcie za Fabio Rooneya, a od razu czerwona kartka i w mediach wojna, że to wielki huligan, brutal. Widać dokładnie jak szczególnie nasza tv jest stronnicza. Ot choćby Pan Wołek (Wałek by do niego bardziej pasowało) który twierdzi, że Klose brutalnie zaatakował bramkarza, szkoda tylko iż zdarzenie z pierwszych minut finałowego meczu całkiem przemilczał :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez olli » 2006-07-10, 09:02

haj napisał(a):Ot choćby Pan Wołek (Wałek by do niego bardziej pasowało) który twierdzi, że Klose brutalnie zaatakował bramkarza, szkoda tylko iż zdarzenie z pierwszych minut finałowego meczu całkiem przemilczał :roll:

Ta, ostatnio czytając "Piłke nożną" natrafiłem na wypowiedź w której przeczytałem że sędzia meczu Niemcy-Argetyna to kanalia :lol: Rzecz jasna była to wypowiedź eksperta Wołka :wink:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez Liz4 » 2006-07-10, 09:07

haj napisał(a):Ja napiszę tylko tyle - sytuacja Cannavaro i Henry. Wstawcie za Fabio Rooneya, a od razu czerwona kartka i w mediach wojna, że to wielki huligan, brutal. :roll:


Tez zwrocilem na to uwage ogladajac dzisiaj mecz... Cannavaro specjalnie uderzyl Henry`ego i to bylo bardzo dobrze widac, zaparl sie na nogach i jakby wystawil reke zeby tylko uderzyc Thierrego... Ciekawe czy Zidane wyjawi co powiedzial mu Materazzi, szczerze mowiac to sedziowie serio sa stronniczy, czytalem ze sedzia liniowy zaragowal czerwona kartka dla Zizou po obejrzeniu powrotki na telebimie, tylko pytanie czemu gdy byl faulowany Malouda (niewiem jak sie pisze) nie zobaczyl na powtorke, bo faul byl ewidentny.... :o :o
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez Luke » 2006-07-10, 09:52

No cóż, nie będę tu już pisał, że Włochom pomógł wczoraj sędzia, bo sam niecierpię takiego tłumaczenia, ale mogę z pewnością napisać jedno: Wygrała wczoraj drużyna gożej grająca w piłkę :!:

Nie będę tutaj się już wdawał w dyskusję czy powinna być czerwona dla Zidane'a i czy Włosi w przeciągu całego turnieju zasłużyli na mistrzostwo. Ale denerwuje mnie jedna rzecz: Że Włosi, którzy zrobili sobie w lidze najwiekszy przekret w historii futbollu wygrywają mistrzostwo świata i nie wierze, że to nie wpłynie na wyrok w tej sprawie, totalnej amnestii pewnie nie będzie, ale napewno kary będą mniejsze :roll:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez DamKam » 2006-07-10, 10:11

No i Mundial się nam skończył... szkoda.
Włosi zostali Mistrzami Świata. Czy zasłużenie ?? Ciężko powiedzieć. W finale na pewno byli gorsi od Francuzów, ale w przeciągu całego turnieju grali chyba jednak lepiej od trójkolorowych. Ale mniejsza z tym. Jakoś mało mnie to wczoraj obchodziło, kto wygrał ten mecz.

Co do Zidane'a: to co wczoraj zrobił to był po prostu szok. Patrzyłem z niedowierzaniem, jak taki wielki gracz mógł zrobić coś takiego. To było żałosne, ale zarazem i smutne. Szkoda, że w takim meczu stało się coś takiego. Choć tego czynu nie da się w żaden sposób usprawiedliwić. Nawet jeżeli Matrix mu coś nagadał, to przecież nie ma to większego znaczenia. To było strasznie brutalne. Czerwona kartka bez dwóch zdań. Ale sobie Zidane zawalił. Dla porównania Kahn pożegnał się w takim pięknym stylu, a wieli Zidane odchodzi w takiej niesławie...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez olli » 2006-07-10, 10:32

DamKam napisał(a):Co do Zidane'a: to co wczoraj zrobił to był po prostu szok. Patrzyłem z niedowierzaniem, jak taki wielki gracz mógł zrobić coś takiego. To było żałosne, ale zarazem i smutne. Szkoda, że w takim meczu stało się coś takiego. Choć tego czynu nie da się w żaden sposób usprawiedliwić. Nawet jeżeli Matrix mu coś nagadał, to przecież nie ma to większego znaczenia. To było strasznie brutalne. Czerwona kartka bez dwóch zdań. Ale sobie Zidane zawalił. Dla porównania Kahn pożegnał się w takim pięknym stylu, a wieli Zidane odchodzi w takiej niesławie...

Ten sam Zidane został najlepszym graczem mistrzostw:
www.onet.pl napisał(a):Jak poinformowała w poniedziałek FIFA, Zinedine Zidane, kapitan reprezentacji Francji został wybrany najlepszym piłkarzem mistrzostw świata w Niemczech.
Popularny "Zizou" został wyróżniony tzw. "Złota Piłką".

Francuz meczem finałowym z Włochami, wygranym przez "Squadra Azzurra" 5:3 w serii rzutów karnych (po 120 minutach było 1:1), zakończył karierę piłkarską.
Zidane w 110. minucie tego spotkania otrzymał czerwoną kartkę za uderzenie głową w klatkę piersiową Marco Materazziego.

"Srebrna Piłka" przypadła w udziale włoskiemu obrońcy Fabio Cannavaro, a "Brązową Piłkę" przyznano jego koledze z drużyny Adrei Pirlo.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez Liz4 » 2006-07-10, 10:45

no i bardzo dobrze sie stalo... imo byli lepsi od Pirlo i nie sadze zeby on zasluzyl na ta nagrode, juz predzej bym ja przyznal Schweniemu (za 4/5 (jesli liczyc tego samoboja Petita) asysty i 2 gole)
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez haj » 2006-07-10, 15:33

Ja bym tak nie demonizował zachowania Zidane'a - niektórzy zapominają, że jest to także człowiek i jeśli potwierdzi się to co mówią w radiu odnośnie słów Włocha to ja Francuza w pełni rozgrzeszam 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez Mars » 2006-07-10, 15:43

haj napisał(a):Ja bym tak nie demonizował zachowania Zidane'a - niektórzy zapominają, że jest to także człowiek i jeśli potwierdzi się to co mówią w radiu odnośnie słów Włocha to ja Francuza w pełni rozgrzeszam 8)

ja tez zrozumialbym Zidane'a w przypadku kiedy Materazzi by zasluzyl na to uderzenie:P
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez Ingrid » 2006-07-10, 15:51

hmmm, co do całej sprawy, ugryźliwie żartowano, że Materazzi miał po prostu czkawkę i że Zizou nie mogąc tego znieść chciał go po prostu z niej wyleczyć... strasząc :mrgreen:

Bardzo lubiłam Zidane'a w całej jego karierze i naprawdę, jego zachowanie w tak ważnym meczu było co najmniej nie na miejscu. Wiadomo, że każdy człowiek ma pewne tematy, jakich poruszać nie lubi i które go denerwują, ale bić za to? :| Mógł chociaż poczekać na odpowiedni moment i sfaulować Materazziego. Czerwona kartka w pełni mu się należała.

Według jednej z wersji z jaką się spotkałam, prowokacja od strony Włocha była celowa. Miała to być zemsta za kontuzję czy za coś tam... już nie pamiętam.

Pozdrawiam,
Ingrid
Wszystkie ze starych gwiazd już opadły,
wszystkie, choć jedna ciągle się pali!
Pod Gwiazdy z Południa sztandarem
będziemy nagrody zbierali!
Ingrid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-07-10, 15:34
Lokalizacja: prawie jak z Żywca
Online: 0s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez DamKam » 2006-07-10, 16:16

Nagroda "najlepszego piłkarza Mundialu" dla Zidane'a jest po prostu niesprawiedliwa. Szczególnie po tym co zrobił podczas wczorajszego finału. Moim zdaniem najbardziej zasłużył na nią Cannavaro, który we wszystkich meczach spisywał się wręcz perfekcyjnie. I przynajmniej raz mogliby docenić obrońcę. No, ale po raz kolejny potwierdziło się, iż tego typu sprawy jak rankingi czy właśnie nagrody nie mają odzwierciedlenia w opinii rzeszy kibiców. Zresztą już same nominacje były śmieszne...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez Lmollu » 2006-07-10, 17:39

Nie ulega wątpliwości, że Zidane postępując w taki sposób zaszkodził tylko sobie i swojej drużynie. Skoro tyle ryzykował to mógł poważniej uszkodzić tego pajaca :D Pewnie jakby był wyższy to by mu trafił w głowę, ale ten Materazzi ma bodajże 193 cm wzrostu, więc pewnie nie było łatwo :D Jeśli go poważnie sprowokował to jestem w stanie go w jakimś stopniu zrozumieć, ale mimo wszystko gracz tej klasy, w ostatnim meczu w karierze - nie powinien porywać się na prowincjonalne zachowania. Jednak podobnie jak Haj nie demonizuję jego zachowania tak jak zrobił to choćby Roman Kołtoń, który chyba sobie nie potrafi wyobrazić, jakie emocje panują na boisku w takim spotkaniu - pewnie znacznie większe niż na stanowisku komentatorskim pośród wyżelowanych, wyperfumowanych, kulturalnych panów w garniturkach.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez olek » 2006-07-10, 18:11

Jeśli go poważnie sprowokował to jestem w stanie go w jakimś stopniu zrozumieć,


Podobno obrazil wiare Zidane'a, Islam. Inne zrodla mowia, ze nazwal zone Francuza prostytutka, ale cos mi sie w to nie chce wierzyc.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: No to zaczynamy...

Postprzez Ingrid » 2006-07-10, 18:18

brzmi banalnie, ale nic nie leży po jednej stronie. w sumie rzeczy, gdyby Materazzi uważał na słowa, nie dostałby. prawo może podwórkowe, ale niegłupie.

Pozdrawiam,
Ingrid.
Wszystkie ze starych gwiazd już opadły,
wszystkie, choć jedna ciągle się pali!
Pod Gwiazdy z Południa sztandarem
będziemy nagrody zbierali!
Ingrid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-07-10, 15:34
Lokalizacja: prawie jak z Żywca
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości