Rapidshare.com bez limitów!

Dział z linkami do bramek, nie tylko tych Bayernu

Moderatorzy: mic, simong88, emem, scholli7

Rapidshare.com bez limitów!

Postprzez scholli7 » 2009-12-06, 20:52

Masz już dość limitów na Rapidshare.com? Nie lubisz czekać na możliwość pobrania kolejnego pliku? Nie chcesz ściągać z niepełną prędkością pobierania? Jest to oferta skierowana specjalnie dla Ciebie!

Znalazłem w Internecie serwis, który oferuje ściąganie plików z tego serwera (RS) jak i HotFile.com z maksymalną prędkością i przede wszystkim za niewielkie pieniądze. Piszę to dlatego, że na forum jest wielu użytkowników, którzy narzekają na limity w tych dwóch popularnych serwerach.

Jest to rapideo.pl. Polecam ten serwis, sam z niego korzystam. Jest bardzo dobry Rejestracja jest darmowa, a po niej otrzymasz darmowo 200 MB transferu do sprawdzenia ;]

Nie zwlekaj, wykup już teraz pakiet kilku GigaBajtów i ciesz się ze ściągania!

http://rapideo.pl/polecam,scholli7

po zarejestrowaniu bez żadnej ściemy macie możliwość przetestowania tego i do dyspozycji na start każdy otrzyma 200 MB transferu za free To naprawdę działa i jest to sposób na poryte limity na rapidzie ,sam to wypróbowałem Póżniej za śmieszne dosłownie złotówki ,grosze można wykupić limity nawet z telefonu wysyłając smsa !!! Dla przykładu za 1,22 macie 1,26 GB danych do ściagniecia a za 97 gr 1 GB Pozdrawiam
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Powrót do Multimedia FCB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości