Sytuacja finansowa Bayernu

Sprawy związane z klubem

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2005-09-24, 08:08

Wiem, że polityka transferowa Bayernu jest inna, ale chciałbym, żeby Bawarczycy zrobili jakiœ transfer znanego zawodnika - tak jak to było z Makaay'em. Sš pienišdze i potrzeba piłkarzy - zatem dlaczego by nie zrobić jakiegoœ oszałamiajšcego (nie mówie o 20mln euro - moze 10-15) transferu?...
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Scholli » 2005-09-24, 10:39

za 10-15mln to raczej nikogo pokroju Makaay'a nie œcišgniemy... ja jestem zdania, że "ci na górze" dobrze wiedzš co robiš i potrafiš właœciwie wyważyć cenę a umiejętnoœci i przydatnoœć dla zespołu - zresztš kogo byœ chciał u nas zobaczyć za te kilkanaœcie mln? ja bym chętnie œcišgnšł kilku zawodników Chelsea, ale chyba Romek ich nie puœci... ;-) myœlę, że priorytetem w najbliższym czasie będzie œcišgnięcie Podolskiego - a to może kosztować, poza tym trzeba przedłużyć kontrakty z obecnymi zawodnikami i nic więcej raczej do szczęœcia mi nie potrzeba :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez haj » 2005-09-24, 10:45

Ja mimo wszystko chcialbym dobrej klasy obrocne widziec w przerwie zimowej lub w lecie w Monachium. Bo tak krotka lawka na tej pozycji daleko mozemy nie zajsc...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez JaGiELLoNcZyK_FCB » 2005-09-24, 10:46

Scholli napisał(a):za myœlę, że priorytetem w najbliższym czasie będzie œcišgnięcie Podolskiego - a to może kosztować,


Podolski nie bedzie duzyw wydatkiem dla FCB(ok.2mln euro), jezeli nie podpisze nowego kontraktu z FC.Koln :?
JaGiELLoNcZyK_FCB
 

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2005-09-24, 10:49

Scholli napisał(a):za 10-15mln to raczej nikogo pokroju Makaay'a nie œcišgniemy... ja jestem zdania, że "ci na górze" dobrze wiedzš co robiš i potrafiš właœciwie wyważyć cenę a umiejętnoœci i przydatnoœć dla zespołu - zresztš kogo byœ chciał u nas zobaczyć za te kilkanaœcie mln? ja bym chętnie œcišgnšł kilku zawodników Chelsea, ale chyba Romek ich nie puœci... ;-) myœlę, że priorytetem w najbliższym czasie będzie œcišgnięcie Podolskiego - a to może kosztować, poza tym trzeba przedłużyć kontrakty z obecnymi zawodnikami i nic więcej raczej do szczęœcia mi nie potrzeba :)


Nie mam jakichœ konkretnych, upatrzonych zawodników. Ale tacy piłkarze, jak np. Ljungberg (nie mówie o nim konkretnie, tylko podaje przykład) napewno przydaliby się w zespole.

A "ci na górze" - jak ich nazwałeœ - napewno wiedzš co robiš, bo jakby nie wiedzieli dawno już by ich tam nie było :wink: Podolskiego kupiš prawie napewno. Oferta rzędu 5-7mln powinna dostatecznie skusić działaczy "Koziołków".
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez DamKam » 2005-09-24, 10:54

Oczywiscie uwazam ze sytuacja finansowa Bayernu jest niezmiernie swietna i nie ma co zalowac pieniedzy na taka perelke jaka jest bez watpienia Lukasz Podolski :!: Na moje oko Poldi jest wart ponad 10 mln euro :wink: Ale jak wycenia go Koeln to nie mam pojecia... Musze sie przyznac ze z meczu na mecz coraz bardziej pragne Poldiego w FCB :mrgreen: Teraz najwazniejsze zeby Koeln nie przedluzylo kontraktu z Podolskim bo moze to duzo namieszac w planach FCB :566:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez JaGiELLoNcZyK_FCB » 2005-09-24, 11:10

DamKam napisał(a):Teraz najwazniejsze zeby Koeln nie przedluzylo kontraktu z Podolskim bo moze to duzo namieszac w planach FCB :566:


No to byloby nie po naszej mysli...ale jezeli przedluzy to tylko dlatego, ze chce dac zarobic klubowi na swojej osobie...a jezeli nie to w 2007r bedzie dostepny za 1mln euro :D wiec w 2006 sprzedaliby go w kazdej cenie wiekszej od w/w. ;]
JaGiELLoNcZyK_FCB
 

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Max » 2005-09-24, 12:38

nie potrzeba nam gwiazd, mamy swietnego zawodnika na kazdej pozycji jedynie jakiegos niedrogiego w utrzymaniu obronce moznaby sprowadzic
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez JaGiELLoNcZyK_FCB » 2005-09-24, 18:32

Max napisał(a):nie potrzeba nam gwiazd...


Ja mysle inaczej ale to jest moje zdanie. Jezeli bysmy mieli jeszcze jakas gwiazde formatu ballacka i makaay'a to kasa za jago transfer by sie szybko zwrocila po sprzedazy koszulek.
Mysle jeszcze ze przeciwnik mialby wiekszy respekt do takiego zawodnika niz do dobrego gracza ale mniej znanaego....
JaGiELLoNcZyK_FCB
 

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Scholli » 2005-09-24, 19:22

Ja mysle inaczej ale to jest moje zdanie. Jezeli bysmy mieli jeszcze jakas gwiazde formatu ballacka i makaay'a to kasa za jago transfer by sie szybko zwrocila po sprzedazy koszulek.
:569: na koszulkach to niech sobie Real zarabia! :twisted:
Mysle jeszcze ze przeciwnik mialby wiekszy respekt do takiego zawodnika niz do dobrego gracza ale mniej znanaego....
to już problem przeciwnika jeœli właœciwego respektu nie czuje - a nasza korzyœć... zresztš czasy respektu już dawno się skończyły - wystarczy spojrzeć jakie drużyny grajš w CL, albo kto jest mistrzem europy

kupowanie gwiazd tylko po to żeby móc się nimi chwalić jest błędem - vide Real... nasza drużyna jest wystarczajšco silna żeby liczyć się w Europie, a na pewno najœlniejsza w Niemczech... po co jakieœ gwiazdy nowe? (dobra, jeœli przyjšć, że Podolski to gwiazda, to akurat on by się przydał ;-) )
Ostatnio edytowano 2005-09-25, 21:50 przez Scholli, łącznie edytowano 1 raz
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Adorian » 2005-09-25, 18:20

Witam :)o sprawach finansowych nie trzeba duzo mowic :) na wczorajszym meczu jak uslyszalem ile ma zarabiac Ballack to sie za glowe omalo nie zlapalem:) a on jescze nie kce przedluzyc umowy nio to nie wiem gdzie on kce grac:D pozdro!!!
Adorian
 

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Simin » 2005-09-28, 18:44

nie potrzeba nam gwiazd

Wg mnie nie mozna tak mowic, bo jak wiadomo jedna gwiazda wiecej jeszcze nikomu nie zawadzila :wink:
Tymbardziej, ze moze sie okazac ze po tym sezonie zostanie nam juz tylko nienajmlodszy Makaay i co tu kryc stary Kahn... a i jeszcze Lucio!
To stanowczo za malo znanych nazwisk jak na zespol tej klasy co Bayern wg. mnie!!
Ja bym raczej powiedzial, ze FCB nie ma szukac za wszelka cene gwiazd... tu sie zgodze, ale nie ze nie potrzeba nam gwiazd, bo to po mojemu nie prawda poprostu!! :569: -> wplywy z koszulek, gadzetow ITD przydalyby sie niezmiernie, a w obliczu tego, ze Bayern zyskuje coraz wiecej fanow moznaby to wykorzystac :wink:
Ja uwazam ze na tenczas najbardziej potrzebujemy obroncow - najlepiej prawego i lewego, a jak odejdzie Sagnol to juz koniecznie PRAWEGO, bo Lahma zostawilbym na lewej stronie, skoro tam spisuje sie dobrze!! -> po co zmieniac to co dziala :P
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Kebe » 2005-09-29, 10:13

Sytuacja bayernu jest bardzo dobra i stabilna to jest godne pochwały ... ale na gwiazdy nie mamy az tak duzego budzetu ... porownejcie sobie ile liga włoska , hiszpanska czy angielska dosatje na prawa telewizyjne a my .. jest tu roznica około 15 MLN E ... czyli juz maja o tyle wiecej ...JEdnak wydaje mi sie ze jestesmy na tyle bogaci aby sprwadzic chociaz 1 klasowaego obronce ... i napastnika !!!!!!
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Simin » 2005-09-29, 15:58

JEdnak wydaje mi sie ze jestesmy na tyle bogaci aby sprwadzic chociaz 1 klasowaego obronce ... i napastnika !!!!!!

No mi sie tez tak wydaje - bo tak jest, tyle ze niestety polityka Bayernu zdaje sie wrecz zbyt stabilna by choc raz "zaszalec" i miec z tego potem wymierne korzysci!! Wyjateek byl z Makaayem i prosze - siano na niego wydane zwrocilo sie juz po 2 sezonach - teraz juz sa tkzw. bonusy!! :569:
Nie widze przeszkod, by "zaszalec" znowu jezeli mialo by to przyniesc podobny skutek do zaupu Roya!! :wink: :569: :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez ILU » 2005-11-04, 16:26

Simin masz racje Bayern powinien w koncu zaszaleć, bo sytuacja jest stabilna ale ceny piłkarzy idš szybko do góry i nie kupimy juz piłkarza pokroju Ballacka za jakies grosze. Ogólnie finanse sa oki ale brakuje czasami działaczom takiej zawziętoœci... Powinni popatrzeć w przyszloœć :D
Czy jest dobrze czy jest źle Gwiazda Południa w moim sercu znajduje się !!!
ILU
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 101
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-30, 17:54
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron