Sytuacja finansowa Bayernu

Sprawy związane z klubem

Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez killy » 2005-04-17, 21:41

Widze ze malo jest tematow w tym dziale :P , choc moga byc one bardzo interesujace dla uzytkownikow

Malo wiem na ten temat, wiem tylko tyle ze Bayern jest jednym z najbardziej stabilnych finansowoklubow na swiecie, wiem tez ze jestesmy drugim klubem zaraz po Juve ktory dostaje najwiecej kabzy za reklamy na koszulkach (bodajze mamy konrakt z T-Mobile do 2008, wynosi on 22 mln euro). Ciekawa jest tez sprawa z prawami do transmisji meczy, gdybysmy dostawali tyle kasy co np ManU to wtedy bylyby pieniadze na konkretne transfery. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 2014-01-30, 09:39 przez killy, łącznie edytowano 1 raz
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Toro_Toro » 2005-04-17, 22:51

killy napisał(a):Widze ze malo jest tematow w tym dziale :P , choc moga byc one bardzo interesujace dla uzytkownikow

Malo wiem na ten temat, wiem tylko tyle ze Bayern jest jednym z najbardziej stabilnych finansowoklubow na swiecie, wiem tez ze jestesmy drugim klubem zaraz po Juve ktory dostaje najwiecej kabzy za reklamy na koszulkach (bodajze mamy konrakt z T-Mobile do 2008, wynosi on 22 mln euro). Ciekawa jest tez sprawa z prawami do transmisji meczy, gdybysmy dostawali tyle kasy co np ManU to wtedy bylyby pieniadze na konkretne transfery. :mrgreen:

Od T-comu z tego co wiem dostajemy 17mln euro rocznie i jest to najwięcej na œwiecie. A pozatym co msz na mysli z konkretnymi tranferami?:>
Toro_Toro
 

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez killy » 2005-04-18, 16:17

konkretne tzn np Babtista, nie musielibysmy sie rowniez dlugo rozgladac za srodkowym obroncom tylko oddrazu kupilo by sie Milito
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez piotraldinho » 2005-04-18, 17:06

Toro_Toro napisał(a):
killy napisał(a):Widze ze malo jest tematow w tym dziale :P , choc moga byc one bardzo interesujace dla uzytkownikow

Malo wiem na ten temat, wiem tylko tyle ze Bayern jest jednym z najbardziej stabilnych finansowoklubow na swiecie, wiem tez ze jestesmy drugim klubem zaraz po Juve ktory dostaje najwiecej kabzy za reklamy na koszulkach (bodajze mamy konrakt z T-Mobile do 2008, wynosi on 22 mln euro). Ciekawa jest tez sprawa z prawami do transmisji meczy, gdybysmy dostawali tyle kasy co np ManU to wtedy bylyby pieniadze na konkretne transfery. :mrgreen:

Od T-comu z tego co wiem dostajemy 17mln euro rocznie i jest to najwięcej na œwiecie. A pozatym co msz na mysli z konkretnymi tranferami?:>


Bayern nie jest na pewno 1 . Juve dostaje od Stamoil bodajze 22 mln euro . Jednak wkrotce to Barca bedzie 1 bo bedzie dostawala od Katarskich lin lotniczych 25 mln euro :mrgreen: .

Bayern jest dobrze poukladanym klubem i Honess robi swietna robote . Naprawde mi sie to podoba gdyz nie lubie glosnych , spektakularnych transferow na duza skale (ja chodzby Chelsea czy real czy w mniejszym stopniu ... Barca ) . Nie dziwie sie ze Bayern jest w czolowce najbogatszych . Co rok daleko zachodzi w CL (wyjatek 2003) i z tego ma duzo kasy co jest abrdzo wazne . Sytuacja finansowa jest swietna i nie mam zadnych zarzutow .

A wiec moje zdanie jest takie :
Bayern prowadzi madra , przemyslana polityke transferowa .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez olli » 2005-04-18, 17:34

Mi sie tam polityka transferowa Bayernu bardzo podoba :) rzadko keidy zdarzaja sie niewypadly transferowe, a przy okazji kasy nam nie brakuje :D
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez DamKam » 2005-04-18, 17:35

Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z kondycji finansowej naszego kochanego FCB i z polityki klubu :D
Uwazam ze nasz zarzad wspaniale sprawuje swoje obowiazki !!!
Praktycznie co roku odnotowujemy zyski... mamy bardzo przemyslana polityke transferowa i wogole wszystko jest poukladane !!!
Mozemy byc dumni i spokojni o przyszlosc Bayernu !!! Nie to co w innych ligach np. wloskiej czy hiszpanskiej gdzie kluby zyja na dlugach :573:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Luke » 2005-04-18, 18:09

Ja co do sytuacji finansowej jestem neutralny, z jednej strony sie ciesze ze nie maja dlugów z drugiej strony fajnie bylo by miec kilku naprawde swiatowej klasy pilkarzy no i troche wiecej kibiców, co wiaze sie z komercja. Jak narazie odnosimy sukcesy w Niemczech co znaczy ze sytuacja jest dobra, co do Europy to problem byc moze lezy gdzie indziej...

Ale fakt faktem, od telewizji troche wiecej kasy by sie nam nalezalo
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Lmollu » 2005-04-18, 18:17

Prowadzimy idealna polityke finansowa. Od 1993 roku Bayern ciagle zarabia pieniadze. W tym sezonie znow na pewno zarobimy sporo. W poprzednim zarobilismy calkiem niezle, a teraz doszlismy przeciez dalej w Lidze Mistrzow, gralismy z Chelsea, dlatego od telewizji dostalismy duzo kasy. Jezeli zdobedziemy mistrzostwo to tez bedzie wiekszy zysk. Przydaloby sie tez awansowac do finalu Pucharu Niemiec i go wygrac. W klubie wszystko jest dopiete na ostatni guzik. Wole, zeby Bayern budowal nowy stadion dla kibicow niz kupowal jakiegos gwiazdora i placil mu tyle co niektore kluby i sie zadluzal...
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Max » 2005-04-18, 19:10

juz to gdzies pisalem ale na potrzeby topicu powtorze ;)
polityka finansowa ( a wiec tez transferowa :) ) bayernu jest po prostu wspaniala nie rozumiem po co mamy wydawac jakies wielkie kwoty na pilkarzy skoro mozna kupic zawodnikow tak samo dobrych po nizszej cenie
Luke napisał(a): fajnie bylo by miec kilku naprawde swiatowej klasy pilkarzy no i troche wiecej kibiców,
:roll: makaay ballack kahn czy lucio to nie jest klasa swiatowa ? wiecej kibiciow ? :lol: kibicow sie nie da kupic ja np wlasnie kocham bayern (m.in.) za to ze tak a nie inaczej wydaje pieniodze i z lekkim niepokojem spogladam w przyszlosc bo jak wiadomo niedlugo uli ma ustapic ze swego stanowiska :(
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-18, 20:13

Tak jak mówi Max Bayern politykę finansowš prowadzi najlepiej jak się tylko da. W tym sezonie FCB musiał więcej pieniędzy przeznaczyć na budowę nowego stadionu, lecz za kilka lat pienišdze się zwrócš, a stadion będzie sam na siebie zarabiać :)

Po co do drużyny kupować drogie gwiazdy, jeœli chciażby w tej bundeslidze jest masa zawodników, którzy mogš być przydatniejsi w FCB niż np. taki Becks albo Ronaldo, którzy zarabiajš miliony, a nie grajš lepiej niż "normalni" piłkarze.

Już mamy przykład Realu Madryt, oni nakupowali pełno gwiazd, teraz niedoœć że pieniędzy szkoda, to trzeba ich utrzymywać a oni nic teraz nie grajš. Ledwo z grupy w Lm wyszli.

Dlatego podoba mi się to co zarzšd FCB i mam nadzieję, że to się w przyszloœci nie zmieni.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Simin » 2005-04-19, 01:05

W polityce fiansowej klubu podoba mi sie jedynie tyle,ze nie maja dlugow i moga sobie pozwolic na budowe pieknego i drogiego stadionu bez obawy ze uda im sie splacic reszte zaciagnietych w banku pieniedzy!Co do polityki transferowej to raczej srednia... nie podoba mi sie to, ze kupujemy tylko zawodnikow z Bundesligi, bycmoze wartoby zajrzec na inne europejskie (i nietylko) stadiony i "wzišœć" z tamtad jakiegos utalentowanego gracza... najlepiej jakiegos z nazwiskiem :P To, ze nie grali oni wczesniej w Bundeslidze wcale nie znaczy, ze sie nie sprawdza!! Uwazam, ze we Francji jest bardzo duzo dobrych i najczesciej niedrogich pilkarzy, ktorzy mogliby duzo wniesc do gry naszego zespolu :mrgreen:
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez baymann9 » 2005-04-19, 14:20

Rummenige ostatnio często ypowiada się o zbyt małych wpływach od stacji teleizyjnych i to moim zdaniem może byc problem. Dostajemy sporo mniej niż inne kluby z europejskiej czołówki i to może wyjœc nam na złe ! Mozliwe, że FCB po prostu zbojkotuje kontrakt z Pemiere World i swoje mecze na AA sprzeda np. RTL'owi (bardzo bym tego chciał :D ).
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2431
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 13h 6m 19s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Lmollu » 2005-04-19, 16:40

baymann9 napisał(a):Rummenige ostatnio często ypowiada się o zbyt małych wpływach od stacji teleizyjnych i to moim zdaniem może byc problem. Dostajemy sporo mniej niż inne kluby z europejskiej czołówki i to może wyjœc nam na złe ! Mozliwe, że FCB po prostu zbojkotuje kontrakt z Pemiere World i swoje mecze na AA sprzeda np. RTL'owi (bardzo bym tego chciał :D ).


Tylko czy wtedy Polsat Sport nie stracilby praw do pokazywania Bayernu... Zalamalbym sie!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-19, 18:05

Lmollu napisał(a):
baymann9 napisał(a):Rummenige ostatnio często ypowiada się o zbyt małych wpływach od stacji teleizyjnych i to moim zdaniem może byc problem. Dostajemy sporo mniej niż inne kluby z europejskiej czołówki i to może wyjœc nam na złe ! Mozliwe, że FCB po prostu zbojkotuje kontrakt z Pemiere World i swoje mecze na AA sprzeda np. RTL'owi (bardzo bym tego chciał :D ).


Tylko czy wtedy Polsat Sport nie stracilby praw do pokazywania Bayernu... Zalamalbym sie!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Też bym się wtedy załamał, bo Polsat Sport mam a RTL nie :/
Niech tam zostanie wszystko po staremu.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Sytuacja finansowa Bayernu

Postprzez baymann9 » 2005-04-19, 19:05

Najważniejsze jest dobro klubu ! Mam nadzieję, że Rummenige, Kaiser & co. znajdš odpowiednie rozwišzenie, by klub nie tracił aż tak duzo do reszty Europy.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2431
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 13h 6m 19s

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron