Uli Hoeneß

Sprawy związane z klubem

Uli Hoeneß

Postprzez radekfcb » 2008-08-07, 19:32

Nie znalazłem odpowiedniego tematu to założyłem takowy. W końcu Hoeness tyle zrobił dla Bayernu, że mu się należy :mrgreen: . A o to co znalazłem:
http://pilkanozna.pl/news.php?ID=95272#d

Ostre słowa Uliego, ale w sumie ma rację. Niewielu ma odwagę by o tym otwarcie mówić. Ciekawe czy doczekamy się jakiejś reakcji ze strony Abramowicza?
Ostatnio edytowano 2014-01-30, 09:42 przez radekfcb, łącznie edytowano 1 raz
radekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 601
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-03-21, 20:46
Lokalizacja: Toruń
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Natalia » 2008-08-07, 19:55

Patrz, Wiola była szybsza :P http://www.bayern.munchen.pl/index.php?id_newsa=3462 To samo masz u nas a szukasz gdzie indziej :P Po co sie meczyc? ;)
Widac nasz Uli ma ciety jezyk, mowi to co mysli, i w sumie ma racje :)
Parle-moi
Prend soin de mes rêves
Tout ce dont j'ai besoin
Est que tu sois a mes cotés
Natalia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1196
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-03-12, 17:49
Lokalizacja: Opole
Online: 7h 28m 3s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez radekfcb » 2008-08-07, 20:24

Natalia napisał(a):Patrz, Wiola była szybsza :P http://www.bayern.munchen...p?id_newsa=3462 To samo masz u nas a szukasz gdzie indziej :P Po co sie meczyc? ;)


Mi właśnie z niewiadomych przyczyn internet szwankuje od jakiegoś czasu :( Niektóre strony mi się czasami nie otwierają, np. dziś bayern.muchen.pl :(
radekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 601
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-03-21, 20:46
Lokalizacja: Toruń
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Wioleta » 2008-08-07, 20:31

radekfcb napisał(a):Natalia napisał/a:
Patrz, Wiola była szybsza http://www.bayern.munchen...p?id_newsa=3462 To samo masz u nas a szukasz gdzie indziej Po co sie meczyc?


Mi właśnie z niewiadomych przyczyn internet szwankuje od jakiegoś czasu Niektóre strony mi się czasami nie otwierają, np. dziś bayern.muchen.pl


no... dobrze, że masz usprawiedliwienie ;) :P
Immer wieder, immer wieder FCB!!!
Wioleta
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 594
Wiek: 36
Dołączył(a): 2008-01-28, 01:50
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez emem » 2008-12-20, 17:13

I kto nam teraz Uliego zastąpi? Siedzę, myślę i rzeczywiście nikt mi do głowy nie przychodzi. Jego następca będzie miał naprawdę ciężkie zadanie przed sobą. Trochę przypomina mi to sytuację z pozycją bramkarza w Bayernie. Kahna ciężko jest zastąpić, sam Rensing się o tym przekonuje stając w ogniu krytyki...
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez FCB666 » 2008-12-20, 19:01

wiecie co mnie rozbawiło ?? :lol: może zacytuje uliego
Jestem poirytowany, gdy każdego tygodnia udaję się na stację benzynową - powiedział Hoeness

on jest milionerem tak jak każdy czlonek zarządzający spółkami czy akcjami... zarabia miliony albo miliardy i się skarży że wolał by ją dać piłkarzom... heh
a co ma powiedzieć polak który zarobi 1126 zł na miesiąc ?? :lol: :lol: to chyba logiczne że wolał by ją przepić ....... ale nie może, chyba że lubi chodzić do pracy pieszo :lol:
FCB666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 63
Wiek: 34
Dołączył(a): 2008-10-23, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Myszak » 2008-12-21, 01:00

FCB666 napisał(a):wiecie co mnie rozbawiło ?? :lol: może zacytuje uliego
Jestem poirytowany, gdy każdego tygodnia udaję się na stację benzynową - powiedział Hoeness

on jest milionerem tak jak każdy czlonek zarządzający spółkami czy akcjami... zarabia miliony albo miliardy i się skarży że wolał by ją dać piłkarzom... heh
a co ma powiedzieć polak który zarobi 1126 zł na miesiąc ?? :lol: :lol: to chyba logiczne że wolał by ją przepić ....... ale nie może, chyba że lubi chodzić do pracy pieszo :lol:


Ale halo, halo. Wyrywasz jedno zdanie z większej całości co sprawia, że wydźwięk słów zmienia się diametralnie.

- Jestem poirytowany, gdy każdego tygodnia udaję się na stację benzynową - powiedział Hoeness. - Ta mafia paliwowa bierze pieniądze, które w rzeczywistości powinienem dawać moim piłkarzom! Czuję obrzydzenie tą sytuacją i to z powodu pana Abramowicza. Ta mafia rządzi światem i manipuluje cenami paliw. Wynagrodzeniem dla nas może być srogie lanie dla takich zespołów, jak Chelsea.


To cała wypowiedź Hoeness'a.

FCB666 napisał(a):on jest milionerem tak jak każdy czlonek zarządzający spółkami czy akcjami...
a co ma powiedzieć polak który zarobi 1126 zł na miesiąc ??


Może jeszcze napisz, że to wina Hoeness'a, że Polacy mało zarabiają :|
Ma kasę, na którą zapracował, stał się żywą legendą tego klubu więc należy mu się trochę szacunku.
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Scholli » 2008-12-21, 01:15

nie mam zielonego pojęcia o co chodziło FCB666 (nie pierwszy raz resztą :P) ale ta wypowiedź Uliego... :roll: on gada w niej jak potłuczony XD nie pamiętam kiedy to było ale jak pierwszy raz to usłyszałem to poważnie podrapałem się po głowie... wiadomo, Uli zawsze jest dobry w palnięciu jakiejś głupoty, ale to już mu wybitnie się udało... z własnej kieszeni płaci piłkarzom? mafia paliwowa? (chodzi o tą polską?) :lol:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez FCB666 » 2008-12-21, 12:28

nie mam zielonego pojęcia o co chodziło FCB666 (nie pierwszy raz resztą )

o co chodziło ?? poruwnanie szarego człowieka do milionera, jeden płaci tyle samo co drugi za ta benzyne, a stawki się różnią on się kasą podciera, a biedni ludzie ? czesto nie mogą zaspokoić swoich potrzeb bo nie ma za co


Może jeszcze napisz, że to wina Hoeness'a, że Polacy mało zarabiają
Ma kasę, na którą zapracował, stał się żywą legendą tego klubu więc należy mu się trochę szacunku

(cenzura) to nie jego wina ale mnie to denerwuje skarży że się na ceny paliw ;/ jak by on jedyny tyle pieniędzy tracił na tankowanie auta, on ma kase więc niech się zamknie.
na świecie są poważniejsze problemy niż drogie paliwa,
Ostatnio edytowano 2008-12-21, 18:29 przez FCB666, łącznie edytowano 2 razy
FCB666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 63
Wiek: 34
Dołączył(a): 2008-10-23, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Tymek » 2008-12-21, 12:39

nie mam zielonego pojęcia o co chodziło FCB666 (nie pierwszy raz resztą :P )


to widzę że nie tylko ja tak mam...

ja myślę że wypowiedź Ulliego była na miejscu i to bardzo. Nie chodziło mu o jego kase ale ogólnie o kase która idzie na bardzo drogie paliwo, którego to cenę podbijają tacy ludzie jak min. pan Abramowicz.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez FCB666 » 2008-12-21, 13:14

to widzę że nie tylko ja tak mam...

no widze że ty w ryja nigdy nie dostałeś

Ostrzeżenie za obrażanie użytkowników oraz - wcześniej - stosowanie wulgaryzmów.

Grzechoo
Ostatnio edytowano 2008-12-21, 14:23 przez FCB666, łącznie edytowano 1 raz
FCB666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 63
Wiek: 34
Dołączył(a): 2008-10-23, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez olli » 2008-12-21, 13:16

FCB666 napisał(a):on ma kase więc niech się zamknie.

To, że ktoś jest bogaty ma oznaczać, że nie ma prawa wyrażać swojego zdania? Jest bogaty, bo sobie zarobił i tobie guzik do tego :lol:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez FCB666 » 2008-12-21, 13:23

no tak wyrwałeś fragment z całego zdania ,,, i piszesz bez sensu
wali mnie ta cała jego kasa, i w jaki sposób została zarobiona ,jak ma 20 samochoduw to nie dziwie się że mu kasa szybko ucieka
tylko hoenes pieprzy bez sensu ,bo są poważniejsze problemy na świecie
niż jakieś paliwo ,

zresztą skończmy tą dyskusje, :wink:
FCB666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 63
Wiek: 34
Dołączył(a): 2008-10-23, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez haj » 2008-12-21, 13:30

Kolega FCB666 nie zrozumiał intencji słów Uliego :roll:

Hoenessowi chodziło o to, że on jak i inni ludzie płacąc takie ceny za paliwo finansują kupowanie klubów czy zawodników przez Abramowiczów i tym mu podobnych. Tak ciężko pojąć to co jest napisane?

Zresztą - to człowiek. Ma prawo oburzać się na to, że płaci za drogie paliwo swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi i tylko mały, zakompleksiony człowieczek może się oburzać na takie słowa. Poza tym głos "milionera" jest znacznie bardziej dostrzegany niż zwykłej jednostki ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Krzysiek » 2008-12-21, 22:47

haj napisał(a):Hoenessowi chodziło o to, że on jak i inni ludzie płacąc takie ceny za paliwo finansują kupowanie klubów czy zawodników przez Abramowiczów i tym mu podobnych. Tak ciężko pojąć to co jest napisane?

I otóż to - zamiast płacić zawodnikom Bayernu Hoeness (zresztą nie tylko on) pośrednio płaci graczom Chelsea (Tak w duuużym skrócie :P )

Poza tym, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi FCB666. Hoeness uczciwe sobie zarobił te swoje kokosy, i to normalen, że chce miećmożliwość decydować, czy kupi za to nowe różowe korki Ribery'emu, czy "zapłaci haracz mafii paliwowej", tak samo, jak Polak, który zarabia 1200 zł decyduje na co przeznacza te pieniądze (no, może poza podatkami, ale to już temat na inną dyskusję ;) ). Swoją drogą, nikt Ci nie broni zostać gwiazdą Bayernu, a następnie managerem i zarabiać grube miliony :P
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości