Uli Hoeneß

Sprawy związane z klubem

Re: Uli Hoeneß

Postprzez norbi » 2011-04-07, 20:54

ja także jestem za Ulim, w innym temacie już to tłumaczyłem, konta na fecebooku nie mam, więc się nie zapiszę, jednak liczę że na następnym meczu na AA będzie coś w stylu "sorry Uli"
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez trocky » 2011-04-07, 21:23

halo??? ale kto obraził Uliego?
użyto wyzwisk? poniżeń? chamskich porównań?
ja pierdziele Hoeness święta krowa??
jak sam miał chamskie ataki, epitety, docinki wobec innych to było ok
a teraz zwykły transparent i halo?
to nawet nie można zastosować hasła: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
bo zachowanie kibiców nikogo nie obraziło?
za chwilę Ratzinger rzuci exkomunike na Schickierę za transparenty
ludzie opanujcie się, przecież Hoeness nie jest z cukru
po raz pierwszy Bayernowski lud przemówił
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Dziadek Mróz » 2011-04-07, 21:30

upek napisał(a):grupa wsparcia :lol: dziwke mu zamowcie jeszcze, zeby sie odstresowal ;)

Korn, zeby ultrasow nazywac debilami, to trzeba byc dobrym no-lajfem xD pozdro!


Ultrasi ultrasom nierówni.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez mancipium » 2011-04-07, 21:30

no wlasnie, albo o czyms nie wiemy albo poprawnosc poszla o 3 mosty za daleko:D.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez wojtas69 » 2011-04-07, 21:35

niektórzy się tutaj zachowują jakby transparenty skierowane pod adresem Hoenessa przypominały wymianę na linii polscy kibice - pzpn :lol:

przecież nikt nie śpiewał jeb.c jeb.c Uliego :wink:

ciężko mi jest opowiedzieć się po którejkolwiek ze stron, bo do obu mam spory szacunek :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Szybki » 2011-04-08, 07:44

Ja również jestem neutralny. Jeszcze chyba nikomu spory na linii kibice-zarząd klubu na dobre nie wyszły. Niech nasi kibice spotkają się z zarządem w "cztery oczy" i przedyskutują zaistniałą sytuację ! Atmosfera w klubie i tak jest zgęstniała jak nigdy...
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Mars » 2011-04-08, 08:30

KoRnKage napisał(a):http://www.facebook.com/home.php?sk=group_190985250944455

Grupa wsparcia dla Uliego na FB. Ja się zapisałem, niech wiedzą, że w Polsce tez są jego zwolennicy, a nie bada debili typu "Ultras"


dowiedz sie najpierw troszke wiecej na temat wyrazu "Ultras" a potem nazywaj ich debilami ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Recit » 2011-04-08, 08:39

Mars napisał(a):
KoRnKage napisał(a):http://www.facebook.com/home.php?sk=group_190985250944455

Grupa wsparcia dla Uliego na FB. Ja się zapisałem, niech wiedzą, że w Polsce tez są jego zwolennicy, a nie bada debili typu "Ultras"


dowiedz sie najpierw troszke wiecej na temat wyrazu "Ultras" a potem nazywaj ich debilami ;)
Może polecisz jeszcze jakąś literaturę? :roll: Akurat w Polsce widać gołym okiem jak negatywne może być działanie takich ludzi. Oczywiście nie porównuję naszych rozbójników do Schickerii, żeby nie było, bo to jednak jak postawić poloneza obok VW.

Nie zmienia to jednak faktu, że każdy fanatyzm jest zjawiskiem negatywnym, niebezpiecznym i społecznie niekorzystnym (także w sensie mikro). Obojętnie - religijny, polityczny czy sportowy.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez mancipium » 2011-04-08, 08:56

Recit napisał(a):
Mars napisał(a):
KoRnKage napisał(a):http://www.facebook.com/home.php?sk=group_190985250944455

Grupa wsparcia dla Uliego na FB. Ja się zapisałem, niech wiedzą, że w Polsce tez są jego zwolennicy, a nie bada debili typu "Ultras"


dowiedz sie najpierw troszke wiecej na temat wyrazu "Ultras" a potem nazywaj ich debilami ;)
Może polecisz jeszcze jakąś literaturę? :roll: Akurat w Polsce widać gołym okiem jak negatywne może być działanie takich ludzi. Oczywiście nie porównuję naszych rozbójników do Schickerii, żeby nie było, bo to jednak jak postawić poloneza obok VW.

Nie zmienia to jednak faktu, że każdy fanatyzm jest zjawiskiem negatywnym, niebezpiecznym i społecznie niekorzystnym (także w sensie mikro). Obojętnie - religijny, polityczny czy sportowy.


Ogólnie w Polsce w środowisku okreslenie Ultras oznacza kogoś, kto jest od dopingu, otoczki i rbienia pozytywnej atmosfery na stadionach. Dlatego bardzo niefortunnie używacie tego sformułowania. Chuligani to chuligani bądź tzw. hoolsi. Dlatego się nie operuje słowem, którego się zna - złota zasada :).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Scholli » 2011-04-08, 10:15

mancipium napisał(a):Ogólnie w Polsce w środowisku okreslenie Ultras oznacza kogoś, kto jest od dopingu, otoczki i rbienia pozytywnej atmosfery na stadionach.
może lepiej "robienie atmosfery"? bo trudno raczej nazwać stek wyzwisk płynący pod adresem przeciwnej drużyny przez większość meczu pozytywną atmosferą ;)

a Uli jest śmieszny - jakby założyć stronę fb ludzi (i sympatyków tych ludzi) pokrzywdzonych/obrażonych przez Uliego to by zapewne w jeden dzień przebiła swoją liczebnością tą broniącą Uliego przed tymi "złymi" kibicami...
zgadzam się z przedmówcami - zarząd przesadza - kibice po prostu prowadzą ostrą dyskusję z Ulim i to do tego, akurat w tym przypadku, na jego poziomie
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Ze_Rafaelo » 2011-04-08, 16:29

Nie chciałem brać żadnej ze stron ale to już jest męcząca sytuacja więc wrzucę swoje kontrowersyjne 5 groszy. Nic dobrego z tego sporu Uli-Shickeria nie wyjdzie to może odbić się niekorzystnie na piłkarzach a oni są najważniejsi. Spór musi być zażegnany nie wyobrażam sobie bez pozytywnie nastawionej Shickerii meczów na AA piłkarze muszą mieć doping a nie oglądać niezadowolonych fanów i jakieś pieprz...ne hasła na plakatach na trybunach. Uli musi ustąpić i zmienić swoje decyzje czyli zrezygnować z Neuera a TSV najlepiej wyje... z Alianz Areny skoro nie mają praw do stadionu skoro mają sponsora Crakowi niech idą grać do Krakowa heh. To by była najlepsza opcja na zadowolenie Schickerii i dla piłkarzy.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Mars » 2011-04-08, 17:38

Recit napisał(a):Mars napisał/a:
KoRnKage napisał/a:
http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 5250944455

Grupa wsparcia dla Uliego na FB. Ja się zapisałem, niech wiedzą, że w Polsce tez są jego zwolennicy, a nie bada debili typu "Ultras"


dowiedz sie najpierw troszke wiecej na temat wyrazu "Ultras" a potem nazywaj ich debilami
Może polecisz jeszcze jakąś literaturę? Akurat w Polsce widać gołym okiem jak negatywne może być działanie takich ludzi. Oczywiście nie porównuję naszych rozbójników do Schickerii, żeby nie było, bo to jednak jak postawić poloneza obok VW.


gazeta wyborcza, dla takich jak ty - bo i tak innego okreslenia niz kibol pewnie nie przyjmiesz do siebie :roll:
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Abdul » 2011-04-08, 18:37

Mars napisał(a):gazeta wyborcza, dla takich jak ty - bo i tak innego okreslenia niz kibol pewnie nie przyjmiesz do siebie





Widzę, że gazeta wyborcza to tradycyjna riposta gdy krytykuję się kibiców...
Abdul
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 389
Dołączył(a): 2010-05-23, 20:56
Online: 10m 8s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez Recit » 2011-04-08, 20:13

Mars napisał(a):
Recit napisał(a):Mars napisał/a:
KoRnKage napisał/a:
http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 5250944455

Grupa wsparcia dla Uliego na FB. Ja się zapisałem, niech wiedzą, że w Polsce tez są jego zwolennicy, a nie bada debili typu "Ultras"


dowiedz sie najpierw troszke wiecej na temat wyrazu "Ultras" a potem nazywaj ich debilami
Może polecisz jeszcze jakąś literaturę? Akurat w Polsce widać gołym okiem jak negatywne może być działanie takich ludzi. Oczywiście nie porównuję naszych rozbójników do Schickerii, żeby nie było, bo to jednak jak postawić poloneza obok VW.


gazeta wyborcza, dla takich jak ty - bo i tak innego okreslenia niz kibol pewnie nie przyjmiesz do siebie :roll:

"ale co chodzi?" nr 1 - nie cytujesz mnie, chociaż mnie podpisujesz
"ale co chodzi?" nr 2 - co ma do tematu Gazeta Wyborcza?
:?
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Uli Hoeneß

Postprzez szimi » 2011-04-09, 11:40

Wybiórcza jest pierwsza w opluwaniu kibiców-do dziś na Lechu jest bojkot tego tytułu. Michnik aż się jąkać przestanie jak mu w Poznaniu dalej sprzedaż będzie spadać :D
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości