Stanowisko dyrektora sportowego

Sprawy związane z klubem

Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez trocky » 2009-05-24, 09:38

Dla tych co jeszcze nie wiedzą od 1lipca Christian Nerlinger zostaje managerem Bayernu, to on będzie odpowiadał teraz za politykę transferową klubu, będzie kupował i sprzedawał piłkarzy, Uli pozostanie do końca roku managerem ds marketingu, reklamy i finansów w Bayernie ale trwają już poszukiwania osoby gotowej objąć i to stanowisko do 1 stycznia, ktokolwiek to będzie ma stworzyć z Nerlingerem tandem odpowiedzialny za nową twarz Bayernu, jak sądzicie czy w związku ze zmianą managera u nas po 30 latach - nastąpi też zmiana naszej polityki transferowej?? Uli troche jest hipokrytą bo w zeszłym roku mówił "że nie jest szaleńcem i nie powierzy steru w klubie komuś takiemu jak Horst Heldt" (manager VFB) - chodziło o wiek i brak doświadczenia, a co się teraz okazuje?? powierzy Bayern (transfery) jeszcze większemu młokosowi niż Heldt!!! no chyba że Uli zaaplikował mu szybki półroczny kurs jak skutecznie negocjować sprzedaż/kupno piłkarzy :D:D co o tym sądzicie?
Ostatnio edytowano 2014-01-30, 09:41 przez trocky, łącznie edytowano 2 razy
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez haj » 2009-05-24, 10:33

To będzie jak za czasów PiS - premier Marcinkiewicz (Nerlinger) będzie sterowany przez najważniejszego w partii (Hoeness). Także spokojna Twoja rozczochrana :wink: Zapewne wiąże się to z tym, że Uli już był przygotowany do objęcia nowego stanowisko i po prostu musiał to zrobić, a wsadzenie na chwilę młodego menedżera jest zapewne tylko po to, aby przeczekać okres do znalezienia następcy Hoenessa z prawdziwego zdarzenia.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez Bayern fun » 2009-05-24, 11:02

A jakie stanowisko obejmie Uli po oddaniu stołka managera klubu?
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3648
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 11h 50m 39s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez trocky » 2009-05-24, 11:27

od 1 stycznia 2010 Uli Hoeness będzie prezydentem Bayern Munchen E.V. i prezesem Rady Nadzorczej Bayern Munchen AG (to kim teraz jest Beckenbauer)

Haj nie wydaje mi się, że Nerlinger będzie tymczasowym managerem, nie wiem na ile podpisał kontrakt ale raczej jest to umowa długoterminowa i teraz chyba przez 20 lat to Nerlinger będzie kupował sprzedawał piłkarzy, dla mnie szkoda, że Beckenbauer całkowicie odchodzi z Bayernu, gość ma posłuch na całym świecie,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez haj » 2009-05-24, 13:58

Jak zostało podane na oficjalnej stronie, Christian Nerlinger przejmuje część obowiązków Uliego Hoenessa, zasiadając w fotelu dyrektora sportowego klubu.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez KoRnKage » 2009-05-24, 16:39

Nerlinger nie będzie robił niczego, czego do tej pory by nie robił :) Po prostu etykietka się zmieni :) Myślę, że do części marketingowej wezmą kogoś, kto ma duuuże doświadczenie i potrafi walczyć o finanse.



Co do Hoeneßa, bo będzie potężniejszym Prezesem niż Franz. Kaiser nie piastował swojej posady z siłą innych prezesów. On był jak Prezydent Niemiec, a Hoeneß jak Kanclerz :) Ten pierwszy reprezentował klub, a ten drugi nim kierował.
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez trocky » 2009-05-24, 17:25

KoRnKage napisał(a):Nerlinger nie będzie robił niczego, czego do tej pory by nie robił :) Po prostu etykietka się zmieni :) Myślę, że do części marketingowej wezmą kogoś, kto ma duuuże doświadczenie i potrafi walczyć o finanse.



Co do Hoeneßa, bo będzie potężniejszym Prezesem niż Franz. Kaiser nie piastował swojej posady z siłą innych prezesów. On był jak Prezydent Niemiec, a Hoeneß jak Kanclerz :) Ten pierwszy reprezentował klub, a ten drugi nim kierował.


tu się zgodzę ale trzeba pamiętać, że to zarząd reprezentuje spółkę akcyjną i prowadzi jej sprawy a rada nadzorcza prowadzi stały nadzór nad działalnością spółki, więc czwórka Nerlinger, Rummenigge, Hopfner i X będą kupować kogo chcą a rolą Uliego będzie tylko przyklepywanie tych decyzji lub odrzucanie ich, tak to wygląda z prawnego punktu widzenia, choć nie widziałem statutu BM AG :P:D jednak Uli troszku straci na tej zmianie miejsc, będzie mniej widoczny, ale będzie miał głos w najważniejszych sprawach,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez bolo » 2009-05-24, 17:50

A ja bym wolał żeby Uli dalej był naszym menagerem xD
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 28
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez PeKs » 2009-05-24, 21:57

A ja bym wolał żeby Uli dalej był naszym menagerem xD


Przy szacunku dla jego umiejętności negocjacyjnych. Taktyka wzmocnień po gigantycznym dostaniu po dupsku, i skąpstwa po meistrze, jakoś nie bardzo mi odpowiada.
PeKs
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 419
Dołączył(a): 2007-02-23, 22:54
Lokalizacja: Kufstein/München
Online: 3m 39s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez trocky » 2009-05-29, 11:24

mam prośbę do szefostwa stronki, czy mógłby ktoś przetłumaczyć wywiad z naszym nowym managerem Christianem Nerlingerem ze strony kickera? warto poznać tą osobę, byłbym bardzo wdzięczny,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez emem » 2009-05-31, 10:51

Nerlinger, po przeczytaniu wywiadu, wydaje się być w porządku i z głową na karku. Zobaczymy jakie będą owoce jego pracy.
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez patryk947 » 2009-05-31, 11:13

Nerlinger, po przeczytaniu wywiadu, wydaje się być w porządku i z głową na karku. Zobaczymy jakie będą owoce jego pracy.

Zgadzam sie !!!
Kicker: Jakim gra systemem?

Nerlinger: „To zależy jaką ma kadrę, jednak myślę że będzie grać dwoma napastnikami”.

Jeżeli bedzie grac 2 napastnikami to jestem pewien ze Toni odejdzie ( niewiem jak wy ale ja sie ciesz )

Kicker: Jaki będzie starał się Pan być w nowej roli?

Nerlinger: „Na pewno nie zwariuje przed kamerą. Będę starał się mówić wszystko tak jak myślę bez owijania w bawełnę”.

Mam nadzieje ze niekłamał :D .
Najlepsze co mogłem przeczytać dziś to to
Kicker: Jaki jest Van Gaal?

Nerlinger: „Bardzo stanowczy, będzie robił to co sobie zaplanował i nie będzie patrzył na nazwiska. Dla niego najważniejsze znaczenie ma pojęcie ‘zespół’”.


Pytanie : czego nie ma zdjecia Nerlinga ??? jakos sie tak przyzwyczaiłem ze nad kazdym newseam jest zdjecie ;) a teraz to
jakos tak głupio wygląda ale swietna robota z tłumaczeniem
Pzdr
Ostatnio edytowano 2009-05-31, 12:00 przez patryk947, łącznie edytowano 1 raz
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez norbi » 2009-05-31, 12:00

Jeżeli Toni odejdzie ale przyjdzie za kasę za niego jakiś piłkarz np bramkarz to jestem na tak, ale jeżeli mamy sprzedać Toniego i kasę "zachomikować" to wolę aby "numero onu" :) został. Jeżeli będziemy grać 2 napastnikami to ja to widzę tak: Klose Gomez. Atak niemieckich snajperów, i jeden i drugi potrafi się cofnąć i pomóc kolegom w defensywie, co ceni Van Gaal (praca zawodników dla dobra drużyny), Na ławce Olic (zmiennik, który nieważne w której minucie wejdzie da z siebie wszystko, nawet jakby wypluł płuca to biegłby dalej :) ) no i Muller, który pokazuje w sparingach że talent ma, mam nadzieję że Luis da mu sporo szans, albo go wypożyczyć jak Kroosa
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5033
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 51m 37s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez Serek_ » 2009-05-31, 13:21

patryk947 napisał(a):Pytanie : czego nie ma zdjecia Nerlinga ???

Bo nie ma go w zasobie, albo ja nie mogę się go doszukać. A sam nie mam możliwości dodania zdj :<
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Stanowisko dyrektora sportowego

Postprzez emem » 2009-05-31, 13:31

Serek_ napisał(a):
patryk947 napisał(a):Pytanie : czego nie ma zdjecia Nerlinga ???

Bo nie ma go w zasobie, albo ja nie mogę się go doszukać. A sam nie mam możliwości dodania zdj :<


Możesz zarzucić obrazek "kickera" :D
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość