Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Sprawy związane z klubem

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez fcb94 » 2005-08-15, 18:58

Pokój mam w barwach czerwono-białych:dużš flagę z logo FCB i napisem"You'll Never Walk Alone",proporczyk,nakrycie na tapczan, 2chusty,szalik,budzik,kremowy kapelusz z napisem "Mia san mia FCB",parasolkę,kufel do piwa(a w nim podczas oglšdania meczu "żUBEREK") ładnš piżamkę z logo FCB,ponczo-które noszę zimš i koszulkę Bayernu z ubiegłego sezonu(czerwonš)z nr.12-Marta,2 ksišżki-jedna w formie kalendarza,opisujšca to,co wydarzyło się w historii FCB każdego dnia , druga-przedstawia wszelkie statystyki FCB i zawodników,płyta CD z hitami stadionowymi,ksišżeczkę z autografami.Od 3 lat przysyłajš mi autografy i nowy katalog-ale zawsze trzeba zamawiac na nowo(najlepiej pocztš tradycyjnš),akurat w zeszły pištek dostałam poster FCB z całš drużynš-ale najpierw musiałam napisac liœcik do R.Aumanna(byłego golkipera,a obecnie kierownika sekcji opieki nad fanklubami Bayernu).Autografy:Ismaela,Lahma,Karimiego i całej drużyny powinnam dostac w tygodniu.Co do rodzinki:zaraziłam Bayernem młodszš siostrę-choc interesuje jš tylko LUCIO-mogłaby się w niego wpatrywac godzinami,młodzy braciszek-hip hopowiec nie zna się na piłce,ale lubi dokuczyc-"No,jak tam Bayernek-dostanš baty"-i podobne teksty.Jest o.k,gorzej jak włšcze Rammsteina-ale to inny wštek.
fcb94
 

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez olli » 2005-08-15, 19:41

fcb94 napisał(a):koszulkę Bayernu z ubiegłego sezonu(czerwonš)z nr.12-Marta,

Hmmm takš: http://img129.imageshack.us/img129/7330/pict21237dg.jpg :?:

:wink:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez fcb94 » 2005-08-15, 19:50

Dokładnie- strzał w dziesištkę. Ładne zdjęcie:-)!
fcb94
 

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Luke » 2005-08-16, 16:40

W mojej rodzinie jest róznie, kibicowanie FCB mam po ojcu wiec on jest zadowolony, ale czasami jak bayern przegrywa to nie jestem pewien komu on tak naprawde kibicuje, poprostu nie jest z klubem na dobre i na zle i ma pretensje do FCB ze gra tam za malo Niemców, matka i siostra nie interesuja sie pilka tylko tym który pilkarz jest przystojny, dlatego faworyzuja Ballacka :P

No i mam kuzyna, wielkiego kibica Realu, jak tylko sie spotykamy, to potrafimy sie klocic godzinami, ja bluzgam Real a on Bayern, ja bluzgam Borka (Kibicuje Realowi) a on Koltonia (Kibicuje FCB :D ) i tak dalej :P

U mnie w klasie jest 6 kibiców FCB, mieszkam na slasku i jestem jednym z niewielu w mojej klasie którzy mieszkaja w miesicie, reszta na wsi, a wiele z tych wsi przed wojna nalezalo do Niemiec, a w Niemczech rzadzi tylko jedna druzyna :D wiec jest z kim o Bayernie pogadac, no ale zdarzaja sie tez przypadki, hasel typu Szwaby, Goebelsy i tym podobne, ale w tych przypadkach poprostu ignoruje ich autorów jak to robie z kazdym kto nie zna sie na rzeczy. :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez zborek » 2005-08-16, 22:59

U mmnie rodzina nie ma nic do tego,że kibicuje Fcb i się nie czepia,że oglšdam mecze itp.
Zaœ kumpple raczej nie lubiš Bayernu.A najbardziej nienawidzi FCB mój trener od piłki hehe jak mam kosuzlke FCB na sobie to każe mi nakladać kamizlekę treningowš.


Pozdro
:) :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Sanepit » 2005-08-17, 13:32

Reakcje twojego otoczenia na Bayern- bardzo ciekawy temat.

Rodzina- rodzice nie wiedzš dużo o moich zamiłowaniach do drużyn piłkarskich. Jest jednak brat, z którym toczę częste kłótnie na ten temat, ponieważ on nie znosi niemieckiej piłki, a w szczególnoœci Bayernu. On kocha Manchester United- tego klubu znowu ja nienawidzę. Jak widać nasze kłótnie sš jak najbardziej uzasadnione.

Otoczenie- nie mam znajomych, którzy tak jak ja kibicujš Bayernowi. Nie kibicujš Bayernowi, ale nie majš przez to do mnie pretensji. Czasami sš między nami różnice zdań, ale nie ma z tego wielkich kłótnich. Inaczej jest jeœli chodzi o polskie kluby, ale to już inna sprawa.
Sanepit
 

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez mario_mk » 2005-08-17, 17:46

no to ja tez dolacze sie do wypocin kolegow forumowiczow

Rodzina- rodzice maja juz czasami mnie dosc jak tylko leci Bayern w telewizji albo tak jak bylo ostatnio w Warszawie (cyt. taki stary a taki glupi zachowuje sie jak dzieciak ktoremu pokazali nowa zabawke). A brat ? On kibicuje Milanowi wiec czasami ladnie sobie nawrzucamy ale wszystko w granicach rozsadku podogryzamy sobie i tyle bo w sumie i ja i on kibicujemy tez druzynie ktorej kibicuje brat :D ja z wloskich druzyn lubie Milan a on z niemieckich Bayern wiec jest fajnie

Otoczenie- nie mam wielu znajomych, którzy kibicujš Bayernowi ale to sie coraz bardziej zmienia po ostatnim meczu Bayernu w Warszawie tam poznalem kilka swietnych osob. A co do pozostalych osob to juz calkiem inna sprawa niektorym to nie przeszkadza bo potrafia uszanowac ze kibicuje sie komus innemu niz oni ale zdarza mi sie slyszec ze kibicuje szwabom (tego okreslenia nie lubie jak chol.... , albo ze niemiecka pilka to nie pilka tylko jakas kopanina i takie tam ale mam to w glebokim powazaniu i oni o tym dobrze wiedza) :P ale i tak dziwnie sie czuje w niektorych sytuacjach jak idziemy gdzies do baru na mecz i w gronie 30 osob tylko ja kibicuje Bayernowi albo reprezentacji Niemiec he he naszczescie jeszcze mnie nie pobili z tego powodu
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Swatek » 2005-08-18, 00:22

Ja takze potwierdze: ciekawy temat.

Rodzina: Mama raczej wie, ze kibicuje Bayernowi, wkoncu min. przez Nia zaczolem sympatyzowac Bawarczykom, gdy 7 lat temu kupila mi szalik.

Otoczenie: Koledzy przewaznie wiedza komu kibicuje, nie spotykam sie za bardzo z wrogoscia wymieniona w powyzszych postach, chociaz czasami sie zdaza. Kibicow Bayernu za rowno w szkole jak i na osiedlu nie mam.
"Life is simple, you make choices and don't you look back"
Swatek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 188
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-27, 15:55
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Scholli » 2005-08-18, 02:24

rodzina: mama jest uczulona na sma dzwięk odbijania piłki :P (najgorzej było jak kupiliœmy cyfrę i prawie co chwila jakiœ mecz był, ale już chyba przywykła ;-) ) a z ojcem cišgle się kłócę bo nie lubi Bayernu :D (œwietna zabawa!)
znajomi/przyjaciele: no trudno bybyło, żeby nie wiedzieli komu kibicuję! mimo iż większoœć nie ineteresuje się zbytnio piłkš...
no i jest jeszcze moja dziewczyna, która nie wykazuje jakiejœ większej zazdroœci wobec Bayernu ;-) czasem coœ tam pomarudzi, ale i jest zdolna do wspólnego obejrzenia meczu, w sumie to kibicuje Bayernowi (a spróbowała by nie! :P) - muszę jej tylko zawsze powiedzieć kiedy ma trzymać kciuki :)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Piecia » 2005-08-18, 19:27

Rodzina:

Tata: ogólnie interesuje się sportem, chce być na bieżšco z wynikami, sympatyzuje z Bayernem

Mama: jakby to powiedzieć zna sporo zawodników Bayernu, nie ma nic do tego że akurat sobie im kibicuje, a i mecz czasem obejrzy

Starsza siostra: podoba jej sie gra Ballacka i Rensinga, była ze mnš na meczu legia:FCB, no i troche sie piłkš interesuje. Tylko troche.

Otoczenie:

W klasie oprócz mnie sympatyków Bayernu nie ma. Sš 2 kibice Juventusu, 1 Realu, 1 Interu no i na tym sie chyba kończy lista kibiców takich co naprawde wiedzš sporo o swojej drużynie. Z podwórka nikt nie kibicuje Bayernowi.

To na tyle, naogół jestem sam na "froncie" kibocowskim, ale Ÿle mi z tym nie jest ;)
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez fcbayern16 » 2005-08-20, 17:12

Rodzinka:
z rodzinš to jest trudno pszeważnie jak sš mecze to musze słuchać
bzdur brata że niemcy to tamto czesto musze się z nim kłucić
ale ogulnie to jest spoko mam w pokoju powieszone bluzki
szalik itp.
Otoczenie:
cięzko było w szkole tylko ja byłem za FCB w całym gimnazjum
a wiec musiałem od czasu do czasu komuœ pszyłożyć
pszecierpiałem te 3 lata teraz bedę cgodził do rzeszowa.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez szubi » 2005-08-20, 23:13

To i ja coœ napisze o swoim otoczeniu.Otóż najlepsze osoby z otoczenia kibicujš przeważnie drużynš włoskim:inter,juve,ale akórat do tych drużyn nic nie mam.Czyli fanów Bayernu nie ma w moim towarzystwie,ale co do pytania,których drużyn nie lubisz to tak jak i ja odpowiedzš realu.Mimo tego,że nie sš fanami Bayernu do doceniajš graczy a w szczególnoœci Karimiego(zachwycajš sie jego dryblingiem).
szubi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2005-08-18, 19:08
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Piecia » 2005-08-21, 08:13

akórat


W tym dziale jakoœ ortografia przez neiktórych userów chyba nie jest mile widziana.:/
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Simin » 2005-08-22, 01:01

No to ja tez sie wypowiem :) Fajny temat
Otoz:
Rozina - Mam wie ze jestem za FCB i podchodzi do tego obojetnie - bo sie nie interesuje pilka nozna, Ojciec chyba tez wie, ale ma to jeszcze glebiej w powazaniu, bo totalny antysportowiec byl z niego zawsze :( :cry: Ledwo go zmusilem zeby wybrac sie na mecz z Dania w Poznaniu(porazka 1-5 - przyp. red.) ->powiedzial ze wiecej nie idzie, bo blamaz totalny - takze kibic z niego zerowy!!
Jedyne co sie interesuje troche to brachol - moze troszke znany z tego forum Homer :P
Generalnie nie wie zbyt duzo o innych ligach - tylko o BL i Bayernie - zdaje sie, ze zarazilem go czescia mojej milosci do FCB!! (mam tak zwale jak slysze ze czasami sobie spiewa hymn Bayernu :mrgreen:) :urban: :580:
Otoczenie - niestety w 90/100 procent przypadkow jak mowie, ze kibicuje Bawarczykom(zreszta wszyscy juz to wiedza :) ) to sa wlasnie teksty tupu "Leee tam! Szwabom kibicujesz??Chory na glowe czy co" itd itp. czyli generalnie bardzo nie mila reakcja... :( No ale coz jakbym sie tym przejmowal, to musialbym ich wszystkich zlac :P a po co :wink: (joke) - leje na to! Widac ze zdania na ten temat nie maja po takich glupich tekstach, to tez sie nasmiewam z ich klubow, po czym nam sie nudzi i zapominamy o temacie... do nastepnej klejki :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Żaba » 2005-08-22, 10:11

Rodzina:
Tata - oglšda Bundeslige, interesuje się Bayernem, ale nie jest tam jakimœ fanem.
Mama - nie interesuje się piłkš
Siostra - a ta to w Angli siedzi... :P

Otoczenie:
Ha! mam takich kumpli co się nie interesuja piłkš nożnš, no może od czasu do czasu. Nie ma problemu z tym że kibicuje FCB.
Żaba
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości