Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Sprawy związane z klubem

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Kebe » 2005-11-28, 17:52

U mnie podobnie , praktycznie nikt nie jest za bayernem a kazdy tylko mowi "jak mozna kibicowac Monachijszykom" a ja mowie to prawdziwa miłosc :) i tak juz zostanie , odemnie z klubu jest jeszcze jeden kolega ktory jest wiernym kibicem :) , a takto kiepsko , było jeszcze 2 , ale kiedy bayern w 2002 złapał kryzys odstapili od kibicowania i poszli za barceloną hipokryci !! :[
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Dav » 2005-11-30, 19:14

Kiedyś w podstawówce byłem jednym z nielicznych fanów FCB - wszyscy kibicowali żółto-czarnym paszkliwcom :/ W szkole średniej nikt z otoczenia nie interesował się specjalnie piłką oprócz jednego kumpla, również kibica Bayernu :)
Krótko mówiąc, wszyscy z mojego otoczenia wiedzą, że jestem wiernym wyznawcą naszego ukochanego klubu i nikt mi nie podskoczy ;)

Rodzina też wie, że dla mnie liczy się tylko Bayern - mam to w genach po wujku, który kiedys mieszkał w Monachium.
Dav
Bawarczyk
 
Posty: 11
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-11-30, 18:58
Lokalizacja: Pszów
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez carry » 2005-12-04, 22:47

W mojej calej szkole tylko ja kibicuje Bayernowi.Coz trudno Polska wolny kraj ,obowiazuje wolnosc slowa.Ale wku*** mnie jak takie k*** kaczany kupia bravo sport (najwiekszy brukowiec)chodza po szkole i sie realem podnicaja.KIbice realu to w 60%dzieci.Wiem to z wlasnego przykladu.A na miejscu Atletico to bym miasto niewiem do sadu podal czy jak.Real sprzedal dla miasta cholernie duzo ziemi za ogromna kase,a miasto po krotkim czasie dalo realowi w prezencie wszystkie ziemie.GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC?!

P.S. pisze real z malej ,bo nie mam do nich za grosz szacunku :(:
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez PTK » 2005-12-05, 00:30

no a ja jakos zyje choc u mnie sytuacja tez nie jest za wesola....W rodzinie normalka - wiedza ze kibicuje Bayernowi , choc moj tata ich nie lubi :P i zawsze jak pokazuja jakichs ich mecz to mi cos dogaduje ale to olewam to bo wiem ze robi to specjalnie i zartuje :) . W budzie - w podstawowce - chyba wszyscy moi koledzy kibicowali Bayernowi . Pozniej - w gimnazjum - chociaz klasa sie prawie niezmienila , to jednak znadania sie podzielily ale dalej lubili Bayern i nic mi niemowili , a podzielilo sie to raczej na Polskie kluby . No a w liceum to klapa - w klasie nikt Bayernowi nie kibicuje ( no jest jeden gosc ktory kiedys im kibicowal a teraz jest kibicem Liverpoolu , ale Bayern dalej lubi :) ) , co gorsza - kazdy prawie mi cos dogryza a szczegolnie dwoch kibicow Juve :/ i to mnie cholernie wkurza :/ slysze teksty pokroju " Glupie szwaby " , " Bajeroki " itp :/ . A najbardziej mnie wkurza ze ktos wogole nie interesuje sie pilka nozna i mi dogryza :/ potrafilbym zabic :P heh . Ale ja na to wszystko leje . Milosc do FCB do konca zycia poprostu :) Pozdro dla wszystkich zagorzalych kibicow FCB takich jak ja :D
Ostatnio edytowano 2005-12-19, 23:12 przez PTK, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Roqe » 2005-12-05, 09:04

hyh... u mnie tak jak u wiekszosci:P Rodzina-brat lubi bayern, tata-manu, kuzyni-juve, barca, wojki itp nienawidza bayernu xD . Szkoła - tu takze slabo xD wiekszosc to byli fani srealu ale od kiedy real przestal grac to sa 'fanami' albo chelsea albo barcy;/ . Jedynie w klubie w ktorym gram (moze ktos zna: Rodło Opole) jest 2 fanow fcb :) i to wlasnie z nimi bylem na meczu z Werderem :) ogolnie to fajnie ze praktycznie nikt z moich znajomych niekibicuje bayernowi, ja jestem dumny i kocham bayern! BAYERN FOREVER!!!
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez pikus » 2005-12-10, 21:12

U mnie razem z Ojcem Kibicujemy Bayernowi to on mnie zaraził miłością do Klubu!:)
A co do kolegów i znajomych to raczej nie lubią Bayernu z czego bardzo jest mi przykro:(
pikus
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-07-10, 18:49
Lokalizacja: Wałbrzych
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez DJVanMarco » 2005-12-15, 20:55

U mnie ja i tata jestesmy za FCb juz ok 6-7 lat, i za FCb moglibysmy pojsc na koniec swiata ! Zawsze ogladamy o 20:45 LM w wykonaniu Bayernu. Z FCB NA KONIEC ŚWIATA !
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez grejfrut » 2005-12-16, 19:04

U mnie w szkole nik nie lubi FCb !! ciagle mowia ale FCB to leszcze i tak dalej jak ogladaja mecz BAyernu i BAyern wygrac chocby 5-0 przyczepia sie do 1 z,.lej akcji i powiedza ze FCB niezasłuzenie wgrało :/ tak jak ogladali mecz w Turynie i mowia ze przegra FCB a jak 4-0 z rapidem to nic :/ moje otoczenie reaguje fatalnie powinnismy wszycy do jednej szkoły hcodzic i kibcowac FCB :D
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 47m 14s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Super Bayern » 2005-12-20, 18:09

U mnie w klasie jestem jedynym fanem FCB, wszyscy mi mowia ze nie lubia Niemcow za wojny :| , i ze jak odeszli by Ballack i Kahn to by ich polibili bo ich to wrecz nienawidza.
Nie ma lepszego
Od Bayernu monachijskiego!!!
Super Bayern
Bawarczyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2005-12-20, 18:05
Lokalizacja: Bytom-Sójcze
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Bazy » 2005-12-24, 14:32

U mnie to mam problem i w szkole i w domu mianowicie w szkole mam w klasie dwóch fanów JUVE ..... <no comment> troche ich zatkało jak Juve przegrało z nami 2;1 ale potem mogli się odgryźć niestety... najbardziej wkurza mnie jak ktoś kto nie zna sie na piłce a wie że kibicuję FCB wyjeżdzą z tekstem Bayern SUX... poprostu udusić. Moi rodzice natomiast a zwłaszcza tata nie lubi tego że kibicuję NIEMIECKIEJ drużynie ... zawsze po meczu FCB w TV następuję długa wymiana zdań między mną a moim tatą. Najgorzej było jak był mecz Legia - Bayern. Jaka złość że nie kibicuje polakom !! To było nie do pomyślenia że skoro Bayern gra z polskim klubem to musze kibicowaćpolakom. Gówno prawda !! nie lubie LEgii a FCB UBER ALES !!!!!!!!!!
Bazy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-12-04, 12:12
Lokalizacja: Knurów
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Lmollu » 2005-12-24, 14:58

Bazy napisał(a):U mnie to mam problem i w szkole i w domu mianowicie w szkole mam w klasie dwóch fanów JUVE ..... <no comment> troche ich zatkało jak Juve przegrało z nami 2;1 ale potem mogli się odgryźć niestety... najbardziej wkurza mnie jak ktoś kto nie zna sie na piłce a wie że kibicuję FCB wyjeżdzą z tekstem Bayern SUX... poprostu udusić. Moi rodzice natomiast a zwłaszcza tata nie lubi tego że kibicuję NIEMIECKIEJ drużynie ... zawsze po meczu FCB w TV następuję długa wymiana zdań między mną a moim tatą. Najgorzej było jak był mecz Legia - Bayern. Jaka złość że nie kibicuje polakom !! To było nie do pomyślenia że skoro Bayern gra z polskim klubem to musze kibicowaćpolakom. Gówno prawda !! nie lubie LEgii a FCB UBER ALES !!!!!!!!!!


Zapytałem twojego ojca w szkole czy też jest za Bayernem. Powiedział, że nie ma swojej ulubionej drużyny i że woli siatkówkę, zwłaszcza tą damską :D

Dla niewtajemniczonych dodam, że tata Bazy'ego jest moim nauczycielem informatyki :D

to pewno za "free" masz 5 z infy 8)
Kociol
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Krzysztof » 2005-12-25, 01:42

powinnismy wszycy do jednej szkoły hcodzic i kibcowac FCB :D


Uważam to za świetny pomysł. Grejfrut ty zajmiesz się organizacją, dojazdami itp. Co ty na to :wink:

A tak na poważnie teraz. U mnie większość ma stosunek obojętny do Bayernu. Nie przeszkadza im to, że ja im kibicuje (choć też kibicuje Villarreal :wink: ). W sumie to u mnie w klasie nie interesują się za bardzo piłką, ale są spoko goście bo meczyk czasami wspólnie oglądamy :D
Krzysztof
 

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez PiotrekFCB » 2005-12-26, 23:28

U mnie w rodzinie większość wie że kibicuje FCB a jak w TV jest cos o Bayernie to od razu mój tata mnie wola. A w szkole nikt nie ma nic przeciwko FCB mówią że dobrze grają i lubią oglądać ich mecze w bylej mojej klasie jest jeden mój kumpel ktory tez jest wielkim fanem FCB tak jak ja, i teraz w nowej szkole tez trafilem na fana Bayernu :D więc sie ciesze z sytuacji bo zawsze jest z kim pogadać o naszym klubie
PiotrekFCB
 

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Liga » 2005-12-27, 15:51

Moja cała rodzina doskonale wie ze bayern monachium to mój ulubiony klub. Dostaje od moich kuzynów sms-y z gratulacjami po kolejnym zwycięstwie. Często również się zakładam z przyjaciółmi ze bayern wygra i zazwyczj wygrywam. Podobnie w szkole daje do zrozumienia ze Bayern to najlepszy klub na świecie. Pozdro dla piotrka jastrzębskiego wiernego fana barernu
F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE
Liga
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-12-23, 19:41
Lokalizacja: Mielno
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Pawełek » 2006-03-13, 18:18

No to u mnie jest najlepiej nikt nie kibicuej Bayernowi a co lepsze Tata kibic BVB :/ zawsze jak mecz dym na chacie ;) W szkole nikt nie kibcuje Bayernowi same jakies real barca i juve. A ja wiem ze oni sie nie znaja :) Pozdroo :)
Pawełek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Wiek: 35
Dołączył(a): 2006-03-02, 15:51
Lokalizacja: Racibórz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości