Władze klubu

Sprawy związane z klubem

Re: Władze klubu

Postprzez scholli7 » 2018-05-11, 15:37

Matifcb napisał(a):
dmagio napisał(a):Bayern odpada głównie przez kontuzje i w jakims stopniu(nawet w dużym ) przez złe decyzje sędziów.


nie chce sie powtarzac bo juz to przerabialismy ale ile mozna ciagle te same wymowki. Kolejny rok to samo tlumaczenie. Nie wiem czy to sprawa charakteru czy o co chodzi. Wiadomo oni sie lepiej znaja ale ja nie rozumiem ich dlugodystansowego planu.


Jakie znowu wymówki takie są fakty i to podkreślają. Nie ma w tym nic wyssanego z palca. Ja dodałbym od siebie jeszcze skuteczność w wykreowanych przez siebie sytuacjach, bo jej zdecydowanie też zabrakło. Bo w tym sezonie pomimo sędziów i kontuzji mieliśmy ich multum. Trzeba wyciągnąć też pozytywy z tego sezonu jak chociażby to, jak super odrodził się zespół pod okiem Juppa. Graliśmy zupełnie inny futbol niż za Carlo. Jakież tu już krążyły opinie po meczu z Psg i co? Jest kilka pozytywnych aspektów tego sezonu jak gra Tolisso, Kimmicha, Sule w dwumeczu z Realem, którzy super rokują na przyszłość. Gra Comana też inaczej wyglądała w tym sezonie. Był czas, że on do pustaka potrafił walić nad bramką, później wyglądało to zdexydowanie dużo dużo lepiej i co też się połamał niestety. Wypożyczenie Jamesa też na wielki +
Szczerze to ja tam chce takiej stagnacji byśmy grywali od tylu sezonów w 1/2 LM :) gdzie nie odbiegaliśmy i nie odstawaliśmy znacząco od tak wychwalanego od 3 lat Realu w tym dwumeczu, a wręcz przeciwnie.... I myślę, że wiele Klubów na ten moment marzy o takiej stagnacji ;)
Z tym stawianiem na młodych cóż powiem tak Coman, czy nawet Gnarby w Hoffe, dawniej Costa jak widać tu też nie masz żadnej gwarancji bo jak widać oni również wypadają. Wypadł nawet i Lewandowski na mecze z Barcą, czy na zeszłoroczny z Realem także na to nie ma reguły i o tym też niejednokrotnie pisałem i nie ma co się w tej kwestii powtarzać. W tym sezonie w Psg wypadł Neymar na najważniejsze mecze,na takie sytuacje poprostu nie mamy wpływu. Kto by przed sezonem pomyślał, że Neuera nie będziemy praktycznie oglądać w tym sezonie nie jest tak? O ile jeszcze kontuzje Robbena idzie przewidzieć patrząc na przebieg Jego całej kariery, tak Neuera chyba nikt się nie spodziewał nieprawdaż?
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Władze klubu

Postprzez Matifcb » 2018-05-11, 15:50

pierwszej kontuzji Neuera moze nie ale tu juz 2 razy mowiono o odnowieniu sie jej. To jest niepokojce. Jak moze odnowic sie kontuzja ktora wywala najlepszego, no ok TOP 3 bramkarza na caly sezon? kto za to dostal zjebki albo wobec kogo wyciagnieto konsekwencje ? nikogo temat przelatuje jak cieple kluchy. A nie tak dawno poszla jakas plota ze znowu cos nie tak jest choc szybko zdementowali ? cos nie bangla jak powinno w tym sztabie medycznym. To jest moje zdanie.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Władze klubu

Postprzez scholli7 » 2018-05-11, 16:05

Uwierz, że taka kontuzja może się odnowić.To są zwykli ludzie, którzy rozgrywają swoje mecze praktycznie co 3 dni, nie wspominając przy tym o treningach, czy powołaniach do reprezentacji. Oni są tak maksymalnie eksploatowani jak nam laikom sprzed telewizora nawet się nie wydaje. Ba wszystko idzie w tym kierunku, że jest tego wszystkiego ciągle mało i tworzy się kolejne turnieje i kolejne rozgrywki, bo przecież to rodzić będzie kolejne zyski.
I to jest dopiero niepokojące. Nie od dziś przecież też wiadomo, bo nie raz podkreślaliśmy przecież to tutaj na forum iluż zawodników wypada nam podczas zgrupowań reprezentacji, czy też wielkich turniejów. To jest też niepokojące.
Patrząc nawet na Boa czy Alabe ich częstotliwość uleganiu kontuzji znacząco wzrosło w ostatnim czasie i teraz pytanie co jest tego przyczyną.Co ma wpływ na to? czy tak wielkie obciążenia, częstotliwość rozgrywania meczy, wyeksploatowanie czy jeszcze jakieś inne czynniki. Bo według mnie jest ich kilka
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Władze klubu

Postprzez Matifcb » 2018-05-11, 16:59

Tylko nie tylko nasi zawodnicy graja w reprze I na turniejach. Tocmy jestesmy fc hospital..
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Władze klubu

Postprzez scholli7 » 2018-05-11, 17:46

Jasna sprawa, że nie tylko nasi zawodnicy grają w reprezentacjach.Ale z tego co pamiętam, bo gdzieś kiedyś widziałem takie zestawienie to przodowaliśmy w ilości reprezentantów grających w Bayernie powołanych choćby na Euro 2016 było ich coś około 9 czy 10.Także można powiedzieć prawie pełna 11. Przodował chyba wtedy Juventus i Tottenham. Ale np mniej reprezentantów liczyły wtedy takie Kluby jak choćby Real, Psg czy Atletico i Arsenal. Teraz niech Ci co najmniej 2 kluczowych zawodników wypadnie tylko na takim turnieju. Ilu zawodników wyskakuje podczas samych przygotowań przedsezonowych, gdzie nie mają czasu na regenerację nie dość, że po ciężkim sezonie na 3 frontach to jeszcze np po turnieju, jaki będzie miał miejsce właśnie w tym roku.
Nie każda europejska drużyna walczy też cały czas na 3 frontach i to też należy wziąć pod uwagę.Chodzi mi o walkę o mistrzostwo, puchar danego kraju i LM, a co za tym idzie częstotliwość, rozgrywanych meczy jest dużo większa, co zwiększa znowu możliwość występowania kontuzji.Sztuką byłoby naprawdę utrzymać kompletny skład grając na 3 frontach, ale jak widać jest to bardzo ciężkie do zrealizowania.
Mamy z tym cholerny problem od lat ale jak pisałem wcześniej na ten stan rzeczy składa się według mnie bardzo wiele czynników i nie jest to tylko i wyłącznie wina sztabu medycznego jak wielu sugeruje.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Władze klubu

Postprzez pietrekFCB » 2018-05-11, 20:21

aniolbezskrzydel napisał(a):scholli7 napisał(a):
Uwierz, że taka kontuzja może się odnowić.

A czy wcześniej nie ma żadnych symptomów, ze coś złego się dzieje?


Mnie coś świta ze grał z kontuzją jakiś czas, ale nie mam zbytnio możliwości szukać źródła.
pietrekFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 726
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-08, 12:04
Online: 21d 21h 38m 39s

Re: Władze klubu

Postprzez xeremeleque » 2018-05-12, 15:10

pietrekFCB napisał(a):
aniolbezskrzydel napisał(a):scholli7 napisał(a):
Uwierz, że taka kontuzja może się odnowić.

A czy wcześniej nie ma żadnych symptomów, ze coś złego się dzieje?


Mnie coś świta ze grał z kontuzją jakiś czas, ale nie mam zbytnio możliwości szukać źródła.

Grał z metalową płytką w stopie kilka lat.

A z kontuzją to grał z realem gdzie carlo wszystko na jedną kartę postawił.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Władze klubu

Postprzez jasien » 2018-11-06, 18:40

dzisiaj to niewyobrażalne, żeby grać w stopie z metalową płytką. Ciekawe jakby fachowiec typu https://baltic-interiors.com/aranzacja- ... nsk-sopot/ miał działać w swoim fizycznym zawodzie.
Ostatnio edytowano 2021-05-04, 23:26 przez jasien, łącznie edytowano 2 razy
jasien
Bawarczyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2018-10-29, 17:11
Online: 14m 45s

Re: Władze klubu

Postprzez bartek959 » 2018-12-02, 16:06

W piątek odbyło się coroczne walne zgromadzenie Bayernu. Kilka newsów:

- za poprzedni sezon obrót 657 mln euro, na czysto zarobione 29,5 mln euro
- Campus Bayernu zostanie spłacony w ciągu 3 lat, zostanie dobudowana dodatkowa hala
- Uli zapewnia że Kahn jest mocno brany pod uwagę do pracy w zarządzie, przed świętami Kalle zdecyduje czy przedłuży kontrakt.
- z ust Uliego padły zdania cieszące chyba każdego kibica Bayernu: Obiecuję Wam inwestycje na ogromną skalę. Klub ma wystarczające środki, by być konkrecyjnym na rynku.
- Dressen, Wacker i Jung (dyrektorzy na różnych szczeblach) przedłużą kontrakty
- Bayern nie jest zainteresowany Superligą
- u siebie będziemy grali tylko i wyłącznie w barwach biało-czerwonych (na życzenie kibiców)
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Władze klubu

Postprzez trocky » 2018-12-03, 11:57

Rummenigge i tak ma umowę do 31.12.2019 r., więc nawet jak nie przedłuży umowy to zostanie jeszcze rok.
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Władze klubu

Postprzez Matifcb » 2018-12-03, 12:10

bartek959 napisał(a):Obiecuję Wam inwestycje na ogromną skalę. Klub ma wystarczające środki, by być konkrecyjnym na rynku.


konkrety :D ogromne to dla niego moze byc 150mln :D a my kupimy 2 zawodnikow srednich:)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Władze klubu

Postprzez norbi » 2018-12-03, 13:00

Ewentualnie wybuduja jakis ośrodek szkoleniowy w Tajwanie czy innej pipidówie xD i westycja jest ? Jest!
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5033
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 51m 37s

Re: Władze klubu

Postprzez Matifcb » 2018-12-03, 17:48

o o o :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Władze klubu

Postprzez Bayern fun » 2018-12-04, 01:48

najlepszy dowód na to ze co by sie nie działo to malkontenctwo i tak będzie narzekać i zatruwać forum ;)

dobra robota, juz pislaem ze przez takich patałachów to forum umiera, zauważyłem ze kilku użytkownikom ( w tym mnie) przestało sie podobać użeranie się z niektórymi wiecznie szukającymi dziury w całym, jatrzącymi użytkownikami i mocno ograniczli swoja aktywność na forum

Na prawdę nie wiem co by musiał Uli wraz z zarządem zrobić zeby na przykład taki szanowny Pan mati tego nie obśmiał, nie obrócił tego w wadę albo nie okazał niezadowolenia
Na ten moment jedyne co mógł zrobic to zadeklarować działania na rynku transferowym, które jak wiemy jest obecnie zamknięte
A skoro jest teraz zamkniete to raczej nikogo kupić nie moze. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki uniemożliwajace przejście do konkretów od razu, Uli zapowiedział przemiane kadrową i transfery na przyszłość. NO PEWNIE 150 MLN WYDADZO A ZA TO TERA TO MOZNA TYLKO JEDNO NOGE DOBREGO GRAJKA KUPIĆ

Widać takze, ze niektórzy mysla iz ofensywa na rynku transferowym oznacza, że Bayern wyda 200 mln na jednego grajka.
I tu wychodzii albo głupota, albo podwaliny pod przyszłe narzekanie
łeeeee a czymu nie embape..... takimi tanimi transferami to my o 3 miejsce w BL mozemy powalczyć ... to ma być ta rewolucja???
Bayern nigdy nie placil wielkich sum na grajkow i nigdy tego do osiagniecia sukcesu nie potrzebowal. Jeśli kogoś tak bardzo jara szastanie petrodolarami to zapraszam do kibicowania klubom z inną filozofią, takie City czy PSG dzieki tym kosmicznym kwotom już przecież tyle razy wygrało LM :roll:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3648
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 11h 50m 39s

Re: Władze klubu

Postprzez Matifcb » 2018-12-04, 02:12

stary wyluzuj to tylko klub pilkarski i forum intertnetowe:) chill mia san mia itp :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron