Władze klubu

Sprawy związane z klubem

Re: Władze klubu

Postprzez Recit » 2017-06-17, 10:43

Zmiany na plus, w końcu czerwony jest naprawdę czerwony :P
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 47m 32s

Re: Władze klubu

Postprzez Krasus » 2017-06-17, 12:47

Zresztą to jakiś tam detal (oprócz tych rombów), zapewne głównie do oficjalnych dokumentów czy strony internetowej. Na przykład, na wszystkich moich oficjalnych gadżetach sprzed paru lat ten kolor czerwony w logo jest znacznie bliższy nowej wersji niż starej.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Władze klubu

Postprzez mancipium » 2017-07-28, 09:39

mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Władze klubu

Postprzez Wookie » 2017-08-05, 13:01

Elegancki tekst o FCB i Reschke http://miasanrot.de/reschke-abgang/ wrzucony na TT przez Tomka Urabana
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Władze klubu

Postprzez norbi » 2017-08-05, 14:57

wydaje mi się że coś niedobrego dzieje się z klubem no ale może mam tylko błędne złe przeczucia
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Władze klubu

Postprzez Wookie » 2017-08-05, 17:46

Myślę, że to nie są tylko złe przeczucia. Widać to po transferach w ostatnich latach, zagubili się panowie. Słaby skauting, duża konkurencja, najlepsi zawodnicy z BL częściej wyjeżdżają za granicę(mało tego, na najlepszych z BL nas nie stać), błędy przy transferach, niepowodzenia, rodzi się frustracja, nerwy itd. + ego Uliego i KHR, którzy wiedzą najlepiej i chcą o wszystkim decydować. Widzą, że coraz trudniej konkurować im z ogromnymi pieniędzy Premier League +Barca/Real/PSG duża kasa we Włoszech. Nerwy widać szczególnie w wypowiedziach UH, np. w tej o Lewym czy o zwycięstwie w LM. Jeśli nie wykażemy się sprytem jak np. przy transferze Lewandowskiego topowi zawodnicy są poza naszym zasięgiem. Stąd nerwy. Pisałem to wielokrotnie, błędy transferowe w ostatnich latach zbierają żniwo, nie tylko widać to na boisku, ale i wszystko wskazuje, że i w gabinetach jest gorąco a za rok będzie jeszcze większa jazda, bo i pewnie Lewy w końcu się postawi w sprawie transferu, jego ostatnia szansa. Obym się mylił, ale w sumie to mam nadzieję, że nastąpi wymiana pokoleniowa na górze. Najwyższa pora aby zbudować porządną siatkę skautów i udoskonali system pracy z młodzieżą.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Władze klubu

Postprzez mancipium » 2017-08-06, 16:59

tzn. transfery robiliśmy dobre, tak naprawdę umiem się przyczepić tylko do Sancheza, a ciezko oceniac po roku. Nie jakosc transferow a ich ilosc jest problemowa, bo powinnismy miec wiecej dobrych zawodnikow ;).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Władze klubu

Postprzez Klinsmann » 2017-08-09, 23:29

Problemem jest właśnie jakość.
Skupujemy nołnejmów których później musimy sprzedać.
Kupujemy też rezerwiwych z lepszych drużyn, oni są dobrzy na BL, ale na LM już nie koniecznie. Nie bez powodu James grzał ławę w realu chyba?
Na mega talent (Kevin) żałujemy 70/80 baniek by kupić szrot za 40 :lol: :573: Gdzie tu logika?

Ogólnie mówiąc, kupujemy dużo ale tanio i ch z tego mamy. A jakby tak kupił raz w roku grajka za 70-100 baniek? Wyszłoby podobnie a korzyści o wiele większe.
Poza Robbenem nie mamy ani jednego grajka z dobrym dryblingiem i strzałem, a każde dziecko wie, że to klucz do sukcesu. Skupujmy dalej sredniaków po 50 baniek a LM będziemy wygrywać raz na 15lat.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Władze klubu

Postprzez grejfrut » 2017-08-10, 07:27

Ogólnie ceny są szalone i płacenie za takiego Mbappe czy Dembele po 150 mln ojro to głupota, ale płacenie dużych kwot takich jak 70-90 mln za Griezmanna czy innych tego typu to można przeżyć i to zdecydowanie. Realowi Ronaldo zwrócił się X razy.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 11m 30s

Re: Władze klubu

Postprzez Krasus » 2017-08-13, 20:28

Klinsmann napisał(a):Poza Robbenem nie mamy ani jednego grajka z dobrym dryblingiem i strzałem, a każde dziecko wie, że to klucz do sukcesu.

Jeżeli ktoś tak naprawdę uważa, to faktycznie musi być dzieckiem.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Władze klubu

Postprzez Klinsmann » 2017-08-14, 09:33

No dobra, jeszcze czasem coś Frankowi wyjdzie, ale na niego w LM jakoś specjalnie bym nie liczył.

Chodzi mi o to, że większość meczów w LM (kij z BL, tam są inne zasady) gramy przeciwko autobusom i nasze klepanie niewiele przynosi, nie potrafimy czasem nawet jednej sytuacji stworzyć.
Brakuje indywidualności takich jak Robben, ktoś kto zrobi z niczego akcję/gola.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Władze klubu

Postprzez dmagio » 2017-08-14, 09:49

Klinsmann napisał(a):No dobra, jeszcze czasem coś Frankowi wyjdzie, ale na niego w LM jakoś specjalnie bym nie liczył.

Chodzi mi o to, że większość meczów w LM (kij z BL, tam są inne zasady) gramy przeciwko autobusom i nasze klepanie niewiele przynosi, nie potrafimy czasem nawet jednej sytuacji stworzyć.
Brakuje indywidualności takich jak Robben, ktoś kto zrobi z niczego akcję/gola.

ponad drybling dodałbym strzał z dystansu
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 36m 42s

Re: Władze klubu

Postprzez yarpen » 2017-09-13, 19:24

Taki ciekawy post znalazłem na Reddicie.
https://www.reddit.com/r/fcbayern/comme ... e=fcbayern

There's a lot of blaming Lewy for his attitude or comments (on- or off-pitch) or Carlo for his tactics and player management as to blame for the club's current struggles and the return of FC Hollywood.
But it seems the issues go more to Kalle/Uli and their relationship. With Uli away FC Hollywood seemed to be a thing of the past. Since Uli came back:
  • Sammer decided after his health scare that he didn't want to be around the club anymore (he's said it wasn't for medical reasons, just that he got perspective during his leave)
  • They first couldn't convince Lahm to play one more season, then couldn't convince him to take the sporting director job (seemingly because he didn't want to work with Kalle/Uli over him and didn't think they were ready to hand over real power)
  • They couldn't get Eberl to take the sporting director job either (probably similar reasons), and when they finally found someone in Brazzo, it came out that he was supposed to be a buffer between Kalle and Uli as much as between the players and Carlo
  • Reschke left for a lateral-at-best move to Stuttgart (sporting director title there is basically the same job as technical director here, he's heading up scouting and recruitment in either role)
  • Lewy speaking out may be more-or-less par for the course (although he seemed a pretty good soldier in Dortmund even while running down his contract) but Muller going public with criticism isn't; there are clearly frictions throughout the lockerroom
  • Kalle and Uli giving contradictory rival press conferences in response certainly doesn't help matters (or perceptions)
Not in anyway to diminish all they've done for the club over many, many years, but unless Kalle and Uli can find a way to work together again (with each other and with their sporting director, technical director, coach, players, etc.) maybe at least one of them will need to bow out of day-to-day operations in order to resolve the current issues at the club.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Władze klubu

Postprzez ironlemon » 2017-09-13, 20:29

Coś w tym może być. Od niedawna dziennikarze też zauważają coś podobnego - wydaje mi się, że w ostatnim czasie czytałem co najmniej ze 2-3 artykuły, które sugerowały, że między Ullim i Kalle może być coś nie tak.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Władze klubu

Postprzez tomal125 » 2017-09-14, 05:10

Uli chyba stracił na opinii i szacunku z powodu afery podatkowej. Ci ludzie przecież żyją na wysokim poziomie finansowym, jakościowym wiec taka wpadka podatkowa to trochę wstyd. Może Kalle nie widzi w Ulim wiarygodnego i rzetelnego partnera biznesowego. Szacunek za to co zrobił w Bayernie się należy, ale obecnie może trzeba się zastanowić czy to jest facet na odpowiednim stanowisku. Proszę nie pisać, ze odsiedział, odpokutował i teraz jest święty.
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość