Władze klubu

Sprawy związane z klubem

Re: Władze klubu

Postprzez Mars » 2017-09-14, 05:58

raczej nigdy nie był święty ale zarządzać klubem potrafi jak mało kto
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Władze klubu

Postprzez yarpen » 2017-09-14, 10:44

Właśnie zastanawiałem się czy odejścia z klubu nie są z tym powiązane. Do teraz w zasadzie nie wiem jaka jest prawdziwa przyczyna odejścia Sammera.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Władze klubu

Postprzez norbi » 2018-05-02, 00:56

Wiecie czego mi obecnie brakuje? Pier..dolniecia reka w stol przez dzialaczy i powiedzenie ze "cos" nie gra... pamietacie jaka zjebke od Uliego (ktory byl przed odsiadka) dostał Gomez po przegranym finale LM ? Padly slowa ze z innym napastnikiem tytul by zostal w Monachium. Z calym szacunkiem do zarzadu bo sa to eksperci w swoim fachu itd ale zrobily sie z nich takie cieple kluchy :/ co chwile w wywiadach poklepywanie sie po ramionach i stworzone koleczko wzajemnej adoracji. Uwazam ze polfinal pokazal ewidentnie ze kadra nie jest kompletna ze problem kontuzji ciagle jest i ze opie.rdol w wywiadzie moze wplynie motywujaco na zawodnika a nie obchodza sie z nimi jak z jajem.

Obawiam sie niestety ze poki Uli jest na stolku a na stanowisko dyrektora nie przyjdzie ktos z charyzmą jak Sammer zamiast wiecznie usmiechnietego Brazzo niewiele sie zmieni
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Władze klubu

Postprzez kjon » 2018-05-02, 07:04

;p przyznanie się do tego, że kadra nie jest kompletna to przyznanie się do błędu. A pamiętamy słowa "Mogliśmy mieć Draxlera ale gdzie grałby Muller".
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: Władze klubu

Postprzez mancipium » 2018-05-02, 08:30

no, ale bylismy przeciez lepsi od realu mimo, że brakowało pół składu. o co Wam chodzi?
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Władze klubu

Postprzez Bayern fun » 2018-05-02, 10:27

mancipium napisał(a):no, ale bylismy przeciez lepsi od realu mimo, że brakowało pół składu.


a ktoś w to w ogóle wątpi?

Tak na prawdę brakuje nam dwóch transferów i odrobiny szczęścia do zdrowia do kadry kompletnej.
Jeden kot na prawe skrzydło i zmiennik alaby.

Myslę że w tym roku zarząd nie zostawi nas z samym Robbenem, bo nie ma on w ogóle zmiennika. Coman to lewoskrzydłowy, z tego co wiem Gnabry także.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: Władze klubu

Postprzez shadow7 » 2018-05-02, 10:30

bląd zarządu był taki, że nie mieliśmy wartościowych zmienników, bo jak wytłumaczyć fakt, że trener woli wystawić prawego obrońcę w zastępstwie Alaby niż nominalnego lewego obrońce gdyż ten jest za słaby (Bernat).

podobnie z prawym skrzydłem - poza Comanem i parą RR nie ma żadnych nominalnych skrzydłowych, a występujący z musu Mueller nie nadaje się na tę pozycję.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Władze klubu

Postprzez baymann9 » 2018-05-02, 13:24

Przed sezonem oddaliśmy skrzydłowego (Costę) i nie zorganizowano zastępstwa. James to nie skrzydłowy. Tu moim zdaniem zarząd dał plamę.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2434
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 17h 6m 27s

Re: Władze klubu

Postprzez Cejmi » 2018-05-02, 19:08

Pojawiły się newsy, że w nowy sezon wchodzimy bez kupna skrzydłowego. Pytanie kogo w takim razie kupimy? Mamy słabego Leona z Schalke, który póki co ma wszystko by podzielić losy Rudego, mamy łamiącego się Gnabery'ego . Moim zdaniem skrzydłowy do pierwszego składu to obowiązek, oprócz tego lewy obrońca do rotacji z Alabą i od biedy jakiś stoper. Zobaczymy co przyniesie przyszłość ale gdyby to ode mnie zależało już wiózł bym 100+ mln do Liverpoolu by mieć u siebie Mane.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 56m 58s

Re: Władze klubu

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-05-03, 14:49

mancipium napisał(a):no, ale bylismy przeciez lepsi od realu mimo, że brakowało pół składu. o co Wam chodzi?


100 % racji,wystarczyłby VAR,(który jest już nawet w naszej ogórkowej lidze) i gralibyśmy w finale.A poza tym,to byliśmy dużo lepsi w tym dwumeczu.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Władze klubu

Postprzez Recit » 2018-05-03, 15:41

Jak przedłużą R&R to jednak pewnie zostanie Coman i Gnabry, a weterani na zmianę. Ja bym chciał pożegnać chociaż jednego z legendarnych już zawodników (najlepiej żeby sami ustąpili miejsca) i powitać jeszcze Malcolma. Z tej trójki chociaż jeden musi odpalić :P

Martiala chyba nie ma co żałować, bo na skrzydle on sporo traci. Jeżeli przyjdzie Werner to nie będzie dla niego miejsca na ataku.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 35m 6s

Re: Władze klubu

Postprzez xeremeleque » 2018-05-03, 16:32

Recit napisał(a):Jak przedłużą R&R to jednak pewnie zostanie Coman i Gnabry, a weterani na zmianę. Ja bym chciał pożegnać chociaż jednego z legendarnych już zawodników (najlepiej żeby sami ustąpili miejsca) i powitać jeszcze Malcolma. Z tej trójki chociaż jeden musi odpalić :P

Martiala chyba nie ma co żałować, bo na skrzydle on sporo traci. Jeżeli przyjdzie Werner to nie będzie dla niego miejsca na ataku.

MALCOM'a ! tam nie ma "L" :P

Moim zdaniem Martial to nie ta liga, on w United gra na skrzydle z przymusu bo go Businho nie wie gdzie upchać, to jest nominalny napastnik a zmiennika lewandowskiego już mamy (a po swojej prezentacji w ucl to lewy powinien błagać Bayern by zgodzili się go zostawić). Przyszły sezon to jeden wielki znak zapytania.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Władze klubu

Postprzez Recit » 2018-05-03, 18:50

Akurat tego wiem, bo ładnie mi się rozwija w FMM xD Jak słownik na smartfonie szaleje, a głównie z tego piszę, to dosyć, że Ribery nie jest u mnie Ribbentropem xD

Mimo wszystko jestem spokojny o losy Bayernu. Mówiło się, że Hasan bez jaj. A koleś z siebie wychodził podczas meczu z Realem. Jak są spacerki w lidze, to nic dziwnego, że gościu siedzi zadowolony :) On i nowy duet trenerów to ogarnięci, młodzi ludzie, którzy znają ambicje Bayernu. Jestem spokojny, będzie ciekawie i fajnie.

Najwięcej moim zdaniem mącą niestety R&R, którzy nie do końca potrafią ze sceny zejść, kiedy jest moment. A głupio przecież wypychać kolesi, którzy są grającymi legendami. Pamiętacie jak Real potraktował Raula? Wszyscy po nich jechali. Nawet jak Juve puściło Dl Piero do innego klubu to było to odbierane źle.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 35m 6s

Re: Władze klubu

Postprzez scholli7 » 2018-05-03, 20:40

Hasan bez jaj dobre sobie, kto śledził jego występy jeszcze w trykocie Bayernu doskonale pamięta jakie On miał właśnie jaja...

Odnośnie RR, ja wiem czy oni tak mącą. Wiadomą sprawą jest, że wiek powoli pokazuje, że to już nie to samo, ale znowu z drugiej strony chłopaki mają duże ambicje i tego im nie można odebrać. Fakt, że zapewne ciężko jest się w takim momencie przestawić i pogodzić z rolą rezerwowego. Ale znowu zauważ, że Franek szarpał jednak w tym dwumeczu z Realem, choć wielu Go skreślało jeszcze przed sezonem a tymbardziej po bardzo ciężkiej kontuzji jakiej doznał.Ja osobiście jestem zadowolony z Jego dwóch występów z Realem pokazał wolę walki i jak jest oddany Bayernowi. Fajne ujęcie było też przed gwizdkiem sędziego jak Ribery tłumaczył coś Lewemu. Nie należy zapiminać, że właśnie od grających legend Ci młodsi zawodnicy mogą się wiele nauczyć, coś poprostu podejrzeć na treningu. Zresztą oboje grali w Finałach LM.Ribery pomógł też Comanowi zaaklimatyzować się w Monachium, zresztą z tego co czytałem Tolisso też, dlatego takie aspekty też trzeba brać pod uwagę
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Władze klubu

Postprzez xeremeleque » 2018-05-03, 20:53

BILD | Paulo Dybala would be the first request of Niko Kovac at Bayern Munich.

Juz widze jak Hoeness wydaje ponad 100mln za grajka co znika w wielkich meczach jak lewy czy thiago oraz jest typową "10" = konkurent dla mullera i jamesa :P
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron