Władze klubu

Sprawy związane z klubem

Re: Władze klubu

Postprzez Recit » 2018-05-04, 09:34

A Dybala nie sprawdza się też jako napastnik? Dla mnie najlepszym napadziorem w Italii i tak jest Icardi. Dajcie mu lepszych partnerów niż te kulfony z Interu i będzie walczył o złotego buta :P
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Władze klubu

Postprzez clay » 2018-05-04, 09:45

Może w końcu planujemy odejść od gry opartej na skrzydłach? Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Zawodników na miarę Robbena i Riberyego z najlepszych lat na rynku transferowym nie ma.
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: Władze klubu

Postprzez scholli7 » 2018-05-04, 09:47

Pytanie czy zarówno Icardi czy Dybala jest do wyciągnięcia. Zawodnicy świetni bez dwóch zdań

clay napisał(a):Może w końcu planujemy odejść od gry opartej na skrzydłach? Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Zawodników na miarę Robbena i Riberyego z najlepszych lat na rynku transferowym nie ma.


Otóż to już dawno o tym pisałem, że nie jest prostą sprawą znaleźć godnych następców dla RR. Oni do pewnego poziomu gry Nas przez lata przyzwyczaili. Zresztą tacy zawodnicy trafiają się bardzo rzadko i bez dwóch zdań jeśli byli w formie i nie pauzowali z powodu kontuzji, to swoim poziomem miażdzyli innych zawodników grających na tych pozycjach ;)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Władze klubu

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-05-04, 16:18

bardzo rzadko i bez dwóch zdań jeśli byli w formie i nie pauzowali z powodu kontuzji, to swoim poziomem miażdzyli innych zawodników grających na tych pozycjach ;)

Jakby nie było to Ribery był największą gwiazdą reprezentacji Francji,a Robben Holandii.Takich piłkarzy już nie ma po prostu do wzięcia.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Władze klubu

Postprzez xeremeleque » 2018-05-04, 16:27

Trudno znaleźć zawodnika który zapewni ponad 10 lat gry na najwyższym poziomie. Ribery i Robben w wieku 35 lat przyćmiewają jeszcze swoją grą takich Pulisiciów, a można zaryzykować że i Hazarda. Różnica jest taka, że nie są w stanie tak grać przez 90 minut (Robben ostatnio nawet 10minut :P ) bo lata lecą. Jeśli mamy ich kimś zastąpić to gracz typu Hazard itd, bo prezentuje podobną jakość co nasz legendarny duet R&R.
Śmiem jednak w to wątpić i po prostu warto rozglądać się za zawodnikami o innej charakterystyce = odejście od gry skrzydłami. Bolesne, ale nie wierzę by Coman za Kovaca wskoczył na poziom R&R skoro za Juppa większość czasu się leczy :P
Zobaczymy jak Kovac ustawi zespół, ale jeśli na jego liście życzeń znajduje się gracz typu Dybala to mnie to akurat cieszy. Boję się tylko że będzie jak za Pepa - chciał Neymara to dostał niemieckiego Messiego - Goetze. Czyli Kovac zechce Dybalę to dostanie niemieckiego Ronaldo - Amiriego :PP
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Władze klubu

Postprzez Cejmi » 2018-05-04, 16:42

Dybala nie jest zły, ale chyba nam nie jest potrzebny. Mamy Jamesa, Mullera na "10", od biedy Thiago . Za nimi Vidal, Tolisso, Martinez, Goretzka, Rudy, Sanches. Jak dla mnie strasznie tłoczno w drugiej linii. Skrzydła są takie sobie ale teoretycznie byłoby 4 zawodników na dwie pozycje. Słabo wyglądają boki obrony. Jestem strasznie ciekaw co naszym chodzi po głowach odnośnie potencjalnych wzmocnień.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1734
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 44m 2s

Re: Władze klubu

Postprzez xeremeleque » 2018-05-07, 20:38

Calcio Mercato | This Summer, Bayern will intervene in the market to build a team able to go back to dominating the Champions League. The domination in the league is no longer enough.

Bayern want to get on of them: Dybala, Griezmann, Martial


Co oni biorą, u nas zawsze liga będzie priorytetem a LM dodatkiem. Nie wierzę w wielkie letnie roszady w składzie, pewnie ktoś głośny przyjdzie ale kosztem kogo?
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Władze klubu

Postprzez norbi » 2018-05-07, 20:54

Robbena i Lewandowskiego ?

Kto wie, prawda jest taka że każdy z tej trójki może grać na ataku i w pomocy, nazwiska ciekawe ale o ile Martial jest łakomym kąskiem, ma tylko rok do końca kontraktu i Mourinho go nie widzi w swoim zespole, o tyle Dybala i Griezman to kluczowi zawodnicy, tutaj tylko klauzula w kontrakcie może umożliwić transfer, ciekawe ciekawe ale szczerze mówiąc myślę że może skończyć się na Wernerze
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5033
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 51m 37s

Re: Władze klubu

Postprzez shadow7 » 2018-05-07, 21:05

xeremeleque napisał(a):Dybala, Griezmann


to chyba byłoby zbyt piękne żeby było prawdziwe.

Prędzej uwierzę w Martiala, którego Mou nie bardzo widzi w United, ale z kolei od Martiala wolałbym Lemara z Monaco.

Przy założeniu, że Lewandowski zostanie (lub jego następca zostanie kupiony ze środków ze sprzedaży Polaka) to potrzebujemy kogoś typowo na skrzydło i na tym zarząd powinien się skupić.

Wtedy nowy skrzydłowy na jednym skrzydle, na drugim Coman i Gnabry, a w odwodzie Ribery - wyglądałoby to całkiem całkiem
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Władze klubu

Postprzez xeremeleque » 2018-05-07, 21:12

Swoją drogą to ponoć Dybala jest priorytetem i życzeniem Kovaca, a teoretycznie 1 takie życzenie zarząd spełnia (między innymi James dla Carlo, bo ten chciał też Verrattiego ale dostał Tolisso).
Ja z kolei nie wykluczam transakcji wiązanej. Costa idzie do Juve za 40mln, ponoć oni i o Bernata pytali. Dajemy im Costę + Bernata oraz dopłacamy 45mln za Paulo. I ze 100mln robi nam się "teoretyczne" 45 = kwota naszych transferów.

Podobna sprawa ma się z Bale. Dajemy im Lewego a oni nam Jamesa + Bale i dopłacamy z 30mln (strzelam, szacuję wartość Lewego na 100mln, a Bale na 90mln), Griezmann to z kolei "czyste" 100mln, w dodatku on już ponoć dogadany z Barcą co już nawet gryzoń wypaplał.


W dodatku media mówią, że z racji świetnych relacji zarządu Bayernu z Juventusem ci by nie robili przeszkód żeby nam go za 100 sprzedać (w dodatku ponoć Allegri zostaje na kolejny sezon a on ma kiepskie stosunki z Argentyńczykiem). To samo w sumie tyczy się Realu. Na pewno będzie ciekawe i gorące lato w Bayernie.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Władze klubu

Postprzez yarpen » 2018-05-07, 22:08

Griezmann na pewno odejdzie latem, ale jest na celowniku kilku klubów. Dybala to nie jest typowy skrzydłowy i nie wiem na jakiej pozycji miałby grać z Muellerem i Jamesem, a też ciężko wyobrazić mi sobie kwotę za którą puści go Juve (kontrakt do 2022). Martial jest moim zdaniem jak najbardziej w naszym zasięgu, nie będzie kosztować trzycyfrowych sum i cała Europa już wie że jest na wylocie z United.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Władze klubu

Postprzez Matifcb » 2018-05-10, 12:19

nie chce marudzic, ale nasza druzyna ma potencjal, duzy potencjal i choc tyle niedogodnosci trafia nasz FC Hospital to naprawde w praktyce tragedii wielkiej nie ma ALE, kolejny rok w Europie wpieprz od Realu czy tam innej hiszpanskiej druzyny a wladze ciagle slodkopierdzaco wywiadow udzielaja jak to sa zadowoleni.. nie wiem czy oni ogladaja te mecze czy patrza pod katem biznesowym czy co ale, spokojnie mowiac, wszyscy sa rozgoryczeni stylem i okolicznosciami jak nas znowu ktos bez wazeliny robi a Karl mowi ze jest nieco smutny... trzeba miec jaja zeby reka w stol uderzyc. Choc po takich wywiadach i wypowiedziach uwazam ze polfinal LM to dla nas juz wystarczajacy poziom pokazania sie. Nie mowie o ambicji jak u chorego Pepa no ale sorry spodziewalbym sie innych wypowiedzi po takich okolicznosciach odpadniecia z LM.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Władze klubu

Postprzez dmagio » 2018-05-10, 15:40

Matifcb według mnie to gdybyśmy dostali tak zwany wpieprz to wtedy by tak reagowali.
Bayern odpada głównie przez kontuzje i w jakims stopniu(nawet w dużym ) przez złe decyzje sędziów.
Co mają komentiwac?Pracy sędziów nie można podważać bo zaraz kary sie sypną,a temat kontuzji to temat rzeka.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2481
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 13h 32m 36s

Re: Władze klubu

Postprzez Matifcb » 2018-05-10, 21:48

dmagio napisał(a):Bayern odpada głównie przez kontuzje i w jakims stopniu(nawet w dużym ) przez złe decyzje sędziów.


nie chce sie powtarzac bo juz to przerabialismy ale ile mozna ciagle te same wymowki. Kolejny rok to samo tlumaczenie. Nie wiem czy to sprawa charakteru czy o co chodzi. Wiadomo oni sie lepiej znaja ale ja nie rozumiem ich dlugodystansowego planu.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Władze klubu

Postprzez Matifcb » 2018-05-11, 14:33

wynik ekenomiczny moglbyc wiele milionow i to tlustych milionow wyzszy grajac w finale a moze i nawet go wygrywajac.
Ja nie mowie o wydawaniu milionow za nazwuska i grac jak sredniacy. Moim zdaniem jest roznica stawiac na mlodszych i miec z nich korzysci ( wybija sie to zaczna grac w skladzie albo odejda zauwazeniu przez kogos i zarobimy hajs na tym) anizeli stawiac na Rafinhie i Robbena. Liga tez przyniesie miliony i wynik ekeonomiczny bedzie ok. Ja jestem kibicem i chce wyniku sportowego przede wszystkim !
Nic nie gwarantuje sukcesow w LM wiadomo. Ale nam nie potrzeba duzo skoro z polowa podstawowego skladu gramy na rowni z Realem. Nie trzeba wywalac wszystkich. Wywalic i zrobic zmiany gdzie sa potrzebne. To my sobie z Robben i Rafinha kolejny rok jak to mowisz wpadamy w stagnacje. Moze tym razem koles po 5 min nie wypadnie w meczu...
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość