Władze klubu

Sprawy związane z klubem

Władze klubu

Postprzez DamKam » 2005-10-07, 18:04

Jak pewnie kazdy z was sie orientuje naszym wlodaza powoli koncza sie kontakty (w 2006 roku). Mowa tu oczywiscie przede wszystkim o Rummenigge i Hoenessie. Na dodatek Beckenbauer jest powaznym kandydatem do objecia posady prezydenta UEFA... czy uwazacie ze powinno dojsc do jakichs zmian na tych posadach :?:

Ja uwazam ze nic nie powinno sie zmienic :!: O pozycje Kelle sie raczej nie martwie. Mysle ze przedluzenie przez niego umowy to tylko formalnosc :wink: Jezeli chodzi o Cesarza to juz nie byl bym taki pewny :roll: Licze jednak ze zostanie w FCB- oby :!: No a jezeli chodzi o Hoenessa to jest to na pewno uzaleznione od Franza... mysle ze jezeli Franz zostanie prezydentem FCB to Uli spokojnie przedluzy kontrakt z Bayernem, a jezeli Franz odejdzie no to moze Uli przejmie po nim prezydenture :wink: Jakby tak sie stalo to trzeba by szukac nowego menagera :566: Kahn raczej odpada bo jeszcze nie zegna sie z futbolem wiec pozostaje ktos spoza FCB :roll: Nie mam pojecia kto moglby zastapic Hoenessa, moim zdaniem on jest nie zastapiony :!: Ale mam nadzieje ze do zadnych roszad nie dojdzie a wtedy bedziemy spac spokojnie :D
Ostatnio edytowano 2014-01-30, 09:40 przez DamKam, łącznie edytowano 1 raz
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Władze klubu

Postprzez piotraldinho » 2005-10-07, 19:13

Nie ma co ! Najlepiej bedzie dla Bayernu jak zostanš starzy włodarze bo bardzo odbrze prowadzili oni Bayern . Mam nadzieje ze Beckenbauer nie pojdzie na szefostwo UEFy i dalej bedzie prezydentem . Ulli i Rumennige ronwiez potrzebni sa Bayernowi .
Jesli Honess przestałby byc menedzerem to ja proponuje na jego miejsce ... Stefana Effenberga :-P , chyab ze ma juz jakies zajecie , ale o tym mi jest niewiadomo ... fakt jednak ze najlepiej zeby Ulli został :!:
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Władze klubu

Postprzez Lmollu » 2005-10-07, 20:41

Uwazam, ze gdyby Beckenbauer zostal prezydentem UEFA to prezydentem Bayernu powinien zostac Karl Hopfner. Funkcja prezydenta klubu (prezesa rady nadzorczej) nie wymaga tak duzego zaangazowania jak w przypadku przewodniczšcego Zarzšdu, którym jest Karl-Heinz Rummenigge. Widać to po zaangażowaniu w sprawy klubu, jakie cechuje Rummenigge i Beckenbauera. Kalle ma duzo wiecej pracy. Hoeness powinien pozostac jeszcze menedzerem w przypadku odejscia Beckenbauera, a Rummenigge przewodniczacym Zarzadu.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Władze klubu

Postprzez Max » 2005-10-07, 21:23

ja jestem przeciwny przyjmowaniu do zarzadu kogos kto obecnie lub w przeszlosci nie byl zwiazany z bayernem (bierhoff allofs itd 0 ich wyminia sie jako kandydatow na managera) najlepiej jakby wszystko zostalo 'po staremu' a jesli nie to niech sie rada nadzorcza i reszta wysoko postawionych panow martwi, ja im ufam :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Władze klubu

Postprzez Simin » 2005-10-08, 02:00

Ciekawy temat musze przyznac!! :569: :wink: DamKam widze chce rozruszac stagnacje na forum :P
No ja mysle tak - skoro Cesarz ma ambicje i co najwazniejsze bardzo duze szanse na prezydenta UEFA - dlaczego nie!!? Mowie tak ze wzgledu na caly szacunek jakim go darze dotyczacy jego historii w Bayernie!! Fakt - za jego prezydentury klub juz jest ho ho czasu i bylo dobrze, ale jestem pewien ze jak go zastapi Ulli to sie nic nie stanie!! To rowniez bardzo odpowiedzialny czlowiek, choc nie zawsze rozumiem do konca jego wypoweidzi np. o fryzurze Bastiana :schock:
Ale ogolnie bylby SI!!!!!! Na jego miejsce - menagera Effe nadawalby sie IDEALNIE!!!! Zelazny pomocnik, ktory rowniez zapisal sie zlotymi literami w historii FCB!! Dlaczego nie!! :569: Czlowiek kompetentny w tej kwestii, rzeklbym nawet obiezyswiat :wink: + bardzo "zaciety" i dazacy do celu -> np. jakby on byl menagerem i zainteresowal sie Tevezem to juzby chlopak biegal po boiskach Bundesligi i gral w FCB!! Wiadomo tez, ze Ulli na poczatku dawalby mu cenne rady, takze nie widze przeciwwskazan!! :569:
Co prawda byla to kandydatura wysunieta przez Piotraldinho, ale w pelni ja popieram!! :wink: Zdaje sie Effe na dzis najlepszy kandydat...
Oczywiscie Kalle ma przedluzyc umowe i pasuje!! Caly zarzad kompetentny, fachowy i bez wiekszych zmian a zarazem Keiser prezydentem UEFA... no no no - Moze jakas taryfa ulgowa dla Bayernu :wink: Od razu gramy w polfinale LM z urzedu :P -> taki moj projekt :wink:
A poza tym nie miala by wtedy miejsca ta - jakze idiotyczna sytuacja, ze mecze niemieckich klubow w LM transmitowac bedzie od przyszlego sezonu platna telewizja Premiere...
takze jest jeszcz wiele istotnych kwestii w ktorych Cesarz moglby nam pomoc!! :wink:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Władze klubu

Postprzez Luke » 2005-10-08, 10:30

Jeżeli Franz nie zostanie prezydentem UEFA to nic nie powinno się zmienić, jeżeli jednak się tak stanie to Uli powinien objšć stanowisko Prezydenta Bayernu a jako Managera trzeba przyjšć kogoœ kto był lub jest zwišzany z Bayernem, może Lizarazu, a może nawet Scholl...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Władze klubu

Postprzez Max » 2005-10-08, 11:34

Simin napisał(a): Na jego miejsce - menagera Effe nadawalby sie IDEALNIE!!!! Zelazny pomocnik, ktory rowniez zapisal sie zlotymi literami w historii FCB!! Dlaczego nie!! :569: Czlowiek kompetentny w tej kwestii, rzeklbym nawet obiezyswiat :wink: + bardzo "zaciety" i dazacy do celu -> np. jakby on byl menagerem i zainteresowal sie Tevezem to juzby chlopak biegal po boiskach Bundesligi i gral w FCB!! Wiadomo tez, ze Ulli na poczatku dawalby mu cenne rady, takze nie widze przeciwwskazan!! :569:
Co prawda byla to kandydatura wysunieta przez Piotraldinho, ale w pelni ja popieram!! :wink: Zdaje sie Effe na dzis najlepszy kandydat...
pobiegalby troche dostal ze dwa razy od ballacka czy kahna i tyle by nam zostalo ze sterty zainwestowanej kasy
kandydatura wg mnie nie do przyjecia z calym szacunkiem dla jego osiagniec pilkarskich to nie wiem dlaczego mialby on zostac managerem?
zero doswiadczenia, od dawna nie zwiazany z klubem poza tym czlowiek mocno kontrowersyjny, jak uli, tylko niezbyt pozytywnie
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Władze klubu

Postprzez DamKam » 2005-10-08, 11:44

Co do Effenberga jako ewentualnego kandydata na stanowisko menagera to ja nie wiem czy to bylby dobry pomysl :wink: Popieram zdanie Maxa ze umiejetnosci pilkarskie i zaslugi dla FCB wcale nie swiadcza o umiejetnosciach menagerskich :!:

Podoba mi sie opcja Lmollu :D Bardzo dobrze zauwazyl ze w sumie to nawet jezeli Cesarz zostanie prezydentem UEFA to Kelle i Uli moga smialo pozostac na swoich stanowiskach a prezydentem zostac kto inny :!: Rola prezydenta to funkcja bardziej reprezentacyjna... a praca Rummennige i Hoenessa jest o niebo ciezsza i bardziej odpowiedzialna a wiec dobrze zeby oni na tych stolkach pozostali bo sa w tym co robia swietnymi fachowcami :mrgreen:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Władze klubu

Postprzez zborek » 2005-10-08, 15:51

Ja liczę na to,że wszyscy przedłużš umowy z Bayernem.I,żeby tak zostało bo narzie jest bardzo dobrze i nie ma pococ czegoœ zmieniać.Fajnie by bylo jakby Beckenbauer został prezydentem Uefa.
:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Władze klubu

Postprzez gallus_88 » 2005-10-13, 09:35

Moim zdaniem obecne władze klubu nie odejdš sš legendami Bayernu, nie będšw stanie odejœć z klubu w którym spędzili dużš częœć życia. :lol:
gallus_88
 

Re: Władze klubu

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-13, 21:33

Wielkš stratš byłoby odejscie Franza jego miejsce z pewnosciš zastšpiłby Uli Honess
który bardzo chciałby być prezydentem. Ale jeżeli stało by się inaczej to na menadżera
dałbym Olliego Kahna ,ale cóż Olii jeszcze gra w piłkę więc odpada, może Lizarazu?? wydaje mi się że w tym roku zakończy karierę więc on mógłby być
managerem.Ale miejmy nadzieje że na koniec kariery zdobędzie upragnionš CL z FCB.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Władze klubu

Postprzez Max » 2005-10-13, 21:57

fcbayern16 napisał(a):Wielkš stratš byłoby odejscie Franza jego miejsce z pewnosciš zastšpiłby Uli Honess
który bardzo chciałby być prezydentem.
czy wielka strata beda 'znajomosci' na samym szczycie uefa? ;)
poza tym uli wcale nie chce zostac prezydentem, woli nadal pracowac jako manager, tak przynajmniej mowil ostatnio w wywiadzie
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Władze klubu

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-14, 12:03

czy wielka strata beda 'znajomosci' na samym szczycie uefa? ;)
poza tym uli wcale nie chce zostac prezydentem, woli nadal pracowac jako manager, tak przynajmniej mowil ostatnio w wywiadzie


Hmmmmm........ja słyszałem odwrotnie że Franz odejdzie
a Uli bedzie prezydentem, no coż w różnych żródłach
różnie piszš. ale napewno ktoœ z nas ma racje :D :D :D
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Władze klubu

Postprzez Max » 2005-10-14, 13:29

fcbayern16 napisał(a):
czy wielka strata beda 'znajomosci' na samym szczycie uefa? ;)
poza tym uli wcale nie chce zostac prezydentem, woli nadal pracowac jako manager, tak przynajmniej mowil ostatnio w wywiadzie


Hmmmmm........ja słyszałem odwrotnie że Franz odejdzie
a Uli bedzie prezydentem, no coż w różnych żródłach
różnie piszš. ale napewno ktoœ z nas ma racje :D :D :D
czy ja napisalem ze uli nie bedzie prezydentem jak franz stanie na czele uefy? :|
napisalem tylko ze woli prace managera
Uli Honess
który bardzo chciałby być prezydentem.
gdzie takie cos wyczytales?
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Władze klubu

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-15, 09:51

Uli Honess
który bardzo chciałby być prezydentem.
gdzie takie cos wyczytales?


byłem na róznych stronach FCB np. niemieckich czy
angielskich, dużo tam pisano o Ulim Honessie
który w razie odejœcia Franza chce zostać prezydentem.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron