Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Sprawy związane z klubem

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Scholli » 2006-07-06, 20:20

haj napisał(a):A o to jaki ciekawy tekst znalazłem w INTERnecie ;) (jest to wycinek z artykułu o kibicach we Włoszech)

INTER: Jeszcze jedna historyczna ekipa. Pierwsza i najważniejsza grupa to “BOYS S.A.N.”. Inne to “VIKING”, “IRRIDUCIBILI”, “MONKEYS”, “BULLDOGS” i “ULTRAS”. Od zawsze łączeni ze skrajnie prawicowymi organizacjami. Zgoda to również skrajnie prawicowe Lazio, do niedawana także Hellas Verona, ale ta sztama należy już do przeszłości. Zagranicą do grona przyjaciół Interu zaliczany jest Bayern Monachium. Kosy to Milan, Juventus, Bologna, Atlanta, Brescia, Roma, Napoli, Fiorentina i ogólnie wszystkie ekipy o lewicowych poglądach. Od niedawana wrogiem jest również Verona. Klub gra oczywiście w Serie A.


8) no więc - INTER !!! ;)
tylko nie wiem czy jest to powód do radości czy raczej do smutku, że ci faszyści darzą nasz klub sympatią :?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez DamKam » 2006-07-06, 20:48

Ciekawe czy ta przyjaźń jest odwzajemniona :wink:
Szczerze mówiąc pierwszy raz o tym słyszę. Ciekawe czy jst to prawda. A czy jest się z czego cieszyć ?? Moim zdaniem, czemu nie :)
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Mars » 2006-07-07, 05:21

że ci faszyści darzą nasz klub sympatią


A ty co ? swego rodzaju rasista?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Adams » 2006-07-07, 09:25

No i tu się kółko zamyka...nie chcemy by nasz klub był wyzywany od szkopów, szwabów itd. a sami wyzywamy inne kluby :roll:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Grzechoo » 2006-07-07, 11:19

Jak to powiedział kolega, kibic AS Romy ( :wink: ) "Lazio to faszystowski klub. Nawet w nazwie mają SS!". Słyszałem różne opowieści, że to Lazio zostało założone przez faszystów, ale nigdy nic takiego nie słyszałem o Interze. Z resztą zdecydowanie wolę Inter, niż wczesniej wspomniane Lazio i Romę, Juventus oraz Milan :P A czy jest powód do radości? Jasne że tak! :D Warto jest mieć przyjaciół w całej Europie :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Simin » 2006-07-07, 11:37

Inter???!!! :shock: :shock: :shock: Pierwsze slysze!! :569:
Ale ogolnie to dobrze w sumie - nic do Interu nie mam w przeciwienstwie np. do Juve :evil:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Żaba » 2006-07-07, 13:55

Pewnie to po transferach na lini Bayern-Inter Inter-Bayern
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Scholli » 2006-07-07, 21:17

Mars99 napisał(a):
że ci faszyści darzą nasz klub sympatią


A ty co ? swego rodzaju rasista?
:573: skoro ci z tą ideologią po drodze, to cóż - twoje prawo, na szczęście większość ludzi człowieka który nie popiera faszyzmu nie określają mianem rasisty (sprawdź sobie może w słowniku co to słowo znaczy)... :?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Mars » 2006-07-08, 07:06

skoro ci z tą ideologią po drodze, to cóż - twoje prawo, na szczęście większość ludzi człowieka który nie popiera faszyzmu nie określają mianem rasisty (sprawdź sobie może w słowniku co to słowo znaczy)...


no wiem ze to co innego bo to dotyczy rasy, ale niewiem jak to nazwac dlateog naisalem swego rodzaju... niewiem jak to nazwac ... Oni sobie moga o Tobie powiedziec polak-zlodziej a ty na nich faszysta... tak powyzywaj sie z przyjaciolmi
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Rasenith » 2006-07-08, 10:36

Chodzi o to ze Bayern nazywają szwabami tylko dlatego ze leży w Niemczech a Scholli nazwał tifosich interu faszystami ze wzgęlu na chorą ideologie, którą promują. Tak cięzko to zrozumieć?
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Scholli » 2006-07-08, 10:40

Mars99 napisał(a):Oni sobie moga o Tobie powiedziec polak-zlodziej a ty na nich faszysta... tak powyzywaj sie z przyjaciolmi
:shock: o co ci wogóle chodzi?! przecież ci kibole, o których mowa w cytacie haja, sami nie kryją się ze swoją aprobatą dla tej ideologii (co zresztą w tym cytacie również jest wspomniane) - to o Polakach to się nazywa stereotyp, to o hoolsach - fakty... więc kompletnie nie rozumiem o czym my tutaj rozmawiamy, bo ja mówiąc na profaszystowskie organizacje faszyści nikogo nie obrażam, ty natomiast mówiąc o mnie rasista raczej tak... :twisted:

[ Dodano: 2006-07-08, 11:42 ]
Rasenith napisał(a):Chodzi o to ze Bayern nazywają szwabami tylko dlatego ze leży w Niemczech a Scholli nazwał tifosich interu faszystami ze wzgęlu na chorą ideologie, którą promują. Tak cięzko to zrozumieć?
patrz wyżej - mówiąc na konia "koń" nikogo nie obrażam! :573: i nie mówię o kibicach Interu ogólnie tylko o radykalnych ekipach kiboli o który cytat haja mówił! :roll: tak ciężko to zrozumieć?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Mars » 2006-07-08, 16:37

o co ci wogóle chodzi?!


dobra:) koniec... :) hhee... niewime jak oni odbieraja slowo "faszysci" we Wloszech , tutaj chyba raczej negatywnie
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez upek » 2006-07-08, 19:24

Mars99 napisał(a):
o co ci wogóle chodzi?!


dobra:) koniec... :) hhee... niewime jak oni odbieraja slowo "faszysci" we Wloszech , tutaj chyba raczej negatywnie

Mars ;) jesli ktos jest pedalem to jest pedalem, jesli ktos jest faszysta to jest faszysta ... trzeba nazywac rzeczy po imieniu a powiedzenie ze Polak to zlodziej to stereotyp :P nie kazdy Polak jest zlodziejem ;) ja tam nie wiem czy Inter to faszystowski klub czy nie ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Scholli » 2006-07-09, 01:00

Upek napisał(a):ja tam nie wiem czy Inter to faszystowski klub czy nie ;)
no i fajnie, bo rozmowa właśnie nie dotyczy klubu, ani większości kibiców tegoż klubu tylko ekip kiboli które to otwarcie sympatyzują z nurtem faszystowskim - ale niektórzy (Mars99) chyba tego nie rozumieją :roll: trudno - koniec tamatu
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Mars » 2006-07-09, 19:02

ale niektórzy (Mars99) chyba tego nie rozumieją trudno - koniec tamatu


na raczej chyba nie... Masz tam gdzies napisane ze ci kibice to faszysci? chyba nie, wiec niewiem po co w ogole piszesz o nich faszysci. Teraz koniec...
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości