Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Sprawy związane z klubem

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez McMacamac » 2006-01-10, 13:40

hi! please ALL of you come to www.escup.com and vote for BAYERN

FORZA BAYERN!

come on come on, let´s go to escup! :-)
McMacamac
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 33
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-25, 12:22
Lokalizacja: Thü / Germany
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Dav » 2006-04-10, 21:19

Jako kibice mieliśmy od dawna zgodę z VFL Bochum ale niedawno na pewnym forum przeczytałem, że niestety sztamy już nie ma. Napisał to pewien koleś mieszkający właśnie w Bochum i z jego wypowiedzi wynikało, że kibice Bochum wcale nie żałują zerwania układu z naszymi... Czy to jest prawda sam nie wiem.
Z Unterhaching też jest zgoda odkąd to ta drużyna pokonała Leverkusen 2-0 pozbawiając ich mistrzostwa na rzecz Bayernu :) To był rok 2001 chyba, nie pamiętam już dokładnie. Oglądałem wtedy zakończenie Bundesligi na TV Sat, nasi kibice oddawali hołd przed rozłożonymi szalikami drużyny z Haching :) Unterhaching to takie "przedmieścia" Monachium i paradoksem jest to, że dwie drużyny z tego samego miasta mają sztamę.

Jeśli chodzi o kosy... Właściwie wszyscy pozostali nas nienawidzą :) Mam znajomego w Gelsenkirchen i z Schalke mamy kosę jakich mało. To samo dotyczy Werderu, Nurnberg i Leverkusen. Oczywiście mam tu na myśli fanatyków tych drużyn.

Tak jak ktoś wspomniał już wcześniej, w Bundeslidze panuje ogólny szacunek pomiędzy klubami i jest prawda to, że Bayern chciał niegdyś wspomóc finansowo Borussię Dortmund.
A jeśli chodzi o BVB - jest to mój najbardziej znienawidzony klub ]:->
Dav
Bawarczyk
 
Posty: 11
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-11-30, 18:58
Lokalizacja: Pszów
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-04-10, 21:36

A tak w ogole to moderatorow prosze o poprawienie nazwy naszego klubu... Raczej wypadaloby, zeby pisac Bayern duza litera prawda? :roll:

A co do tematu, to looknijcie na wlepki i naszywki "antyBayernowych" kibicow: AntiBayern Mnie rozwalil tekst: "Co moi rodzice zrobili zle? Jestem kibicem Bayernu". Szalik Bawarczykow zamiast papieru toaletowego tez jest mocny...

Edit: nie wiem czemu link nie dziala, niech mnie ktos poprawi :P
Ostatnio edytowano 2006-04-11, 14:32 przez Lesnik_ORI, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez dasiek » 2006-04-12, 08:45

hehe:) ja jestem fanatykiem Bayernu i mysle ze kluby z którymi fajnie byłolo miec zgody to Herta,Borussia D,FC Koeln i chyba tyle.Dobrze ze nie mamy zgody z Schalke bo chyba zninawidzilbym moj kochany klub=p pozdrawiam kibiców Bayernu!!!!!!!!Trzymcie sie
dasiek
Bawarczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2006-04-12, 08:25
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Piecia » 2006-04-12, 10:50

ja jestem fanatykiem Bayernu


No jesteś ale....

Dobrze ze nie mamy zgody z Schalke bo chyba zninawidzilbym moj kochany klub


...czyli taki z Ciebie fanatyk jak z koziej dupy trąbka. Mi to wisi z kim Bayern ma zgode, dla mojej przyjemnosci to i z Żubrem Białowieża mogą mieć. Najpierw piszesz że jesteś fanatykiem, a potem że chyba być znienawidził swój ukochany klub jakby miał zgode z Schalke. To jakby (odpukać w niemalowane) FCB spadł do II Bundesligi to też byś im przestał kibicować?


pzdr
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez mario_mk » 2006-04-12, 11:08

to sie nazywa fanatyk druzyn ktorym akurat idzie - tylko ciekawi mnie czemu nie jestes jak wiekszosc takich kibicow-fanatykow za Barcelona przeciez graja jeszcze w lidze mistrzow, nie maja zgody z Schalke i wygrywaja mecz za meczem :evil: Boze co za czlowiek
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-04-12, 12:45

Ja tam mysle, ze koles zazartowal, a ze jest nowy, to sie teraz zestresuje przez Was chlopaki za ta krytyke i opusci nasze forum hehe... :roll: :P
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez mario_mk » 2006-04-12, 12:51

oooooooooo no to stres go chyba zjadl albo chlopaki z obslugi :D jakos tesknil nie bede :twisted:
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Piter_Żubry » 2006-04-14, 13:19

Tak coś , w tym jest że prawie każdy z Niemczech Was nie lubi, szanują też nieliczni. A ja nawet wiem dlaczego :P
Piter_Żubry
Bawarczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2006-04-11, 16:50
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez DamKam » 2006-04-14, 13:32

Piter_Żubry napisał(a):A ja nawet wiem dlaczego :P

Ja też wiem... bo po prostu jesteśmy najlepsi :P Zazwyczaj jest tak, że jeżeli ktoś od wielu lat dominuje w swojej lidze to ma najwięcej kibiców ale również i najwięcej przeciwników :wink: Ale nas (czyt. kibiców Bayernu) to raczej mało obchodzi. Tak samo mało nas interesują twoje poglądy, które prezentujesz swoimi wypowiedziami na forum :!:
Ostatnio edytowano 2006-04-14, 13:34 przez DamKam, łącznie edytowano 1 raz
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Roqe » 2006-04-14, 13:32

Tak coś , w tym jest że prawie każdy z Niemczech Was nie lubi, szanują też nieliczni. A ja nawet wiem dlaczego
lol chyba wszyscy wiedza dlaczego o.O BO JESTESMY NAJLEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez mario_mk » 2006-04-14, 13:52

a ja wiem jeszcze dlaczego :D
to jest tak ze 70% Niemcow nas nienawidzi,10% ma to w nosie,boja sie nas wszyscy (bo jestesmy najlepsi) a reszta nas kocha i to wszystko co mam do powiedzenia :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Simin » 2006-04-20, 01:30

Ja tam mysle, ze koles zazartowal, a ze jest nowy, to sie teraz zestresuje przez Was chlopaki za ta krytyke i opusci nasze forum hehe...

No wiec wlasnie - ziomal wchodzi i pisze jednego z pierwszych postow pol zartem pol serio, a starszyzna na niego napada :roll:
Co za dziadostwo!! :569:
Troche spokoju panowie! Walczyc to mozecie z nijakim "Piter Zubry" czy tym jak mu tam bylo... fcbayern16!! :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez haj » 2006-07-06, 17:03

A o to jaki ciekawy tekst znalazłem w INTERnecie ;) (jest to wycinek z artykułu o kibicach we Włoszech)

INTER: Jeszcze jedna historyczna ekipa. Pierwsza i najważniejsza grupa to “BOYS S.A.N.”. Inne to “VIKING”, “IRRIDUCIBILI”, “MONKEYS”, “BULLDOGS” i “ULTRAS”. Od zawsze łączeni ze skrajnie prawicowymi organizacjami. Zgoda to również skrajnie prawicowe Lazio, do niedawana także Hellas Verona, ale ta sztama należy już do przeszłości. Zagranicą do grona przyjaciół Interu zaliczany jest Bayern Monachium. Kosy to Milan, Juventus, Bologna, Atlanta, Brescia, Roma, Napoli, Fiorentina i ogólnie wszystkie ekipy o lewicowych poglądach. Od niedawana wrogiem jest również Verona. Klub gra oczywiście w Serie A.


8) no więc - INTER !!! ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kluby zaprzyjaźnione z Bayernem

Postprzez Mars » 2006-07-06, 17:10

Heehe zawsze wiedzialem ze cos w tym Interze jest :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości