Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Sprawy związane z klubem

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Jenifer » 2012-10-17, 22:50

Roqe napisał(a):mialas wtedy 4 lata :D ?

tak 4, prawie 5 :P
wiem, trochę to dziwne, ale wtedy podobały mi się koszulki Bayernu, musiałam sprawdzać wyniki każdego meczu, a jak był już transmitowany to potrafiłam roznieść cały dom i tak jest do dziś
Bayern od 02.09.1995
Schalke 04 od 2006
Zonk napisał(a):Zonk o szaliku:
pachnie mi cała altana na działce tymi perfumami żeś ich tyle nawaliła chyba całą butelke...


Ich geb mein Herz für Dich, für Bayern lebe ich, ich lass Dich nie im Stich!
Jenifer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 33
Dołączył(a): 2012-10-02, 18:55
Lokalizacja: Toruń/Rypin
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez szimi » 2012-10-18, 16:23

BastiFantasti napisał(a):Mało tego mój chłopak kibicuje Borussii.

Zerwałbym :564:
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Jenifer » 2012-10-18, 20:27

szimi napisał(a):Zerwałbym :564:

To Ty, ale nie ja. Niech kibicuje komu chce. Ja kiedyś kibicowałam Barcelonie (teraz jest mi obojętna), a on jest za RM. Ważne, że się jakoś dogadujemy :P.
Dlaczego kibice Bayernu tak nie trawią Borussii? Łukasz jest inny. Nawet nie wiecie co powiedział na temat Bayernu. Nie wyzwał ich. Wg niego Bayern gra niesamowitą piłkę i są jedną z najlepszych drużyn. Tak więc myślę, że pora zmienić nastawienie do kibiców BvB. Może nie do wszystkich, ale chociaż do tych bardziej normalnych.
Bayern od 02.09.1995
Schalke 04 od 2006
Zonk napisał(a):Zonk o szaliku:
pachnie mi cała altana na działce tymi perfumami żeś ich tyle nawaliła chyba całą butelke...


Ich geb mein Herz für Dich, für Bayern lebe ich, ich lass Dich nie im Stich!
Jenifer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 33
Dołączył(a): 2012-10-02, 18:55
Lokalizacja: Toruń/Rypin
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Prinzessin06 » 2012-10-18, 21:28

BastiFantasti napisał(a):Nawet nie wiecie co powiedział na temat Bayernu. Nie wyzwał ich.

pewnie ze względu na ciebie :P

BastiFantasti napisał(a):Dlaczego kibice Bayernu tak nie trawią Borussii?

Przez rywalizacje, odkąd BVB zaczęła jakoś grać sporo krwi nam napsuła, do tego jeszcze nie potwierdzała swojej jakości w Europie a nas biła, mogło wkurzyć ;) do tego dodać komentarze, że "Gomez jest gorszy od Lewego bo ten potrafi podkręcić" i inne durnoty oraz nagminne wywyższanie się i wyszło jak wyszło
Prinzessin06
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 2012-02-10, 20:16
Lokalizacja: Lublin
Online: 19h 21m 44s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez mancipium » 2012-10-18, 21:52

BastiFantasti napisał(a):
szimi napisał(a):Zerwałbym :564:

To Ty, ale nie ja. Niech kibicuje komu chce. Ja kiedyś kibicowałam Barcelonie (teraz jest mi obojętna), a on jest za RM. Ważne, że się jakoś dogadujemy :P.
Dlaczego kibice Bayernu tak nie trawią Borussii? Łukasz jest inny. Nawet nie wiecie co powiedział na temat Bayernu. Nie wyzwał ich. Wg niego Bayern gra niesamowitą piłkę i są jedną z najlepszych drużyn. Tak więc myślę, że pora zmienić nastawienie do kibiców BvB. Może nie do wszystkich, ale chociaż do tych bardziej normalnych.


i tak byłbym lepszy. nie jestem inny - jestem normalny.

;-)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez izi91 » 2012-10-18, 21:59

Ja osobiście nie trawię Borussii przez naszych polskich dziennikarzy i sezonowców, którzy zaczęli interesować się Borussią, bo grają tam Polacy. Przed erą Polaków Borussia również osiągała sukcesy i nie raz napsuła nam dużo krwi, zawsze traktowałem jednak BVB z wielkim szacunkiem, a nawet sympatią. Kiedy jednak czyta się codziennie teksty jak to wspaniałe trio z Dortmundu upokorzyło wielki Bayern, o tym jak Piszczek wciąga nosem Lahma, Kuba Riberego, a Lewy Gomeza to nawet największa sympatia przerodzi się w niechęć. Mam wielki szacunek do prawdziwych kibiców BVB, którzy byli z tą drużyną w czasach ich kryzysu, jednak tak długo jak będzie trwało koniobicie pod Polaków w wykonaniu sezonowców ta drużyna będzie wzbudzała u mnie niechęć.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Jenifer » 2012-10-19, 12:35

Prinzessin06 napisał(a):pewnie ze względu na ciebie :P

pewnie tak, ale dobrze, że chociaż szanuje Bayern. Nie musi im kibicować.
Ja miałam podobne podejście jak Wy do BvB dopóki nie poznałam Łukasza. Każdy mówi mi, że to jak Real i Barca, ale jest jeden plus, chociaż możemy razem oglądać mecze :P. Nie oceniam ludzi po tym komu kibicują. Mówię Wam jeśli się zakochacie to nie będziecie zwracali uwagi na to czy to kibic Borussii czy Interu.
Bayern od 02.09.1995
Schalke 04 od 2006
Zonk napisał(a):Zonk o szaliku:
pachnie mi cała altana na działce tymi perfumami żeś ich tyle nawaliła chyba całą butelke...


Ich geb mein Herz für Dich, für Bayern lebe ich, ich lass Dich nie im Stich!
Jenifer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 33
Dołączył(a): 2012-10-02, 18:55
Lokalizacja: Toruń/Rypin
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez marcin_fcbm » 2012-10-19, 18:48

BastiFantasti napisał(a):Nie oceniam ludzi po tym komu kibicują. Mówię Wam jeśli się zakochacie to nie będziecie zwracali uwagi na to czy to kibic Borussii czy Interu.

Obrazek

Gdybym oceniał ludzi po tym kątem nie miałbym znajomych. ;>
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Natalia » 2012-10-21, 19:44

Jak to dobrze, że mój Seruś jest normalny i kibicuje Bayernowi xD

BastiFantasti, fajna sygna :lol:
Parle-moi
Prend soin de mes rêves
Tout ce dont j'ai besoin
Est que tu sois a mes cotés
Natalia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1196
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-03-12, 17:49
Lokalizacja: Opole
Online: 7h 28m 3s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez szimi » 2012-10-21, 20:52

Smutny, bo przegrali....ech ja miałbym gdzieś smutek mojej kobiety, która np. kibicowałaby Realowi, kiedy mi ich ogrywamy......nie pasujecie do siebie :D u Was ktoś zawsze będzie smutny np. po odbieraniu patery. A co robiłaś jak przegrywaliśmy bezpośrednie mecze.....?
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Jenifer » 2012-10-21, 21:08

no właśnie, powiedziałam mu, że Borussia i tak nic nie gra w tym sezonie, to się nie zmieni, bo mnie wkurzają już te jego humory. Borussia przegrała, tak i co z tego, cieszę się z tego, bo przynajmniej Bayern im odjedzie. Nie zaczną przecież tak nagle wyrywać i nie zdobędą trzeciego majstra
szimi napisał(a):nie pasujecie do siebie :D u Was ktoś zawsze będzie smutny np. po odbieraniu patery. A co robiłaś jak przegrywaliśmy bezpośrednie mecze.....?

Czemu nie pasujemy do siebie? Jestem z nim dopiero 3,5 miesiąca. Jak na razie Bayern grał z BvB tylko raz w pucharze i wygraliśmy 2:1, a Łukasz mówił, że to tylko wypadek przy pracy i w sezonie będą grać lepiej, tak właśnie widzę. To 3:0 dla BvB z Leverkusen to też był wypadek przy pracy, bo powinno być 3:0 w odwrotną stronę...
Bayern od 02.09.1995
Schalke 04 od 2006
Zonk napisał(a):Zonk o szaliku:
pachnie mi cała altana na działce tymi perfumami żeś ich tyle nawaliła chyba całą butelke...


Ich geb mein Herz für Dich, für Bayern lebe ich, ich lass Dich nie im Stich!
Jenifer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 33
Dołączył(a): 2012-10-02, 18:55
Lokalizacja: Toruń/Rypin
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Scholli » 2012-10-21, 21:19

szimi napisał(a):ja miałbym gdzieś smutek mojej kobiety, która np. kibicowałaby Realowi, kiedy mi ich ogrywamy......nie pasujecie do siebie :D u Was ktoś zawsze będzie smutny np. po odbieraniu patery.
dorośnij... :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Jarmo » 2012-10-21, 21:24

szimi napisał(a):a miałbym gdzieś smutek mojej kobiety, która np. kibicowałaby Realowi, kiedy mi ich ogrywamy.....
Nie minęło 30 minut a Ty potwierdzasz to co napisałem w "Polityce"...
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez szimi » 2012-10-21, 22:05

BastiFantasti napisał(a):no właśnie, powiedziałam mu, że Borussia i tak nic nie gra w tym sezonie, to się nie zmieni, bo mnie wkurzają już te jego humory. Borussia przegrała, tak i co z tego, cieszę się z tego, bo przynajmniej Bayern im odjedzie. Nie zaczną przecież tak nagle wyrywać i nie zdobędą trzeciego majstra
szimi napisał(a):nie pasujecie do siebie :D u Was ktoś zawsze będzie smutny np. po odbieraniu patery. A co robiłaś jak przegrywaliśmy bezpośrednie mecze.....?

Czemu nie pasujemy do siebie? Jestem z nim dopiero 3,5 miesiąca. Jak na razie Bayern grał z BvB tylko raz w pucharze i wygraliśmy 2:1, a Łukasz mówił, że to tylko wypadek przy pracy i w sezonie będą grać lepiej, tak właśnie widzę. To 3:0 dla BvB z Leverkusen to też był wypadek przy pracy, bo powinno być 3:0 w odwrotną stronę...

Nie chcę tu rozkminiać Twojego życia prywatnego, ile jesteście razem etc. Z tym "nie pasowaniem" to był wylew.

[ Dodano: 2012-10-21, 23:06 ]
Scholli napisał(a):
szimi napisał(a):ja miałbym gdzieś smutek mojej kobiety, która np. kibicowałaby Realowi, kiedy mi ich ogrywamy......nie pasujecie do siebie :D u Was ktoś zawsze będzie smutny np. po odbieraniu patery.
dorośnij... :roll:

Wylew mam :roll:

[ Dodano: 2012-10-21, 23:07 ]
Jarmo napisał(a):
szimi napisał(a):a miałbym gdzieś smutek mojej kobiety, która np. kibicowałaby Realowi, kiedy mi ich ogrywamy.....
Nie minęło 30 minut a Ty potwierdzasz to co napisałem w "Polityce"...

Już napisałem :564: dzięki Bogu moja rozumie co to Bayern dla mnie. I wie, że normalka jest wyjście ze ślubu znajomych i chrzcin (chrzestnym byłem) na 2 godziny, bo jest mecz z Schalke.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez audia4 » 2012-10-22, 14:54

Kur.wa czuję się jak na jakiejś samosi czy coś :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 21m 58s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości