Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Sprawy związane z klubem

Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez czajnik » 2005-04-09, 21:43

Wiele razy mama pyta mnie po co kibicuje wlasnie Bayernowi... Odp. jest prosta bo nie lubie zadnego innego klubu i zadnej innej ligi niz Niemieckiej. Niech inni ludzie poznaja prawde czemu tak naprawde kibicujesz Bayernowi... Dlatego stworzylem ten ciekawy teamt... :569:
Ostatnio edytowano 2014-01-30, 09:42 przez czajnik, łącznie edytowano 2 razy
czajnik
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Lmollu » 2005-04-10, 08:38

Zawsze najbardziej lubilem lige niemiecka i w ogole niemiecki futbol. Kiedy bylem jeszcze bajtlem to przez rok kibicowalem Borussi Dortmund. Pozniej jednak zaczal fascynowac mnie Bayern.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-10, 08:56

Mi kiedyœ ciotka przywiozła z Niemiec oryginalnš koszulkę Bayernu i tak sie zaczołęm interesowac tym klubem.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Piecia » 2005-04-10, 09:20

A zamiłowanie stšd, że kiedyœ w TVP ujrzałem Olivera, i pomyœlałem że to jakiœ fajny koleœ chyba i usłyszałem że on z "jakiegoœ" Bayernu i od razu, mama kupiła w 98 koszulke Lothara;]
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez haj » 2005-04-10, 09:23

Mi sie bardzo spodobala gra Jurgena Klinsmnna w 94 roku :wink: Pozniej zasilil on Bayern, ktoremu juz wowczas po czesci kibicowalem :wink: a jak Jurgen przyszedl to juz w ogole ten klub stal sie moim jedynym :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Żaba » 2005-04-10, 09:38

Wszystko zaczęło się w 1997 roku kiedy potrzebowałem na W-F koszulke, ponieważ na W-F graliœmy zawsze w noge to postanowiłem kupić koszulke piłkarskš, wtedy jeszcze replike z rynku za 20 zł 8) padło na koszulke Bayernu i to był pierwszy klub jakiemu zaczšłem poważnie kibicować. Kocham klub za tradycje, za mšdre zarzšdzanie, itp.

Po prostu: FC Bayern - od zawsze, na zawsze
Żaba
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez piotraldinho » 2005-04-10, 09:42

Ja jestem kibicem Barcy ale Bayernowi tez kibicuje :wink: wiec sie wypowiem .

Ja kibicowanie Bayernowi odziedziczylem w zasadzie po dziadku :D . On tez był i jest wielkim fanem tegoz zespolu i ja takze zaczalem sie interesowac tym klubem , kupilem sobie koszulke , dostalem szalik . I tak to sie zaczelo .

Natomiast kibicem Barcy zostaelm rok ... pozniej niz Bayernu . Moze tez dlatego ze moj tato zawsze kibicowal lidze hiszpanskiej a szczegolnie Barcelonie . Wybralem sobie ten klub . Pamietam ze gral tam Vitor Borba Fereira Rivaldo i byl moim ulubiencem . Pozniej niestety odszedl i przyszedl Ronaldinho i on do dzis jest moim ulubionym zawodnikiem :wink: . Z Barca przezylem wiele . przezywalem kryzys klubu jak i jego terazniejszy powrot do elity europejskiego futbolu .

Z Bayernem tez przezylem wiele a szczegolnie pamietny rok 2001 :D . Bardzo sie wtedy cieszylem bo byl i mistrz i CL :wink: :D .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Pluto » 2005-04-10, 09:43

U mnie zamiłowanie się wzieło z tšd:
Jak miałem 7lat to moja 1 koszulka to była Juventusu (Del Piero) i mojego brata też, moja mama mi w Łodzi kupiła. Mój brat dostał szalik Juve a ja Milanu. Mój brat z kumplem zrobili takie zeszyty i tam pisali informacje o stadionie, klubie, taktykach, wywiady z gazet wklejali itp...
Kumpel jest kibicem Ajaxu i takie zeszyty mieli. Ja też chciałem mieć takie coœ jak oni. A że mojš 2 koszulkš była właœnie Bayernu no to mi powiedział brat abym zrobił zeszyt o Bayernie, i tak się zaczeła moja miłoœć do tego klubu.
Pluto
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez killy » 2005-04-10, 10:31

Pocztkowo kibicowalem reprezentacji Niemiec, po tym jak wygrali Mistrzostwo Europy chcialem miec koszulke jakiegos niemieckiego pilkarza i padlo na Schola, nastepnie jak troszke podroslem gdzies w 98 na dobre zaczalem im kibicowac.

Konkretne powody ze akurat wybralem Bayern to:
1.Jeden z najlepszych i najbogatszych klubow na swiecie.
2.Mšdry zarzad.
3.Nie jest umoczony w zadne afery.
4.Madra polityka transferowa, nie kupuja zadnych gwiazdek.
5.Tylko na meczach Bayernu czuje lekki dreszcz emocji :D
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Luke » 2005-04-10, 10:32

Ja kibicowanie Bayernowi też w zasadzie odziedziczyłem po ojcu, on interesował się ligš Niemieckš, a Bayern zawsze był najsilniejszym klubem w tej lidzie odnoszšcym też sukcesy na arenie międzynarodowej i właœnie dlatego wybrałem Bayern.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez DamKam » 2005-04-10, 10:36

Ja miloscia do FCB zarazilem sie od mojego starszego kuzyna !!!
Bylo to jakies 6 lat temu...
Spodobala mi sie po prostu ta druzyna, ich barwy i przede wszystkim piekne tradycje...
I tak z roku na rok coraz bardziej zaglebialem sie w kibicowanie Bawarczykom.
Na poczatku ogladalem tylko wyniki na telegazecie, pozniej mecze w TV i skroty...
Odkad mam neta moj czas poswiecany dziennie na FCB znacznie sie zwiekszyl i moge smialo stwierdzic ze jest to juz czescia mojego codziennego zycia!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Mateusz » 2005-04-10, 10:51

Ja pokochałem Bayern bo pierwszy mecz jaki obejrzałem w TV to właœnie był finał bodaj UEFA Bayern z Bordeaux w 95 czy jakoœ tak :) ( czyli w tym roku rocznica 10 lecia) :p Spodobała mi sie gra i już tak zostało........ pamiętam jak płakałem jak przegrali finał z Manchesterem :(
Mateusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:09
Lokalizacja: Zduńska Wola
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Żaba » 2005-04-10, 11:11

Mateusz napisał(a):Ja pokochałem Bayern bo pierwszy mecz jaki obejrzałem w TV to właœnie był finał bodaj UEFA Bayern z Bordeaux w 95 czy jakoœ tak :) ( czyli w tym roku rocznica 10 lecia) :p Spodobała mi sie gra i już tak zostało........ pamiętam jak płakałem jak przegrali finał z Manchesterem :(


Finał z Bordeaux był w 1996 roku czyli 10 lecie za rok :wink:
Żaba
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez tomal125 » 2005-04-10, 11:12

Ja lubię Bayern od 7 lub 8 lat . Zaczeło się to tak . Najpierw chciałem kubek Ajaxu bo był fajny dziadek na nim (w herbie) potem z bracholem się wymieniłem za kubek Pepsi i musiałem komuœ kibicować . Lubiałem Ajax bo brat też lubił. Ide do sklepu sportowego i się pytam który klub jest dobry a brat gada : Juve Milan BAYERN itd. Wybrałem kubek FCB bo fajna tarcza . a potem mecze szaliki info (wycinki z gazet) koszulki i inne żeczy zbierałem o FCB . I to już tak 7 czy 8 lat kibicuję Bayernowi :D :D :mrgreen: :mrgreen: :568:
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Max » 2005-04-10, 11:27

ja w sumie to nie pamietam kiedy to sie zaczelo to bylo gdzies w 1996 roku moze 1995 ale wtedy jeszcze bylem zbyt maly zeby kibicowac na powaznie bayernowi jednak uczucie pozostalo i roslo :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron