Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Sprawy związane z klubem

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Kaioken » 2005-04-10, 12:19

Ja zaczšłem kibicować od 98 roku , kiedy zobaczyłem kilka meczów w LM w wykonaniu FCB wiedziałem że już zawsze będe kochał Bayern :D
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez mareczek » 2005-04-10, 12:19

Na poczštku kibicowałem Juventusowi i też założyłem taki zeszyt. Jednak w pewnym sezonie byłem już wkurzony ponieważ zawodnicy kompletnie sie nie przykładali. W tym samym okresie babcia kupiła mi takie gróbe pióro w kolorach i z logiem FCB i tak sie zaczęło. Podczas finału LM z M. Utd juz kibicowałem FCB.
mareczek
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Kociol » 2005-04-10, 12:42

Ja niepamietam kiedy dokładnie zaczałem kibicować Bayernowi. Wiem, ze wpierw kibicowałem FC Barcelonie, kupiłem sobie w Hiszpani koszulke Barcy, bylem na Nou Camp, a co najlepsze w koszulce Barcy, czapce Bayernu.

Kibicowałem tym dwóm klubom, jednak ich kolejnosc się odmieniła. Na pierwszym miejscu stawiam FC Bayern, na drugim pokibicuje zawsze Barcy, chociaz nie zajmuje sie, nie interesuje sie losami tego klubu, az tak, sledze tylko wyniki.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Tschik » 2005-04-10, 12:50

Ja jak jeszcze byłem mały to kibicowałem Realowi, jednak nadszedł pewien dzień...było spotkanie BAYERN - real i właœnie zastanawiałem się komu kibicować :628: miałem czapkę Bayernu i koszulkę realu więc po długich namysłšch zdecydowałęm się kibicowac FCB :kibic: i tak już na zawsze pozostanie BAYERN MEISTER :winner:
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez B@m » 2005-04-10, 12:57

hehe moj staruszek zawsze miał z każdej ligi swojego faworyta w niemeickiej to był Bayern. Kibicuje prawie tym samy druzyna co moj ojciec, ale jakso Bayern mnie przycišgnoł najbardziej tego się nie da wytłumaczyc to magia ;)
B@m
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Julek » 2005-04-10, 19:54

ehh, wypowiadalem sie juz w dziesištkach teog typu tematow, no ale niech bedzie jeszcze raz. :wink:

moja milosc do Bayernu nie wzięla sie z niczego szczegolnego, nie dosytalem jakichs znakow, nie mialem objawien, itp :wink:. poprostu Bayern mial fajna ekipe w czasie kiedy zaczynalem interesowac sie swiatowym futbolem (Kahn, Scholl, Effenberg, Ali Daei, Jancker, Elber) i wtedy ich polubilem. zawsze mi imponowala wytrwałoœć i zawziętoœć cechujšce tš drużynę. futbol twardy ale i piękny na swoj sposob. no i czynniki, ktore zawsze przycišgajš kibica do klubu : tradycja, historia, sukcesy :D :)
Julek
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez baymann9 » 2005-04-11, 19:46

u mnie zaczęło się od szalika
miałem do wyboru szale chyba ze 20 klubów a akurat wygrałem barwy fcb
cos w tym musiało być bo od 97 wiernie kibicuje bayernowi :]
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 30m 57s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Simin » 2005-04-12, 01:06

Moja przygoda z Bayernem zaczela sie okolo 6-7 lat tamu jak dostalem od kogos 9juz nie pamietam) szalik Bayernu!Spodobal mi sie to kupilem sobie potem taki plecaczek, kubek itd. teraz powolutku moja kolekcja ulegla zniszczeniu, bo torba juz sie dawno zniszczyla :) , ale nadal pozostala milosc :!: :!: :!:
p.s.tez mam kubek Ajaxu z tym fajnym dziadkiem na logo : :mrgreen:
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez silver001 » 2005-04-12, 12:03

Moja milosc do tego klubu wziela sie stad:
-moja pierwsza oryginalna gra komputerowa byla Fifa 97.
-zdecydowalem sie na niemiecka lige bo Niemcy sa blisko Polski
-a Bayern wybralem przez przypadek (moze zasegurowalem sie pieknym logiem klubu
-zapewne wiece kiedy krolowala ta gra

Od tamtej pory wszedzie i zawsze kibicuje Bayernowi. Pamietam rowniez czasu wspanialych pilkarzy takich jak Elber, Jancker, Effe, Lothar czy Basler.

P.S. Dzis na pewno wygra BAAYEEEERN !!!!!!
silver001
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez polska32 » 2005-04-12, 12:12

Moja przygoda z Bayernem zaczęła sie tak:jak miałem 8lat byłem z mamš na targu po koszulkę dla mnie :!: spodobała mi sie koszulka z Bayernu ale mama sie nie zgosziła bo miała to być normalna koszuka a nie klubowa :!: rozpłakałem sie wtedy na œrodku targu i i tak jej nie dostałem :!: dopiero na drugi dzień jak się tato o tym dowiedzial to mnie wzišł na targ i mi jš kupił :P powiedzial wtedy każdy chłopak powinien miec swój ulubiony klub :mrgreen: Tak to się u mnie zaczęło :!:
polska32
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2005-04-09, 21:27
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez janekfcb » 2005-04-12, 13:41

Ja polubiłem Bayern w 96 roku, jak bayern sięgal po puchar UEFA. W 96 roku latem byłem w Monachium i kupiłem sobie szalik Bayernu. PóŸniej dostałem jeszcze to chyba tez byl 96 rok koszulke Bayernu(Klinsmann'a). Nie interesowalem sie tak bardzo kazdym meczem w tamtym czasie, poprostu jak leciał w TV zawsze bylem za Bayernem.
Dopiro tak od od 98 roku zaczelem ogladac Bundeslige pur co tydzien i coraz bardziej interesowałem sie Bayernem. w 96 roku lubilem Bayern a 98 zaczęła sie moja miłosc :mrgreen:
OOOOooooOOOOO :D
Immer wieder FCB!!
AUF GEHTS IHR ROOOTEN!!
janekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2005-04-07, 10:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez zborek » 2005-04-12, 13:50

Kibicuje dla Bayernu od 3lat.Moje zamilowanie donich zaczelo sie gdy pojechalem do niemiec i tam bylem na meczu Stuttgart-Bayern.Kupilem sobie koszulke Bayernu i rozne gadzety.Tak mi ten klub strasznie sie spodobal,że postanowilem z nim zostac juz nazawsze.
Pozdro
:D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez belial » 2005-04-12, 14:13

Ja juz wiele razy mowilem na wielu forach o Bayernie o pilce :D
Powiem jeszcze raz
pewnego dnia gdy mialem 6 lat chcialem miec koszulke pilkarska (tak jak wszystkie inne dzieci :D ) Chcialem Ronaldo. Cala droge mowilem tacie i mamie ja chce lonaldo
:D A potem przyjezdzam do sklepu i zonk niema nic oprocz.. Elbera :)
A ja mowie fajna koszulka ale ja neichce elbela ale lonaldo. Ale coz dalem sie namowic
Potem szpanowalem koszulka i pokochalem Bayern :) Na dobre i na zle . To juz 9 rok
:) Pozdro dla wszystkich kibiow Bayernu. Dzisiaj pojedziemy Chelsea.

Ps: Zaczynam pisac na forum (tak czesciej i wiecej- zeby niebylo ze nabijam tak jak na innych lub starszych forach Bayernu)
belial
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez upek » 2005-04-15, 15:01

A ja<hmmm> nie wiem kiedy sie to zaczelo ale wiem ze w 99 juz prawei beczalem jak Bayern przegral w LM:( Wiec z pewnoscia jakies dwa lata wczesniej juz musialo sie to zaczac. Pierwsza koszulke pilkarska jaka sobie kupilem byla wlasnie z Bayernu z Janckerem. Kocham ten klub i w gole Niemcy za to ze mam korzenie niemieckie, nie lubie gwiazdorow typu Real Czelsi albo nawet Barcelony ale szanuje ten zespol. Kocham Bayern Bayern uber alles :539: :580: ludziska!!
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez olli » 2005-04-15, 15:10

Ja na mistrzoswach swiata 2002 kibicowalem jakos niemcom, glownie ze wzgledu na Olliego i tak mi juz zostalo, a ze w bayernie gra to tylko szczegol, aczkolwiek teraz juz bardziej jestem przywiazany do klubu niz do konkretnego pilkarza :wink:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości