Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Sprawy związane z klubem

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez brazzo88 » 2005-06-12, 22:44

Ja zaczšłem kibicować FCB stosunkowo póŸno, ponieważ przed zakupem gry Fifa 99 wogóle nie interesowałem się piłkš. Po pół roku grania w tš gre zaczšłem interesować się poszczególnymi klubami. W szkole widziałem, że wszyscy zachwycajš się realem i majš ich koszulki, a ja na przekór zaczšłem kibicować Bayernowi, między innymi dlatego że zawsze czułem sentyment do kultury niemieckiej i Niemców. A więc na dobre z FCB jestem od sezonu 99/00 i tak będzie do końca życia...
brazzo88
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez colo » 2005-06-14, 00:03

hmmmm coz,nawet juz nie pamietam!pamietam tylko ze podobaly ni sie koszulki FCB te w niebiesko czerwone paski(za casow Klinsmana,Papina,Rizittellego).a teraz FCb na dobre i zle-od 10 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
colo
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez trux » 2005-06-14, 10:53

Moje zainteresowanie Bayernem wzielo sie z tad ze moj tata kiedys pracowal z takim kolesiem ktory wlasnie kibicowal Bayernowi.I on czesto do nas przyjezdzal i w aucie mial praktycznie wszystko z Bayernu :P (Procz tapicerki):P i jakos tak sie przyzwyczailem i zaczolem im kibicowac.A teraz Bayern jest dla mnie wszystkim i nie wyobrazam sobie zebym kiedys przestal Im kibicowac !!! To najlepszy klub na swiecie !!!! :D
trux
Bawarczyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2005-06-14, 10:43
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Lefmeister » 2005-06-14, 19:34

Kibicuję Bayernowi od roku 2000.A dlaczego akurat zamiłowanie do Bawarczyków?Nie wiem.Poprostu.
Lefmeister
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Scholli » 2005-06-15, 00:18

hehe... stałem się kibicem w doœć niecodziennej sytuacji... na poczštku 1997 roku kiedy to jeszcze nie interesowałem się zbytnio piłkš nożnš (istniała dla mnie tylko Formuła 1) leciał jakiœ mecz... ojciec wyzywał na jakšœ drużynę a ja się zapytałem dlaczego ich nie lubi, tata odpowiedział "bo po prostu nie lubię" to ja "ale dalczego" "bo nie!" więc ja: "no to ja w takim razie im będę kibicował"... jak łatwo się domyœlić klubem tym był Bayern... :D od sezonu 1997/1998 nie przegapiłem żadnego z ich meczów (albo na żywo, albo powtórka/skrót) wylałem łzy radoœci i szczęœcia... i pomyœleć że wszystko zaczęło się przez taki przypadek...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Damian Drozd » 2005-06-15, 10:50

Bo to najlepszy klub w Niemczech,z najlepszymi kibicami z wspaniałš tradycjš.
Damian Drozd
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-15, 21:21

a więc tak .. mała historia... :D nio tio ... jak byłam mała.. ok miałam 4 latka... to duzio patrzałam z dziadkiem na mecze... (on kibiuje jush Bayernowi 45 lat :D) no i jak tak patrzałam to zawsze : DZIADEK A KOMU KIBICUJESZ ? no i oczyœcie zawsze BAYERN ... ;] nio to z biegem czasku mi jush BAYERN został w podœwiadomoœci ... i jako malusia dziewczynka jush zaczełam siem interesowac Bayu0ernem ... wujek mi z Niemiec duzio filmów na video wysyłał ... i mam takš kolekcje dosyć sporš... ;] i Bayern został mi do dzisiaj :D czyli jush z 12 lat im kibicuje :D a z dnia na dzien coraz bardziej ich koooofam :* hehe ^^
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Scholli » 2005-06-15, 22:22

no to dobrze, że nie byłaœ przekornym dzieckiem tak jak ja i nie zaczęłaœ kibicować na złoœć dziadkowi! ;-) BTW: pozdruf dziadka... fajnie ma - pamięta złote lata 70-te Bayernu, tylko pozazdroœcić... :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-16, 14:44

ano :D :P zawsze mi wszytsko musi opowiadac i razem oglšdamy filmy z tego okresu :D bo je zachowal dla mnie jak urosne :D hehehe ^^ no całe szczescie że nie na złoœc... co by to było... :| może teraz bym była fankš BVB :lol:
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Scholli » 2005-06-16, 15:11

może weŸ dziadka posadŸ przed kompem i niech nam też trochę poopowiada o dawnych dobrych czasach? :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-16, 15:27

biedaczek by z godzine pisał ... :P kompy czarna magia... ;] jak on kiedyœ myszkš cos kciał to ja patrze a on niš jeb do gory i gdzieœ w powietrzu :lol2: ok ale siem nie œmieje... :P w końcu ma swoje lata... ;]
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Scholli » 2005-06-16, 15:47

poczekaj jak nasze dzieci będš się znać œmiać... :|
a on niš (cenzura) do gory i gdzieœ w powietrzu

myœlę i myœlę (a to boli) nad tš cenzurš i nic mi do głowy sensownego nie przychodzi, a przez to mam niezłš łamigłufkę co twój dziadek temu myszakowi zrobił... ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-16, 20:16

ehh :P bo tam miało być J. E. B. ;P no może tera zostane :P /// ehh ... ale to teraz wyglšda z tš cenzurš....
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Simin » 2005-06-17, 00:03

ale to teraz wyglšda z tš cenzurš....

No wiec wlasnie... zabraniaja nam konstytucjonalnego prawa do wolnosci pogladow i swobodnej, nieocenzurowanej wypowiedzi :( No ale coz!! Powiedzmy, ze staram sie to zrozumiec - a zwlaszcza na forum niemieckiego klubu ( ORDNUNG MUSS ZEIN) :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Scholli » 2005-06-17, 00:24

zwlaszcza na forum niemieckiego klubu ( ORDNUNG MUSS ZEIN)

tylko że właœnie niemcy sš bardzo tolerancyjni co do spraw przeklinania, filmy u nas co majš etykietkę dozwolonę od lat 18 tam sš od 16 itp. więc nic by mi nie przeszkadzało jakby zasady tego forum równały do poziomu kraju z którego pochodzi nasz ukochany klub... no, ale widać, że w tych czasach modniejsze jest równanie do standardów USA (chociaż tam na forum NFL jest taki fajny buttonik co można włšczyć/wyłšczyć cenzurę... :D bardzo fajna sprawa... podszkoliłem się trochę w angielskim dzięki opcji "wyłšcz" ;-) )
a tak wogóle to fajny offtop od paru postów tu leci... ale skoro admini nie grzmiš... :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości