Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Sprawy związane z klubem

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Justyna » 2005-06-26, 17:21

mnie sie podoba, ze jest cenzura. przynajmniej forum trzyma poziom :P
ja juz nie pamietam, od kiedy jestem fankš Bayernu- ale jeszcze grał wtedy Lothar Mattheus. a propos, ostanio zdawalam certyfikat z niemca i na ustnym wlasnie wyjasnialam egzaminatorowi, dlaczego kocham Bayern ;)
Justyna
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez DamKam » 2005-06-27, 10:07

Prosze powrocic do tematu a nie rozmawiac sobie o cenzurze !!! Cenzura byla, jest i bedzie na tym forum i to moim zdaniem nikogo nie powinno dziwic !!!
A jak widac, niektorym to odpowiada i bardzo sie z tego ciesze !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Haghi » 2005-07-07, 18:18

zamilowanie do tego klubu mam juz od dziecka. Moj tato tez jest fanem Bawarczykow i wszczepil we mnie milosc do tej druzyny
Haghi
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Scholli » 2005-07-07, 23:15

zamilowanie do tego klubu mam juz od dziecka. Moj tato tez jest fanem Bawarczykow i wszczepil we mnie milosc do tej druzyny
no to pewnie odkryliœmy nowy gen - gen FCBAYERN! zgłoœmy to gdzieœ! może dostaniemy nobla? :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Spieler » 2005-07-08, 11:32

W moim przypadku zaczęło się to od meczu... Bayern w akcji i momentalne zafacynowanie :)
I z każdym kolejnym meczem gra wydaje mi się coraz bardziej "magiczna" ...
Jednoœć, tradycja, wielkoœć Bayernu . . . Teraz to dla mie ogromna duma, że kibicuje FCB.
Teraz niewyobrażam sobie być kibicem innego klubu. I wreszcie teraz dziękuje (przypadkowi, losowi?)
że to właœnie [shadow=red]BAYERN[/shadow] jest mojš drużynš. :-))))))
A dlaczego tak sie stało to w moim przypadku tak naprawde nie ma racjonalnego wytłumaczenia :wink:
Spieler
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez Haghi » 2005-07-08, 18:45

jestem za!!! nalezy to zglosic :D Moj dzieciak pewnie tez bedzie kibicem Bayernu wiec cos w tej genetyce jest :) :) :)
Haghi
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez paruva » 2005-07-08, 21:31

Odkšd pamietam, była u mnie satelia(jeszcze z PEWEXU), i tata ogromny fan futbolu, a zwłaszcza Bayernu ogladał wszystkie mecze.Ale zawsze kibicował Bayernowi, tak jak brat i kuzyn. Wieć czy miałem inne wyjœcie?? Chwała im za to :)
paruva
Bawarczyk
 
Posty: 4
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-07-08, 21:24
Lokalizacja: Rudziczka k.Żor
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez marycha_fcb » 2005-07-09, 11:56

hehe ^^ no od mojego wujka mały Marselek ma 1,5 roczku a ten jush go zapisał do fan klubu Bayernu ... nio ale mieszkajš w Niemczech i go jush zabiera na mecze :P trza uczyć od małęgo ;) hehe ^^ no a pierwsze słowa jakie powiedział to było : PAPA... MAMA.... BAJEN... ;] super nie :P
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez LuBaMa » 2005-07-09, 17:21

kibicuje bayernowi od 5 lat, :o A :o wszystko zaczelo gdy obejrzalem w 2000 roku mecz towarzyski bayern - schalke, poczatkowo bylem za shalke :cry: , ale bylem oczarowany paradami kahna, :-P z poczatku stal sie to moj ulubiony bramkarz, a potem polubilem bayern, dzis jest to moj ulubiony klub, :!: inne sie dla mnie nie licza, podoba misie, ze sa twardzi, graja po mesku, po ziemi, maja swietna obrone, dobrze wspolgrajaca pomoc, i makaaya ale uwazam ze brakuje mu partnera w ataku, z pizarro nie zawsze sie rozumie, mam nadzieje ze guerrero wejdzie do skladu, to bardzo dobry napastnik pasujacy do makaaya... :D no i ali karimi :shock: jestem ciekawy jego wystepow, w koncu to najlepszy pilkarz azji 2004 :!: , bayern z takim skladem zdobedzie mistrzostwo niemiec, puchar niemiec, puchar ligi i co najmniej dotrze do finalu ligi mistrzow, oby zdobyli puchar europy, bo maja ostatni tendencje do przegrywania bardzo waznych meczy :roll: ... bedzie dobrze. POZDRO DLA WSZYSTKICH FANOW BAYERNU Z CALEJ POLSKI I SWIATA :o
LuBaMa
 

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez killy » 2005-07-09, 17:36

LuBaMa napisał(a): bo maja ostatni tendencje do przegrywania bardzo waznych meczy


podaj pare przykladow :idea: bo ja sobie nie przypominam zebysmy ostatnio jakies wazne mecze przegrywali, a wrecz przeciwnie
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez haj » 2005-07-09, 17:38

mi przycvhodzi do glowy piec porazek - dwa razy z Juventsuem i Schalke oraz Chelsea w Londynie.

No ale przez caly sezon jeszcze nikt nie gral tak genialnie, aby nie przegrac zadnego spotkania...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez DamKam » 2005-07-09, 17:39

killy napisał(a):
LuBaMa napisał(a): bo maja ostatni tendencje do przegrywania bardzo waznych meczy


podaj pare przykladow :idea: bo ja sobie nie przypominam zebysmy ostatnio jakies wazne mecze przegrywali, a wrecz przeciwnie


Zaloze sie ze chodzi mu o mecz z Chelsea :wink:
Ale LuBaMa chyba zapomnial o wygranej w Bundeslidze gdzie trzeba bylo wygrywac wazne mecze no i oczywiscie o Pucharze Niemiec :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez killy » 2005-07-09, 17:48

:569: ostatnich bodajze ,12 meczy, w ubieglym sezonie Bayern wygral
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez haj » 2005-07-09, 17:50

killy napisał(a)::569: ostatnich bodajze ,12 meczy, w ubieglym sezonie Bayern wygral


od porazki w Schalke 04 Gelsenkirchen na Arena Auf Schalke 1:0 po golu z rzutu wolnego Lincolna Bayern odnosil same zwyciestwa w Bundeslidze - i to czesto w wysokcih rozmiarach, nie schodzac ponizej 3 bramek strzelonych na mecz... 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Skąd zamiłowanie do Bayernu?

Postprzez killy » 2005-07-09, 17:57

haj napisał(a):
killy napisał(a)::569: ostatnich bodajze ,12 meczy, w ubieglym sezonie Bayern wygral


od porazki w Schalke 04 Gelsenkirchen na Arena Auf Schalke 1:0 po golu z rzutu wolnego Lincolna Bayern odnosil same zwyciestwa w Bundeslidze - i to czesto w wysokcih rozmiarach, nie schodzac ponizej 3 bramek strzelonych na mecz... 8)


dokladnie o to mi chodzi, tak mi sie wlasnie wydawalo ze tych meczy bylo ok 12
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości