FC Bayern w TV

Sprawy związane z klubem

Re: FC Bayern w TV

Postprzez scholli7 » 2017-10-13, 01:42

Nie wiem czy wiecie, że w ramach współpracy z Eleven Sports od najbliższego weekendu Canal+ będzie transmitował po 2-3 mecze z każdej kolejki niemieckie Bundesligi, oraz magazyn ze skrótami ze wszystkich spotkań tych rozgrywek.Umowa nc+ z Eleven Sports zakłada, że Canal+ będzie pokazywał na wyłączność dwa mecze z każdej z 30 kolejek Bundesligi, oraz po trzy mecze z czterech kolejek. Ponadto będzie emitował magazyn ze skrótami wszystkich spotkań tych rozgrywek.

Porozumienie będzie obowiązywało do końce sezonu 2020-2021 :mrgreen:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez shreek » 2017-11-24, 16:27

Dostałem dziś maila, że Elevensport z okazji black friday ma 30% obniżkę ;)
BFELEVEN kod promocyjny
shreek
Bawarczyk
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2015-09-24, 20:49
Online: 9h 41m 1s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez Matifcb » 2017-11-24, 17:31

Yebac Eleven pradem :-)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez Mars » 2017-11-25, 00:19

Jednak musi być alternatywa
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez Matifcb » 2017-11-25, 09:07

Internet
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez scholli7 » 2017-11-25, 12:16

Tak narzekacie na Eleven i fakt jest przekręt z tym,że odsprzedali mecze canalowi+, bo ludzie którzy decydowali się na zakup ich kanałów zostali poprostu oszukani (myślę,że jest to podstawa do tego, by zerwać z nimi umowę, ale czy myślicie, że naprawdę tak wielu zrobi? ) Z drugiej strony prawda jest taka, że tak to się dzisiaj wszędzie odbywa.Liczy się kasa i tyle, Polsat też kręcił wały i to nie raz. Skoro Eleven ma do czegoś wykupione prawa na wyłączność, może sobie z nimi zrobić co zechce. Znowu szanujmy się za te 9 zł miesięcznie i tak na tych 3 kanałach jest w ciul interesujących meczów z różnych lig, programów podsumowyjących najważniejsze wydarzenia, czy też wyścigów F1.Odsprzedali prawa canalowi + bo mieli takie prawo. Nie bronie ich, ale stwierdzam, że takie są fakty. Swego czasu Eurosport też nie wyrabiał się z ramówką meczy Bundesligi i leciały one np na Discovery turbo xtra. Canal + znowu wiedząc, że straci mnóstwo klientów w przyszłym roku ze względu na prawa transmisji pucharów europejskich widząc, że pali im się grunt pod nogami jak ten przysłowiowy tonący chwycił się brzytwy i podkupił Eleven. No takie mamy niestety realia, rządzi kasa, ale znowu za te 9 zyla nie wymagajmy nie wiem czego, bo według mnie i tak jest tego bardzo dużo i się to opłaca.
Mnie osobiście podoba się w elevenach i to jest na plus, że mają mnóstwo materiałów poświęconych Bundeslidze od skrótów, po studio przed i po meczowe. Znowu mając nkę i wykupiony pakiet Eleven mogę bez problemu oglądać ich programy w aplikacji NC go. Mało tego wygrałem w sierpniu w typerze kod promocyjny na 3 dni w Eleven i tak z ciekawości przed momentem dopiero dziś go wbiłem i jak się okazuje był on od sierpnia ważny aż do teraz, także każdy sobie decyduje kiedy go wykorzysta. Akurat tak się składa, że dzisiejszy mecz zobaczę w pracy na ncgo, a z ciekawości chciałem sprawdzić czy jeszcze ten kod działa :wink: I zapewne popatrzę też na Dortmund na elevenie
Najdziwniejsze dla mnie jest to, że Eurosport niby u nas w Pl nie ma praw do Bundesligi ale np w innych krajach Bundesliga jest dostępna w Eurosporcie. Jak widać przekręt goni przekręt....

http://satkurier.pl/news/161703/eurospo ... -w-hd.html
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez Matifcb » 2017-11-25, 16:29

scholli7 napisał(a):Tak narzekacie na Eleven i fakt jest przekręt z tym,że odsprzedali mecze canalowi+, bo ludzie którzy decydowali się na zakup ich kanałów zostali poprostu oszukani (myślę,że jest to podstawa do tego, by zerwać z nimi umowę, ale czy myślicie, że naprawdę tak wielu zrobi?


bujda, nie jest to zadna podstawa bo w umowie nie pisza ze wszystkie mecze beda w Eleven wiec jakiego chcesz uzyc argumentu ? ze kochanego Bayernu nie mozesz ogladac ? wysmialiby Cie.

scholli7 napisał(a):prawda jest taka, że tak to się dzisiaj wszędzie odbywa.Liczy się kasa i tyle, Polsat też kręcił wały i to nie raz. Skoro Eleven ma do czegoś wykupione prawa na wyłączność, może sobie z nimi zrobić co zechce.


a czyli jak Polsat krecil waly to mam z gory zakladac ze Eleven tez bedzie ? jak VW mial afere tzn ze Toyota tez bedzie to robic ? slaby argument moim zdaniem.
Prawda jest taka ze jak na to pozlwalasz to cie beda walic w dupe.

scholli7 napisał(a):Znowu szanujmy się za te 9 zł miesięcznie i tak na tych 3 kanałach jest w ciul interesujących meczów z różnych lig, programów podsumowyjących najważniejsze wydarzenia, czy też wyścigów F1.


Mam to gdzies ile mam powtorek i ile podsumowan i ilu "ekspertow" sobie slucham, czy ile wyscigow F1 bedzie tam pokazywanych jesli kupuje cos dla meczow Bundesligi na zywo ktore reklamowali.
scholli7 napisał(a):No takie mamy niestety realia, rządzi kasa, ale znowu za te 9 zyla nie wymagajmy nie wiem czego, bo według mnie i tak jest tego bardzo dużo i się to opłaca.


czytaj wyzej. Ty nie widzisz chyba sedna. W dupie czy to kosztuje 9 czy 90zl. Dla mnie moze to byc malo a dla kogos moze to byc mega wazne 9 zl i nie mnie tu ani tobie oceniac. Umowa to umowa. Ja Ci powiem ze za 1 zl bedziesz ogladac najciekawsze mecze bundesligi a po polowie sezonu najciekawsze mecze odsprzedam na inna platforme. Pozniej ci powiem ale przeciez masz takie interesujace wyscigi F1 i studio po meczu za ledwo 1zl, ziom czego ty od nas oczekujesz :D chodzi o zasady czysto fair play. Canal+ tez mialem jak pocisneli z ludzmi i pakietem zerwalem bo sobie poradzilem z tym i dla zasady do nich nie wroce, z eleven tez tak zrobie bo mam prawo sie wyklocic o swoje i dla idei nie wroce do nich. Podoba Ci sie oferta to ja zawierasz i polecasz komus sie nie podoba zrywa ja i szuka alternatywy :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez Dave » 2017-11-25, 17:00

Matifcb napisał(a):nie pisza ze wszystkie mecze beda w Eleven


Obrazek
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez Matifcb » 2017-11-25, 17:10

aa no to widze ze bedzie wielka jazda w takim razie :D moze cala bundesliga ale 1 mecz na zywo a inne powtorki i omowienie ich w studio przez ekspertow, widac niektorym to pasuje ;)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez scholli7 » 2017-11-25, 21:02

Matifcb napisał(a):
scholli7 napisał(a):Tak narzekacie na Eleven i fakt jest przekręt z tym,że odsprzedali mecze canalowi+, bo ludzie którzy decydowali się na zakup ich kanałów zostali poprostu oszukani (myślę,że jest to podstawa do tego, by zerwać z nimi umowę, ale czy myślicie, że naprawdę tak wielu zrobi?


bujda, nie jest to zadna podstawa bo w umowie nie pisza ze wszystkie mecze beda w Eleven wiec jakiego chcesz uzyc argumentu ? ze kochanego Bayernu nie mozesz ogladac ? wysmialiby Cie.

scholli7 napisał(a):prawda jest taka, że tak to się dzisiaj wszędzie odbywa.Liczy się kasa i tyle, Polsat też kręcił wały i to nie raz. Skoro Eleven ma do czegoś wykupione prawa na wyłączność, może sobie z nimi zrobić co zechce.


a czyli jak Polsat krecil waly to mam z gory zakladac ze Eleven tez bedzie ? jak VW mial afere tzn ze Toyota tez bedzie to robic ? slaby argument moim zdaniem.
Prawda jest taka ze jak na to pozlwalasz to cie beda walic w dupe.

scholli7 napisał(a):Znowu szanujmy się za te 9 zł miesięcznie i tak na tych 3 kanałach jest w ciul interesujących meczów z różnych lig, programów podsumowyjących najważniejsze wydarzenia, czy też wyścigów F1.


Mam to gdzies ile mam powtorek i ile podsumowan i ilu "ekspertow" sobie slucham, czy ile wyscigow F1 bedzie tam pokazywanych jesli kupuje cos dla meczow Bundesligi na zywo ktore reklamowali.
scholli7 napisał(a):No takie mamy niestety realia, rządzi kasa, ale znowu za te 9 zyla nie wymagajmy nie wiem czego, bo według mnie i tak jest tego bardzo dużo i się to opłaca.


czytaj wyzej. Ty nie widzisz chyba sedna. W dupie czy to kosztuje 9 czy 90zl. Dla mnie moze to byc malo a dla kogos moze to byc mega wazne 9 zl i nie mnie tu ani tobie oceniac. Umowa to umowa. Ja Ci powiem ze za 1 zl bedziesz ogladac najciekawsze mecze bundesligi a po polowie sezonu najciekawsze mecze odsprzedam na inna platforme. Pozniej ci powiem ale przeciez masz takie interesujace wyscigi F1 i studio po meczu za ledwo 1zl, ziom czego ty od nas oczekujesz :D chodzi o zasady czysto fair play. Canal+ tez mialem jak pocisneli z ludzmi i pakietem zerwalem bo sobie poradzilem z tym i dla zasady do nich nie wroce, z eleven tez tak zrobie bo mam prawo sie wyklocic o swoje i dla idei nie wroce do nich. Podoba Ci sie oferta to ja zawierasz i polecasz komus sie nie podoba zrywa ja i szuka alternatywy :)


Widzisz nie taka bujda bo też widziałem te spoty reklamowe, w których ogłaszali się że będzie cała Bundesliga tylko w Eleven. I tu już nie chodzi o mój ukochany Bayern jako argument, że Go nie obejrze ( bo akurat tak się składa, że mam nkę i obejrzę Ich wszystkie mecze) ale o argument kogoś kto w momencie podpisywania umowy był oszukany bo mowa była o wszystkich meczach i tu nie chodzi tylko o Bayern.
Był moment, że Eurosport też nie transmitował wszystkich meczów Bundesligi jak pisałem wyżej, a pokazywali je również w Discovery turbo xtra ;)
A czy według Ciebie nie było wałem, że Polsat kodował mecze Mistrzostw Europy? Gdzie od kiedy pamiętam były od chyba zawsze dostępne w publicznej tv. To jest walka to jest biznes takie mamy dziś niestety realia. Idę o zakład, że w momencie kiedy LM będzie już w ramówce Polsatu Ci dorzucą jakieś dodatkowe kanały, albo podniosą abonament i wtedy co też zrezygnujesz. Tak to się dzisiaj wszędzie odbywa, czego ja no też nie pochwalam ale komercja jest wszędzie i my nie mamy na to wpływu czy nam się To podoba czy też nie.
A odnośnie VW i Toyoty powiem tak to, że światło dzienne ujrzała sprawa z VW nie znaczy, że podobnych wałów nie praktykują inne firmy ;) bo tego też nie możesz wykluczyć

Ja tam jestem zadowolony z Eleven i za te 9 zł jest to dla mnie bardzo ciekawa oferta przypominając sobie choćby dawne czasy kiedy bundesligę dane było mi oglądać live tylko i wyłącznie śledząc wyniki na telegazecie :-P i człowiek całą sobotę czekał na to by zobaczyć choćby skróty w ran sat1
A jeszcze jedno nawet jeśli nie miałbym canalu + to i tak zostałbym przy Elevenach, bo na Eurosporcie też nie mieliśmy zagwarantowanych wszystkich meczów Bayernu jak to pisałeś. Kilkukrotnie leciały np godzinne skróty, po danym meczu :-P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez Matifcb » 2017-11-25, 21:10

dopoki nikt nikomu nic nie udowodni to sobie gdybac moze kazdy czy FSO czy kto co robi. Chcesz byc bierny i nic z tego nie robic bo tak jest skonstruowany teraz swiat droga wolna, ja nie bede kolejnym numerkiem. Zerwe te umowe napewno jestem wrecz pewny tego ze mi sie to uda jak beda robic mi problemy. Obejrze mecz w necie jak pol Polski ogladalo Mistrzostwa i niech sobie robia gownoburze ile to Polsat stracil i jak to Polacy sa zlodziejami bo PPV nie chca wykupic tylko po netach ogladaja KSW
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez ironlemon » 2018-05-17, 20:23

It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez shadow7 » 2018-05-17, 21:55

to jest niemożliwe, bo na pewno jak się wpisze "Robert Lewandowski" to dalej Google podpowiada Real Madryt :P :lol:
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez alien666 » 2018-05-18, 11:07

Pierdoły dla dzieciaków. Kogo obchodzi czy ma rodzeństwo i takie tam.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4893
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 2h 10m 18s

Re: FC Bayern w TV

Postprzez pcpcpc » 2018-05-25, 14:16

IPLA ELEVEN SPORTS 05.06.2018
http://all-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=55634
i inne za free albo za 5 zł miesiecznie
pcpcpc
Bawarczyk
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2010-08-15, 22:40
Online: 5m 27s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron