Listy do FCB po darmowe pamiątki

Sprawy związane z klubem

Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez jarusk » 2006-08-04, 22:07

witam serdecznie wszystkich!jestem tu nowy i mam nadzieję, że znajdę tu przyjaciół i ludzi z którymi można wymienić poglądy. Mam pytanie do wszyskich userów tego forum i fanów FCB. Czy wysyłaliście do naszego ukochanego Bayernu list z prośbą o darmowe pamiątki? Ja napisalem 2 miesiące temu i jeszcze nie dostałem odpisu. Piszcie jeżeli coś na ten temat wiecie. Pozdro!
Ostatnio edytowano 2014-01-30, 09:32 przez jarusk, łącznie edytowano 2 razy
jarusk
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2006-08-04, 22:02
Online: 0s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez myguitar » 2006-08-04, 22:29

ja wyslalem 3 lata temu i nic :roll:
myguitar
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2006-08-04, 22:24
Online: 0s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez upek » 2006-08-04, 22:32

witamy nowych uzytkownikow ;) ja osobiscie nie wysylalem listu ale z tego co czytalem o tym ze inni tutaj wysylali to czasami za drugim razem dopiero cos wyslali, po kilku miesiacach itd ;) na pewno jutro ktos kompetentny odpisze co i jak

a ja skoro juz jest taki temat to mialbym pytanie czy ktos moglby wrzucic na forum mniej wiecej tresc takiego listu bo z checia sam bym wyslal ale moj niemiecki jest na bardzo srednim poziomie ;) z gory dzieki
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez jarusk » 2006-08-04, 22:53

mozesz po angielsku wysłać, to bez różnicy czy w angielskim czy w niemieckim.posiadam nawet wzór takiego listu po angielsku :lol:
jarusk
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2006-08-04, 22:02
Online: 0s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez Mars » 2006-08-05, 07:57

Ja wysylalem 3 razy i za kazdym razem przysylali zdjecia po ok. miesiaca, poltora
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez haj » 2006-08-05, 09:27

myguitar napisał(a):ja wyslalem 3 lata temu i nic :roll:


Tylklo trzeba pamiętać o załączeniu znaczków zwrotnych, bo jeśli wyślesz sam list, to oni na swój koszt rozsyłac po całym świecie tego nie będą.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez Mars » 2006-08-05, 09:40

Tylklo trzeba pamiętać o załączeniu znaczków zwrotnych, bo jeśli wyślesz sam list, to oni na swój koszt rozsyłac po całym świecie tego nie będą.


jak wysylalem pierwszy raz to wrzucilem 3 marki:P A potem to do koperty dalem druga juz opisana ze znaczkami :D
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez DamKam » 2006-08-05, 10:28

Może za niedługo na oficjalnej stronie pojawi się informacja odnośnie możliwości zamawiania autografów zawodników Bayernu, które co roku były produkowane i można je było sobie zamówić za darmo. Mam nadzieję, że w tym roku również będzie taka możliwość. Tylko jest jeden warunek, aby je uzyskać: trzeba włożyć do koperty 3 kupony międzynarodowe, aby dostać cały komplet (a przynajmniej tak było w tamtym roku). Trzy lata temu było lepiej, bo już za 1 kupon wysyłali komplet autografów. Problem polega również na tym, że bardzo ciężko dostać te znaczki zwrotne na poczcie. Nie wiem nawet czy przypadkiem tego już nie wycofali...

A co do wysyłania zwykłych listów do klubu z prośbą o jakieś pamiątki, to ja dawno temu się w to bawiłem, ale nigdy mi nic nie przysłali. To już chyba lepiej wysyłać nie ogólnie do klubu, tylko do jakiegoś konkretnego zawodnika, bądź też działacza dopisując jego imię i nazwisko do adresu siedziby FCB. Wydaje mi się, że wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że się coś dostanie. Ja w tamtym roku wysłałem tak do Rummenigge i przysłał mi dwa małe zdjęcia z autografem.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez Max » 2006-08-05, 10:59

3 lata temu wysłałem i dostałem po 2 tygodniach, w tym roku nie dostałem w ogóle. :/
Te kupony trzeba kupować w głównym urzędzie pocztowym w danym mieście.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez jarusk » 2006-08-05, 21:33

Może za niedługo na oficjalnej stronie pojawi się informacja odnośnie możliwości zamawiania autografów zawodników Bayernu, które co roku były produkowane i można je było sobie zamówić za darmo. Mam nadzieję, że w tym roku również będzie taka możliwość. Tylko jest jeden warunek, aby je uzyskać: trzeba włożyć do koperty 3 kupony międzynarodowe, aby dostać cały komplet (a przynajmniej tak było w tamtym roku). Trzy lata temu było lepiej, bo już za 1 kupon wysyłali komplet autografów. Problem polega również na tym, że bardzo ciężko dostać te znaczki zwrotne na poczcie. Nie wiem nawet czy przypadkiem tego już nie wycofali...


nie długo?czyli kiedy tak na oko? na oficjalnej stronie, czyli na waszej? o co chodzi z tymi znaczkami zwrotnymi?
jarusk
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2006-08-04, 22:02
Online: 0s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez Kociol » 2006-08-06, 00:54

Nie długo, czyli wkrótce. Rozpoczyna się przecież sezon, skład będzie kompletny i klub będzie mógł rozpocząć wysyłanie darmowych autografów dla kibiców, oczywiście autografy są kopiami, nie są podpisywane każdy "oryginalne" przez piłkarzy, bo ile by oni musieli tego zrobic, chyba ręce by im poodpadały :) Nasza strona nie jest oficjalna, chodzi o niemiecką www.fcbayern.de :) Znaczki, chodzi o znaczki międzynarodowe, zapytaj na poczcie, na pewno pani w okienku Ci wyjaśni :) Cena jednego znaczka to chyba około 5 zł, chociaż są one chyba trudno dostępne ...
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez jarusk » 2006-08-06, 11:21

oczywiście autografy są kopiami, nie są podpisywane każdy "oryginalne" przez piłkarzy


czyli to są kserówki?czy nadruki?
jarusk
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2006-08-04, 22:02
Online: 0s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez DamKam » 2006-08-06, 11:54

jarusk napisał(a):
oczywiście autografy są kopiami, nie są podpisywane każdy "oryginalne" przez piłkarzy


czyli to są kserówki?czy nadruki?

Wydaje mi się, że są to skany... ale jaką to ma różnicę :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez jarusk » 2006-08-06, 13:06

Ja wysylalem 3 razy i za kazdym razem przysylali zdjecia po ok. miesiaca, poltora


wysyłałeś 3 razy?i za każdym coś dostawałeś? kiedy to wysyłałeś ile lat temu?czy może w tym roku?

[ Dodano: 2006-08-06, 14:10 ]
a jak wyśle teraz np. i wloze znaczki zwrotne do koperty to mam jakies szanse na odpis?jakie znaczki mam wlozyć jak coś i ile one mniej więcej kosztują?
jarusk
Bawarczyk
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2006-08-04, 22:02
Online: 0s

Re: Listy do FCB po darmowe pamiątki

Postprzez marta » 2006-09-01, 17:37

Myślicie, ze jak wyślę list "zaadresowany" (wiadomo o co chodz, adres Bayernu, ale z nazwiskiem piłkarza) to doszedłby do niego? Nie chcę podróbki; taką to ja sobie mogę wydrukować, ta sama radocha :P Oczywiście znaczek zwrotny i nawet foto wsadzę, żeby podpisał.
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron