Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2007-02-01, 15:25

Człowieku weź się lecz. Nie chce tu robić kłótni ale najpierw zajrzyj do słownika naprawdę się przyda. Zachowania Mourinho już Ci mówię:

- Gdy grali z Liverpoolem w Pucharze i Gerrard w 82 minucie strzelił do własnej bramki to Jose podszedł do sektora kibiców „The Reds” i położył palec na ustach. Bardzo arogancko.

Mourinho to cwaniak wielki ale świetny fachowiec. Ja bym chciał go w Bayernie bo z Chelsea on najprawdopodobniej wyleci ale moim marzeniem jest by generał został z nami ten trener ma jaja i widać bardzo tęsknił za FCB zresztą jak się płacze w meczu pożegnalnym to widać, że trener kocha klub.

Ja już widzę jakim jesteś kibicem Chelsea. Od kiedy Roman przyszedł i daje kasę jak większość kibiców Chelsea jakieś 7 lat temu to było tylko z 15 kibiców w Polsce a teraz macie „sekty fanów” i skąd się to bierze norma z kasy.

Ty naprawdę masz nieźle nawalone w tej głowie :/ wiesz my tu kochamy Bayern nie za sukcesy a za to jaki jest. Popatrz w ostatnim sezonie „Generała” nic nie wygraliśmy a jednak każdy i tak kocha Bayern. I nie mów mi tu o Mainz bo to nie ma nic do rzeczy ja kocham Bayren bo mama przywiozła mi koszulkę z Monachium jak tam pracowała prosto z Olimpiastadion. I tak się zaczęło może nie wiedziałem zbytnio co to za klub ale mecze oglądałem i w wiedze rosnę cały czas. A nie jestem fanem za Ruską kasę... taka prawda w mojej klasie są kibice Chelsea ale uparcie się nie przyznają, że od tego jak Roman przyszedł a jak spytałem ich o historię jak się u nich to zaczęło przed Romanem to nie wiedzieli co powiedzieć cwaniaczki...

I spadaj z tego forum bo psujesz atmosferę rozsiewając swój jad po tym forum. Widać jakich Chelsea ma kibiców ... IQ - 9999999(9...) może nie wszyscy ale tacy jak ty to tak mają.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 58m 9s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2007-02-01, 15:43

asA napisał(a):Nazywacie go chamem?


Jedna osoba tak go nazwała, nie uogólniaj :roll:

asA napisał(a):A co niekulturalnie się zachowywał,przeklinał?Po prostu mówi to co mysli i co to jest złę?


Nikt nie mówi, że wyrażanie swoich myśli jest złe. A jeśli byłbym rasistą i po mieście chodził w obrażąjącej rasę czarną ludzi koszulce, to według ciebie nie byłoby to złe, tak? :roll: A jeśli już Mourinho miałby wyrażać już swoje myśli, to chciałbym, żeby robił to bez arogancji i z szacunkiem. Przykładem mogą być niektóre z jego konferencji prasowych, na przykład przed meczami Ligi Mistrzów.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez killy » 2007-02-01, 16:05

Upek napisał(a):
3. Marcelo Lippi – jego nie trzeba przedstawiać – fachowiec z najwyższej półki.

OBY NIE :!: nie chce tego goscia w Bayernie, potrzeba nam swiezosci a nie wloskiego stylu.
.


Wg. mnie, akurat Lippi ma malo do czynienia z typowo wloskim stylem...

Grzechoo napisał(a):Podzielam zdanie Upka. Nie znoszę Mourinho, jego arogancji i przesadnej pewności siebie, którą okazywał w mediach przed ważniejszymi meczami. Nie obchodza mnie jego sukcesy, jego warsztat trenerski - poprostu go nie lubię. Wolałbym już Berta van Maarwijka...


Max umiescil ostatnie zdanie w najbardziej odpowiednim temacie na forum :D ...

co do samego Jose to kilka poczatkowych incydentow faktycznie nie mial zbyt napawajacych dumą, ale obecnie gosciu sie uspokoil, a nawet jesli dalej prowadzilby sobie te swoje cwaniackie gierki, to wcale by mi to nie przeszkadzalo, i nie byloby zadnym rozsadnym agrumentem przeciw jego kandydaturze na trenera Bayernu...

swietny trener, ucieszylby sie gdyby zawital za jakis czas do Munchen...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 16:09

killy napisał(a):
Upek napisał(a):
3. Marcelo Lippi – jego nie trzeba przedstawiać – fachowiec z najwyższej półki.

OBY NIE :!: nie chce tego goscia w Bayernie, potrzeba nam swiezosci a nie wloskiego stylu.
.


Wg. mnie, akurat Lippi ma malo do czynienia z typowo wloskim stylem...

co nie zmienia mojego zdania. na ms ich gra mi sie nie podobala. tj wlochow


Max umiescil ostatnie zdanie w najbardziej odpowiednim temacie na forum :D ...

umiescil ... tylko sie w sumie zastanawiam czemu
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-02-01, 16:11

grejfrut napisał(a):I spadaj z tego forum bo psujesz atmosferę rozsiewając swój jad po tym forum. Widać jakich Chelsea ma kibiców ... IQ - 9999999(9...) może nie wszyscy ale tacy jak ty to tak mają.

Chyba się trochę zagalopowałeś kolego. Forum jest dostępne dla wszystkich i na pewno ty nie będziesz decydował, kto ma w nim być, a kto nie...
grejfrut napisał(a):Ty naprawdę masz nieźle nawalone w tej głowie

Obrażanie innych użytkowników forum jest zabronione. Chyba trzeba ci to przypomnieć ostrzeżeniem...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez killy » 2007-02-01, 16:14

Upek napisał(a):e zmienia mojego zdania. na ms ich gra mi sie nie podobala. tj wlochow
Max umiescil ostatnie zdanie w najbardziej odpowiednim temacie na forum :D ...

umiescil ... tylko sie w sumie zastanawiam czemu


dla mnie bardzo dziwne jest to ze ktos majac do wyboru Jose Mourinho i Berta van Maarwijka wybiera holendra :shock:

Dla mnie też, dlatego wrzuciłem tam ten cytat. Argumentacja (niezbyt odpowiednie słowo) też ciekawa, więc zostawiłem.
Max
Ostatnio edytowano 2007-02-01, 16:18 przez killy, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 16:25

killy napisał(a):
Upek napisał(a):e zmienia mojego zdania. na ms ich gra mi sie nie podobala. tj wlochow
Max umiescil ostatnie zdanie w najbardziej odpowiednim temacie na forum :D ...

umiescil ... tylko sie w sumie zastanawiam czemu


dla mnie bardzo dziwne jest to ze ktos majac do wyboru Jose Mourinho i Berta van Maarwijka wybiera holendra :shock:

Dla mnie też, dlatego wrzuciłem tam ten cytat. Argumentacja (niezbyt odpowiednie słowo) też ciekawa, więc zostawiłem.
Max

hmm a ja Grzecha rozumiem :d Sa ludzie ktoych po prostu nie lubimy :P
np gdybym ja mial do wyboru Ronaldinho do Bayernu albo przedluzamy umowe z ... Karimim :P to wybralbym Iranczyka :d ha :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Olszesky » 2007-02-01, 16:28

ale to jest robione na pokaz i tyle.

zarowno miedzy mourinho i van maarwijkiem, jak i ronaldinho i karimim jest wiecej niz przepasc.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-02-01, 16:30

Co jak co, ale tutaj najważniejsze są umiejętności trenerskie, a nie jakieś tam sympatie. Gadanie, że nie chce się Mourinho z tego względu, że się go nie lubi jest wręcz śmieszne. A co by było, gdyby ten trener zmienił Bayern na lepsze i z nim zdobylibyśmy LM... ciekawe co wtedy byście powiedzieli (do tych co go nie lubią). Ja też za nim nie przepadam, ale moim zdaniem to nie jest najważniejsze, a poza tym do wszystkiego/wszystkich się idzie przyzwyczaić.
Ostatnio edytowano 2007-02-01, 16:31 przez DamKam, łącznie edytowano 1 raz
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 16:31

Olszesky napisał(a):ale to jest robione na pokaz i tyle.

co ? zachowanie Murinho czy np moje ? bo nie rozumiem ;)

zarowno miedzy mourinho i van maarwijkiem, jak i ronaldinho i karimim jest wiecej niz przepasc.
tego mysle nikt nie kwestionuje

[ Dodano: 2007-02-01, 16:32 ]
DamKam napisał(a):Co jak co, ale tutaj najważniejsze są umiejętności trenerskie, a nie jakieś tam sympatie. Gadanie, że nie chce się Mourinho z tego względu, że się go nie lubi jest wręcz śmieszne. A co by było, gdyby ten trener zmienił Bayern na lepsze i z nim zdobylibyśmy LM... ciekawe co wtedy byście powiedzieli (do tych co go nie lubią). Ja też za nim nie przepadam, ale moim zdaniem to nie jest najważniejsze, a poza tym do wszystkiego/wszystkich się idzie przyzwyczaić.

dla mnie wygrana w LM nie jest priorytetem ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Mars » 2007-02-01, 17:34

Troche sie zdziwilem czytajac newsa o zwolnieniu Magatha, po prostu nawet nie myslalem ze zarzad go zwolni przed koncem sezonu, tzn w ogole nie myslalem o tym. Ciesze sie jednak ze jego nastepca zostal Hitzfeld czego tez kompletnie sie nie spodziewalem, mam nadzieje ze pod jego wodza Bayern znow bedzie na fali :D .

Co do Magatha bylem pewny ze zostanie trenerem HSV po zwolnieniu Dolla :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Luke » 2007-02-01, 17:52

Max napisał(a): I nie mówcie, że ściągniecie go do Monachium jest niemożliwe, bo sam kiedyś powiedział, że chętnie poprowadziłby Bayern, tylko zarząd musi mu dać odpowiednio wcześnie znać, żeby zdązył się nauczyć języka.


Hehe, a czy nie mówił tak przypadkiem przed meczem z Werderem :lol:

Bo z tego co pamiętam to przed meczem z Barceloną mówił że chętnie poprowadziłby...Real :573:

Nie powołujmy sie na wypowiedzi tego niezrównoważonego Portugalczyka :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 18:13

Luke napisał(a):
Bo z tego co pamiętam to przed meczem z Barceloną mówił że chętnie poprowadziłby...Real :573:

Jesli mialbym strzelac to wydaje mi sie ze wlasnie po tym sezonie Real bedzie prowadzil ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez asA » 2007-02-01, 18:26

co do tego palca to Mourinho powiedział,że w taki sposób chciał pokazać kibicom lfc ze chelsea jest lepsze cyz cos w tmy stylu bo przedtym meczami cos przegrali
http://gry.gazeta.pl/pilkarzyki/0,63865,2076220.html
wejdz tu i wpisze w miejsce gdzie pisze żeby wpisac kod dostępu 6801004129 i dołącz,
i witaj w lidze ,zapraszam serdecznie
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2007-02-01, 20:16

killy napisał(a):
Upek napisał(a):e zmienia mojego zdania. na ms ich gra mi sie nie podobala. tj wlochow
Max umiescil ostatnie zdanie w najbardziej odpowiednim temacie na forum :D ...

umiescil ... tylko sie w sumie zastanawiam czemu


dla mnie bardzo dziwne jest to ze ktos majac do wyboru Jose Mourinho i Berta van Maarwijka wybiera holendra :shock:

Dla mnie też, dlatego wrzuciłem tam ten cytat. Argumentacja (niezbyt odpowiednie słowo) też ciekawa, więc zostawiłem.
Max


Ja nie mówiłem, że uważam Mourinho za przeciętnego trenera :roll: Mam ogromny szacunek do jego pracy, sukcesów i wiedzy, ale poprostu go nie lubię. Tak samo jak Hoeness nie lubi Dauma (mam nadzieje, że nie pomyliłem nazwiska tego drugiego).
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości