Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Scholli » 2007-02-02, 01:03

Mourinho w Bayernie? czemu nie... ja go wkażdym razie lubię i chciałbym go zobaczyć w Bayernie :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez asA » 2007-02-02, 10:54

mi tam jakos nie chce sie wierzyc w giwazde europejską jako trener bayernu,
pewnie skonczy sie na kims typu van gall, czy ktos z bundesligi przejmie stery,
http://gry.gazeta.pl/pilkarzyki/0,63865,2076220.html
wejdz tu i wpisze w miejsce gdzie pisze żeby wpisac kod dostępu 6801004129 i dołącz,
i witaj w lidze ,zapraszam serdecznie
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez haj » 2007-02-02, 11:05

giwazde europejską jako trener bayernu


Gwiazdę europejską to może nie, ale światową FCB właśnie ma 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2007-02-02, 11:30

Zgodzę się Haj ;] mamy gwiazdę światową na stanowisku trenera ;]. Ucieszyłem się jak Uli powiedział, że nie wyklucza przedłużenia kontraktu z generałem. Oj ja bym bardzo chciał bo on jest lepszy niż np.: van Gall. Zresztą Ottmara to przedstawiać nie trzeba i on będzie najlepszym rozwiązaniem ale czy zostanie to zależy od wyników ;] wiem jedno z nim mamy duże szansę zaszaleć ;] w Europie może nie w tym sezonie bo brak nam graczy ale pewnie jak Ottmat zostanie to zrobi rewolucję w lecie ;] i obym się nie mylił chyba każdy fan Bayernu tego pragnie.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 48m 9s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez dominik_fcb » 2007-02-02, 12:32

Dawno mnie nie było i zamurowało mnie jak zobaczyłem news że Hitzfeld jest trenerem Bayernu do końca sezonu,ale z jednych z wywiadów przeczytałem:

"Co ciekawe, Hitzfeld utrzymuje, że poprowadzi Bayern tylko do końca sezonu: - Warunkiem, jaki postawiłem, było że zostanę tylko do lata. Później Bayern musi znaleźć inne rozwiązanie "


To po lecie już ktoś inny będzie trenerem Bayernu i czy jest szansa,że jak Bayern zacznie dobrze grać to Ottmar będzie pracował dłużej? ;)
Obrazek
dominik_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 354
Wiek: 71
Dołączył(a): 2006-07-29, 14:03
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-02, 15:08

Działacze Chelsea Londyn zaprzeczyli informacjom, jakoby byli zainteresowani zatrudnieniem na stanowisku menedżera Włocha Marcello Lippiego.


Przyszłość obecnego szkoleniowca "The Blues" Jose Mourinho jest gorącym tematem w ostatnich tygodniu. Brytyjskie prasy informowały, że relacje Portugalczyka z właścicielem klubu Romanem Abramowiczem w ostatnim czasie uległy znacznemu pogorszeniu. Mourinho stwierdził jednak, że zamierza wypełnić obowiązujący do 2010 roku kontrakt.

W mediach pojawiło się kilka nazwisk potencjalnych kandydatów do zastąpienia Mourinho. Wśród nich był Marcello Lippi, który miałby objąć zespół po zakończeniu sezonu. Przedstawiciele Chelsea poinformowali teraz jednak, że nie szukają następcy dla portugalskiego trenera i nie prowadzili rozmów z Włochem.

"W odpowiedzi na dalsze spekulacje mediów dotyczące pozycji menedżera Chelsea Londyn i informacjom o Marcello Lippim, klub chciałby wyjaśnić, że nie ma żadnej listy kandydatów do zastąpienia Jose Mourinho. Nikt z Chelsea Londyn nie rozmawiał z Panem Lippim lub jego reprezentantami w sprawie pracy na stanowisku menedżera. Jose Mourinho ma kontrakt do 2010 roku i ma poparcie każdego pracownika Chelsea" - można przeczytać w komunikacie angielskiego klubu.

poniekad ucieli spekulacje ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Scholli » 2007-02-02, 15:49

Upek napisał(a):poniekad ucieli spekulacje ;)
tak jak Van Bommel został w Barcelonie, nie? ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-02, 15:50

Scholli napisał(a):
Upek napisał(a):poniekad ucieli spekulacje ;)
tak jak Van Bommel został w Barcelonie, nie? ;-)

dlatego napisalem ' poniekad ' :d :P ha :!: :d ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Max » 2007-02-05, 15:25

Zadzwoniłem do Uliego no i proszę: pierwsza kandydatura, która się pojawila: Mourinho. ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-02-05, 15:47

Szczerze mówiąc jak dla mnie Mourinho mógłby być naszym trenerem. Może akurat on byłby w stanie odmienić naszą drużynę. Poza tym jest to trener z wielką renomą, co mogłoby przyciągnąć za sobą jakichś klasowych piłkarzy. Ale czy nie są to zwykłe spekulacje prasowe...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-02-05, 18:09

Ludzie.......cholera mnie weźmie. Normalnie przyjdzie zapakuje do worka i po Tymku. Dlaczego akurat ten ignorant, trener najbardziej znienawidzony przeze mnie ma prowadzić mój ulubiony klub, ba, mój ukochany klub? Ma nadzieję że nie będzie chciał do nas przyjść. W końcu z szastającego Romka ma przezucic się na centusia Uliego? Ma nadzieje że nie będzie chciał. Nie chce tego faceta, mówie to wszem i wobec. NIE CHCE!!!!!!!!! bo będe płakał......
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-02-05, 18:34

Tymek napisał(a):Ludzie.......cholera mnie weźmie. Normalnie przyjdzie zapakuje do worka i po Tymku. Dlaczego akurat ten ignorant, trener najbardziej znienawidzony przeze mnie ma prowadzić mój ulubiony klub, ba, mój ukochany klub? Ma nadzieję że nie będzie chciał do nas przyjść. W końcu z szastającego Romka ma przezucic się na centusia Uliego? Ma nadzieje że nie będzie chciał. Nie chce tego faceta, mówie to wszem i wobec. NIE CHCE!!!!!!!!! bo będe płakał......

Spokojnie Tymek... jak się okazało Bayern wcale nie szuka nowego trenera, więc te wszystkie spekulacje o Mourinho są po prostu prasowym wymysłem :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-02-05, 18:48

DamKam, mów mi tak.........ulżyło mi........nie lubie go poprostu, tak więc ta qwiadomość była dla mnie nizcym balsam : )
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2007-02-05, 20:34

Tymek napisał(a):Ludzie.......cholera mnie weźmie. Normalnie przyjdzie zapakuje do worka i po Tymku. Dlaczego akurat ten ignorant, trener najbardziej znienawidzony przeze mnie ma prowadzić mój ulubiony klub, ba, mój ukochany klub? Ma nadzieję że nie będzie chciał do nas przyjść. W końcu z szastającego Romka ma przezucic się na centusia Uliego? Ma nadzieje że nie będzie chciał. Nie chce tego faceta, mówie to wszem i wobec. NIE CHCE!!!!!!!!! bo będe płakał......


Nooo, to nie jestem sam... :wink: Ale jeśli zarząd twierdzi, że nie szukają trenera, to albo rzeczywiście nie szukają, albo działają po kryjomu, tak jak kiedys przy transferze Karimiego... :wink: Co by się nie działo - Mourinho jest dla mnie ostatecznością.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-11, 12:38

Grzechoo jest nas trzech bo ja Portugalczyka tez nie chce :lol:

ale ale .... Bernd Schuster ... jestem na tak :569: moim zdaniem bardzo ciekawa kandydatura, mowi po niemiecku, Getafe gra pod jego wodza dobrze, Beckenbauer jest na tak, Schuster tez nie mowi nie .... brac go :569: tzn jesli Ottmar po sezonie koniecznie chce odejsc .... to moglby bys sie udac ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości