Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez asA » 2007-01-31, 23:28

mourinho w porto kasy nie mial,a sukcesy tez mial,
van gall hheh chyba chcecie dalej odpadac w 1/8lm i przegrywac z werderem walke,
8pkt sporo,
hitzfeld pewnie popracuje troche w monachium chyba ze nie bedzie mial wynikow,
ciekawe kto mu sie zamarzy latem jak zostanie
http://gry.gazeta.pl/pilkarzyki/0,63865,2076220.html
wejdz tu i wpisze w miejsce gdzie pisze żeby wpisac kod dostępu 6801004129 i dołącz,
i witaj w lidze ,zapraszam serdecznie
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Simin » 2007-02-01, 00:51

Hitzfeld... w Bayernie... ponownie...ALE JAJA!!:569: Nie myslalem ze dozyje takiego dnia!A jednak :mrgreen: Swietne info wg. mnie! :569:
Wchodze dzisiaj na stronke Bayernu na momnet - patrze,a tu takie info :)
Mega dobrze sie stalo, ze ten Pan do nas zawital ponownie Wam powiem... boje sie tylko troszeczke w glebi duszy,zeby kurde nie dal plamy i zeby jego legenda przez to troche nie przygasla...
Moze ma ambicje, by przejac po Udo Lattku miano najbardziej utytulowanego i zasluzonego trenera w historii FCB...BARDZO mu tego zycze!!
Mega sie ciesze,bo go uwielbiam!Po prostu nie dosc,ze koles jest mega spoko, to jeszcze wyznaje styl 'trenerki' ktory calkowicie popieram - krzyknie, zmotywuje...przeciwienstwo Magatha w zasadzie!:569:
Mam nadzieje,ze czeka nas pod Hitzfeldem rownie zlota era, jak poprzednia...oj ludziska co by sie dzialo, jakbysmy w tym roku przez przypadek wygali LM... :evil: :evil:

P.S. Post raczej na drodze wyjatku,bo tak waznej informacji nie skomentowanej pozostawic po prsotu nie bylo mozna.. :) POZDRO
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Lmollu » 2007-02-01, 07:57

1. Powrót Hitzfelda zakończy się wielkim sukcesem albo totalną porażką. Spoczywa na nim teraz ogromna presja. Naprawdę trudno jest cokolwiek przewidzieć.

2. Najdziwniejsze jest to, że Ottmar utrzymuje, że nie zostanie dłużej niż pół roku! Może chce nieco obniżyć presję, z którą musi się zmierzyć. Jeśli wyniki nie będą zadowalające to odejdzie i powie, że to dlatego, bo miał taki plan. A jeśli będą dobre to przedłuży kontrakt. Byłbym zdziwiony, gdyby nie został w Monachium na dłużej po dobrych 5 miesiącach. Niczego nie można być pewnym, może dzisiejsza prezentacja Hitzfelda coś rozjaśni.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 09:51

Hitzfeld jest trenerem ktory z pewnoscia potrafi z druzyna zrobic cuda, ale czy teraz w przeciagu tygodnia dwoch da rade cos zrobic ? bo jesli teraz nie bedziemy wygrywac to mistrzostwo bedzie juz praktycznie nierealne. O ile jeszcze w mistrzostwo jestem w stanie uwierzyc to o mecz z Realem obawiam sie .... bardzo. ze sredniej kadry nawet Ottmar nie naleje, a kadre mamy srednia. Tzn pomoc. nie wiadomo w jakiej formie wroci Owen.

Jestem w stanie uwierzyc ze Hitzfeld nie przedluzy kontraktu po zakonczeniu tego sezonu, jesli tak mowi. A moze mowi tak bo sam nie wierzy w sukces z ta druzyna ? nie wiem, wszystko sie z czasem rozstrzygnie ;)

ale moze bedzie mozliwosc ze Owen zostalby w Bayernie gdyby Ottmar trenowal dluzej ... w koncu sentymenty itd ;) moze nie odpowiadala mu praca z Felixem.... hmm
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2007-02-01, 10:46

Ja się Upek nie zgodzę mamy bardzo dobrą kadrę i wcale wielkich wzmocnień nie potrzebujemy by wygrywać w LM. Po prostu Magath źle ustawiał graczy bo jak można van Bommela dać na skrzydło a Bastiana w środku :/ to nie ma sensu... ale Felix tak robił. Ja mam nadzieję, że Ottmar zostanie dłużej i tak może być jak wygra BL co będzie trudne bo 10 pkt to bardzo dużo. Ja od początku mówiłem nie Magathowi bo nie wierzyłem, że trener który wcześniej trenował Eintracht i VfB może zrobić coś z Bayernem. Owszem pierwsze sezony były dobre ale gdy z klubu odchodzili gracze nikt nie przychodził. Coraz gorsze rotacje z ławki rezerwowej. Czemu wchodzi Santa a nie Scholl ? to już zostanie jego słodką tajemnicą. Załamało mnie, że po odejściu Ballacka nikt nie przyszedł zresztą nigdy go nie lubiłem ale zawsze coś podał i strzelił. A typową „10” można kupić za grosze jak Werder tylko trzeba poszukać i nie gardzić. Jeżeli po sezonie miałby odejść Ottmar Hitzfeld – CZEGO NIE CHCĘ ! to ja widzę na stanowisku trenera Jose Mourinhi. On jest zaraz po generale najlepszym rozwiązaniem. Proszę popatrzeć on kupuje młode talenty piłkarskie a Magath nie kupował. Felix tylko mówił, że podoba mu się Kalou i Hutelaar a Mourinho kupował i nie gadał. Wiec on był by najlepszy na to stanowisko kupiłby paru wartościowych grajków – młodych i z talentem – ale ja i tak mam nadzieję, że generał zostanie !! pamiętam jego ostatni mecz w Bayernie jak łza mu się uroniła zresztą mi też. Bo jestem kibicem Bayernu od kiedy on przejął drużynę „jestem pokoleniem Generała”. Ja mam jeszcze trzech trenerów których bym widział w Bayernie. Za jednego pewnie mnie wyśmiejecie więc tak:

1. Leo.B – oczywiście trener naszej kadry ale proszę zobaczyć jak on potrafi wygrzebać młodych zdolnych zawodników i ich poustawiać i zmotywować. Jak dla mnie świetny fachowiec. Dużo lepszy od Magatha
2. T.Schaff – nie wiem czy dobrze napisałem ;] ale też bym go widział w roli trenera FCB. Poprawił by nam skuteczność. Kupił parę młodych talentów jak Diego.
3. Marcelo Lippi – jego nie trzeba przedstawiać – fachowiec z najwyższej półki.

Mówiłem jeszcze o J.Mourinho. Więc dla mnie najlepsi są Ci trenerzy. Można się śmiać, że daje LEO ale proszę zobaczyć na jego styl jak potrafi wygrzebać talent. Nie stawia na nazwiska a na piłkarzy w najlepszej formie i to mi się podoba jak kiedyś Udo Latek. To był trener z jajami potrafił znaleźć piłkarzy idealnych co potrafią kierować drużyną. Trener superancki.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 23h 23m 15s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 10:55

grejfrut napisał(a): Jeżeli po sezonie miałby odejść Ottmar Hitzfeld – CZEGO NIE CHCĘ ! to ja widzę na stanowisku trenera Jose Mourinhi. On jest zaraz po generale najlepszym rozwiązaniem. Proszę popatrzeć on kupuje młode talenty piłkarskie a Magath nie kupował. Felix tylko mówił, że podoba mu się Kalou i Hutelaar a Mourinho kupował i nie gadał

teraz pomysl jakie mozliwosci finansowe ma Murinho a jakie mial Felix :lol: dziekuje.
2. T.Schaff – nie wiem czy dobrze napisałem ;] ale też bym go widział w roli trenera FCB. Poprawił by nam skuteczność. Kupił parę młodych talentów jak Diego.

Schaaf ;)
3. Marcelo Lippi – jego nie trzeba przedstawiać – fachowiec z najwyższej półki.

OBY NIE :!: nie chce tego goscia w Bayernie, potrzeba nam swiezosci a nie wloskiego stylu.


Co do kadry, obym sie mylil ale moim zdaniem na LM to jestesmy za slabi, chociaz to jest loteria i decyduje forma dnia.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2007-02-01, 11:04

Człowieku ale popatrz, że Mourinho też ściąga młodych graczy za bardzo małe pieniądze ! nie chodzi mi tu o transfer Schevy coś koło 50 mln. Bo to porażka ale on potrafi kupić obrońcę za 5 mln który jest lepszy od naszych wszystkich defensorów i ja nie gadam o tych największych transferach za te wielkie pieniądze tylko o młodych gwiazdach piłki nożnej. Bo norma, że Bayern nie wyda 50 mln na transfer ale Jose potrafi kupić tanich i bardzo dobrych graczy co już udowodnił w Porto.

A czemu nie chce Lippiego ? dla mnie jest dobry. Potrafi poukładać team i co najważniejsze buduje go od obrony co jest najważniejsze. On umie stworzyć super defensywę. Dla mnie taki szkoleniowiec to skarb.

Dzięki za poprawię nazwiska Schaafa ale to też jest super trener.

I wiesz popatrz co potrafi zrobić Jose za niewielkie pieniądze ;] bo widzę, że źle się zrozumieliśmy bo ty mi ty wyskakujesz z tymi największymi transferami ;]
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 23h 23m 15s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 11:36

grejfrut napisał(a):Człowieku ale popatrz, że Mourinho też ściąga młodych graczy za bardzo małe pieniądze ! nie chodzi mi tu o transfer Schevy coś koło 50 mln. Bo to porażka ale on potrafi kupić obrońcę za 5 mln który jest lepszy od naszych wszystkich defensorów i ja nie gadam o tych największych transferach za te wielkie pieniądze tylko o młodych gwiazdach piłki nożnej. Bo norma, że Bayern nie wyda 50 mln na transfer ale Jose potrafi kupić tanich i bardzo dobrych graczy co już udowodnił w Porto.

Huntelaar wedlug transfermarkt.de 9 mln euro, biorac pod uwage fakt ze Juve jest nim bardzo zainteresowane pewnie cena odstepnego bedzie wynosic 20 banieczek ;) do tego fakt ze do Bundesligi niechetnie przychodza mlode gwiazdeczki :P
Salomon Kalou, bo mysle ze o tego Ci chodzilo 8.5 mln .... czyli pewnie z 12 mln. To juz 30 mln za dwoch pilkarzy ktorzy maja srednie doswiadczenie. Myslisz ze Uli sie na to zgodzi ? hmm smiem watpic.

A czemu nie chce Lippiego ? dla mnie jest dobry. Potrafi poukładać team i co najważniejsze buduje go od obrony co jest najważniejsze. On umie stworzyć super defensywę. Dla mnie taki szkoleniowiec to skarb.

dla Ciebie skarb dla mnie nie, ot takie moje zdanie na ten temat.

Dzięki za poprawię nazwiska Schaafa ale to też jest super trener.

nie wiem czy by sie sprawdzil w Monachium ale jak dla mnie mozna by sprobowac ;)
bo widzę, że źle się zrozumieliśmy bo ty mi ty wyskakujesz z tymi największymi transferami ;]

gdzie Ci wyskoczylem z najwiekszym transferem ? :roll:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez asA » 2007-02-01, 12:18

a pamietacie Mourinho był w Porto? i kogo kupował?np. młodą gwiazdę,
chelsea to chelsea ten zespół traktuje się inaczej i wymaga się od nieog większych sum(to chore),
głubotą jest waszą pisanie że nie chcecie Mourinho bo z nim byłyby sukcesy,ale nie marzcie bo pewnie Jose zostanie tam gdzie jest,
Lippi mówił że poza włochy się nie wybiera choc bylo glosny o przenosisnach na wyspy,
bayern moze jakiegos leszka wziasc typu van gall,bo ci wielcy raczej nie odejdą do bayernu chyba ze jedynie w jakis plotkach :P
http://gry.gazeta.pl/pilkarzyki/0,63865,2076220.html
wejdz tu i wpisze w miejsce gdzie pisze żeby wpisac kod dostępu 6801004129 i dołącz,
i witaj w lidze ,zapraszam serdecznie
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 12:24

asA napisał(a):głubotą jest waszą pisanie że nie chcecie Mourinho bo z nim byłyby sukcesy,ale nie marzcie bo pewnie Jose zostanie tam gdzie jest,

glupota jak juz :roll:

zrozumcie, nie chce Murinho i Bayernie i to jest moje zdanie. Nawet jesli Bayern mialby wygrac LM 15 razy z rzedu to nie chce tego goscia bo sukcesy nie sa dla mnie priorytetem. Poza tym jesli przyjscie Murinho wiazaloby sie z przyjsciem tutaj jego fanow < czytaj ludzi podobnych do ciebie > to ja dziekuje bardzo ...
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2007-02-01, 12:38

Ja bym chciał Mourinho no ale masz racje tacy fani to porażka. W ogóle 90% kibiców piłko nożnej są sztuczni bo idą za klubem który odnosi sukcesy. Co jest dla mnie porażka ja będę kochał Bayern cały czas nie zależnie od tego czy będzie najlepszy czy będzie walczył o utrzymanie w lidze to będzie zawsze mój kochany Bayern. Nie umiałbym kibicować Barcelonie czy Chelsea bo i tak w głębi serca kochałbym Bawarczyków.

Jednak dla mnie najlepszą alternatywą jest żeby Generał został już na stałe a nie był rozwiązaniem tymczasowym. To trener z górnej półki i było widać, że tęsknił za Bayernem bo odrzucił oferty: Realu, MU i Milanu a jak się zgłosił Bayern to od razu się zgodził ;) dla mnie on powinien zostać bo jest najlepszy ale jakby miał odejść to chciałbym Mourinho bądź Schaafa bo oni potrafią nieźle wykreować zespół.

Ale ja się wkurzyłem jak zwolnili Ottmara to nie miało sensu... za jeden gorszy sezon ? ludzie każdy może mieć sezon zadyszki popatrzcie na MU i Ferdusone przecież też miał sezon zadyszki ale cały czas pracuje i przecież nie co roku się wygrywa. Kluby to nie mutanty nie maszyny do niszczenia.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 23h 23m 15s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez upek » 2007-02-01, 12:41

grejfrut napisał(a):Ale ja się wkurzyłem jak zwolnili Ottmara to nie miało sensu... za jeden gorszy sezon ? ludzie każdy może mieć sezon zadyszki popatrzcie na MU i Ferdusone przecież też miał sezon zadyszki ale cały czas pracuje i przecież nie co roku się wygrywa. Kluby to nie mutanty nie maszyny do niszczenia.

Moim zdaniem sluszna decyzja, trener moim zdaniem nie moze zbyt dlugo trzymac sie stolka. Potrzebna jest swiezosc druzynie i trenerowi dlatego uwazam ze podjeta decyzja byla dobra.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2007-02-01, 12:45

Podzielam zdanie Upka. Nie znoszę Mourinho, jego arogancji i przesadnej pewności siebie, którą okazywał w mediach przed ważniejszymi meczami. Nie obchodza mnie jego sukcesy, jego warsztat trenerski - poprostu go nie lubię. Wolałbym już Berta van Maarwijka...
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2007-02-01, 12:55

Ja też nie lubię Mourinho on jest wielkim chamem ale popatrz co może zrobić drużyną jak potrafi odbudować i zgrać piłkarzy. Prowadzi do wielkich sukcesów. Więc ja nie sugeruje się miłością do niego ale jego umiejętnościami które są bardzo wysokie. A on będzie w lecie wolny bo przed chwilą przeczytałem, że Lippi przejmie Chelsea sam powiedział, że z chęcią by to zrobił więc Jose mówił, że też chciałby Bayern trenować więc ja z chęcią go przyjmę ;] ale mam nadzieję, że Ottmar zostanie !! a jak nie to mam nadzieję na Mourinho.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 23h 23m 15s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez asA » 2007-02-01, 14:26

A dlaczego kibicujecie Bayernowi a nie Mainz?Bo oni odnosi sukcesy wy ich zapmiętaliście i pokochaliście.Ja kibicuje Chelsea,kocham ten klub,uwielbiam Mourinho.Nazywacie go chamem?A co niekulturalnie się zachowywał,przeklinał?Po prostu mówi to co mysli i co to jest złę?Większośc trenerów mówi przed meczem gadkę typu a to trudny rywal zobaczymy jaki wynik osiągniemy a on np. mówi wygramy bo jestęsmy lepsi i co dlatego jest zły?Skąd się bierzę ta złośc do Mourinho?Powiedzcie,dajcie przykłady.
Nie osiąga sukcesy dzięki kasie.Pamiętacie jak był trenerem Porto czy macie amnezje?
Kibicuje się jednej drużynie,ale lubić można inne też i kibicowac np. realowi a i lubić juventus i zyczyc sukcesów im w we wloszech.
http://gry.gazeta.pl/pilkarzyki/0,63865,2076220.html
wejdz tu i wpisze w miejsce gdzie pisze żeby wpisac kod dostępu 6801004129 i dołącz,
i witaj w lidze ,zapraszam serdecznie
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości