Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Max » 2007-01-31, 18:05

Dzisiejsze wydarzenia wprawiły mnie w nie lada osłupienie, nasuwa mi się pare ważnych pytań:
1. Czy Hitzfeld w ogóle da radę odmienić sytuację w Bayernie i sprawić, że drużyna znów zacznie regularnie wygrywać? Jeśli tak, to ile czasu mu to zajmie? Pewnie niektórzy zaczną go zwalniać po pierwszych paru nieudanych meczach...
2. Kto trenerem FCB od lipca? Czy Ottmar zaskarbi sobie przychylność kibiców i działaczy, w wyniku czego otrzyma ofertę długoterminowej pracy (czy ją wtedy przyjmie?), czy też na AA zawita ktoś całkiem nowy? Np. Mourinho.


Zachęcam do refleksji i konstruktywnej dyskusji.


PS Temat o Felixie niech służy do podsumowań jego poczynań na ławce trenerskiej Bawarczyków.
Ostatnio edytowano 2007-04-14, 10:17 przez Max, łącznie edytowano 1 raz
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez lechista_tomek » 2007-01-31, 18:15

1. Trudno powiedzieć, myślę, że napewno od razu nie będzie idealnie. Przecież Hitzfeld nie może zmieniać taktyki z dnia na dzień dlatego na początku drużyna będzie grała podobnie do Bayernu Magatha. Chyba, że piłkarze będa mieli większa motywację.

2. Mam nadzieję, że mnie nikt nie zjedzie ale marzy mi się Jose Mourinho, tylko, że on pewnie do Bayernu by nie chciał przejść. Taki trener mógłby naprawde dużo zdziałać.
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez asA » 2007-01-31, 18:15

Jak Hitzfeld poprawi gre zespołu to pewnie Bayern przeduży z nim kontrakt.
Mourinho?Po pierwsze niewiadomo czy zostanie czy odejdzie z Chelsea.Po drugie Bayern musiałby zapewnić mu dobre warunki kontraktu i pracy(wydatki na transfery itd.).Po trzecie możliwe,że jakiś gigant z hiszpani czy włoch walczyłby o niego.
Lippi?Jak sam mówi trenowac może tlyko we Włoszech,bo musi mieć kontakt z piłkarzami rozmawiać z nimi a nie żeby to robił tłumacz za niego.
http://gry.gazeta.pl/pilkarzyki/0,63865,2076220.html
wejdz tu i wpisze w miejsce gdzie pisze żeby wpisac kod dostępu 6801004129 i dołącz,
i witaj w lidze ,zapraszam serdecznie
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-01-31, 18:30

Jose Mourinho??? nie chce go w Monachium, jestem pewny ze Ottmar to dpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wierze że odmieni Bayern, może nie teraz, ale na pewno za jakiś czas. Jedno jest pewne za nim będe stał murem bo to jest żywa legenda.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez olli » 2007-01-31, 19:03

1. Jak najbardziej jest w stanie odmienić obecną sytuację, dobrze wiemy że ma potencjał :)
2. Sprawa jest prosta - jak nic się nie zmieni, odpadniemy z Realem to najprawdopodobniej za zasługi trzymać go nie będą. A jak zaczniemy dobrze grać to na pewno zostanie :P
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-01-31, 19:10

1. Ciężko powiedzieć czy coś w ogóle uda się zrobić Ottmarowi. Oczywiście wszyscy chcielibyśmy, żeby odmienił naszą grę, ale tak naprawdę to głównie zależy od piłkarzy. Choć mam nadzieję, że ta zmiana dobrze na nas podziała i wypoczęty po tak długiej przerwie Hitzfeld będzie w stanie coś zmienić na lepsze.
2. Nie mam pojęcia czy będzie to trener tylko do końca sezonu, czy też na dłużej. Bez wątpienia będą miały na to wpływ wyniki, ale również i chęci Hitzfelda. Bo przecież może się okazać, że on sam nie będzie chciał podejmować pracy na długo. Ale to się okaże. Najważniejsze, żeby teraz odmienić nasz zespół...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez asA » 2007-01-31, 19:16

heh a Mourinho pewnie nie chce do Bayernu,
trener to podstawa bo dobry trener moze zrobic naprawde dużo,
http://gry.gazeta.pl/pilkarzyki/0,63865,2076220.html
wejdz tu i wpisze w miejsce gdzie pisze żeby wpisac kod dostępu 6801004129 i dołącz,
i witaj w lidze ,zapraszam serdecznie
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez shadow7 » 2007-01-31, 19:18

1. Hitzfeld to już tak znana marka dla Bawarczyków, że nie należy w to wątpić. Jest w stanie przywrócić nasz Bayern do życia w 100%
2. Chciałbym, aby Hitzfeld został trenerem przez dłużej...ale jeśli nie to nie jestem w stanie sypać przykładami z rękawa...Mourinho?? Może to nie najgorszy pomysł, ale małe szanse.... Ja bym wolał jakiego Hiddinga ;p...nie ważne....to musi być trener z charakterem, który krzyknie na zawodników i "doda im skrzydeł"...
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez asA » 2007-01-31, 19:24

lepiej sie zastanowic kogo hitzfeld moze kupic latem jakby byl trenerem,chyba przedewszsytkim chcialbyzatrzymac sowich graczy jak pizzaro czy hargwares,a wzmocniec szukal w bundeslidze,
http://gry.gazeta.pl/pilkarzyki/0,63865,2076220.html
wejdz tu i wpisze w miejsce gdzie pisze żeby wpisac kod dostępu 6801004129 i dołącz,
i witaj w lidze ,zapraszam serdecznie
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2007-01-31, 19:34

Ja nie jestem przekonany co do osoby Ottmara Hitzfelda... prawda - święcił ogromne sukcesy z Bayernem, ale został zwolniony, a powroty nie zawsze się udają... Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby zatrudnienie Hitzfelda na kontrakt ważny do końca sezonu z opcją przedłużenia na kolejne dwa lata.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Luke » 2007-01-31, 20:00

Max napisał(a):Dzisiejsze wydarzenia wprawiły mnie w nie lada osłupienie, nasuwa mi się pare ważnych pytań:
1. Czy Hitzfeld w ogóle da radę odmienić sytuację w Bayernie i sprawić, że drużyna znów zacznie regularnie wygrywać? Jeśli tak, to ile czasu mu to zajmie? Pewnie niektórzy zaczną go zwalniać po pierwszych paru nieudanych meczach...
2. Kto trenerem FCB od lipca? Czy Ottmar zaskarbi sobie przychylność kibiców i działaczy, w wyniku czego otrzyma ofertę długoterminowej pracy (czy ją wtedy przyjmie?), czy też na AA zawita ktoś całkiem nowy? Np. Mourinho.




1. Da rade, ta drużyna naprawde ma potencjał, może z wyjątkiem kilku graczy, ale jak do składu wróci Hargreaves, Ottmar z pomysłowością ustawi taktykę i przedewszystkim ODPOWIEDNIO ZMOTYWUJE PIŁKARZY to jesteśmy w stanie wygrac kilka meczów pod rząd, przecież piłkarze tacy jak Lahm - w jedenastce UEFA Owen- Najlepszy piłkarz w Anglii Makaay - wciaż światowej klasy napstnik Lucio, Sagnol - światowej klasy obrońcy, Van Bommel, Schweini, Podolski to są piłkarze najwyżej klasy, jeśli chodzi o indywiuaności to jesteśmy o wiele lepszą kadrę niż np. Werder, nasi piłkarze, aby odnosić zwyciestwa BL potrzeba nam tylko motywacji, transfery nie licząc zawodników do pomocny muszą być na LM, aczkolwiek o mistrzostwo będzie bardzo cieżko w obecnej sytuacji, jeżeli werder lub Schalke dzisiaj wygraja będziemy mieli 8 punktów starty, to nie mało...

2.Zaden Murinho, nie chce go w Bayernie, poza tym jego było by równie ciężko zwabić do Monachium co piłkarzy pokroju Lampard'a czy Ronaldinho, w temacie o Magath'cie pisałem, ze na dzień dzisiejszy przychodzi mi tylko na myśl nazwisko Van Gaal, była o nim mowa jak Magath miał trenować Portoryko, jego AZ Alkmar całkiem dobrze sie spisuje a ma skład zdecydowanie słabszy niż Ajax czy PSV :wink:

Ps. własnie zobaczyłem że panu Van Gaal kończy sie kontrakt w tym sezonie w Alkmarze, wiec to kolejna przesłanka która pozwala stwierdzić ze to właśnie on będzie trenerem Bayernu w nowym sezonie

http://www.transfermarkt.de/de/trainer/ ... blick.html

I z tego co widze, koleszka miał niezłe sukcesy, wygrywał lige mistrzów i puchar UEFA z Ajaxem, zdobywał mistrzostwo Holandii i wygrywał z Barceloną mistrzostwo Hiszpanii :!: Ja go chce do Bayernu :D
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez KoRnKage » 2007-01-31, 20:54

1. Hitzfeld doda pewności siebie, a presja sukcesów się zmniejszy. Takie jest moje zdanie. Nie oczekuję teraz po Bayernie tego co np. wczoraj, bo wiem, widzę nawet, ze Uli, Kalle są przekonani że jest źle. To bardzo dobry Omen w obecnej sytuacji. Nie oszukujmy się, jest kryzys, który kiedyś każdego dosięgnie! Nie ma powtarzam nie ma nikogo, kto nie miałby mniejszego lub większego kryzysu. Jesteśmy w pewnym przestoju, a zmiana trenera dała nam komfort psychiczny i zmniejszyła presję, a to plus! Myślę, ze Bayern może się za 3 może 4 kolejki przebudzić, a wtedy da czadu, tak, jak nas do tego przyzwyczaił. Świat nie będzie patrzeć na Inter będący w świetnej serii, a na Bayern. Oby tak było!!!

2. Chcę żeby Ottmar został. On jest najbardziej utytułowanym trenerem w historii niemieckiej piłki, nie jest to przypadkowe. Ottmar jest wielki, a teraz niech pokaże, kogo wyłapał na potencjalnych nowych graczy bayernu, będąc na "urlopie". Prócz niego nie widzę nikogo, kto by mi pasował do Bayernu, może jak pisze Luke van Gaal? Jednak pod żadnym względem nie ma to być Murinho!! Broń Cię boże! On chce tyle kasy, że poezja! Nie można stawiać na kogoś takiego. Poza tym, ja sam nie znam się aż tak dobrze na trenerach, przyznam bez bicia. Spokojnie trzeba przeczekać co się stanie :)
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Max » 2007-01-31, 21:52

Mourinho to był tylko przykład, który mi się akurat nasunał. I nie mówcie, że ściągniecie go do Monachium jest niemożliwe, bo sam kiedyś powiedział, że chętnie poprowadziłby Bayern, tylko zarząd musi mu dać odpowiednio wcześnie znać, żeby zdązył się nauczyć języka.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Olszesky » 2007-01-31, 22:08

heh ciekawe ciekawe, czekam na mecz z norymberga jeszcze bardziej niz wczesniej. wierze, ze hittzfeld "da rade".
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez marta » 2007-01-31, 22:12

Nie nastawiam się z góry na same sukcesy, wiem, że Hitzfelda czeka dużo pracy.
Jeśli spełni pokładane w nim nadzieje to jestem zdania, że włądze Bayernu przedłużą z nim kontrakt. Jeśli natomiast nadal będziemy w kryzysie... to jest duże prawdopodobieństwo, że Ottmar pożegna się z Bawarczykami. I to już raczej na zawsze, bo nie sądzę, aby proponowanoby mu pełnienie funkcji trenera raz jeszcze. ;)

Mimo wszystko jestem raczej dobrej myśli. :P
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron