Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2019-10-23, 16:13

szkoda ze fc hospital sie nas trzyma jak rzep psiego ogona
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez mancipium » 2019-10-23, 16:57

pierwszy raz hollywood to były czasy Beckenbauera? Potem na pewno czasy Effenberga, Baslera, Strunza, Mathausa. Potem ta nazwa przylgnęła, ale od wielu lat sie zdeaktualizowała.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2019-10-23, 17:25

tak samo jak Mia San Mia jest juz bardziej marketingowym chłytem
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Mars » 2019-10-23, 19:06

Matifcb napisał(a):tak samo jak Mia San Mia jest juz bardziej marketingowym chłytem


Marketingowym w sensie że wykorzystują ten slogan na gadzetach. W klubie działa on jednak cały czas, co potwierdzają zawodnicy grający w Bayernie i Ci którzy w nim grali, odeszli A nadal należą do rodziny. Pieniądz psuje dzisiejszy futbol ale w Bayernie jak wiemy jeszcze jest normalnie
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2019-10-23, 20:59

dokladnie wielki szacun dla Bayernu za to. Napewno ta filozofia wyroznia nas na tle innych.

Chodzi mi tez o to ze mowimy z przyzwyczajenia, bo sie juz od lat utarlo MSM.. patrzac na to co sie dzieje w klubie? raczej ma to byc machina do robienia kasy, firma i wielki koncern przynoszacy hajs.
Jestesmy w temacie trenera wiec moze na temat. Jest pilkarz ktory gra lata w fcb, pozniej biora go do prowadzenia druzyny.WIelka rodzina MSM a tak naprawde tylko Uli go trzyma tu. Za miesiac Uli out i Niko bez skrupulow poleci tez. Chyba ze nazywamy MSM kretow w szatniach robienie afer i buntow przeciwko trenerowi Carlo ( wielkiego wychwalanego przyjaciela Uliego albo Karla nie pamietam chyba Karla-Heinza ).

takze wychwalam fcb za sposob prowadzenia klubu pilkarskiego ale uwazam ze pewne rzeczy od lat powoli sie zmieniaja przez obecny swiatowy model korporacji, hegemoni bla bla i nie da sie obecnie na takim poziomie pozwolic sobie na takie podejscie.

Niestety z tych wszystkich fc to niestety hospital do nas pasuje.. rok w rok tracimy kogos na miesiace, nie widzialem statystyk ale mysle ze my jestesmy czolowym klubem, a i tak udaje nam sie tak wysoko zawsze co roku zajsc:)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Mars » 2019-10-24, 12:12

Nie rozumiesz filozofii Mia san mia. Nie każdy przecież co do punktu przestrzega tego, piłkarze przychodzą odchodzą tak samo trenerzy. Zawsze będą afery kłótnie i nieporozumienia. Nie o to chodzi. Przecież Bayern jest wielka firma robiącą hajs więc nie wiem o co chodzi. I to bardzo dobrze funkcjonującą.

W temacie Kovaca byłem zdania poczekać, dać szansę. W tym momencie nie widzę poprawy, jakości, brak stylu gry, brak pomysłu. Nie mam pomysłu kto w jego miejsce. Może Hansi Flick jest taka opcja rezerwową do końca sezonu w przypadku zwolnienia Niko. Nie podoba mi się to co się dzieje i coś należy zmienić.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2019-10-24, 18:04

nie mowilem ze zle funkcjonuje Bayern, Wydaje mi sie ze wrecz napisalem ze bardzo dobrze, wiec pierwszy akapit pomine zwlaszcza ze drugi jest o trenerze a to temat o stanowisku trenera.

Podobnie jak ty dalem kredyt zaufania Niko ale w przeciwienstwie do Ciebie nie chcialbym myslec o jego zwolnieniu predzej niz koniec sezonu. Bayern grac moze qpe bo jest pazdziernik. Ja poczekalbym na to jak trener pokaze sie w decydujacej fazie sezonu.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez zdzw11 » 2019-10-24, 19:36

Murinho. do BVB. A kiedy u nas zatrudnią jakiegoś trenera?
zdzw11
Bawarczyk
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2019-09-28, 21:19
Online: 1h 29m 52s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez scholli7 » 2019-10-25, 23:30

Jeśli do Nas miałby przyjść Jose to poważnie wolałbym zostać przy Kovacu. Nie trawię tego typa!
Wracając do Twojego pytania myślę, że jeszcze nie czas na takie pytania, bo chcąc nie chcąc wyjście z grupy w LM mamy już w kieszeni, w lidze jakieś ogromnej straty nie mamy. Myślę, że najszybciej do zmiany trenera w tym momencie doszłoby chyba gdybyśmy dostali sromotne lanie w meczu z Dortmundem za 2 tyg u siebie, to mógłby być ten moment.
Ale wydaje mi się, że na ten mecz Bayern się właśnie mocno zmotywuje jak w zeszłym sezonie i nic z tego nie będzie.
Wielu z Nas dawało w zeszłym sezonie Kovacovi czas, bo to pieewszy sezon wiadomo itd itp. Wybronił się 2 ma tytułami, myślę że w tym roku rozliczany będzie nie co inaczej. Pytanie tylko czy zdobyte ponowne 2 tytuły teraz zagwarantowałyby mu pracę w Bayernie w następnym sezonie???
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez bartek959 » 2019-10-27, 17:50

Overmars (dyrektor sportowy Ajaxu) dla Fox Sports - ten Hag będzie mógł odejść do Bayernu jeśli będziemy tego chcieli, nie mają zamiaru zatrzymywać go na siłę do końca umowy.

Bayern interest in ten Hag? Marc Overmars: "I'm happy with it. That means he's doing well. You must always remain realistic. If such big clubs come for you, how often do you get that chance? You must always have your successors, for me, for the players but also for Erik" [Fox]
Ostatnio edytowano 2019-10-27, 18:42 przez bartek959, łącznie edytowano 1 raz
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Gabo Gabi » 2019-10-27, 18:01

Na pewno na jego korzyść przemawia to, że pracował już u nas jako trener młodzików - o ile dobrze pamiętam, jak coś to mnie poprawcie. No i to, jak daleko zaszedł z Ajaxem w LM.

Tracę powoli cierpliwość do Kovaca, jeśli byłaby możliwość to brałbym tego ten Haga.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Luke » 2019-11-02, 20:06

Jestem ciekaw jaki efekt będzie miał mecz z Frankfurtem na pozycję trenera. W klubie zwykle jest tak, że trenera, który w poprzednim sezonie wygrał wszystko wywala się dopiero, gdy zagrożony jest podstawowy cel na kolejny sezon, czyli - w przypadku Bayernu - udział w lidze mistrzów. Biorąc pod uwagę, że do lidera mamy tylko 4 punkty straty (w zeszłym sezonie chyba mieliśmy 12 w pewnym momencie), ciężko sobie wyobrazić, że z bomby zwolnią Kovaca, zwłaszcza, że na chwilę teraz nie ma idealnej alternatywy. Myślę, że Kovac dostanie mecz ostatniej szansy z BvB, jak nas rozmontują to wtedy poleci na pewno.

Krótki przegląd trenerów mówi, że są tak naprawdę tylko cztery opcje od zaraz: Mourinho, Wenger, Blanc i Algieri. Biorąc pod uwagę, że potrzebujemy trenera mówiącego po niemiecku oraz że mamy dość pokaźną liczbę Francuzów w składzie, wydaje się, że Wenger byłby nienajgorszą opcją. Oprócz tego dwóch gości z Holandii - Ten Hag i Van Bommel, ale biorąc pod uwagę, że oboje mają kontrakty, to nie będzie takie łatwe. Dlaczego któryś z tych klubów miałby pozwolić odebrać sobie trenera w środku sezonu? No ale, tak jak wyżej - nie sądzę, że przed meczem z BvB będzie się coś działo. Myślę, że narazie Kovac jest bezpieczny...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez alien666 » 2019-11-02, 20:28

Jeżeli chodzi o trenerów jest, mimo wszystko, z czego wybierać. Oczywiście jak na ten moment sezonu.
Zostawić Niko i doprowadzić do straty 12 pkt? Przecież zeszły sezon to kur## czysty fart w jego wykonaniu. A jaki naprawdę był jego udział w Mistrzostwie wszyscy widzieli - to raczej słabość żółtków dała nam Majstra.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Mars » 2019-11-02, 22:05

Nie ma wielkiego wyboru. Trener najlepiej niemieckojezyczny więc Wenger? Ja bym postawił na duet Hansi Flick i Hermann Gerland
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Recit » 2019-11-03, 21:20

No siema!

Obrazek
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 22s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości