[DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2018-05-20, 10:44

Ogolnie to mialem w dupietej ten puchar, wczorajsza porazke potraktowalem w stylu "o, ale sensacja, niespodziewalem sie ". No i oczywiscie bylo, troche wku(r)wienia na decyzje sedziego ktore byly akandalicznedobre. Nie umiem sobie uswiadomi jak widząc rękę mógł uznac gola na 2:1. Zawodnik Eintrachtu osiagnal bezposrednia, korzysc tym zagraniem wiec nie ma dyskusji co do odgwizdania reki, a jednak...
Na dwóch frontach zostalismy okradzeni, takie sa fakty.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez kjon » 2018-05-20, 10:48

Swoją drogą, nie ogarniam co się dzieje z tym sędziowaniem. Już abstrahując od naszych mega słabych meczy, to mając te przeklęte powtórki, 5 sędziów i dalej nie potrafi podjąć decyzji, którą widzi cały świat to jest niezrozumiałem.. jeśli federacje nie zabiorą się za tych sędziów to w piłce będzie coraz gorzej. Teraz przypomina mi się przepychanka Benatii w meczu z Realem, a tutaj eweidentne kopnięcie :mrgreen:
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez shadow7 » 2018-05-20, 10:52

Marcelo po meczu z Bayernem: "To była ewidentna ręka. Bayern zasługiwał na rzut karny."

Prince Boateng po wczorajszym finale: "Zdecydowany rzut karny. To jasne, że go sfaulowałem. Ale skoro sędzia tego nie zauważył, to wygraliśmy."

co tu można powiedzieć więcej?
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Gabo Gabi » 2018-05-20, 11:14

rad napisał(a):Macie ten wielki bajern gdzie robben jest jak zwykle połamany ribery nic nie może , z gry praktycznie nic nie wynika.
Po raz NTy przychodzi przeciwnik któremu zależy i jebie Bayern jak frajerów. Bez zmiany całej pomocy to się nic nie zmieni. Stare daremne skrzydła, środek który puszcza każda kontrę , zero gry w środku to tematy które kopiuje w wypowiedziach od trzech sezonów. Tylko dresiwa volksdojcze twierdzą że to wszystko wina lewego , a wielki baja ograbiony przez sędziego który nie dał lekkiego karnego.


Granie naprawdę na niskim poziomie, bundesliga jest slabiutka.
Bardzo słaby Bayern, wypunktowany przez ogórka któremu po prostu zalezalo. Historia znana od kilku lat. Daremny skład, kiepska gra, wynik adekwatny. Przegraliśmy w zdominowanej lidze z ekipa od której podjemujemy trenera.

Żenada do kwadratu, Barca w finale pucharu jebnela sevile chyba 5 bramkami a my dostajemy (cenzura) od jakiś leszczy. Macie wielkiego jupa i wielki baja. Gra się nie różni od tego co bylo za Carlo tylko ligę mieliśmy (cenzura) inkosmuczjy fart w losowaniu lm

Za rok jak nam w lm dolosuja znów atletico albo kogoś z premier to zajmiemy drugie miejsce i w końcu może się skończy fart w losowaniu i dostaniemy porządna drużynę na 1/8 i skończy się opinią o wielkim bajernie, który po prostu w lm gra dopóki się skończy fart w losowaniu.


Bo ci jeszcze żyłka pęknie :D

Ktoś tu napisał, że w tym meczu było wszystko - frajerstwo, błędy sędziego, brak skuteczności i kuriozalne błędy indywidualne :mrgreen: Szkoda mi tylko Juppa, że musi w takim stylu się żegnać...

Z Niko będzie kozak u nas, zobaczycie
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez alien666 » 2018-05-20, 13:19

Bayern fun napisał(a):No i oczywiscie bylo, troche wku(r)wienia na decyzje sedziego ktore byly akandalicznedobre. Nie umiem sobie uswiadomi jak widząc rękę mógł uznac gola na 2:1. Zawodnik Eintrachtu osiagnal bezposrednia, korzysc tym zagraniem wiec nie ma dyskusji co do odgwizdania reki, a jednak...
Na dwóch frontach zostalismy okradzeni, takie sa fakty.

Czyli Var w LM zbyteczny. :evil:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 2h 24m 46s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez baymann9 » 2018-05-20, 13:26

Czy bramka Lewego to nie był samobój? Wydaje mi się, że strzał Polaka zmierzał prosto w stronę bramkarza. Lot piłki zmienił inteweniujący obrońca.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2434
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 17h 6m 27s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez dmagio » 2018-05-20, 14:47

Wszyscy pilkarze,na których była korzyść mądrzy po spotkaniu. Szkoda,że w czasie spotkania nie podeszli do sędziego i Panie sędzio była moja ręka lub faulowalem . Może tutaj warto coś zmienić i zrobić klasyfikację fair play.
Wiem naiwne to,ale z tego co pamiętam chyba kiedyś Miro Klose przyznał się
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 35m 28s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez filip97 » 2018-05-20, 14:53

Już widzę jak ktoś przyznaje się w finale MŚ czy LM do zagrania ręką na wagę wygranej dla jakiejś klasyfikacji fair play :D
filip97
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 951
Dołączył(a): 2014-02-15, 15:39
Online: 125d 14h 49m 18s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez norbi » 2018-05-20, 14:58

Pilka to biznes i fair play schodzi na daaaalszy plan... "powiedzmy sobie szczerze" takie sa fakty i liczy sie koncowy sukces
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Mars » 2018-05-20, 15:22

Dokładnie, Miro Klose przyznał się w meczu ligowym, pewnie nie tak znaczącym. Do tego był odgwizdany faul. A zagranie ręką czy faulującego są różnie interpretowane przez sędziego. Mecz o stawkę też inaczej działa na zawodników i mało kto ma jaja się przyznac.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez xeremeleque » 2018-05-20, 17:50

Co innego przyznać się w lidze a co innego w finale. Szczerze, osobiście w finale sam byś się nie przyznał że zagralalem ręka chyba że dostawalibysmy w dupie z 4-0 lub tyle wygrywalibysmy. Co innego przyznać się po meczu, a co innego w trakcie. Cieszy mnie triumf Niko, na pewno to doda mu wiary a w siebie a naszym piłkarzom otworzy oczy, że z nim możemy coś ugrać. Jeśli gość będzie umiał zmotywować fc holywood to taktyka zejdzie na drugi plan, takie są fakty.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez GKSeba12 » 2018-05-20, 22:45

dmagio napisał(a):Wszyscy pilkarze,na których była korzyść mądrzy po spotkaniu. Szkoda,że w czasie spotkania nie podeszli do sędziego i Panie sędzio była moja ręka lub faulowalem . Może tutaj warto coś zmienić i zrobić klasyfikację fair play.
Wiem naiwne to,ale z tego co pamiętam chyba kiedyś Miro Klose przyznał się
Tak to prawda ale to był nic nie znaczący mecz ligowy.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Autor tego postu jest gimbusem więc odradzam czytanie jego wypocin.
GKSeba12
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 302
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-10-18, 18:58
Lokalizacja: Pffafenhoffen
Online: 6d 2h 7m 16s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez baymann9 » 2018-05-21, 07:08

Tak, Klose grał wtedy w Lazio.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2434
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 17h 6m 27s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez dmagio » 2018-05-21, 07:18

aniolbezskrzydel napisał(a):
Mars napisał(a):Miro Klose przyznał się w meczu ligowym,

Jako zawodnik Lazio? Czy pomyliłam sytuacje?

Trzeba koniecznie zmienić nazwę tematu i eintracht zmałej litery napisać, bo "sendzie oszukujo a wonsate janusze nie przyznajo sie, że faulujo i smiejo sie w twarz po meczu, puchar kradno, zero szacunku dla frajestrwa, nie moge poradzic se z porażko, hurr durr". #grazynacore :D

Zaraz ignore leci :lol:
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 35m 28s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez baymann9 » 2018-05-21, 08:14

A propos nazwy tematu. Kto pisze nazwę naszego klubu w taki sposób "Fc Bayern Munchen"? FC ma być!
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2434
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 17h 6m 27s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości