[LM] Arsenal Londyn - Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [LM] Arsenal Londyn - Bayern Monachium

Postprzez Rael » 2024-04-09, 22:55

alien666 napisał(a):Taktyki brak, jej nie oczekiwałem. Brak kontroli nad meczem, chaos, laga... szkoda słów.


Co? Preciez my ten remis wlasnie zawdzieczamy taktyce gry z kontry. A moglismy wygrać.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: [LM] Arsenal Londyn - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2024-04-10, 05:55

Jak zwykle kontrowersje i jak zwykle na naszą niekorzyść :lol:
Zastanawiałem się o co pretensje mieli Kane i Musiala w drugiej połowie, a tu okazało się, że przy wznowieniu od bramki sedzia gwizdnal, bramkarz podał z piątki do obrońcy a ten złapał piłkę do rąk, ustawił i podał jeszcze raz :573:

https://youtu.be/AdsZ-x6K_Qk?si=U3NcBHwB9xYblfaK

Po meczu sędzia tłumaczył się, że to dziecinny błąd i nie da za to karnego na poziomie ćwierćfinału LM. Parodia
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3666
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 46m 37s

Re: [LM] Arsenal Londyn - Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2024-04-10, 09:04

Też tego nie zauważyłem, ale karny powinien być. Spora kradzież na Bayernie. Jakie to ma znaczenie, czy to był dziecinny błąd? Błąd to błąd. No ale w sumie jakby gwizdnął sykulkę Saki, to pewno też by się wybronił, więc nie ma co marudzić.

De Ligt > Kim, Upamecano. To powinien być nasz lider ofensywny, a Kim powinien grać z nim, bo jest lepszy od Diera. Upamecano natomiast powinniśmy pożegnać, gość jest tak elektryczny, że szkoda gadać.

Smutno, że Gnabry doznał kontuzji, bo zaczął przypominać tego magika z 2020 roku. Gość ma niesamowity potencjał i umiejętności, ale kontuzje go niestety niszczą. Szkoda, bo pamiętam sezon 2019/20, gdzie był absolutnie klasą światową i naszym kluczowym ogniwem.

Brawa też dla Laimera, zdecydowanie poziom dla niego za wysoki, ale był bardzo, bardzo waleczny. Taki zmiennik to skarb, z naciskiem na zmiennik - nie jest to piłkarz na takie mecze.

O Daviesie już pisałem, dla mnie gość do pożegnania... Bierzmy za niego 50 baniek, dołóżmy 30 na Theo i mamy skarb na lewej stronie. Pogubił się Kanadyjczyk i być może zmiana otoczenia będzie dobra dla wszystkich. Potencjał ma, ale od kilku sezonów gra tylko gorzej. Czasem zmiany są potrzebne, bo pewien format się po prostu wyczerpuje.

No i Neuer... ale on jest kotem. Najlepszy bramkarz w historii futbolu, zdecydowanie. Bez niego jesteśmy klasę gorszym zespołem. Wybronił kilka niesamowitych piłek, świetny lider. Ciężko będzie go zastąpić, ma już 38 lat, ale zapewne sezon, dwa jeszcze pogra. Cieszę się, że mogłem oglądać całą jego karierę.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 8s

Re: [LM] Arsenal Londyn - Bayern Monachium

Postprzez dmagio » 2024-04-10, 09:25

Bayern fun napisał(a):Jak zwykle kontrowersje i jak zwykle na naszą niekorzyść :lol:
Zastanawiałem się o co pretensje mieli Kane i Musiala w drugiej połowie, a tu okazało się, że przy wznowieniu od bramki sedzia gwizdnal, bramkarz podał z piątki do obrońcy a ten złapał piłkę do rąk, ustawił i podał jeszcze raz :573:

https://youtu.be/AdsZ-x6K_Qk?si=U3NcBHwB9xYblfaK

Po meczu sędzia tłumaczył się, że to dziecinny błąd i nie da za to karnego na poziomie ćwierćfinału LM. Parodia


Zawieszenie jak nic za taki błąd.Co to (cenzura) jakiś mecz testowy czy o bardzo poważną stawkę.Davis też zrobił dziecinny błąd a kartkę wyłapał.Bayern też w dziecinny sposób stracił dwie bramki.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 40m 22s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości