[BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez Adams » 2009-02-08, 19:45

W pełni zgadzam się z podsumowaniem Pabla. Klose mógł strzelić wcześniej bramki, miał 100% okazje w II połowie i nic. Bramka na 2:1-fuks, natomiast 3:1, to już po ładnej akcji. Każda akcja przeprowadzana przez Francka, który wiecznie ciągnie grę zespołu. Obok Lahma jest obecnie wyróżniającym się zawodnikiem w naszym zespole. Reszta marnie, może jeszcze Ze Roberto coś próbuje robić.

Ogólnie mecz na słabym poziomie, poza pierwszymi 20 minutami.

Zauważył ktoś różnice w grze pod wodzą Klinsmanna od początku sezonu? :) Ja szczerze mówiąc nie widzę żadnej.
Ostatnio edytowano 2009-02-08, 21:21 przez Adams, łącznie edytowano 2 razy
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez Myszak » 2009-02-08, 20:22

Adams napisał(a):Zauważył ktoś różnice w grze pod wodzą Klinsmanna od początku sezonu?


A czy ktoś widzi różnicę pomiędzy taktyką / wyglądem gry pod wodzą Ottmara, a tą pod wodzą Jurgena ? :D
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez spyrczak » 2009-02-08, 20:54

Bramka dla BVB ładna ale w kuriozalnych okolicznościach ale według mnie bardzo dobrze że ją straciliśmy i że tak szybko bo od razu ruszyliśmy do ataku i narzuciliśmy swoje reguły gry a przy długim stanie 0-0 mogłoby być różnie :) szkoda tych nie wykorzystanych setek Klose ale dzięki Bogu w końcówce się zrehabilitował. Ja bym nie był taki surowy z oceną gry Francka, wiadomo nie gra tego co grał w tamtym sezonie ale swój udział przy bramce na 1-1 miał a poza tym nawet bez formy robi Nam grę. Lahm ładnie dziś zarówno w ataku jak i obronie zagrał, MvB jak dla mnie kolejny mecz słaby :? na początku drugiej połowy do zmiany za Boro bez dwóch zdań. Ważne zwycięstwo i tylko punkt straty do Hoffe które w piątek gra z Bayerem u siebie więc nie trudno o kolejną stratę pkt ;)
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez haj » 2009-02-08, 21:38

+ Ribery - swietny mecz


Nie obrażaj Francuza. Był to jeden ze słabszych meczów w barwach FCB w wykonaniu Francka. Wiele strat niewymuszonych, tj. padanie na murawę, celnych wrzutek w pole karne można wyliczyć na palcach jednej ręki. Jak na Ribery'ego słabe spotkanie.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez pablo » 2009-02-08, 21:44

Ok Haj zgadzam sie "jak na Ribery'ego slabe spotkanie" tylko, ze on nas przyzwyczail do genialnej gry i nawet gdy zagra troche slabiej to i tak ciagnie nasza gre i jest wyrozniajaca sie postacia. Jasne jest, ze nie w kazdym meczu bedzie mu wszystko wychodzilo. Ale mial udzial przy pierwszej bramce, asyste przy 3, wiele wygranych pojedynkow, do tego swietne podanie do Klosego, otwierajace droge do bramki. Wiec taki wystep chyba mozna ocenic na "+" :)
A co do pytania o roznice w wygladzie gry za Hitzfelda i za Klinsmana. To ja ja widze. Druzyna stara sie grac bardziej kombinacyjnie, jestesmy aktywniejsi w ataku, widac ze dazymy do strzelenia bramki, stwarzamy sobie sytuacje. Za Hitzfelda zdazaly sie takie mecze, ze mozna bylo usnac a naszym jedynym pomyslem na gre byly "wrzotki na afere".
Ostatnio edytowano 2009-02-08, 21:52 przez pablo, łącznie edytowano 1 raz
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez Mars » 2009-02-08, 21:44

Wkurza mnie u Ribery'ego jedna zasadnicza rzecz :) Straci piłke i gdy jego zdaniem jest faulowany poddaje się i stoi jak głupi, zamiast wrócić i starać sie odzyskać ją, powalczyć.
Co do meczu, dobry Rensing, Lahm i Ze. Skuteczność napastników cudowna, Klose o tyle jeszcze został poratowany, że dostał dwie ładne piłki. Ale spoko 3 punkty i gonimy znowu Hoppenheim.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez mamba » 2009-02-08, 22:33

Moim zdaniem wynik powinien cieszyć, dobrze, że te 2 bramki wpadły w końcówce. Wydawało mi się trochę, że Toni i Klose jakoś sobie wzajemnie przeszkadzali (może dlatego Klose w końcu strzelił, bo już nie było Toniego).
Ribery ciągnął grę, ale dzisiaj nie było rewelacji, jednak bez niego byłoby bardzo kiepsko, bo prawe skrzydło fatalnie. Z całą sympatią dla Schweiniego, ale jego gra słabiutka, Altintop też niewiele pokazał, większe zagrożenie było, jak szedł środkiem, a nie skrzydłem. No i ta niewykorzystana setka mocno go obciąża.
Van Bommel słabo, bardzo dużo niecelnych podań, bez pomysłu, bez strzałów, może trochę lepiej w defensywie, ale bez rewelacji. Ze Roberto starał się jak mógł, kilka ładnych akcji mu wyszło no i bramka.
Obrona poprawnie, dobrze grał Lahm, jak zwykle harował, ale za to po przeciwnej stronie Lell słabo. Przy bramce błąd Micho, ale poza tym to całkiem poprawnie, do zbyt wielu sytuacji obrona nie dopuściła.
Rensing przy bramce nie miał nic do powiedzenia, ale poza tym to dobrze, wybronił kilka piłek, chociaż przy wyjściach do górnych to mi się robiło cieplej.

Generalnie według mnie lepszy wynik niż gra, mam nadzieję, że będzie lepiej w następnej kolejce.
Zgaszę cały swój ból i nabiorę sił
Nowych sił, by walczyć...
mamba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-11-20, 16:36
Lokalizacja: Lasocin/Wrocław
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez rezolutnyFCB » 2009-02-08, 22:37

Jesli ktos jeszcze nie widzial skrotu z meczu to tutaj prezentuje

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2066222/


Wie ktos moze czy za tydzien bedzie juz mogl grac Oddo ?? Szczerze powiedziawszy brakuje mi go :D a to wszystko za sprawa Lella ;/ mam nadzieje ze chlopak sie rozwinie i kiedys bedzie prezentowac podobny poziom do Lahma ale na razie potrzebujemy doswiadczonego wlocha ... mam nadzieje ze kara skonczyla mu sie wraz z koncem dzisiejszego meczu ...
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Trauer und auch Leid
rezolutnyFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 350
Wiek: 36
Dołączył(a): 2007-04-10, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez wojtas69 » 2009-02-08, 22:53

Myszak napisał(a):
Adams napisał(a):Zauważył ktoś różnice w grze pod wodzą Klinsmanna od początku sezonu?


A czy ktoś widzi różnicę pomiędzy taktyką / wyglądem gry pod wodzą Ottmara, a tą pod wodzą Jurgena ? :D


Ja :mrgreen: - gramy duuuuużo gorzej w obronie :P

A tak na poważnie to wydaje mi się, że staramy się grać bardziej kombinacyjnie, próbujemy czasem odciążać Francka. Niby gramy coś tam prawą stroną, ale jeszcze dużo trzeba nad tym popracować. Dzisiaj gorszy mecz Lella, po meczu z HSV myślałem, że wraca do solidnej formy z zeszłego sezonu.

Najlepsze jest to, że Bayern zdobył dzisiaj bramkę ze spalonego i wszyscy trąbią, jakie to mamy znowu szczęście. Osoby takie mają krótką pamięć, albo w ogóle nie chcą pamiętać, że dwa razy w meczu z HSV sędzia nie uznał nam słusznie zdobytych bramek. :roll:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez Adams » 2009-02-08, 23:03

Dobrze dla nas że sędzia nie podyktował ręki Lucka w polu karnym jeszcze w I połowie, inaczej byłoby chyba po meczu :]
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez Orzech » 2009-02-09, 02:01

Witam, jak dla mnie mecz był napewno emocjonujący szczególnie po tak złym rozpoczęciu, no ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło, tak chłopacy musieli gonic wyniku i sie spieszyc co napedzało ich. Mieliśmy dużo sytuacji podbramkowych, ale rażącą nieskutecznością szczególnie popisał sie Klose, który paradoksalnie strzelił 2 brameczki, jak dla mnie Toni w ogóle niewidoczny, lell troche słabo. Zmiany wydają sie byc słuszne i cieszą mnie występy Hamita i Borowskiego który był całkiem dobrym zawodnikiem jak grał od pierwszych minut w meczach na początku sezonu.
Ale żeby nie było za różowo dlatego że wygrali to uważam, ze musimy dużo popracowac nad konstruktowaniem akcji, wg mnie gramy bez polotu i schematycznie dośc długo rozgrywamy akcje.
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez carry » 2009-02-09, 22:58

moze i Klose strzelil 2 gole, ale zenujace byly jego wczesniejsze zagrania..

mam nadzieje, ze swoja gra w ostatnich 5 minutach sie odblokowal..
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia Dortmund 3:1

Postprzez kejdzu » 2009-02-10, 00:37

Mecz moim zdanien na srednim poziomie . Gdyby nie ta bramka bvb ciekawe jakby sie potoczyla ta klepanka..Zastanawiam sie czy u nas tam ktos wogole na prawej stronie biega?Wszystko przez Lahma i Ribery`ego a jak juz tam sie zrobi tlok przerzucenie a pozniej znowu spowrotem.Sadze ze taka gra Frank czuje sie przeciazony dlatego caly czas mowi o wzmocnieniu zespolu.Poza tymi dwoma podobala mi sie gra Rensinga gdyz jak kazdy wie mecze mu roznie wychodzily.Donovan po dobrych sparingach cos nie wnosi wiele do gry po zmianie.Toni... dla mnie katastrofa wczoraj , Klose rowniez ale fartem < na szczescie > ustrzelil 2 brameczki.Trzeba poprawic skutecznosc ZWLASZCZA Toni !!
Ale najwazniejsze oczywiscie to ze 3 pkt zostaja w monachium :P
kejdzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-11-08, 09:27
Lokalizacja: Racibórz // Salzburg
Online: 20h 27m 39s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości