[BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez IKTORNFCB » 2009-02-15, 10:32

Recoslaw napisał(a):co do Breno to on ma 19 lat i bedzie z niego pozytek


JAki mozesz miec pozytek z 4 srodkowego obroncy ktory nie ma w zasadzie zadnych szans na gre w meczach zaliczy moze w tej rundzie max 2-3 wystepow i tyle. Porzytek to bysmy moze z niego mieli gdybysmy go wypozyczyli na rok do jakiejs druzynki by sie ogral i wtedy mozemy mowic jesli sie rozwinie tak jak np. Hummels o porzytku. Nie potrafie zrozumiec polityki transferowej w odniesieniu do hummelsa poczxynil ogromne postepy i sprzedajemy go a zostawiamy breno ktory zadnego postepu nie zrobil jedynie co zapamietalem to w pozegnalnym meczu kahna dostal czerwona bo nie potrafi nad soba zapanowac.
IKTORNFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-07-25, 11:43
Lokalizacja: Łaziska Górne
Online: 0s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez Recoslaw » 2009-02-15, 11:03

czemu zaraz wypozyczac??zauwazyles to ze w bayernie malo kto z "talentow" ma szanse gry??gral Kroos-wypozyczenie niech sie ogrywa...Breno nie gra...Sosa malo gral..nie mowiac o innych...Jakos taki Davide Santo ma 18 lat dostal szanse w Interze i gra w pierwszym skladzie...Wiec czemu Bayern nie moze wprowadzac mlodych w meczach z outasaiderami??wtedy beda sie ogrywac... Spojrz na Arsena Wengera-sprowadza mlodych zdolnych,ktorzy nie wchodza zaraz w pierwszym meczu i nie sa jak Messi czy Ronaldo...wprowadza ich powoli i stopniowo,a nie od razu na gleboka wode!Taki Fabregas mial 17 lat jak zaczal wchodzic i sie ogrywac i teraz jest pilkarzem klasy swiatowej majac 22 lata!Odpowiednie podejscie sztabu szkoleniowego i zarzadu spowoduje ze mlodzi bede miali szanse rozwoju...a tak tylko wypozyczyc,niech sie ogrywa,bo w Bayernie nie ma na to czasu...
Recoslaw
Bawarczyk
 
Posty: 213
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-02-13, 00:09
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 0s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez IKTORNFCB » 2009-02-15, 11:56

Oczywiscie sie z Toba zgodze bo podales bardzo trafne spostrzezenia, lecz zalezy to od klubu trenera, otoczenia i jesczez od wielu czynnikow by mlody zawodnik mogl sie ogrywac w klubie o renomie swiatowej. W Arsenalu jets parcie na mlodych i nie wiem jaka jest srednia wieku w tym klubie ale podejrzewam ze o ladnych pare lat nizsza niz u nas. W Bayernie natomiast skutkuje kupowanie doswiadczonych zawodnikow lub wypozyczenie np. Lahm mozliwe ze Kross. Uwazam ze w Bayernie jest zbyt wysoka presja i mlodzi nie maja zbyt wiele mozliwosci rozwoju.
IKTORNFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-07-25, 11:43
Lokalizacja: Łaziska Górne
Online: 0s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez Recoslaw » 2009-02-15, 12:01

wiadomo ze calej mentalnosci klubu nie zmieni sie w ciagu miesiac czy jednego sezonu ale zawsze mozna probowac...Do tego trzeba zatrudnic trenera nie majacego duzo wspolnego z Niemiecka pilka...wtedy moze sie udac...co szkodzi wpuscic kogos chociaz na 15 min jak wygrywa sie mecz np.3-1 Moze w Bayernie brakuje odpowiedniego mentora dla mlodych??My sie tego nie dowiemy:)
Recoslaw
Bawarczyk
 
Posty: 213
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-02-13, 00:09
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 0s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez IKTORNFCB » 2009-02-15, 12:53

Recoslaw napisał(a):co szkodzi wpuscic kogos chociaz na 15 min jak wygrywa sie mecz np.3-1


Nie zgodze sie z tym poniewaz w zeszlej rundzie mielismy przyklad wygrywajac 3:1 wdarlo sie rozluznienie, trener zrohil zmiany i z Bochum zremisowalismy 3:3. Dla mnie najwieksza szansa na rozwoj jest wypozyczenie
IKTORNFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-07-25, 11:43
Lokalizacja: Łaziska Górne
Online: 0s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez Adams » 2009-02-15, 17:55

No to ładny nam prezent sprezentowali, szczególnie Krystian na prawej obronie.

Niestety ale coraz bardziej widać to, że obecna drużyna mogłaby grać również bez Klinsmanna zwanego inaczej trenerem. Od początku sezonu uważam, że Jurgen to tylko taki dodatek do tej drużyny. Nic nie zmienił w porównaniu z Hitzfeldem a obiecywał bardzo dużo. Wypowiedzi pomeczowych już nawet nie czytam bo to strata nerwów-co innego widzisz w tv, co innego pierdzielą działacze i piłkarze.
Tutaj poparcie dla grejfruta ;) Tylko, że my sobie możemy narzekać a pan Rummenige i tak to ma głęboko w d*** :)

Jak to dobrze, że w przyszłym sezonie BL będzie na Eurosporcie-nie trzeba będzie słuchać tych matołów ze Sportklubu...
Ostatnio edytowano 2009-02-15, 21:51 przez Adams, łącznie edytowano 1 raz
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez rezolutnyFCB » 2009-02-15, 20:27

Adams napisał(a):
Jak to dobrze, że w przyszłym sezonie BL będzie na Eurosporcie-nie trzeba będzie słuchać tych matołów ze Sportklubu...


A skad Adams masz takie info ?? nie bedzie juz Bundesligi na SportKlubie :/ ?? przyznam szczerze ze lubilem Bundeslige na sport klub praktycznie zawsze pokazywali Bayern a jesli zmienia stacje to nie wiadomo jak to bedzie ... poza tym sa chyba rozne EuroSporty wiec mam watpliwosci czy bede mogl ogladac Bayern ... prosze o jakies oficjalne info na ten temat ...
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Trauer und auch Leid
rezolutnyFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 350
Wiek: 36
Dołączył(a): 2007-04-10, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez Mars » 2009-02-15, 20:30

Na Eurosport 2 ma byc Bundesliga.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez Coach25 » 2009-02-15, 20:52

Jeżeli chcecie poczytać więcej o transmisjach z nadchodzących sezonów Bundesligii to podaje link:

Kod: Zaznacz cały
http://satkurier.pl/news/43497/bundesliga-2009-2012-w-polsce-dla-eurosportu.html
Obrazek

Obrazek
Coach25
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 44
Dołączył(a): 2006-11-29, 15:20
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: [BL] Herta BSC - Bayern Monachium 2:1

Postprzez grejfrut » 2009-02-15, 22:18

Adams napisał(a):No to ładny nam prezent sprezentowali, szczególnie Krystian na prawej obronie.


Nie mów mi o tym człowieku, proszę. Już sezon temu mówiłem, że jest za słaby na Bayern ale każdy go chwalił. Gdzie jest ten Bayern który walczy do ostatniej minuty? Który daje z siebie wszystko? Tęsknie za nim bo obecnie brakuje nam zaangażowania, zawodnicy grają tak jakby pensja była najważniejsza, a wynik jest im obojętny.

Adams napisał(a):Niestety ale coraz bardziej widać to, że obecna drużyna mogłaby grać również bez Klinsmanna zwanego inaczej trenerem.


Klinsmann to praktykant i moim zdaniem po zakończeniu sezonu powinniśmy go pożegnać. Nie skreślam go oczywiście na przyszłość, ale niech się dalej uczy. Można powiedzieć, że Mourinho też jest młody, ale u niego wygląda to inaczej, pomijając nawet sukcesy z Porto czy Chelsea trzeba przyznać, że on się tego fachu uczył od dawna.

Adams napisał(a):Od początku sezonu uważam, że Jurgen to tylko taki dodatek do tej drużyny.


Ale jaki drogi! Był wolny Lippi i Mourinho i nawet ten pierwszy przyznał że gdyby Bayern zaproponował mu pracę zgodziłby się. Również wspomniał o tym że zatrudnienie Klinsmanna jest błędem bo on nie ma żądnego doświadczenia. Jak widać miał rację. 3 mecze 3 pkt mówi samo za siebie. Styl gry - tragiczny.

Adams napisał(a):Nic nie zmienił w porównaniu z Hitzfeldem a obiecywał bardzo dużo.


No początku próbował wprowadzić swoją genialną taktykę :lol: a jak to się zakończyło chyba każdy wie, ale jednak powiem - najgorszym startem od 30 lat w BL. Dopiero po zmianie taktyki na tą którą preferował Generał zaczął uzyskiwać jakieś wyniki.

A co do obiecywania to on nic nie spełnił. A obiecywał wiele np:
- Szybsze granie piłką (Jak jest nie trzeba mówić, gorzej niż zawsze)
- Mocna Kadra, która może powalczyć o LM (chyba w FMie na dzień dzisiejszy z takim trenerem)

Najbardziej irytuje mnie ta sieczka w której opowiadał, że młodzi u niego dostaną szanse. Sosa dzięki temu został i bardzo z tego się ucieszyłem, ale jak widać Jurgen nic sobie nie zrobił z tych słów. Patrząc na obecną formę Schweinsteigera to uważam, że Sosa nie może być gorszy.

Adams napisał(a):Wypowiedzi pomeczowych już nawet nie czytam bo to strata nerwów-co innego widzisz w tv, co innego pierdzielą działacze i piłkarze.


Chcą nam zrobić sieczkę z mózgu. Jak czytam wypowiedzi Klinsmanna, że drużyna grała ładnie i walczyła to niedobrze mi się robi. Skoro to była ładna i waleczna gra wg niego to temu panu już podziękuje. Tak słabego Bayernu nie widziałem od czasu kryzysu Magatha.


Adams napisał(a):Tutaj poparcie dla grejfruta ;) Tylko, że my sobie możemy narzekać a pan Rummenige i tak to ma głęboko w d*** :)


Wiesz on wyjdzie z tekstem, że kadra jest mocna i nie potrzeba wzmocnień. No może żeby zająć w lidze miejsce 1-5 to kadrę mamy całkiem mocną, ale na Ligę Mistrzów... Mówię - oni nam robią sieczkę z mózgu, a kibic głupi nie jest i widzi jak to wszystko wygląda. Wiadomo oni mają większą wiedzę, ale irytuje mnie ich 'udawana ślepota' co do wzmocnień. Rensing jest solidny!? Przepraszam panie Hoeness czy pan dziś za dużo wypił? 80% strzałów w światło bramki kończy się golem dla rywali. Nie dajemy szansy Breno, Sosie czy Kroosowi, ale Michael gra w najlepsze puszczając coraz bardziej kompromitujące go bramki.

Adams napisał(a):Jak to dobrze, że w przyszłym sezonie BL będzie na Eurosporcie-nie trzeba będzie słuchać tych matołów ze Sportklubu...


Niestety ja i tak nie będę mógł oglądać :roll: Po wykupieniu mojej dawnej telewizji kablowej przez nową firmę nie mam Europsort tylko jakieś TVP Sport... :roll:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4630
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 12d 1h 23m 16s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości