[BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez Orzech » 2009-04-04, 16:23

Witam, no po takim meczu to Barca ma sie czego bac. Tak po szybko po meczu to tylko zlośc, gorycz, smutek nie bedzie wiec to obiektywna ocena tego co zrobili. A jeszcze na koniec meczu Felix M. zmienil bramkarza to juz chyba pokazac jak bardzo nas osmieszyli.
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez Chis » 2009-04-04, 16:23

teraz zapomniec o Wolfdzubuk i jechać do Barcelony po awans !!
Mia San Mia!!! FC Bayern Stern Des Suddens!!
Chis
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 484
Wiek: 29
Dołączył(a): 2008-10-22, 13:48
Online: 4h 17m 55s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez wojtas69 » 2009-04-04, 16:25

blamaż :570:

po takich meczach nic tylko usiąść i sobie popłakać... albo się porządnie napić (i na tę opcje dzisiaj postawię :P )
co do meczu z Barcą to czekam na info odnośnie Lucio, bo jeśli nie zagra to nas na Camp Nou nie widzę :?
w sumie do wyniku 1:1 graliśmy dosyć dobrze, poźniej uraz Lucio, z którym grał jakiś czas, a po zejściu Brazylijczyka nie wiele można było oczekiwać od pary obrońców Breno-Ottl :mrgreen:
jeśli chcieliśmy, żeby nas Barca zlekceważyła w środę to takim meczem nam się to udało :564:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez Pero » 2009-04-04, 16:28

a miałem już dziś nie pić.
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez badyl » 2009-04-04, 16:30

Chis napisał(a):teraz zapomniec o Wolfdzubuk i jechać do Barcelony po awans !!


Za dużo powiedziane... przy obecnej formie, a raczej jej braku. Najważniejsze, żeby nie dać się skompromitować tak jak dziś...

Oczywiście zarząd będzie zwalał wszystko na mecze kwalifikacyjne do MŚ i że Wolfsburg walczy tylko o Bundesligę, a my na 2 frontach... Jedyny pozytyw to bramka Toniego, ale nie sposób nie obawiać teraz o kompromitację w Hiszpanii. Oby do tego nie doszło.
Immer Wieder FC Bayern!!
badyl
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-02-10, 15:32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez Keeper » 2009-04-04, 16:30

Tragedia. 5:1 Bayern przegrywać nie może. :(
Ja mam nadzieję, że dzisiejszy mecz to oni sobie odpuścili, a w środę zagrają o kilka klas lepiej.
To co zrobił Grafite w polu karnym... :(
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez carry » 2009-04-04, 16:33

(cenzura) ale masakra... w tym sezonie ogladajac Bayern zygac mi sie chce na wiekszosci meczow... czy to jest ten fantazyjny futbol o ktorym mowil Klinsmann? my mamy zero koncepcji, taktyki a co gorsza ambicji w graniu. prawie 40-latek jest jedynym zawodnikiem ktory podejmuje walke.
wole ogladac juniora, moze byc nawet trampkarz zamiast Podolskiego.

po porazce 5-1 z europejskim przecietniakiem przyjdzie nam sie zagrac z najlepsza druzyna na swiecie tego sezonu na ich terenie... nie wiem co to bedzie.

brawo Grafite-Dzeko
brawo Magath
pozdro Ottl, widze cie dzisiaj o 20:05 na tvp 2. najchetniej w parze z grafite.
pozdro Klinsi, dzieki wielkie za ten mecz
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez Keeper » 2009-04-04, 16:35

No i tym sposobem spadliśmy na 4 miejsce w Bundeslidze, a Woflsburg wskoczył na pierwsze. :(
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez Betty;) » 2009-04-04, 16:43

A ja na początku żałowałam, że nie moge oglądać meczu, ale teraz to się nawet ciesze... ominęło mnie dużo niepotrzebnych nerwów. Nie ma co, oszczędzali się na środowy mecz.... Na Camp Nou dadzą w siebie wszystko, taką mam nadzieję :)
Betty;)
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Wiek: 33
Dołączył(a): 2008-09-27, 17:21
Online: 0s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez pablo » 2009-04-04, 16:51

Przykro to pisac ale Wolfsburg ma w tej chwili lepsza druzyne i zasluzenie wygral. Maja lepszego bramkarza, sa lepiej poukladani - graja szybko, zdecydowanie, sa zdyscyplinowani taktycznie. I nie maja slabych punktow w skladzie. To niesamowite w jak, krotkim czasie udalo sie Magathowi stworzyc tak dobra druzyne, niestety ale w tej chwili Klinsman jest gorszym trenerem niz Magath - jego najwiekszym bledem gdy trenowal FCB bylo przytakiwanie zarzadowi - mielismy wtedy slaby sklad a Magath bezsensu przytakiwal ze mamy wystarczajacy potencjal, pamietem to bwciskanie, ze Santa Cruz moze grac z powodzeniem na srodku pomocy. ALE widac, ze ten koles ma pojecie o pilce - bardzo rozsadne transfery, silny wyrownany sklad.
A my.... ciagle wierze w Klinsmana, moze niema takiego doswiadczenia ale robi co moze. Naszym problemem jest sklad - gralismy dzisiaj w 10 - dobrze, ze Podolski odchodzi. Do tego bylismy oslabieni w srodku pola - van Bommel, slaba byla nasza lewa strona Lel i mamy sredniego bramkarza( byc moze Rensing bedzie kiedys swietnym bramkarzem ale nie wiem czy Bayern stac jest na czekanie - on nie broni niczego oprocz tego co musi - to jest wlasnie przecietnosc) I teraz patrzac na takie oslabienia niby jak mielismy wygrac z tak swietnie poukladana druzyna jaka jest Wolfsburg... Co z tego, ze mamy Ze, Riberyego i Lahma jak oni nie maja wsparcia i sami nie pociagnal calej gry. A i jeszcze nieszczesny Bastian - ja nie moge patrzec juz na tego kolesia - on gra strasznie asekuracyjnie i schematycznie az do bulu - naprawde trudno byc gorszym skrzydlowym - van Bommel na swojej pozycji gra w podobnym stylu tzn. straty, podania do tylu zero kreatywnosci - tylko, ze jego jeszcze niektorzy bronia bo powiedza ze to def. pomocnik itp itd a jak bronic Bastiana ? ehhh mam nadzieje ze przejzymy na oczy i wzmocnimy sklad tak zebysmy juz nie musieli ogladac takich meczy i zebysmy nie musieli sie wstydzic za nasz ukochany FCB... Boje sie meczu z Barcelona, chociaz mysle, ze oni nas tak nie rozpracuja jak Wolfsburg, oni poprostu beda grali swoje i to jest rownie niebespieczne patrzac na nasz sklad i nasza dyspozycje... Kurde ale sie rozpisalem... jestem strasznie zly/// ten sezon jest stracony, ale do konca musimy walczyc o miejsce w LM...
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez Scholli » 2009-04-04, 17:26

szkoda że nie stać na na podwójne obsadzenie tak istotnych pozycji jak środkowi obrońcy czy napastnicy... kiedy jeden z tej pozycji wypada to oglądamy 19stolatka z odciskami na tyłku od siedzenia na ławce i Podolskiego który... poprawka, Poldiego to nawet nie oglądamy bo go nie widać... nie graliśmy źle, jedyne co nie wychodziło to dojście do okazji strzeleckich o naszej przegranej zadecydowały błędy indywidualne... coś co Bayernowi się zdarzać nie powinno... Breno albo niech dostaje więcej okazji albo niech go wypożyczą... nie rozumiem czym Schweini zasługuje sobie na miejsce w pierwszej 11stce... oczywiście po 3:1 było po meczu i wszyscy już zapewne zaczęli myśleć o Barcelonie więc jakoś mnie wysokość porażki specjalnie nie rusza...

pablo napisał(a):slaba byla nasza lewa strona Lel i mamy sredniego bramkarza
jak Lell to prawa... ale jakoś nie widziałem żeby słabo dziś grał... przy 2:1 Schweini dopuścił do dośrodkowania a nie Lell... a co do Rensinga to niby jaką piłkę wyciągnął by dziś Kahn? przy wszystkich bramkach mógł co najwyżej liczyć, że piłkarze przeciwnika przepuszczani pod naszą bramkę bez najmniejszego oporu ucelują w niego a nie w resztę wolnej bramki - jak ma się przed sobą tak słabo grającą defensywę to każdy bramkarz wyglądałby przeciętnie
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez pablo » 2009-04-04, 17:37

chodzilo mi oczywiscie o prawa strone. mam nadzieje, ze Klinsman wreszcie zrobi roszady w skladzie, chociaz mamy male pole manewru to przy tym co pokazuje Bastian smialo mozna stawiac na Sose. Lell faktycznie dzisiaj gral niezle ale mial tez kilka bledow, co najmniej jedna bramka jest jego, byl za malo zdecydowany w defensywie ( poprostu niepewny) i za malo wnosil do ofensywy - wydaje mi sie, ze z niego juz nic nie bedzie.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez hanc » 2009-04-04, 18:17

Zawodnicy myśleli już chyba o kolejnym spotkaniu. Nie przywiązywałbym dużej wagi do wyniku i myślę, że niewiele znaczy w kontekście środowej potyczki na Camp Nou. Choć to nieładnie obwiniać za tak wysoką porażkę jednego piłkarza, to jeśli dobrze zauważyłem, niestety znaczna część bramek (co najmniej 2) w dużym stopniu obciążają konto młodziutkiego Breno a on raczej nie ma szansy na występ przeciwko Barcelonie. Na pewno jest to spory dyskomfort psychiczny, ale nie wydaje mi się, żeby piłkarze Bayernu przede wszystkim zagrali tak słabo i statycznie, gdyby za kilka dni nie czekała ich konfrontacja z Barçą. Ładowali baterie na środę.
hanc
Bawarczyk
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2009-03-26, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez Adams » 2009-04-04, 18:24

hanc napisał(a):Ładowali baterie na środę.

Powtórzę jeszcze raz to co napisałem gdzieś z pół roku temu ;) Oni zarabiają za dużo aby móc sobie odpuszczać tak ważne mecze i ładować baterie na spotkanie z Barceloną.
Pewnie sztab zwali winę na mecze międzypaństwowe :D Po raz kolejny potwierdziło się to, że trener nie ma kompletnego pojęcia o tym co znaczy słowo "trener" ale nie będę tego znowu rozdmuchiwał.

Dostaliśmy lejty, trzeba się podnieść i dać z siebie 101% w meczu z Katalończykami..
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [BL] VFL Wolfsburg - Bayern 5:1

Postprzez HANYS » 2009-04-04, 18:52

I wilki nam mistrzostwo z głowy wybiły.
Obrazek
Obrazek
HANYS
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2007-05-06, 14:38
Lokalizacja: MYSŁOWICE
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości