[BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez OSZA » 2009-08-29, 19:36

FR7 i AR10. Nic wiecej nie trzeba mowic. Jeszcze kilka takich meczow, a Ribery sam bedzie chcial podpisac kontrakt. Ciekawe jak tam sobie Real poradzi :wink:
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez clay » 2009-08-29, 19:38

No dzisiaj fatycznie u Tymo nastąpił IMO największy progres w jakości gry. Bardzo dużo piłek dzisiaj odebrał i był obecny na całej szerokości boiska i ładnie sterował grą z tyłu pomocy + kilka ładnych długich piłek. Czyżby w końcu machina Van Gaala zaczęła działać dobrze ?? Trzeba przyznać, że nawet bez R&R graliśmy o klase lepiej od Wików, a potem to oczywiście poezja.

OSZA napisał(a):FR7 i AR10. Nic wiecej nie trzeba mowic. Jeszcze kilka takich meczow, a Ribery sam bedzie chcial podpisac kontrakt. Ciekawe jak tam sobie Real poradzi :wink:


Ja tam jestem spokojny. Uli na pewno nie da się tak ośmieszyć i po takim meczu i po takich słowach nie puści Riberyego. Z resztą kogo obchodzi ten cały Real. Może dzisiaj się na tyle ośmieszą, że Ribery już w życiu nie pomyśli by tam pójść.

Z resztą słyszeliście reakcje kibiców, kiedy Ribery wszedł na boisko, lub kiedy był przy piłce. Jak po czymś takim mógłby odejść. Tam w Realu nigdy czegoś takiego nie będzie miał. U nas jest bogiem piłki nożnej. Tam będzie kolejnym zakupem.
Ostatnio edytowano 2009-08-29, 19:41 przez clay, łącznie edytowano 1 raz
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez jun_or » 2009-08-29, 19:40

clay napisał(a):No dzisiaj fatycznie u Tymo nastąpił IMO największy progres w jakości gry. Bardzo dużo piłek dzisiaj odebrał i był obecny na całej szerokości boiska i ładnie sterował grą z tyłu pomocy + kilka ładnych długich piłek. Czyżby w końcu machina Van Gaala zaczęła działać dobrze ?? Trzeba przyznać, że nawet bez R&R graliśmy o klase lepiej od Wików, a potem to oczywiście poezja.

Właśnie. Bez R+R nie graliśmy źle - byliśmy zdecydowanie lepsi, natomiast na pewno nie była nasza gra tak efektywna jak w drugiej połowie. Trochę tylko w środku było statycznie (Bastian).
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez Keeper » 2009-08-29, 19:42

Świetny debiut Robbena. Mało brakło a by zaliczył hattricka. Z Riberym to chyba już gdzieś musięli wcześniej grać, bo zgranie mają świetne :) Jeszcze tylko Rafinhe niech nam Uli załatwi i idziemy po LM :D
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez olek » 2009-08-29, 19:51

AAAAAAAAAAAARRRJEN ROOOOOOOOOOBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez trocky » 2009-08-29, 19:56

mecz mistrzostwo świata tylko te spalone Gomeza irytują! drugi mecz z kolei, w którym Mario łapią minimum 4-5 razy na spalonym, musi się chować częściej za obrońców, Robben i Ribery poezja, 45 minut gościom stykło na rozmontowanie we dwóch mistrza Niemiec, i Tymoszczuk wreszcie zagrał jak w Zenicie, brawo, czekamy teraz dwa tygodnie na Borussie, ale chciałbym aby tych leszczy zdemolowali na Westfalenstadion :-D jeszcze raz brawo Bayern, :-)
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez Cejmi » 2009-08-29, 20:15

Myszak napisał(a):Robben + Ribery = i wszystko jasne. :D :D :D

:564: Nic dodać nic ująć.

Jeden dzień wspólnych treningów i jakie efekty. Ale nie ma co się dziwić wielcy rozumieją się bez słów. Tymo -> prawie klasa światowa. Butt -> gra na "0". Świetny Lahm i Badstuber. Ogólnie dobre spotkanie w naszym wykonaniu, Pranjic dał radę i nie wiem czy Rafinha jest nam aż tak bardzo potrzebny.
Brawo Panowie !!! Znowu BL będzie nas się bać. :twisted:
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 3m 13s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez haj » 2009-08-29, 20:24

olson napisał(a):AAAAAAAAAAAARRRJEN ROOOOOOOOOOBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!


AR10 :569: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez FlAtRoN » 2009-08-29, 20:30

Teraz to w żadnym wypadku nie wypada sprzedawać Ribery`iego do Realu . Z takimi skrzydłami to można wiele zdziałać
FlAtRoN
Bawarczyk
 
Posty: 1
Wiek: 33
Dołączył(a): 2009-08-29, 20:28
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez Bazy » 2009-08-29, 20:31

Uhhh... aż strona padła z emocji :D

Dawno takiego meczu w wykonaniu Bayernu nie było.
Bazy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-12-04, 12:12
Lokalizacja: Knurów
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez grejfrut » 2009-08-29, 20:37

To było coś przepięknego, ja mam nadzieję że Robbena będą omijały kontuzje.

Jednak tak studząc trochę optymizm powiem iż defensywa nadal jest zbyt słaba na walkę w Lidze Mistrzów. Daniel odstaje poziomem, Badstuber nie ma doświadczenia, Breno średnio się rozwija a Demichelis jak jest w formie to gra na najwyższym poziomie, ale jak na razie jest nad nim spory znak zapytania. Jak kupimy Rafinhe będzie pięknie, skrzydła idealne - brakuje mi tylko Friedricha z Herthy, naprawdę tani - ale jak solidny zawodnik, jednak cieszmy się z tego co dostaliśmy ;) + pomarzmy o graczu Schalke. Rewanż za 5-1 udany!

Rib-Rob - nasza nowa siła
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 48m 21s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez Neutm » 2009-08-29, 20:56

Ładna druga połowa, pierwszą zagraliśmy na poziomie przeciwnika plus mieliśmy szczęście przy bramce. Gomez jest słabiutki, w pierwszej połowie wypadał jako-tako jak cały atak, ale w drugiej tragedia. On czasem wygląda jakby brakowało mu umiejętności strzelenia gola w sytuacji 1 na 1, oby jakoś złapał formę, a jak nie to dawać Toniego w systemie 4-3-3, rasowy snajper, który wtrąci piłkę do bramki kopniętym przez siebie kępkiem trawy bardziej pasuje tu niż obecny Gomez.
Chwalić Ribery'ego i Robbena nie trzeba, każdy to robi.

grejfrut - ogarnij się chłopie, w co drugim swoim poście od jakiegoś czasu musisz zawrzeć wzmiankę o Friedrichu, czy też powtarzać inną informację/pogląd? Zapewniam cię, że większość z nas czyta uważnie twoje posty, spora część też je rozumie.

@down Jak tam sobie chcesz, ja offtopować z tobą nie będę, ale jak sam zapewne zauważasz większość ludzi na tym forum ci to wypomina, zastanów się...
A, sprecyzuję - co drugi post w sekcji "FC Bayern Munchen", wybacz, kajam się, mój błąd.
Ostatnio edytowano 2009-08-29, 21:07 przez Neutm, łącznie edytowano 2 razy
Neutm
Bawarczyk
 
Posty: 160
Dołączył(a): 2008-03-22, 23:04
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 34m 34s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez grejfrut » 2009-08-29, 21:03

Neutm napisał(a):grejfrut - ogarnij się chłopie, w co drugim swoim poście od jakiegoś czasu musisz zawrzeć wzmiankę o Friedrichu, czy też powtarzać inną informację/pogląd? Zapewniam cię, że większość z nas czyta uważnie twoje posty, spora część też je rozumie.


No chyba uważnie nie czytasz, skoro wszędzie piszę o Friedrichu - nie wile ile razy o nim wspomniałem - trzy? cztery? No ale to już co drugi post. Tym razem zastosuję się do poprawności politycznej. Jednak jeżeli o coś mnie oskarżasz to dawaj jakieś dowody.

[ Dodano: 2009-08-29, 22:07 ]
http://www.youtube.com/watch?v=-ArmQQE8NiQ Można to oglądać cały czas ;)
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 48m 21s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez rezolutnyFCB » 2009-08-29, 22:06

BLAGAM NIECH MNIE KTOS USPOKOI, bowiem wszystkie plotkarskie portale(czytaj ONET i WP ) podaja ze RIBERY zostanie pilkarzem REALU juz w poniedzialek ;/;/... Po tym co disiaj zobaczylem, szczerze powiedziawszy nie zrozumiale byloby dla mnie puzsczenie FRANCKA. Wiadomo, ze za rok pewnie odejdzie, bo jednak chyba 90% pilkarzy chcialoby miec w swoim CV wpis z MADRYTU ... MY ( KIBICE BAYERNU) wiemy ,ze to psi klub i ogolnie sa zalosni, ale niestety pilkarze tacy jak FRANCK ZIDANE RONALDO BECKS chca tam grac..., wiec i pewnie FRANCK by bardzo chcial... z drugiej strony marzy mi sie pozostanie FRANCKA do konca swojej kariery w BAYERNIE jak KAHN i SCHOLL :) u nas bedzie zawsze ubostwiany i kochany stanie sie IKONĄ klubu, a tam w MADRYCIE bedzie tylko kolejnym zakupem... cytujac klasyka " RIBERY I HENESS NIE IDZCIE TA DROGĄ :) " Mam nadzieje, ze ta mega zajebista podenieta ULUGIEGO podczas dzisiejszego meczu spowoduje, ze ZAPRZE SIE KOPATYAMI i nie pusci FRANCKA!!

MARZY mi sie teraz, aby w druzynie panowala dobra atmosfera, bowiem wydaje mi sie, ze cos mimo wszystko nie gra w relacjach miedzy zawodnikami... byc moze sie myle ...

mam jedna mala prosbe... niech mi ktos napisze w jakim ustawieniu zaczelismy mecz... wydaje mi sie ze 4-3-3
LAHM - BUYTEN - BADSTUBER- PRANJIC

ALTINTOP - TYMO - SCHWEINI

Muller - GOMEZ - IVICA

i jesli cos podczas meczu ewoluowalo, to tez o tym napiszcie ...z gory dziekuje...
Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Trauer und auch Leid
rezolutnyFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 350
Wiek: 36
Dołączył(a): 2007-04-10, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 3:0

Postprzez Max » 2009-08-29, 22:11

Od początku widać było odmieniony Bayern. :) Obrona poza paroma sytuacjami bardzo pewnie, zwłaszcza bezbłędny Butt mile mnie zaskoczył. Robben z Franckiem raz wspólnie trenowali a grają jakby się znali od lat. Przekonałem się do ustawienia 4-3-3, takie skrzydła + ktoś skuteczny na środku to zabójcza broń, wracamy na tron. 8)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: alien666, Bing [Bot] i 24 gości