[BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez OSZA » 2009-09-12, 19:56

5:1- takie coś to ja rozumiem. Ale mecz wyrónany, BvB też miało swoje szanse. Ribery jak skoczył na Van Gaala. Ciekawe czy to autentyczna reakcja czy tylko udawał...
Badstuber popelnia bledy? No i? Niech sie chlopak uczy, bo to pozwoli mu ich unikac w przyszlosci. Po jedynm meczu oceniac 20latka i to obronce jest dla mnie nieporozumieniem. Ma chimeryczna forme- no i?
Cieszmy sie tym co mamy. Juz jestesmy blisko czolowki. Jeszcze kilka takich spotkan i bedziemy liderem. Robben kolejny dobry mecz.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez clay » 2009-09-12, 20:14

Badstuber popełnił pare błędów, ale nie grał najgorzej, miał parę klasowych interwencji. No cóż niech zbiera doświadczenie. Za to van Buyten mnie dziś zaskoczył na +. Bardzo solidny mecz w jego wykonaniu. Dobrze, że Tymo drugą połowe już zagrał dużo solidniej, mieiśmy dzięki temu sporo spokoju w środku. No i Muller obecnie to największa niespodzianka w naszej drużynie. Odnajduje się na środku ataku, na skrzydle i na rozegraniu w środku pomocy. MA 19 lat i jest tak niesamowicie uniwersalny i bramkostrzelny. Po prostu skarb.
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez grejfrut » 2009-09-12, 20:21

clay napisał(a):Badstuber popełnił pare błędów, ale nie grał najgorzej, miał parę klasowych interwencji. No cóż niech zbiera doświadczenie. Za to van Buyten mnie dziś zaskoczył na +. Bardzo solidny mecz w jego wykonaniu. Dobrze, że Tymo drugą połowe już zagrał dużo solidniej, mieiśmy dzięki temu sporo spokoju w środku. No i Muller obecnie to największa niespodzianka w naszej drużynie. Odnajduje się na środku ataku, na skrzydle i na rozegraniu w środku pomocy. MA 19 lat i jest tak niesamowicie uniwersalny i bramkostrzelny. Po prostu skarb.


Muller ma 20 lat, a dokładnie jutro ma dwudzieste urodziny - więc odmłodziłeś go o rok. Nie zdziwiłbym się gdyby Muller został w przyszłością gwiazdą a Kroos - nie. Tak już wiele razy bywało, że Ci którzy pracowali w ciszy wychodzili na ludzi, jak ktoś kiedyś powiedział - wiele rzeczy powstają w ciszy, a Ci którzy borykali się za młodu z popularnością w mediach nic nie osiągali. Chociaż mam nadzieję, że obaj wyrosną nam na gwiazdy :mrgreen:

Co do Badstubera to proszę większość osób aby była konsekwentna. Z Wolfsburgiem zagrał genialnie, jednak o tym były tylko małe wzmianki, w sumie nawet kicker ocenił go na 3... a zagrał na 1,5/2. Dziś może mu nie wyszło, jednak to pokazuje że ma ogromny talent, a prawo do przeplatania formy ma, jeszcze ma.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 48m 21s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez Cejmi » 2009-09-13, 09:57

O wyniku nie ma co dużo pisać. 1:5 i wszystko jasne :) Co do Badstubera to przy straconej bramce zachował się jak junior, ale to chyba nikogo nie dziwi :P . Chłopak ma tylko jedną przewagę nad Breno -> jest lewonożny, tylko to go ratuje. Jest młody ma się ogrywać, ma się uczyć na popełnianych błędach. Wszystko ok, co nie zmienia faktu że przez jakiś kolejny jego juniorski błąd np. w LM gdzie przeciwnicy to nie ogórki z BL, ciężko będzie odwrócić losy meczu, a stratę pkt. odczuwa się 2 x mocniej. Na razie Holger przeplata występ solidny z koszmarnym. Szkoda że uczyć się grać w piłkę musi właśnie u nas. A co do Braafheida, to gościu wymiata. Dawno nie wiedziałem tak słabego lewego obrońcy, to ma być rep. Holandii, odkrycie poprzedniego sezonu w Eredivisie? Jeśli tak to Elia jest co najmniej "półBogiem". Bądź co bądź obrona i od biedy bramkarz to nasze najsłąbsze formacje, i konsewencję ich słabości odczujemy w LM, jeśli nie już w fazie grupowej to na bank w fazie pucharowej. Ale na razie cieszmy się z kolejnych zwycięstw, a Badstuber niech się szybko uczy, bo późniejsze błędy mogą go i FCB drogo kosztować. Pozdro4all :)
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1737
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 16m 13s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez mancipium » 2009-09-13, 13:03

Chciałem jeszcze przypomnieć jedną sytuację. w 89 minucie lahm chciał podać na skrzydło do robbena, ale podanie zupełnie nie wyszło i poszło w aut. Jaka była reakcja robbena?

Uśmiech i niemalże "wyśmianie" lahma. Takie reakcje są wskazane i widać, że drużyna nawzajem się toleruję i nie ma kłótni.

Ponadto w przy rożnym w 60 minutach ribery widziałem jak motywował wchodzących na rożny w pole karne buytena i badstubera. Podoba mi się takie zachowanie.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez Myszak » 2009-09-13, 14:11

Bild napisał(a):FC Bayern: Butt (2)


Nie wiem na jakiej podstawie Butt dostał tak wysoką ocenę. Nie trzeba być wybitnym znawcą piłki nożnej aby ocenić go w sposób bardziej realistyczny. Zresztą ocena Müller'a też przesadzona. Ok, strzelił dwie bramki, ale oprócz tego zagrał bardzo poprawnie. Tylko poprawnie. W takim wypadku Gomez powinien mieć 2, a nie 3. Bo obaj z Franckiem strzelili po bramce, a można odnieść wrażenie, że to właśnie one mają dla "Bildowców" decydujące znaczenie.

Bardzo mnie ciekawi pod jakie kryteria wystawia Bild te oceny. Ciekawe co chłopaki z Kickera wymyślą.
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez trocky » 2009-09-13, 14:47

hehe gratulacje dla chłopaków piękny wynik, wczoraj przejeżdżałem przez Dortmund rano to spiker w radiu mało jajka nie zniósł tak się podniecał Borussią z 10 minut gadał Bayern Niederlage, Bayern Niederlage, a najpiękniejsze jest to, żę jak wracałem z Oberhausen (w sklepie kibica musiałem kupić nową Champions League trikot :-D) i w Dortmundzie gdzieś na uboczu mieliśmy postój 5 minut koło 18 to oglądałem sobie koszulkę i gadżety przy aucie w wielkiej papierowej torbie z logiem FCB i w tym czasie szła grupa dresów ubranych na żółto-czarno :-D domyślam się, że z meczu :-D gdy mnie zobaczyli to ja kulturalnie schowałem torbę i sam się schowałem gazem w tłumie ludzi w busie :-D a potem się cieszyłem, że ruszyliśmy bo chłopaki mogli mieć agresywne zapędy, a najciekawsze jest to, że nie znałem jeszcze wtedy wyniku meczu :-D kozak hehe ale neue trikot jest :-D
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez haj » 2009-09-13, 15:28

Myszak też się mocno zdziwiłem. Tym bardziej wtedy, gdy jeszcze raz oglądnąłem straconą bramkę, bo w czasie meczu za bardzo się wkurzałem, aby zobaczyć powtórkę. I trzeba sobie szczerze powiedzieć - jeżeli piłka leci kilka dobrych sekund prawie z narożnika pola karnego i spada na 4-5 metr przed bramką, a pada z tego gol to jest to wyłącznie wina golkipera, bowiem jego zadaniem jest to, aby futbolówki na tym dystansie zawsze lądowały w jego rękach. Także duży szok na notę Butta, który rzekomo zagrał równie dobre zawody jak Ribery, Robben czy Olic :shock: Jednak zarówno nasze, jak i ich to są tylko subiektywne oceny i wychodzi na to, że każdy ma inne kryteria oceniania dyspozycji zawodników :wink:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez Qwess » 2009-09-13, 20:59

Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu, dopiero w drugiej połowie jak wszedł Ribery to nasz Duet i ogólnie cała drużyna zaczeła prawdziwy mecz tak jak powinien wyglądać naprawdę. Najsłabszym naszym atutem nadal była obrona,głównie Breefheid , pamiętam moment w którym Van Buyten nie wytrzymał i wydarł się na Breefheida :D, nie wiem czemu Pranjic nie grał w zamian za niego.
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez grejfrut » 2009-09-13, 21:20

Qwess napisał(a):Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu, dopiero w drugiej połowie jak wszedł Ribery to nasz Duet i ogólnie cała drużyna zaczeła prawdziwy mecz tak jak powinien wyglądać naprawdę. Najsłabszym naszym atutem nadal była obrona,głównie Breefheid , pamiętam moment w którym Van Buyten nie wytrzymał i wydarł się na Breefheida :D, nie wiem czemu Pranjic nie grał w zamian za niego.


Czy aż tak ciężko jest pisać poprawnie nazwiska zawodników, którzy grają w Twoim ukochanym klubie? :roll: No, ale jak jedna osoba na forum pisała - liczy się to, że wiadomo o kogo chodzi :lol: Naprawdę nauka nazwisk nie zajmuje więcej niż 30 sekund, to aż tak wiele? No w niektórych przypadkach zbyt wiele.

Jeżeli Franck przedłuży kontrakt, kupimy dwóch obrońców i bramkarza to śmiało powiem, że będziemy mieli ekipę liczącą się w Lidze Mistrzów, na dzień dzisiejszy sądzę iż 1/4 jest dla nas odpowiednia, przy dobrym losowaniu 1/2, ale nie liczyłbym na to.

Sam czasem narzekam na Uliego, oczywiście nie jest on bezbłędny w polityce transferowej, jednak dzięki niemu Bayern wygląda tak jak teraz, gdyby doszli do niego ludzie z Dortmundu to zeszlibyśmy na środek tabeli, więc tu widać iż dobra polityka klubu ma znaczenie. Cenie sobie tego człowieka, jednak na pewno mógł w przeszłości kupować lepszych graczy, aczkolwiek to dzięki niemu oglądamy duet Robbery.
Ostatnio edytowano 2009-09-13, 21:25 przez grejfrut, łącznie edytowano 1 raz
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 48m 21s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez marcin_fcbm » 2009-09-13, 21:23

Co tam Uli powiedział znowu na temat FIFA? Bo coś o tym było i na bildzie i na dsf, a ja niśt fersztejen :\
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez Myszak » 2009-09-13, 22:17

grejfrut napisał(a):Sam czasem narzekam na Uliego, oczywiście nie jest on bezbłędny w polityce transferowej, jednak dzięki niemu Bayern wygląda tak jak teraz


Czasem:

grejfrut 2009-08-27, 11:20 napisał(a):Nie radzę wam liczyć na transfery - przynajmniej ja się nie łudzę, za dużo razy już się rozczarowałem.


grejfrut2009-08-24, 08:35 napisał(a):Jest jak mówiłem - nie wzmocniliśmy się. Wcześniej pół forum mnie atakowało, że nazwiska nie grają - proszę bardzo macie swoje wynalazki, a i tak wyszło na moje.


grejfru 2009-08-21, 13:43 napisał(a):quot;]Włodarze wykonali jedno z dwóch założeń na to okno transferowe.
Kadra miała być gotowa do 12 czerwca i jak widać jest, nie wierzę już w nowych graczy, łudzę się od ponad 2 miesięcy.


Trzy "przykłady" powstałe w przedziale 21-27 sierpnia. Idąc dalej tym tropem można wyłowić całą masę marudzenia, narzekania i psioczenia bądź na Uliego bądź na cały zarząd. @ grejfrut chłopie nie kompromituj się.
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez haj » 2009-09-13, 22:45

Ale stwierdzenie "i tak wyszło na moje" zamiotło wszystkie cytaty :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] Borussia Dortmund - FC Bayern 1:5

Postprzez haj » 2009-09-14, 17:52

Żadnej? :mrgreen:

Oficjalnie może i nie... 8)

Ładny mecz ogólnie Bayern zagrał z BVB, jednak jeszcze trzeba popracować, przede wszystkim nad obroną, bo czasami to nie wygląda najlepiej :shock:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości