[DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez Keeper » 2009-09-22, 19:52

No jak tak dalej pójdzie to van Buyten będzie najlepszym strzelcem Bayernu :D
Fajnie się większość naszych rezerwowych spisywała, szczególnie Sosa. No i bardzo mi się podobało wejście smoka, jakie pokazał Mueller :) Nie wiem czy nawet minuta minęła po jego wejściu a tu bramka :D No to był luźny mecz, teraz nadchodzą dwa bardzo ciężkie z HSV na wyjeździe no i z Juve na Allianz. W tamtych wystarczy mi nawet mniejsza wygrana :P, nie musi być 5:0
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez mancipium » 2009-09-22, 19:53

W ciągu tyego czasu co grał Toni słyszałem częściej jego naziwsko niż Gomeza przez wszystkie mecze :).

Jednak w paru sytuacjach się nie odnalazł. Klose - żal mi gościa, ja bym go sprzedał za 5-6mln euro tak jak Roy'a swego czasu.

Van buyten - super, widać że złapał formę, a to oznacza że będzie coraz lepiej z tyłu, zresztą już jest nieźle, bo na 5 meczów straciliśmy 2 bramki. Breno - miał słabych rywali i ciężko powiedzieć, ale wydaję mi się lepszy od bastubera. Edson pokazał, że na ogórków to dobry zawodnik :). Altintop - niestety słabo;/. Sosa - ten zawodnik to zagadka, raz poda świetnie, raz traci piłke jak dzieciak.
Ribery - brakuję mu trochę, ale się rozkręci, w sumie lepiej jakby ten sezon miał gorszy to przedłuży kontrakt :P. Rensing - chyba bez wielkich wpadek [choc mecz mi pocinał i może coś ominąłem]. Lahm - pieknie, tak samo jak Muller.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez clay » 2009-09-22, 19:54

No i koniec. II połowa jeszcze lepsza niż pierwsza. W obronie bezbłędnie, nawet Braafheid pokazał, że coś tam jednak potrafi zagrać. Sosa jeszcze lepiej niż w pierwszej, jego wrzutki to poezja, Pranjic powinien wziąć kilka lekcji od niego. Bohaterem meczu oczywiście Buyten. Jak na obrońce strzela mase goli i dzisiaj bezbłędny w defensywie. Świetne wejście Mullera, chłopak po prostu jest fenomenalny. Cieszy wejście Toniego i dobrze ze zaliczył asyste. Niech wraca do formy. Gomez za to te kilkanaście minut w II połowie miał fatalne. Musi uważać, bo są chętni na jego miejsce w pierwszej jedenastce. Klose za to cały mecz zagrał bardzo słabo. Chyba z naszej 5 napastników, on stoi najgorzej. Na osobistą pochwałę IMO zasłużył Breno. Dać mu szanse z HSV. Zobaczymy wtedy kto jest lepszy, Badstuber czy on, bo Buyten ma miejsce w składzie zapewnione. Ribery ładnie czarował w 2 połowie + świetne wrzutki. Wraca do formy i dobrze. Oby był w pełni sprawny na najbliższe mecze. Altintop musi jednak nad sobą popracować. Dla mnie był jednym z najsłabszych na boisku. Ogólnie podsumowując gra tak dobra jak wynik. Wiadomo, rywal nie był mocny, był raczej niewiarygodnie słaby, ale dzięki pewnej wygranej mamy ładnie podbudowane morale przed bardzo ważnymi 2 meczami. Kto wie czy to nie najważniejsze mecze w 2009 roku.
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez dejvid320 » 2009-09-22, 19:55

Winkel napisał(a):Rensing - chyba bez wielkich wpadek [choc mecz mi pocinał i może coś ominąłem]. Lahm - pieknie, tak samo jak Muller.


Ominąłeś jego klasowej światy piąstkowanie. :570: Wyglądało to jakby skakał na dechę do wody :lol:
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez Luke » 2009-09-22, 19:56

Zwycięstwo cieszy, wynik tym bardziej, jednak trzeba powiedzieć, że graliśmy dzisiaj z wyjątkowo słabym przeciwnikiem, czekam na prawdziwy sprawdzian czyli mecz z Juventusem :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez Serek_ » 2009-09-22, 19:57

dejvid320 napisał(a):Winkel napisał/a:
Rensing - chyba bez wielkich wpadek [choc mecz mi pocinał i może coś ominąłem]. Lahm - pieknie, tak samo jak Muller.


Ominąłeś jego klasowej światy piąstkowanie. :570: Wyglądało to jakby skakał na dechę do wody :lol:
_________________

Albo jego fenomenalne blokowanie piłki :P zamiast sobie ja zagarnąć do pola karnego :<
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez badyl » 2009-09-22, 19:57

Rensing piąstkował w "swoim" stylu -.- i potem jeszcze podarował rzut rożny dla Oberhausen...

Gomez mimo iż strzelił bramkę, to niestety ale zagrał słabo. Sosa ładnie pogrywał sobie na flance, a Luca jak po kilku miesiącach przerwy tez ok.
Muller wchodzi i strzela xD a o Van Buytenie nie wspominam :D
Wynik bardzo cieszy, bo wygrana jest bardzo ważna przed meczami z HSV i Juve.
Ostatnio edytowano 2009-09-22, 20:00 przez badyl, łącznie edytowano 1 raz
Immer Wieder FC Bayern!!
badyl
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-02-10, 15:32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez jun_or » 2009-09-22, 19:59

No i koniec. Wynik robi wrażenie, nawet jak na mecz z zespołem spoza czołówki - delikatnie rzecz ujmując. Trzeba jednak pamięć że FCB ma często trudności z takimi zespołami.
Oberhausen jednak zagrało całkiem dobry mecz - zwłaszcza w pierwszej połowie nie dali się zdominowac. Jednak w momencie gdy wpadła pierwsza bramka, odkryli się i chyba zdekoncentrowali i w ten sposób wpadały następne...

Co do naszej gry:
Rensing - kilka interwencji, które musił obronić, ale też kilka słabych, lub wręcz kuriozalnych - jak ta z końcówki - chyba jednak jemu pisana jest ławka.
Lahm - chyba najlepszy nasz zawodnik - zwłaszcza w pierwszej połowie.
Van Buyten - dwie bramki i dobra gra z tyłu. Aczkolwiek jak pisał grejfrut jeszcze to chyba nie jest ta klasa co Lucio, choć jest na naprawdę dobrej drodze.
Breno
- nie widzę powodów, dlaczego miałby nie grać w pierwszym składzie. Dobra i pewna gra.
Braafheid - dobry rzut wolny, w obronie średnio, w ataku raczej słabo. Aczkolwiek nie ma większych powodów żeby go krytykować.
Altintop - chyba jednak ławka - nie zagrał źle, ale w pomocy mamy lepszych zawodników.
Ottl - w sumie niewidoczny, ale taka już chyba rola DM - w sumie kilka dobrych przechwytów, ale raczej bez szans na wygryzienie z pierwszej "11" Tymo lub MvB.
Sosa - bardzo dobry mecz. Kilka dobrych wrzutek, jedna asysta. Moim zdaniem może dostawać więcej szans i częściej grać w meczach o stawkę.
Ribery - pierwsza połowa tak sobie, w drugiej się chyba rozkręcił. Ładna asysta przy pierwszym golu Van Buytena.
Gomez - mimo bramki nie zachwycił. Brak mu ciągle chyba pewności w grze.
Klose - zagrał nieźle, ale potrafi chyba lepiej. Jednak jak na powrót po kontuzji nie jest najgorzej.

Toni - wydaje mi się, że Gomez może mieć problem z utrzymaniem pierwszego składu. Mimo ze Luca dzisiaj nie strzelił zagrał chyba lepiej od Gomeza, ładna asysta przy golu Mullera.
Muller - ten chłopak jest niesamowity. Venit, vidit, vicit. I wszystko jasne.
Goerlitz - jako zmiennik Lahma, gdy przeciwnik jest już zmęczony, może być.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez wojtas69 » 2009-09-22, 21:29

Cieszy dzisiejszy powrót Luci. Tak jak już wcześniej napisano ładna asysta przy golu Mullera (chłopak wymiata :mrgreen: ) no i to zagranie piętką do Klose...majstersztyk xD

No i drugi wielki pozytyw to fakt, że Edson chociaż z wolnego potrafi uderzyć. Teraz przed nami dwa wielkie święta, dwa pojedynki z klasowami drużynami, także zobaczymy na co stać nasz klub, a przede wszystkim na co stać naszą obronę w starciu z silniejszym rywalem :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez trocky » 2009-09-22, 22:05

gratulacje za wynik 5:0 poszło w świat, awans do III rundy zdobyliśmy, a teraz dwa szlagiery, jestem mega szcześliwy że Luca wrócił z nim w składzie możemy być spokojni o bramki, niektórzy zarzucają mu, że jest sępem co żadnej piłki nie odda, wszystko sam, a tu proszę dzisiaj asysta i to ładna :-)
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez spyrczak » 2009-09-23, 14:47

http://www.youtube.com/watch?v=GpgxS4Wrj1E

dla tych co nie widzieli bramek ;)
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez Roqe » 2009-09-24, 09:12

Fajnie że Van Gaal dał pograć zawodnikom typu Breno, Sosa, Ottl. Widać że daży zaufaniem wszystkich, nawet rezerwowych :) cieszy oczywiście powrót Luci! 5:0 bardzo dobry wynik :D
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [DFB-Pokal]FC Bayern - Rot Weiss Oberhausen 5:0

Postprzez dynia » 2009-09-24, 13:24

fajny wynik 5:0 :lol:
dynia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 53
Wiek: 28
Dołączył(a): 2009-02-01, 13:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości