Na czym ogladasz mecz?

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Recit » 2018-08-18, 22:15

Nieoficjalnie cena 30 zł za miesiąc.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez scholli7 » 2018-08-19, 21:30

Czyli też będziecie mieli wszystkie 6 kanałów ;)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Recit » 2018-08-20, 05:45

2 kanały za ok 3 dychy, pozostałe 4 ppv
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez alien666 » 2018-08-20, 14:27

Czyli nie oglądam LM od listopada. Nie zapłacę UPC ani grosza więcej. A od lutego i tak większość oglądamy w knajpie.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Recit » 2018-08-20, 14:36

Zobaczymy jak dokładnie będzie, bo jednak płacenie za te kanały (mają sens 3 dni w tygodniu do maja), a np. za kanały z ligami (nieporównywalnie więcej meczów i dni meczowych) to trochę co innego. Tymczasem to może być droższe niż C+ i Eleven... razem.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Matifcb » 2018-08-20, 15:24

bedzie napewno wyzysk. I to jeszcze tak porobia zeby za 3 dychy gowno bylo a w jakis PPV za ktore dodatkowo mozesz jako abonent w UPC promocyjnie doplacic:) juz oni sie znaja na marketingu :) tak jak mowi alien666 popieram w 100%
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Recit » 2018-08-21, 09:52

Cena jest do przełknięcia, 3 dychy to raptem pizza na mieście :P Zresztą to i tak lepiej niż IPLA.

Mnie coś bardziej irytuje. Kto z Was ma UPC? Scholli? Jak to jest z aplikacją Horizon Go? Od jakiegoś czasu działa mi tylko podczas połączenia z internetem od UPC, co czyni ją absurdalną. Do niedawna każda sieć pozwalała oglądać w TV w dowolnym miejscu. Teraz de facto i tak muszę być w zasięgu swojego WiFi, zatem i telewizora
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Matifcb » 2018-08-21, 11:22

ja mam UPC ale uzywam Karty CI+ wszystko co z UPC wyczytasz na forum mediaswiat.pl polecam jak i rowniez same negocjacje apropo ceny za abonament. Jest duzo regulaminow promocyjnych o ktorych dowiesz sie stamtad a nie od konsultantow. 3 dychy po przeliczeniu na pizze wiadomo nie duzo ale jak mam pomyslec ze mam koszulke Bayernu co roku wydac na to zeby 5 meczy ktore mnie interesuja obejrzec ? LM jesienia to troche nudne mecze w grupach, pare szlagerow ale druzyny maja w pompie w listopadzie czy grudniu miedzy sobie isc na noze w grupach. Media pompuja wiadomo bo marketing ale kogo to obchodzilo ze przegralismy z PSG albo Barca z Juve. Dmuchanie balonika i nakrecanie kibicow nic wiecej. Przychodza pozniej zima mecze poza grupami gdzie od paru lat trafiam ze nawet nie ma mnie w domu tylko na jakis nartach i ogladam po knajpach, dopiero cwiercfinaly robia sie ciekawe i lepiej przejsc sie do pubu te 3 dychy wydac.. podsumowujac 360 PLN rocznie za ogladanie Bayernu albo odgrzewanych kotletow druzyn ktore mnie mega nie interesuja... mozna ewentualnie do ziomka sie przejsc ktory ma cyfrowy polsat, jest to tez opcja albo obejrzec w lepszej jakosci w necie niz te tylko z nazwy full hd transmisje z ukrainskiego streama.

PS co do tego Horizona to nie wiem czy to nie mialo wlasnie tak dzialac ze mozesz uzywac swojego pakuietu nawet gdzie indziej ale wlasnie tam gdzie UPC. Wydaje mi sie ze kiedys ziomek mial pakiet w Canal+ i np bedac u kogos w innym miescie przez jego konto sie laczyl i mogl ogladac kanaly canal +
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Recit » 2018-08-21, 12:25

Mnie tylko ciekawi jak to będzie wyglądało z tymi kanałami ppv. Bo coś czuję, że na PS premium 1 i 2 może być np. Moskwa z Brugge, a na ppv Bayern :twisted: Przecież nie napisali nigdzie, że na tych dwóch kanałach premium będą ciekawsze mecze xD Nawet finał mogą zrobić na ppv.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Matifcb » 2018-08-21, 15:20

no i tak bedzie a co myslisz. Marketing i moze nie az tak ostro ale czesto beda robic szlagier na niedostepnym kanale. Ludzie beda psioczyc beda sie czuc oszukani a w sezonie 2020 i tak kupia pakiety i tak w kolko Macieju :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Recit » 2018-08-21, 16:01

No wiesz, ceny takie są bo jednak ludzie to kupują. Zawsze mnie śmieszy internetowe marudzenie pt. nikt tego nie kupi. To jak w przypadku koncertów. Za drogo, nikt nie idzie, potem na następny dzień zostają tylko najgorsze miejsca :D
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez scholli7 » 2018-08-21, 18:36

Nie Recit ja nie mam upc i nie używam Horizon Go. Rodzice mają kablówkę ale to jest coś innego jakaś nasza miejska i nawet nie zagłębiałem się czy jest taka możliwość i czy usługodawca coś takiego oferuje mam na myśli jakąś apkę, ale pewnie nie.Ja mam nc+ i korzystam z apki nc+go gdzie tylko chcę, w dowolnym miejscu mogę korzystać z niej logując się z 4 rech urządzeń, które można sobie przypisać np tablet, telefon mój czy żony. Korzystałem z niej choćby teraz będąc na urlopie, korzystam bardzo często na działce,na rybach, czy czasem w pracy :). Podejrzewam, że ten Horizon Go, o którym wspominasz powinien działać w podobny sposób jak moja apka, bo np kumpel ma znowu polsat i wiem, że korzysta z podobnej aplikacji, którą dają klientom polsatu. I też śmiga to wszędzie gdzie się chce, to chyba teraz taka norma.Nie pamiętam jak to się nazywa chyba cyfrowypolsatgo.
Nie wiem też jak jest w upc, ale może trzeba jakoś przekierować porty w routerze, żebyś mógł to oglądać gdzieś dalej
Poszukaj w necie, może ludzie coś na ten temat piszą.W każdym razie myślę, że z meczami Bayernu nie będzie tak jak piszesz bo oglądalność Bayernu w PL jednak wzrosła wraz z przyjściem Lewego :) także myślę, że będą mecze rzucać na tych 2 oficjalnych kanałach, choć czasem pewnie się zdarzy, że będą i na ppv ale tak też było w nc+. Były na Canalu+, Canalu Sport, Sport 2 czy nawet na nsporcie.
Dla mnie ciekawą sprawą jest wprowadzenie tej 2 pory rozgrywania meczów, bo więcej będzie można ich zobaczyć. Wcześniej korzystałem np z multiligi na nc+ w dniu kiedy nie grał Bayern. To też była fajna opcja i trochę się do niej przyzwyczaiłem.
Zobaczymy jak to będzie wszystko teraz wyglądać, myślę że będzie git jak było z Elevenami. A nie powiem byłem trochę sceptycznie nastawiony kiedy Eurosport stracił prawa do transmisji Bundesligi na rzecz Elevenu. Ale zaskoczyli mnie i to bardzo pozytywnie.Gdzie np zaprosili Lothara do studia czy wrzucali jakieś obszerne wywiady choćby z Elberem.Jest ciekawy cykl programów Bundesliga special, jest naprawdę co oglądać :)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez Matifcb » 2018-08-22, 20:04

z dobrych wiadomosci ze kolejne 3 sezony LM w srode po meczu w TVP1
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez alien666 » 2018-08-22, 22:10

Ten Horizon Go działa dokładnie tak samo jak NC Go, ale...
Normalnie możesz oglądać tylko Eurosporty i Eleveny - o ile masz w pakiecie wykupione. Canal+ jest zablokowane. Nawet kurna w czasie mistrzostw świata blokowane były TVP1 i 2. Ogólnie żenua. O lidze mistrzów można zapomnieć. Jeżeli o mnie chodzi to żałuję przejścia z NC+ do UPC. Okazało się, że u mnie w bloku większość sąsiadów ma UPC i sygnał internetowy jest ogólnie bardzo słaby. Od dwóch miesięcy prowadzę z nimi walkę żeby wyegzekwować obiecaną moc netu, ale na razie mnie zlewają. Pewnie skończy się zerwaniem umowy, ponieważ podczas jej zawierania przez telefon miły kutas z UPC wyraźnie mi powiedział, że cała LM będzie dostępna bez dodatkowych opłat w pakiecie. Tak nie będzie więc mnie okłamał. A rozmowę mam nagraną...
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Na czym ogladasz mecz?

Postprzez scholli7 » 2018-08-22, 23:32

A antenę satelitarną macie jakąś zbiorczą na dachu budynku czy masz za oknem? Jeśli zdecydowałbyś się zerwać z nimi umowę a zawrzeć np z nka albo polsatem?
Tyle tylko, że tu już znowu trzeba i nad netem wtedy pomyśleć.
Ogólnie to tak dzisiaj na temat tego wszystkiego rozmawialiśmy w pracy z kumplem i zobaczcie to naprawdę jest wszystko trochę zastanawiające. Polsat jest bankrutem wykupuje prawa na wyłączność do transmisji LM i LE po czym odsprzedaje te prawa swoim konkurentom. Trochę dziwne to wszystko, długi cyfrowego polsatu są gigantyczne
http://satkurier.pl/news/172273/cyfrowy ... kowej.html

https://www.pb.pl/polsat-ma-wiecej-czas ... ugi-907042
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości