[LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez alien666 » 2009-09-30, 21:55

Pomeczowe statystyki nie kłamią - mieliśmy dosłownie dwa celne strzały na bramkę. Tyle samo miał Juve. A przy lepszej komunikacji włoskich napastników (błąd van Buyten`a) mogło byc tragicznie...
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 6m 17s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez haj » 2009-09-30, 21:55

I niech ktoś mi tu k**** jeszcze raz zaklnie na Toniego :roll: Właśnie takie mecze pokazują, jak bardzo brakuje Bayernowi Luci. Podobno dostawienie nogi to kij, nic w tym nie ma. A tu proszę - nasi nie potrafili tego zrobić, mając w składzie gwiazdy.

Jestem mocno niezadowolony, jednak do Juve niech się martwi. Jedziemy na Delle Alpi, murujemy bramkę i wtedy oni tracą 2 punkty, a awansu będą musieli szukać gdzie indziej.

Nie wiem co macie do Edsona i Miro :roll: Pierwszy nie popełnił praktycznie żadnego błędu w obronie (a to defensor i przede wszystkim gry z tyłu się od niego wymaga), a Klose był jednym z najgroźniejszych zawodników pod bramką Buffona. Zagrał naprawdę dobrze zważając na to, że ma problemy zdrowotne i nie jest w pełni sił.

trzeba żyć dalej. Spotkanie to pokazało, że możemy grać dobrą piłkę nawet z świetnymi rywalami i to powinno cieszyć, pomimo tego że straciliśmy 2 punkty.

EDIT:

W takiej dyspozycji rozjedziemy Bordo nawet na wyjeździe jak BVB 8)
Ostatnio edytowano 2009-09-30, 21:58 przez haj, łącznie edytowano 1 raz
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez pablo » 2009-09-30, 21:56

Powinnismy wygrac ten mecz. Juve gralo naprawde slabo. My zagralismy bardzo dobra pierwsza polowe a w drugiej zabraklo determinacji i pomyslu na gre. Nie rozumiem co robil Ottl w pierwszym skladzie, moim zdaniem byl najslabszy na boisku, na szczescie Diego nie wrocil do formy po kontuzji i ofensywa Juve wygladala niemrawo. Powinnismy strzelic przynajmniej ta jedna bramke. W kolejnym meczu widac golym okiem, ze strasznie brakuje Lahma na lewej stronie. Tu juz nie chodzi nawet o to, ze jest na tej stronie grozniejszy w ofensywie ale najbardziej brakuje szybkich wymian pilki z Riberym. Co jakis czas Franck dostaje pilke i niema komu zagrac, podanie do Riberyego i niech on juz cos zrobi. Gdyby na lewej smigal Lahm Ribery mialalby zdecydowanie wiecej mozliwosci i napewno w kazdym meczu ogladalibysmy kilka kombinacyjnych akcji, gry z klepy w wykonaniu tych zawodnikow.
W kolejnym meczu bardzo dobrze gral Butt, niezle obrona, to jest pocieszajace. Ale kolejny mecz z silna druzyna bez strzelanej bramki przy takim potencjale ofensywnym to jest naprawde niepokojace.
PS. Oby Robben nie byl powaznie kontuzjowany.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez Olszesky » 2009-09-30, 21:58

dziwne oceny grejfrut. bastian 3,5? moim zdaniem 5. nie robil nic, podawal tylko na boki. a olic z trojki napastnikow zaprezentowal sie najlepiej, chociaz i tak nie rewelacyjnie.

[ Dodano: 2009-09-30, 22:59 ]
no i ten mecz udowodnil jak bardzo nudna jest serie a. zreszta zobaczcie na wielka trojke serie a w tej kolejce :lol:
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez mancipium » 2009-09-30, 21:59

Schweini imho zsluguje na 5. Na prawdę żal mi chłopaka, ani jednego dryblingu, strzał do dupy, podania jedynie do tyłu, lub przy zero kreatywnosci, a w defensywie slaby. On nie bedzie defensywnympomocnikiem, choćby na takiego się kreował.
Gdzie ten Schweini który potrafił 2-3 zawodników ominąć i uderzyć nie do obrony? Szkoda mi chłopaka:(
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez alien666 » 2009-09-30, 22:03

haj napisał(a):Spotkanie to pokazało, że możemy grać dobrą piłkę nawet z świetnymi rywalami i to powinno cieszyć


Jak nie radzimy sobie z tak słabym Juve to nie damy rady lepszym drużynom. Ja tam się nie cieszę. Po pierwszej połowie, gdzie myślałem, że wyjdę z siebie po tych zmarnowanych "setkach", w drugiej lekko mi się przysnęło... :D Odnoszę wrażenie, że obie drużyny nie chciały przegrać i tak naprawdę pogrążyć się. Przecież punkty są najważniejsze.
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 6m 17s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez Olszesky » 2009-09-30, 22:05

wydaje mi sie, ze jak wroci toni to powinnismy wrocic do 4-4-2. ribery i robben na skrzydlach, w srodku tymo i bommel, na ataku grande luca z gomezem/mullerem.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez carry » 2009-09-30, 22:05

haj napisał(a):Nie wiem co macie do Edsona i Miro :roll: Pierwszy nie popełnił praktycznie żadnego błędu w obronie (a to defensor i przede wszystkim gry z tyłu się od niego wymaga), a Klose był jednym z najgroźniejszych zawodników pod bramką Buffona. Zagrał naprawdę dobrze zważając na to, że ma problemy zdrowotne i nie jest w pełni sił.


na jego stronie niewiele sie dzialo, wiec trudno zeby jakies bledy mial popelnic. w takich meczach wymaga sie od obroncow podlaczania sie do akcji ofensywnych, a on nie ma w przodzie nic ciekawego do zaoferowania. byl chyba najdluzej holujacym pilke, najmniej biegajacym bez i najszybciej podajacym do tylu zawodnikiem. fizycznie jest z nim fatalnie, wolny i slaby fizycznie. co on tu robi?

Miro nie pasowal do dzisiejszego meczu, lepszy bylby jednak Gomez ktory jest zdrowy, w treningu caly czas i choc gra piach to jakies tam bramki zdobywal.

nie rozumiem wystawienia Ottla, chyba oczekiwal deja vu z meczu z interem kiedy Andi wymiatal.
Ostatnio edytowano 2009-09-30, 22:06 przez carry, łącznie edytowano 1 raz
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez Cejmi » 2009-09-30, 22:05

Jeżeli ja miałbym wystawiać oceny to Butt (3) cała obrona (3) Bastian (5) Ottl (5) Muller (3) Ribery (2) Robben (2,5) Klose (4,5) Olic (3,5) Gomez grał za krótko LvG (4,5)
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1737
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 16m 13s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez alien666 » 2009-09-30, 22:09

haj napisał(a):I niech ktoś mi tu k**** jeszcze raz zaklnie na Toniego :roll: Właśnie takie mecze pokazują, jak bardzo brakuje Bayernowi Luci.


Tak, teraz przyznaję Ci rację. Miałem dużo pozytywnego nastawienia do van Gaal`a i jego decyzji, ale ten mecz je zweryfikował. Luca pewnie się cieszy i wie, że teraz jego kolej. No chyba, że holender jest gorzej do niego nastawiony niż nam się wszystkim zdaje...
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 6m 17s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez Pero » 2009-09-30, 22:10

szkoda, wielka szkoda, ale trudno odbijamy u nich.

lahm najlepiej <3, edson o dziwo też bardzo dobrze, ogólnie dobrze graliśmy z tyłu dzisiaj, franck w pierwszej połowie jak za dawnych lat, w drugiej troche spuchł szkoda przydałby się właśnie wtedy robben. no i muller fajnie.


p.s. a i grejfrut sory ale z kickera raczej nie zaglądają na forum wiec lipa nie dostaniesz sie poki co. ;)
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez spyrczak » 2009-09-30, 22:11

Pierwsza połowa lepsza od drugiej :) te sytuacje Muller'a i Ribery'ego to powinny być bramki bez dwóch zdań, Ribery miał łatwiejszą pozycję ale go poniosło stanowczo, szkoda na prawdę szkoda. Edson ciutkę lepiej niż zwykle ale i tak nie do przyjęcia spodziewałem się raczej Breno ale cóż. Butt za wiele roboty nie miał ale raz parada klasse ;p goście na szpicy poniżej oczekiwań stanowczo tylko skrzydła nie zawiodły :) szkoda tych 2 pkt bo Juve do ogrania bez dwóch zdań.
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez Max » 2009-09-30, 22:19

Wynik nie oddaje przebiegu spotkania. Oddaje za to sytuację w ataku naszej drużyny. Wydawać by się mogło, że mamy problem bogactwa, tymczasem mamy problem niedoboru: zdrowia, formy, skuteczności, szczęścia. :/
Po zejściu Robbena gra wyglądała o wiele gorzej, więcej uwagi obrońcy poświęcali FR7, brakowało pomysłu na rozmontowanie defensywy Juve.
Nadal prowadzimy w grupie, teraz dwa ważne mecze z Bordeaux...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez trocky » 2009-09-30, 22:22

Panowie spokojnie, póki co po dwóch kolejkach jesteśmy liderami grupy, nie jest tragicznie, była szansa na Juve ale się nie udało ale i tak przewodzimy w grupie, a Juve po dwóch kolejkach nie wygrało spotkania, Robben też szybko wróci pewnie już na Koeln ponieważ schodził o własnych siłach i nie kuśtykał tylko normalnie schodził, mieliśmy około 10 świetnych sytuacji bramkowych, do takich własnie akcji potrzebujemy Luci Toniego aby tylko dostawił w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu nogę :-) póki co czekamy na wyjazd do Bordeaux :-) wygramy tam to awansujemy dalej,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [LM] Bayern Munchen - Juventus FC 0:0

Postprzez alien666 » 2009-09-30, 22:26

Oglądam skróty i mecz Bayernu. Po tej kosmicznej akcji Franck`a, gdzie minął dwóch włoskich kołków i próbował lobnąć Buffona, jest fajna scenka. Buffon spogląda na Ribery`iego i śmieje mu się w twarz jakby mówił "stary, chyba nie wierzyłeś, że Ci to wpadnie".

K...., nie tylko to nie wpadło... :evil:
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 6m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości